Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (6 μέλη και 60 επισκέπτες)

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Απλά Zuzana=X-Companion και αντιστρόφως και για οικονομία και ευκολία υπάρχει ένα προφίλ (κι άλλες ομόσταυλες έτσι είναι). Το πρόβλημα δεν το βλέπω.
Μάλλον ο φίλος εννοεί ότι επι εποχής Zuzana είχε διαφορετικό look και καλύτερες υπηρεσίες ενώ τώρα με x-companions έχει άλλο look (+ 10 κιλά) και οι υπηρεσίες τις έχουν χαλάσει, οπότε θεωρεί ότι θα ήταν καλύτερο να έχει δύο προφίλ αντί για ένα έτσι ώστε να είναι ξεκάθαρο το πρίν και το μετά.
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
496
Κριτικές
35
Like
1.529
Πόντοι
4.392
iblako σιγά μην είναι και με προζύμι.... μαγεία θες να πεις μάλλον


Μάλλον ο Παίχτης θέλει να πει ότι λόγω της πολλής μαγιάς "παραφούσκωσαν" τα χείλη (και πιθανά κι άλλα μέρη του σώματος  :tits: :tits:)!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τα εχουμε πει οτι τον κυριο Greece πρεπει να τον κοψετε απο καιρο αλλα sorry μαγκες του δινετε αερα .
Λογο τιμης ουτε που τις κοιταω τις δικες του εδω και πολυ καιρο λογο του οτι νομιζει οτι ειναι ο Κυριος Γαμαω γιατι εφαγε τα μουτρα του ο zuzunas και πριν απο αυτον ο Avanguard και ο LT .
Αλλα που θα παει θα ερθει και αυτουνου η ωρα και μετα θα εχουμε να κανουμε με το Afrodita !!!!

Ειπαμε indi κοριτσακια δοκιμασμενα που ξερουν να σεβονται τα φραγκα που περνουν τα υπολοιπα ειναι αμπελοφιλοσοφιες του κωλου .

Και τα φιλια μου στην Κυρια Marilyn και να της πειτε οτι την γραφω στα αρχιδια μου οπως της το εχω πει επανηλημενος !!!

Την Καλησπερα μου Παιχτες !!!
 

Colibri

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Νοε 2010
Μηνύματα
422
Κριτικές
31
Like
992
Πόντοι
2.225
ΕΝΝΟΏ ΑΝΤΊΣΘΕΝΕΣ
Οτι σαν X-companion έχει μόνο 8 reviews ΟΧΙ 24 η Donna....πιστεύω ότι έγινε απλώς λάθος. Ο ζουζάνας έπαυσε 11/2010.

Το μονο που αλλαξε ήταν το ονομα του πρακτορείου και της ιστοσελίδας. Έχουν το ίδιο τηλέφωνο επικοινωνίας και το ίδιο client list και client history (τους παλιους καλους πελάτες του Ζ τους ξεχωρίζουν ως τετοιους)
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Και στο τελος το παρακανε και εγινε γαμησετα Παιχτη !!!  :(
Τις πιάνει η μαλακία  :jerking: και χαλάνε την ομορφία τους  :-

Σχεδόν όλες ήταν πιο όμορφες πρίν απο τις πλαστικές  :P  πλήν ελαχίστων εξααιρέσεων  ;)

Τα εχουμε πει οτι τον κυριο Greece πρεπει να τον κοψετε απο καιρο αλλα sorry μαγκες του δινετε αερα .
Λογο τιμης ουτε που τις κοιταω τις δικες του εδω και πολυ καιρο λογο του οτι νομιζει οτι ειναι ο Κυριος Γαμαω γιατι εφαγε τα μουτρα του ο zuzunas και πριν απο αυτον ο Avanguard και ο LT .
Αλλα που θα παει θα ερθει και αυτουνου η ωρα και μετα θα εχουμε να κανουμε με το Afrodita !!!!

Ειπαμε indi κοριτσακια δοκιμασμενα που ξερουν να σεβονται τα φραγκα που περνουν τα υπολοιπα ειναι αμπελοφιλοσοφιες του κωλου .

Και τα φιλια μου στην Κυρια Marilyn και να της πειτε οτι την γραφω στα αρχιδια μου οπως της το εχω πει επανηλημενος !!!

Την Καλησπερα μου Παιχτες !!!
+1000 Τρες  :rockon: :rockon:

Αν δεν ρίξουν τις τιμές στα 200Ε  να πάνε να γαμηθούνε  :grin:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
ΕΝΝΟΏ ΑΝΤΊΣΘΕΝΕΣ
Οτι σαν X-companion έχει μόνο 8 reviews ΟΧΙ 24 η Donna....πιστεύω ότι έγινε απλώς λάθος. Ο ζουζάνας έπαυσε 11/2010.
Ναι άλλά αυτό δεν είναι εύκολο.

Κάθε φορά που μια θα βάζει ή θα βγάζει κιλά θα της βάζουμε καινούργιο προφίλ?  :think:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Κανενα νεο απο την χοντρουλα δεν εχουμε Παιχτες !!! :grin: :grin: :grin:
Μιλαμε ξαπλωνει και απλωνει αυτη ρε μαγκες !!! :2funny:
 

Συνημμένα

  • jasmine_09.jpg
    jasmine_09.jpg
    96,1 KB · Εμφανίσεις: 27

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Γραψτε ρε Παιχτες μην ντρεπεστε ολοι εχουμε βιτσια !!! :grin:
 

Συνημμένα

  • 12.jpg
    12.jpg
    58,5 KB · Εμφανίσεις: 51

pussydoctor

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
289
Κριτικές
245
Like
180
Πόντοι
2.982
Μάλλον ο φίλος εννοεί ότι επι εποχής Zuzana είχε διαφορετικό look και καλύτερες υπηρεσίες ενώ τώρα με x-companions έχει άλλο look (+ 10 κιλά) και οι υπηρεσίες τις έχουν χαλάσει, οπότε θεωρεί ότι θα ήταν καλύτερο να έχει δύο προφίλ αντί για ένα έτσι ώστε να είναι ξεκάθαρο το πρίν και το μετά.

ΑΚΡΙΒΩΣ....όμως εσυ γιατί κατάλαβες και οι άλλοι οχι
 

pussydoctor

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
289
Κριτικές
245
Like
180
Πόντοι
2.982
Τα εχουμε πει οτι τον κυριο Greece πρεπει να τον κοψετε απο καιρο αλλα sorry μαγκες του δινετε αερα .
Λογο τιμης ουτε που τις κοιταω τις δικες του εδω και πολυ καιρο λογο του οτι νομιζει οτι ειναι ο Κυριος Γαμαω γιατι εφαγε τα μουτρα του ο zuzunas και πριν απο αυτον ο Avanguard και ο LT .
Αλλα που θα παει θα ερθει και αυτουνου η ωρα και μετα θα εχουμε να κανουμε με το Afrodita !!!!

Ειπαμε indi κοριτσακια δοκιμασμενα που ξερουν να σεβονται τα φραγκα που περνουν τα υπολοιπα ειναι αμπελοφιλοσοφιες του κωλου .

Και τα φιλια μου στην Κυρια Marilyn και να της πειτε οτι την γραφω στα αρχιδια μου οπως της το εχω πει επανηλημενος !!!

Την Καλησπερα μου Παιχτες !!!

Πέστα αρχηγέ.....βέβαια εσυ και άλλοι τα λένε, το θέμα ποιός καταννοεί
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Πέστα αρχηγέ.....βέβαια εσυ και άλλοι τα λένε, το θέμα ποιός καταννοεί

Εμενα πλεον δεν μου κλεινει μωρο ουτε για αστειο! Εχει το πορνοκινητο μου στο αρχειο και παιρνω αυτοματη απαντηση "fully booked".

Περσυ το καλοκαιρι εκανα τον κασκαντερ και περασα, τις ειδα ολες που ειχε, και εφυγα!  :grin: :grin:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Κανενα νεο απο την χοντρουλα δεν εχουμε Παιχτες !!! :grin: :grin: :grin:
Μιλαμε ξαπλωνει και απλωνει αυτη ρε μαγκες !!! :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εμενα πλεον δεν μου κλεινει μωρο ουτε για αστειο! Εχει το πορνοκινητο μου στο αρχειο και παιρνω αυτοματη απαντηση "fully booked".

Περσυ το καλοκαιρι εκανα τον κασκαντερ και περασα, τις ειδα ολες που ειχε, και εφυγα!  :grin: :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

[size=30pt]Κασκαντέρ  respect [/size]
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.152
Κριτικές
14
Like
4.390
Πόντοι
3.715

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Δυστυχώς μας περνούν τόσο μαλάκες όσο είμαστε. Γιατί τα λεφτά που ζητάνε κάποιοι (όχι λίγοι) τα δίνουν.
Χαίρομαι ιδιαίτερα όταν τα λες έξω απ' τα δόντια!

Ειδικά το GES, παρόλο που τό 'χω χρυσώσει στο παρελθόν, είναι για πολλά μπινελίκια... :tickedoff:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom