Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 86 άτομα (5 μέλη και 81 επισκέπτες)

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Κάπως έτσι !
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
και αν είναι η Σύνθια,έρχεται και τζάμπα!!!

ιδίως όταν έχει πολλές μέρες να έρθει σε οργασμό,μπορεί να σε πληρώσει κιόλας! :2funny: :2funny:
 

pussydoctor

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
289
Κριτικές
245
Like
180
Πόντοι
2.982
Εδω δεν ζηταει τοσα και φαινεται πολυ καβλα παντως.Απο σημερα εν Αθηναις, ψηνομαι πολυ αλλα το θεμα ειναι μην βγει κομοδινο....Υπαρχει καποιος που να εχει αποψη?


Μεγαλύτερη απότι δείχνει στις φωτό της...κλασσική βραζιλιάνα που το κάνει γιά να το κάνει με μεθοδολογία,χωρίς αισθησιασμό, χωρίς να σου τρελλαίνει το μυαλό. Οτι ζητήσεις έγινε, με διακοπές, πολύ υγιεινή διάταξη (μαντηλάκια κλπ)....ΑΛΛΑ δε με τρέλλανε....και μουσπασε και το πούτσο επειδή έκανα το λάθος να δώσω τηλέφωνο....προσοχή στους παντρεμένους....και ιδιαίτερα σ´αυτούς που τους ψάχνουν τα κινητά....χοχο
 

tapas

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
282
Κριτικές
21
Like
30
Πόντοι
4.160
πολυημερο μεσω γραφειου ειναι αυτοκτονία.
με 1000 3-4 μέρες με την κοπέλα συνεννόηση μόνο και κάνει και τούμπες.
Πες και σε μας καλε Παλερμο καποια  που ερχεται 3-4 μερες με 1000 :helpplea: :helpplea:και φερε και την Συνθια για κανενα εχτρα οργασμο :2funny: :2funny:
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Πες και σε μας καλε Παλερμο καποια  που ερχεται 3-4 μερες με 1000 :helpplea: :helpplea:και φερε και την Συνθια για κανενα εχτρα οργασμο :2funny: :2funny:
Αυτα μεσα στο δωματιο κανονιζονται επι τοπου αν δεν κανω λαθος !!! ;)
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Πες και σε μας καλε Παλερμο καποια  που ερχεται 3-4 μερες με 1000 :helpplea: :helpplea:και φερε και την Συνθια για κανενα εχτρα οργασμο :2funny: :2funny:

Την Σύνθια δεν την ξέρω, πάντως κάποιες άλλες που ξέρω μου το είχαν προτείνει ΑΥΤΕΣ να πάμε διακοπές μαζί ΧΩΡΙΣ πληρωμή.
Θεωρούσα βέβαια λογικό πως θα πλήρωνα τα έξοδα του ξενοδοχείου κλπ., όπως για την οιανδήποτε άλλη γυναίκα, μη εκδιδόμενη.

Μόνο ένα Σ/Κ κατάφερα να ξεκλέψω τελικά για ένα μικρό long date, καθόσον νυμφευμένος. Και δεν πλήρωσα καν το ξενοδοχείο! Ήταν ήδη πληρωμένο. Μόνο φαγητά και ποτά.

Δεν υποθέτω πως είμαι ωραίος (πόσο ωραίος να είμαι σ' αυτή την ηλικία;), αλλά ενδέχεται να είμαι ευχάριστη παρέα για κάποιες. Και οι πουτάνες άνθρωποι είναι και θέλουν κάποια στιμή να μην κάνουν ότι κάνουν για "δουλειά" και να λένε από μέσα τους "Πόσο ακόμα θα τον ανεχθώ το μαλάκα θεέ μου;!", αλλά να βρίσκονται με κάποιον που οι ίδιες έχουν επιλέξει, ειδικά αν δεν έχουν μόνιμο δεσμό που για τις περισσότερες είναι δύσκολο να έχουν.

Οπότε επειδή η Σύνθια έχει επιλέξει τον Παλέρμο και τον κάνει κέφι να βρίσκεται μαζί του χωρίς λεφτά, δεν πάει να πει πως θα κάνει το ίδιο για σένα ή για μένα! ;)
Αυτήν που θα σε κάνει κέφι να την πας μια εκδρομή χωρίς να την πληρώσεις (βέβαια μπορεί να σου ζητήσει βίλλα με ιδιωτική πισίνα) εσύ θα την βρεις, αν την βρεις. Και προσωπικά, όχι από γραφείο φυσικά...
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Τελικα αυτη η nadia or Barbie ειναι κουκος μονος σε διπλο ταμπλο γαι τους παληους της ποκας :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλημέρα παίχτες!!!


BABY έτσι για την ιστορία,το βραχιολάκι στο avatar είναι ουγγρικό ή ρωσσικό;
Ουγγαρέζικο άτι  ;) ;) ;)



και αν είναι η Σύνθια,έρχεται και τζάμπα!!!

ιδίως όταν έχει πολλές μέρες να έρθει σε οργασμό,μπορεί να σε πληρώσει κιόλας! :2funny: :2funny:
Μάλλον οτι έχει να έρθει πάνω απο μερικές ώρες σε οργασμό   :P :P

Πρόλαβε να πάει Μυκονο?  :grin: :grin:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Πολύ καλύτερη και με καλό σερβισ....τα δίνει όλα , προσπαθώντας να περάσει καλά αυτή....εγώ πέρασα καλύτερα
Αφου εισαι ο γιατρός τους  :grin: :grin: :grin:


Αυτα μεσα στο δωματιο κανονιζονται επι τοπου αν δεν κανω λαθος !!! ;)
Γκουχου -γκουχου  :grin: :grin: :grin:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Την Σύνθια δεν την ξέρω, πάντως κάποιες άλλες που ξέρω μου το είχαν προτείνει ΑΥΤΕΣ να πάμε διακοπές μαζί ΧΩΡΙΣ πληρωμή.
Θεωρούσα βέβαια λογικό πως θα πλήρωνα τα έξοδα του ξενοδοχείου κλπ., όπως για την οιανδήποτε άλλη γυναίκα, μη εκδιδόμενη.

Μόνο ένα Σ/Κ κατάφερα να ξεκλέψω τελικά για ένα μικρό long date, καθόσον νυμφευμένος. Και δεν πλήρωσα καν το ξενοδοχείο! Ήταν ήδη πληρωμένο. Μόνο φαγητά και ποτά.

Δεν υποθέτω πως είμαι ωραίος (πόσο ωραίος να είμαι σ' αυτή την ηλικία;), αλλά ενδέχεται να είμαι ευχάριστη παρέα για κάποιες. Και οι πουτάνες άνθρωποι είναι και θέλουν κάποια στιμή να μην κάνουν ότι κάνουν για "δουλειά" και να λένε από μέσα τους "Πόσο ακόμα θα τον ανεχθώ το μαλάκα θεέ μου;!", αλλά να βρίσκονται με κάποιον που οι ίδιες έχουν επιλέξει, ειδικά αν δεν έχουν μόνιμο δεσμό που για τις περισσότερες είναι δύσκολο να έχουν.

Οπότε επειδή η Σύνθια έχει επιλέξει τον Παλέρμο και τον κάνει κέφι να βρίσκεται μαζί του χωρίς λεφτά, δεν πάει να πει πως θα κάνει το ίδιο για σένα ή για μένα! ;)
Αυτήν που θα σε κάνει κέφι να την πας μια εκδρομή χωρίς να την πληρώσεις (βέβαια μπορεί να σου ζητήσει βίλλα με ιδιωτική πισίνα) εσύ θα την βρεις, αν την βρεις. Και προσωπικά, όχι από γραφείο φυσικά...
Αυτό!!!! Αυτό ακριβώς doc  ;)
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Πες και σε μας καλε Παλερμο καποια  που ερχεται 3-4 μερες με 1000 :helpplea: :helpplea:και φερε και την Συνθια για κανενα εχτρα οργασμο :2funny: :2funny:

πρώτον,ποτέ δεν πάμε μέσω γραφείου
δεύτερον,1000 ευρώ είναι για μια νορμάλ(όχι τοπ) κοπέλα,10 ραντεβού,δηλαδή περίπου 3 μέρες δουλειά(αν κάνει 3-4 ραντεβού την μέρα-βάλε και τα έξοδα χοτέλι-φαγητό)

οπότε,για 3 μέρες έρχεται άνετα μαζί σου με αυτά τα λεφτά,ιδίως αν σε συμπαθεί....
απλά,μιλάω για κοπέλες-τουρίστριες που είναι πιο amateur φάση και όχι τα σκυλιά-επαγγελματίες που ζητάνε 1500 την μέρα....ούτε για κάτι ξιπασμένες τύπου Λίνα...
 

tapas

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
282
Κριτικές
21
Like
30
Πόντοι
4.160
πρώτον,ποτέ δεν πάμε μέσω γραφείου
δεύτερον,1000 ευρώ είναι για μια νορμάλ(όχι τοπ) κοπέλα,10 ραντεβού,δηλαδή περίπου 3 μέρες δουλειά(αν κάνει 3-4 ραντεβού την μέρα-βάλε και τα έξοδα χοτέλι-φαγητό)

οπότε,για 3 μέρες έρχεται άνετα μαζί σου με αυτά τα λεφτά,ιδίως αν σε συμπαθεί....
απλά,μιλάω για κοπέλες-τουρίστριες που είναι πιο amateur φάση και όχι τα σκυλιά-επαγγελματίες που ζητάνε 1500 την μέρα....ούτε για κάτι ξιπασμένες τύπου Λίνα...
Αρχιδια Μαντολες!! Στην παραπληροφορηση εισαι αρχηγος!!! τωρα γινεσαι και DICK!!!!! Την καλημερα μου!!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
δεύτερον,1000 ευρώ είναι για μια νορμάλ(όχι τοπ) κοπέλα,10 ραντεβού,δηλαδή περίπου 3 μέρες δουλειά(αν κάνει 3-4 ραντεβού την μέρα-βάλε και τα έξοδα χοτέλι-φαγητό)

Από μαθηματικά σκίζεις !!!!!
Για αυτό άλλωστε έγινες δικηγόρος......
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Αρχιδια Μαντολες!! Στην παραπληροφορηση εισαι αρχηγος!!! τωρα γινεσαι και DICK!!!!! Την καλημερα μου!!!

σε τί διαφωνείς ρε φιλαράκο?

σου λέω για πράγματα που έχω κάνει...επίσης σου είπα ότι δεν αναφέρομαι σε Σιμόνα και Λωρήν κλπ,αλλά σε αματούρια που έρχονται για τουρ και πολλές από αυτές σε 3 μέρες κάνουν 4 ραντεβού!!!!
αν εσύ προτιμάς τιμές πρακτορείου,δηλαδή 4500 το τριήμερο,για να κοκορεύεσαι ότι πλήρωσες πολλά,με γεια σου με χαρά σου!!!!

πρόσεξε μόνο μην την πάθεις σαν εκείνον που πήγε με την Λίνα σαββατοκύριακο 6800 ενώ η τιμή στο σάιτ της είναι...1500!!!!
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Sorry αλλά μια χαρά τα λέει ο Δικολαβος !!!
 

pepe(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
Για προς το τελος της άλλης εβδομάδας έχουμε κάτι καλό;;;
Ανεβαίνω Αθήνα...!!!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom