Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (6 μέλη και 63 επισκέπτες)

bazoukas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
95
Like
6
Πόντοι
0
Η Candy από Baltic/Swedish ακύρωσε και στη θέση της έρχεται η... πρρρρρ.... A N A B E L L E!!! TADAAAA!!!  :dancing: στις 22-25. Για Anabelle κανείς??? Την έκλεισα για 2ωρο.

Που το ειδες οτι ερχεται η Anabelle?? Στο site δε λεει τιποτα.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Προσεχε σε βλεπω wannabe manager
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ναά και μετά θ' ανοίξω και σάιτ με αφίξεις και θα τα κονομάω χοντρά,και θα φέρνω και τα καλλίτερα μπάζα της ανατολικής ευρώπης και grand finale ,θα με μπουζουριάσουνε και όταν βγώ από την φυλάκα θα κάνω παρέα στον xeilakia,gayboy κ.λ.π......πω πω χαρούλεςςςςς... :uglystupid:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Να παρακαλαμε να μην το πιασει ο μακης και κανουμε να δουμε ct κανενα 2μηνο!!!
φτύσε τον κόρφο σου παιδάκι μου, αν μας περιλάβει ο ακατανόμαστος θα ξανα...... ct σε μιά δεκαετία....ΩΧ ο Κώστας Μυλωνάς από τα παιδιά της νύχτας  στην tv στο star.λες να δούμε κανένα καλό στριπτίζ? :2funny:
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
Η Candy από Baltic/Swedish ακύρωσε και στη θέση της έρχεται η... πρρρρρ.... A N A B E L L E!!! TADAAAA!!!  :dancing: στις 22-25. Για Anabelle κανείς??? Την έκλεισα για 2ωρο.

Η Αναμπέλ από το ίδιο γραφείο; Για Αθήνα μιλάμε ή για Θεσσαλονίκη; Και - αν επιτρέπεται - που το ξέρεις; Σίγουρη πληροφορία; ...
 

neoperv

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Μετά από ένα σερί απίστευτης γκίνιας (με τελευταία την αγελάδα Mona Green) χτες το βράδυ πήρα την Claudia από all4you.  Πολύ ωραία κοπέλα (ίδια με τις φωτογραφίες), ωραίο σώμα, απαλό και καθαρό δερματάκι και πάρα πολύ συμπαθητική. Εξαιρετικό GFE που πραγματικά άξιζε τα euro που πήρε. (δεν κάνει για όσους θέλουν PSE).
 

Detective

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
45
Like
8
Πόντοι
0
Μετά από ένα σερί απίστευτης γκίνιας (με τελευταία την αγελάδα Mona Green) χτες το βράδυ πήρα την Claudia από all4you.  Πολύ ωραία κοπέλα (ίδια με τις φωτογραφίες), ωραίο σώμα, απαλό και καθαρό δερματάκι και πάρα πολύ συμπαθητική. Εξαιρετικό GFE που πραγματικά άξιζε τα euro που πήρε. (δεν κάνει για όσους θέλουν PSE).

Πολύ μουνάρα αυτή η Claudia ρε παιδί! Και γώ θέλω να την πάρω για 2ωρο. Πήγες εσυ στο ξενοδοχείο της η ήρθε κάπου να σε βρεί αυτή???

Αν ήρθε αυτή σου είναι εύκολο να πείς πόσο σου πήγε το outcall???
Thanks!
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Εγώ πήγα στο ξενοδοχείο. Για να έρθει αυτή μου φαίνεται ότι είναι +50 euros

Πολύ μουνάρα αυτή η Claudia ρε παιδί! Και γώ θέλω να την πάρω για 2ωρο. Πήγες εσυ στο ξενοδοχείο της η ήρθε κάπου να σε βρεί αυτή???

Αν ήρθε αυτή σου είναι εύκολο να πείς πόσο σου πήγε το outcall???
Thanks!
 

Detective

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
45
Like
8
Πόντοι
0
Εγώ πήγα στο ξενοδοχείο. Για να έρθει αυτή μου φαίνεται ότι είναι +50 euros

Ευχαριστώ Krotalia. Θα στείλω και γώ ενα mail να δω πως διάολο θα μπουκάρουμε στο δωμάτιο της. Λόγω εποχιακών καταστημάτων διευκολύνομαι στο να βρώ εύκολα ένα ψεύτικο μούσι και μια μακριά σγουρομάλλικη χαίτη - σαν άλλος Sherlock Holmes
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά άμεσο ρεποπτάζ από συνάντηση με Magda από Plannetdreams πριν από λίγο.
Μαυρα χάλια και το εννοώ. Τίποτα σπεσιαλ απλά φαινόταν και να βιάζεται και δεν θέλει να δίνει την κωλοτρυπίδα της ενώ την προσφέρει στις υπηρεσίες. Από εμφάνιση είναι πάρα πολύ μετρια έως και κακή, χωρίς μακιγιάζ και δυστυχώς δεν είναι παιδιά C.T. είναι μία κοπελίτσα που μάλλον νομίζει ότι μας δουλεύει. Δεν ξέρει αγγλικά καθόλου και βογκάει σαν βλαμμένη χωρίς λόγο.
τι να πώ μάλλον όλα πρέπει να τα λέμε και να τους κράζουμε. Η κάργια είναι και model

α ρε ουστ από εδώ όλες οι πεινασμένες που βλέπουν στην χώρα τους φέτα ψωμί και πηδάν μέχρι το ταβάνι

Χρειάζετε παίδες στις περιγραφές μας αντικειμένικότητα και όχι ενθουσιασμός

αυτά
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Δοκίμασε κανείς ΛΟΡΑ?τι μουνάρα είναι αυτή....μήπως οι φωτο είναι υπερβολικές?
 

FWIAW

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Δοκίμασε κανείς ΛΟΡΑ?τι μουνάρα είναι αυτή....μήπως οι φωτο είναι υπερβολικές?

αληθεια ειχε κανενας νεα απο Lora ;
μαλλον μας εχει γραμμενους πρακτορειο της.
Καταφερε κανεις κατι αλλο;
 

Detective

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
45
Like
8
Πόντοι
0
αληθεια ειχε κανενας νεα απο Lora ;
μαλλον μας εχει γραμμενους πρακτορειο της.
Καταφερε κανεις κατι αλλο;

Με τετοιες μουναρες μου γουσταρει ο μισος κοσμος εννοειται οτι τους μισους θα τους εχει γραμμενους.
 

Detective

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
45
Like
8
Πόντοι
0
Claudia for ever!

Time remaining........20+ hours!!!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Παιδιά άμεσο ρεποπτάζ από συνάντηση με Magda από Plannetdreams πριν από λίγο.
Μαυρα χάλια και το εννοώ. Τίποτα σπεσιαλ απλά φαινόταν και να βιάζεται και δεν θέλει να δίνει την κωλοτρυπίδα της ενώ την προσφέρει στις υπηρεσίες. Από εμφάνιση είναι πάρα πολύ μετρια έως και κακή, χωρίς μακιγιάζ και δυστυχώς δεν είναι παιδιά C.T. είναι μία κοπελίτσα που μάλλον νομίζει ότι μας δουλεύει. Δεν ξέρει αγγλικά καθόλου και βογκάει σαν βλαμμένη χωρίς λόγο.
τι να πώ μάλλον όλα πρέπει να τα λέμε και να τους κράζουμε. Η κάργια είναι και model

α ρε ουστ από εδώ όλες οι πεινασμένες που βλέπουν στην χώρα τους φέτα ψωμί και πηδάν μέχρι το ταβάνι

Χρειάζετε παίδες στις περιγραφές μας αντικειμένικότητα και όχι ενθουσιασμός

αυτά

Όταν λες ότι βιαζόταν δε σε άφηνε να χύσεις όσες φορές θέλεις;

Είδα πριν 1-2 μέρες για τη Μάγδα και μου τη βίδωσε να την πηδήξω και στενοχωρήθηκα που δεν είχα κλείσει, αλλά τα reviews δείχνουν πως δεν έχασα και πολλά...
Πάντως το planet dreams φαίνεται οικονομικό πρακτορείο και θα ήθελα να το έχω υπόψη μου αλλά τα reviews με αποθαρρύνουν...
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
φίλε tobok από το συγκεκριμένο πρακτορείο νούμερο 1 είναι η γνωστή victoria,το πιο άπαιχτο τσιμπούκι των ct. η μάγδα άμα έχει κέφι είναι απλά αποδεκτή χωρις τίποτα το ιδιαίτερο.τις έχω πάρει και τις 2 και ξέρω. υπάρχει και μια άλλη αλλά δεν νομίζω να έχει έρθει ελλάδα ή αν ήρθε μια φορά δεν ξέρω......
 

divenik

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Review:
Ana απο
Body/Face/Overall 8/8/9
Services/Personality 9/9

Μολις γυρισα απο μια συναντηση με την παραπανω κοπελα.
Το κανονισμα με το πρακτορειο ηταν παρα πολυ ευκολο αν και φτανωντας στο ξενοδοχειο εγινε ενα μικρο μπερδεμα, βρεθηκα αναμεσα σε Ana και Kira και δεν ηξερα με πια να πρωτοπαω. Τελικα διαλεξα την αρχικη μου επιλογη, την Ana αλλα και η Kira μπορω να πω πως ηταν πολυ του γουστου μου.

Στο ψητο τωρα, η κοπελα ειναι υπερβολικα ευγενικη και απο την πρωτη στιγμη σε κανει να αισθανεσαι ανετα. Οι φωτογραφιες του site την αδικουν αρκετα, δειχνει πολυ πιο γλυκια απο κοντα. Μετα απο ενα γρηγορο μπανακι καταληξαμε στο κρεββατι οπου ξεκινησε με μια πολυ καλη πιπα. Συνεχησαμε με αρκετες στασεις,χωρις βιασυνες και δευτερο γυρο.

Η κοπελα μιλαει αρκετα καλα αγγλικα οποτε στα διαλειμμα ειπαμε και δυο κουβεντες. Γενικα, ηταν μια ωραια GFE εμπειρια που για την τιμη που προσφερεται την προτεινω ανεπιφυλακτα!


 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom