Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 81 άτομα (6 μέλη και 75 επισκέπτες)

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Και μου εχουν κανει κονε ηδη !!  :-

Sorry αλλα σου περνουν την δουλια !!!
εισαι ενας μικρος καριολης... θα της τα πω εγω της δεξιας οτι στην πραγματικοτητα την θες για τις γνωριμιες της στον χωρο του κινηματογραφου...
ααχ κακομοιρη μου ποιος σε σωζει μετα που αντι για την Willa θα σου φερει τον...
 

Συνημμένα

  • spiderman1.jpg
    spiderman1.jpg
    113,4 KB · Εμφανίσεις: 32

spider-man

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
238
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
:dancing:
 

Συνημμένα

  • willa17.jpg
    willa17.jpg
    258,6 KB · Εμφανίσεις: 17
  • willa18.jpg
    willa18.jpg
    145,4 KB · Εμφανίσεις: 17

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
σωπα ρε Lucent... εσυ μπορει και να την εχεις παρει πουστακο και δεν μιλας.... μοναχοφαη...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
κατσε να βαλω εγω μια...
 

Συνημμένα

  • spiderman2.jpg
    spiderman2.jpg
    118 KB · Εμφανίσεις: 42

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Να βαλω και εγω κατι, αλλα οχι απο Ουιλα. Ενα απο τα αχτι μου!  :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • KK.jpg
    KK.jpg
    73 KB · Εμφανίσεις: 20

spider-man

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
238
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
:dancing:
 

Συνημμένα

  • 090.jpg
    090.jpg
    297,5 KB · Εμφανίσεις: 23

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Την πηδηξατε η οχι ακομα!  :2funny: :2funny: :2funny: :grin:
 

Συνημμένα

  • C.jpg
    C.jpg
    153,7 KB · Εμφανίσεις: 22

spider-man

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
238
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
:dancing:
 

Συνημμένα

  • MET-ART_OFL_27_0086.jpg
    MET-ART_OFL_27_0086.jpg
    324,9 KB · Εμφανίσεις: 16

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
κατσε μια στιγμη αγαπητε spiderman γιατι μιλαω με την Willa στο τηλεφωνο... ναι κοριτσακι μου ναι ναι θα του τα πω... Λεει οτι σου'χει θυμωσει που διαδιδεις οτι παιρνει πανω απο 1000ρικο... και οτι ορκιζεται στην τιμη της ασπιλης κωλοτρυπιδας της οτι ποτε δεν εχει παρει πανω απο 250... ναι Willa μου σε ακουω, ακομα και στο διπλο που ποσταρε πιο πανω ο busterd ενα 500ρικο της δωσανε μονο... Οχι ρε Willa στην φτηνια το δινεις το κωλι τελικα... για κατσε κανει διακοπες η συνδεση με St. Petersbourg... για ξαναπεστο!! αααα μαλιστα.... Λοιπον spiderman σου'χω νεα... η Willa λατρευει την Ελλαδα και οταν θαρθει θα το δωσει τζαμπα για να μας βοηθησει επειδη ξερει οτι εχουμε κριση και περναμε δυσκολα... και τι αλλο? α ναι Willa μου θα του το πω... και οτι με σενα δεν θα παει γιατι εισαι Ανθελληνας Αμερικανοπληκτος και πας να της ανεβασεις τις τιμες και να της χαλασεις την πιατσα... ασε που εχει αραχνιασει η ψωλη σου λεει... sorry spiderman αυτη τοπε οχι εγω... εκτος εαν οντως εχεις 1000/ωρα να της δωσεις οποτε θα το ξανασκεφτει... γιατι ειπαμε πουτανα δεν ειναι... αλλα ουτε και ηλιθια... ααα και να μην την ξαναπιασεις στο στομα σου γιατι... οχι ρε πουστη εκλεισε η γραμμη. Μα καλα τοσα λεφτα βγαζουν οι παλιοκαριολες ενα τηλεφωνο της προκοπης δεν μπορουν να βαλουν?
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
κατσε μια στιγμη αγαπητε spiderman γιατι μιλαω με την Willa στο τηλεφωνο... ναι κοριτσακι μου ναι ναι θα του τα πω... Λεει οτι σου'χει θυμωσει που διαδιδεις οτι παιρνει πανω απο 1000ρικο... και οτι ορκιζεται στην τιμη της ασπιλης κωλοτρυπιδας της οτι ποτε δεν εχει παρει πανω απο 250... ναι Willa μου σε ακουω, ακομα και στο διπλο που ποσταρε πιο πανω ο busterd ενα 500ρικο της δωσανε μονο... Οχι ρε Willa στην φτηνια το δινεις το κωλι τελικα... για κατσε κανει διακοπες η συνδεση με St. Petersbourg... για ξαναπεστο!! αααα μαλιστα.... Λοιπον spiderman σου'χω νεα... η Willa λατρευει την Ελλαδα και οταν θαρθει θα το δωσει τζαμπα για να μας βοηθησει επειδη ξερει οτι εχουμε κριση και περναμε δυσκολα... και τι αλλο? α ναι Willa μου θα του το πω... και οτι με σενα δεν θα παει γιατι εισαι Ανθελληνας Αμερικανοπληκτος και πας να της ανεβασεις τις τιμες και να της χαλασεις την πιατσα... ασε που εχει αραχνιασει η ψωλη σου λεει... sorry spiderman αυτη τοπε οχι εγω... εκτος εαν οντως εχεις 1000/ωρα να της δωσεις οποτε θα το ξανασκεφτει... γιατι ειπαμε πουτανα δεν ειναι... αλλα ουτε και ηλιθια... ααα και να μην την ξαναπιασεις στο στομα σου γιατι... οχι ρε πουστη εκλεισε η γραμμη. Μα καλα τοσα λεφτα βγαζουν οι παλιοκαριολες ενα τηλεφωνο της προκοπης δεν μπορουν να βαλουν?

Poutan Telecoms τι περίμενες  :cheesy:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
;)
 

Συνημμένα

  • rt4.JPG
    rt4.JPG
    128,5 KB · Εμφανίσεις: 13

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
λοιπον πριν μας παρουν με την σκουπα οι moderators γιατι σπαμαρουμε ασυστολως... ολα αυτα ειναι αποτελεσματα της οικονομικης κρισης, αμα ειχαμε τιποτα παραγωγικο να κανουμε να βγαλουμε κανα ευρουλακι, δεν θα ασχολιομασταν με τις μαλακιες του καθενος...
εξου και το γνωμικο:
δουλεια δεν ειχε ο διαολος γαμουσε τον spiderman!!!
λαικη σοφια
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom