Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (1 μέλη και 43 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
σιγά ρε Φρέντυ Κρούγκερ του bou σκιάχτηκα πρωί πρωί...πάλι αιματοκύλησες πουτάνα? 
Ναι ειναι η χρονια του !!! :2funny: :2funny: :2funny:

   
tiger-blood-fuck-yeah.png
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Για όσους δεν έχουν δοκιμάσει Στέλλα, πρέπει να πάνε γιατί είναι πολύ καλή εμπειρία με μια πολύ sexy γκόμενα!!!!
Για τους άλλους που την έχουν "πετσοκόψει"....ξαναζεσταμένο φαγητό και ας άλλαξε χτένισμα!!!!
Εκτός και αν το μουνί της το έκανε οριζόντιο.....τότε το ξανασκέφτομαι!!!!
Nαι μετα την τεταρτη δεν λεει !!! :grin: :grin: :grin:

   
50312_463038130384_7929855_n.jpg
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Η κριτική που ανέβασα με τις επιθυμητές κατ'εμε βαθμολογίες για δίδυmo Έμιλυ-Τζούλια.
Απλά δεν ξέρω αν θα ανέβει επειδή είναι η δεύτερη φορά για Έμιλυ.

DUO EMILY & JULIA ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ

Βαθμολογίες
Εμφάνιση (πρόσωπο)* 9

Εμφάνιση (σώμα)* 9

Γενική συμπεριφορά* 10

Επικοινωνία* 10

Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή* 10

Σχέση απόδοσης/τιμής* 10


Είναι το πρώτο μου duo και σίγουρα μοναδική εμπειρία για μένα.

Είχα διαβάσει για άλλα duo όπου γαμούσες τη μια κοπέλα και η άλλη καθόταν στον καναπέ και αυνανιζόταν και το αντίστροφο. Αυτό το duo σίγουρα δεν ήταν έτσι.

Η Έμιλυ είναι η γνωστή Έμιλυ. Η Τζούλια είναι πολύ κοντά στις φωτογραφίες. Δεν είναι τόσο λευκή εχει κάποιες φακίδες που την κάνουν όμως ακόμα πιο γοητευτική.

Είναι μια 30άρα που βάζει κάτω πολλές μα πολλές 20άρες. Έχει απίστευτη ενέργεια.

Είχα στο μυαλό μου διάφορα για το τι ήθελα να κάνω με αυτό το duo όπως είχανε και αυτές. Όμως τίποτα δεν πήγε όπως το είχαμε στα μυαλά μας και ίσως έτσι ήταν πολύ, μα πολύ καλύτερα.

Με το που μπήκα στο δωμάτιο αμέσως κάτι παίχτηκε με τα βλέμματά μας να διασταυρώνονται. Την επόμενη ακριβώς στιγμή λυκνιζόμασταν οι τρείς μας υπό τον ήχο της μουσικής και σιγά σιγά άρχισαν να με γδύνουν.

Η Εμιλυ ξάπλωσε στο κρεβάτι και άρχισε η Τζούλια να της κάνει γλυφομούνι ενώ εγώ ξαπλωμένος στο πάτωμα έκανα γλυφομούνι στη Τζούλια. Το καρέ συμπληρώθηκε όταν άρχισε η Έμιλυ να μου παίρνει τσιμπούκι. Έτσι απλά άρχισαν όλα χωρίς ντουζάκι, χωρίς τίποτα.

Η συνέχεια ήταν απερίγραπτή. Ποτέ δεν έμεινα μόνο με τη μία κοπέλα. Πάντα ήταν και οι δύο. είτε να μου γλύφουνε και οι δυο τον πούτσο είτε εναλλάξ η μία τον πούτσο και η άλλη τα αρχίδια. Είτε γαμούσα τη μία και έγλειφα το μουνί της άλλης ή μου έγλειφε τα αρχίδια.

Αυτό που έχω να τονίσω είναι η απίστευτη ενέργεια της Τζούλιας. Την σφυροκοπούσα επι μισή ώρα σε διάφορες στάσεις και αναγκάστικα να ζητήσω ένα 5λεπτο διάλειμμα για να πάρω ανάσα. Εισακούστηκα κατά το ήμισυ.

Σταμάτησα να της σκίζω το μουνάκι αλλά καθώς έπερνα την ανάσα μου δεν σταμάτησε να με τσιμπουκώνει ώστε να είμαι ντούρος για τη συνέχεια.

Τελικά μέσα σε δύο ώρες τελείωσα 3 φορές.

Θα τις χαρακτήριζα ως εξής: η Έμιλυ είναι GFE ενώ η Τζούλια είναι PSE. Και ο συνδυασμός των δύο είναι απλώς άψογος. Ξέρουν να προσέχουν έναν άντρα και δεν τον αφήνουν από τα μάτια τους ή καλύτερα από το στόμα τους.

Σίγουρα θα υπάρχει συνέχεια με αυτό το δίδυμο.

Ήταν μια κανούργια και μοναδική εμπειρία στη ζωή μου.

Το μόνο που έχω να πω είναι ότι ευτυχώς η επόμενη μέρα ήταν Κυριακή. Με ένα διάλειμμα το προς το μεσημέρι κοιμόμουν όλη μέρα.

Με ξεθέωσαν οι ρουφιάνες.
που βρισκονται οι φωτό της Τζούλιας ρε παίκτη να δω και εγώ τον σούπερ μούνο?
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
;)
 

Συνημμένα

  • emily friend.jpg_thumb.png
    emily friend.jpg_thumb.png
    125,7 KB · Εμφανίσεις: 18
  • 10.jpg
    10.jpg
    28 KB · Εμφανίσεις: 36

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Κλείνω τη Snezanna χθες για το απόγευμα. Μετά από κανένα 2ωρο κι ενώ ετοιμάζομαι για το Rv μου έρχεται μήνυμα ότι δεν αισθάνεται καλά στην υγεία της και αν θέλω να συναντήσω μια "Super" φίλη της. Της γράφω ευγενικά όχι. Μετά από μία ώρα έρχεται άλλο μήνυμα ότι της πέρασε η αδιαθεσία και να πάω...Εγώ όμως ήδη έφευγα από της Αλίσας στο Βουλιαγμένης68! :grin:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127

αααα η Τζούλη είναι η μουνάρα με τα 10ρια?
το λεγα εγώ όμως πως είναι μεγάλο ταλέντο ... ρε τι έχουμε πάθει ....τη μια πηδιούνται με 200 την άλλη με 150 και στα καλά καθούμενα 300άρες επειδή γύρισε η άλλη από Κρήτη και είπε να το κάνουν υπερπαραγωγή...



 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Κλείνω τη Snezanna χθες για το απόγευμα. Μετά από κανένα 2ωρο κι ενώ ετοιμάζομαι για το Rv μου έρχεται μήνυμα ότι δεν αισθάνεται καλά στην υγεία της και αν θέλω να συναντήσω μια "Super" φίλη της. Της γράφω ευγενικά όχι. Μετά από μία ώρα έρχεται άλλο μήνυμα ότι της πέρασε η αδιαθεσία και να πάω...Εγώ όμως ήδη έφευγα από της Αίσας στο Βουλιαγμένης68! :grin:

θα χε περάσει πάλι ο Γεοπας και την έσφαξε την πουτάνα!!!
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
τί κωλόπαιδα........ είσαστε ρε, .....τον μαστεράκο....γυρίσατε με όρεξη ??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :s&m_2:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom