Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (5 μέλη και 67 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • 3271468_orig.jpg
    3271468_orig.jpg
    185,6 KB · Εμφανίσεις: 29

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
I'm sorry. already corrected the mistake  :)
Αfrodita εγω θα κλεισω την Linda απο κατω με 250 αλλα αν δεν ειναι αυτη θα σε κανω ρομπα σε οποιο site υπαρχη .
Το λεω απο τωρα για να μην μου κλεισεις καλυτερα . ;)

Την Καλημερα μου .
 

Συνημμένα

  • Linda.jpg
    Linda.jpg
    69 KB · Εμφανίσεις: 30

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Αfrodita εγω θα κλεισω την Linda απο κατω με 250 αλλα αν δεν ειναι αυτη θα σε κανω ρομπα σε οποιο site υπαρχη .
Το λεω απο τωρα για να μην μου κλεισεις καλυτερα . ;)

Την Καλημερα μου .

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Αfrodita εγω θα κλεισω την Linda απο κατω με 250 αλλα αν δεν ειναι αυτη θα σε κανω ρομπα σε οποιο site υπαρχη .
Το λεω απο τωρα για να μην μου κλεισεις καλυτερα . ;)

Την Καλημερα μου .
Θα του κλάσεις μια μάντρα αρχίδια.....¨
Λες και δεν ξέρουν όλοι ότι έχει χασάπικο και όχι γραφείο!!!!
Εντάξει υπάρχουν και οι δήθεν τύποι που ρωτάνε "αυτό το γραφείο είναι καλό?"....
Και πετάγεται άλλος ξεκάρφωτος και λέει "είναι με λίγο φωτοσόπ αλλά με καλό σέρβις, αρκεί να μην ψάχνεις να γαμήσεις"!!!!!
Τρία πουλάκια κάθονται και εμείς γελάμε....

Υ.Γ. Γαμώ τα μποφόρια μου μέσα γαμώ....7άρια σήμερα, δίπλα στα σωσίβια θα είμαι!!!!
 

gamicool

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2011
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Εντάξει φίλε θα περιμένω αν και το πιθανότερο είναι πως θα το δω μετά τις 21 του μηνός. Ας ελπίσουμε πως θα έχεις καλά νέα ;)

Το πρώτο βήμα έγινε. Της έστειλα mail. Βέβαια τελευταία φορά μου είχε απαντήσει το Γενάρη και από τότε σε 2-3 mail δεν έχει δώσει σημεία ζωής.
Θα περιμένω μέχρι τέλος του μήνα.
Υπάρχουν τρεις περιπτώσεις:
α) Να απαντήσει στο mail. Επομένως θα σεβαστώ ότι μου γράψει.
β) Να μην απαντήσει. Επομένως είναι στη διακριτική μου ευχέρεια να σου στείλω ότι στοιχεία θεωρώ ότι πρέπει σε pm.
γ) Να με πάρει πάλι κανένας αγαπουλίνης γκόμενος τηλέφωνο και να με απελεί. Επομένως και εγώ θα πραγματοποιήσω την προεκλογική δέσμευση του Γιωργάκη "ΟΛΑ ΣΤΟ ΦΩΣ"
 

Μουγκος

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Αfrodita εγω θα κλεισω την Linda απο κατω με 250 αλλα αν δεν ειναι αυτη θα σε κανω ρομπα σε οποιο site υπαρχη .
Το λεω απο τωρα για να μην μου κλεισεις καλυτερα . ;)

Την Καλημερα μου .
:2funny: :2funny: :2funny: Οπως παντα θεος
 

mits1a9b

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
539
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Γιατί ρε φίλε να είναι μαλάκας όταν δεν το ξέρει; Τότε όσοι δεν ξέρουμε το παρελθόν από τις γκόμενες μας οι τις γυναίκες μας είμαστε μαλάκες. Γιατί το παρελθόν τους που ξέρουμε είναι αυτό που αυτές θέλουν να ξέρουμε! Το άλλο άμα το μάθεις θα πας για by pass στο Ωνάσειο!

Sorry  :offtopic:
Μαλλον δε καταλαβες το θεμα ;)Αυτες δεν ειναι οπως οι καθημερινες γυναικες που μπορει να σου κρυψουν καμια παρτουζα που καναν μια μερα που καπνισαν λιγο μαυρο!Εδω μιλαμε να εχεις μια τετοια γκομενα με 10 πελατες τη μερα! :S
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
mits1a9b  αμα σε χαλαει δεν την εχεις γκομενα και αραζεις με καμμια μπουρουχα που νοιωθεις σιγουρος .
Αμα δεν σε χαλαει την κρατας για γκομενα να σου κανει τα γαμησια της ζωης σου αν ειναι καλη και οταν σε χαλασει την στελνεις σπιτι της στο Dnepropetrobsk !!!

Kαλησπερες .
 

mits1a9b

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
539
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
mits1a9b  αμα σε χαλαει δεν την εχεις γκομενα και αραζεις με καμμια μπουρουχα που νοιωθεις σιγουρος .
Αμα δεν σε χαλαει την κρατας για γκομενα να σου κανει τα γαμησια της ζωης σου αν ειναι καλη και οταν σε χαλασει την στελνεις σπιτι της στο Dnepropetrobsk !!!

Kαλησπερες .
Καλα το ειπες στρατηγε μου :rockon:Αυτη ειναι η καλυτερη οπτικη γωνια να δει κανεις αυτο το θεμα ;)Παντως το ονομα του χωριου που εγραψες ειναι ολα τα λεφτα ρε συ,αν παει κανεις να το προφερει παει,τη στραμπουληξε τη γλωσσα :2funny: :2funny: :2funny:
 

pepe(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
Αfrodita εγω θα κλεισω την Linda απο κατω με 250 αλλα αν δεν ειναι αυτη θα σε κανω ρομπα σε οποιο site υπαρχη .
Το λεω απο τωρα για να μην μου κλεισεις καλυτερα . ;)

Την Καλημερα μου .

Τελικά τι έγινε;;;
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Καλα το ειπες στρατηγε μου :rockon:Αυτη ειναι η καλυτερη οπτικη γωνια να δει κανεις αυτο το θεμα ;)Παντως το ονομα του χωριου που εγραψες ειναι ολα τα λεφτα ρε συ,αν παει κανεις να το προφερει παει,τη στραμπουληξε τη γλωσσα :2funny: :2funny: :2funny:
Είχα μια γκόμενα από Ουκρανία - Μαριούπολη - το χειμώνα, που μου έλεγε για το Dnepropetrobsk ότι είναι Πανεπιστημιούπολη με πολλά γκομένακια αλλά και πάρα πολύ μαφία. Ακούγεται ενδιαφέρον μέρος σίγουρα.. :offtopic: :offtopic:javascript:void(0);
 

NIKIFOROS

Μέγας
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
252
Κριτικές
85
Like
765
Πόντοι
3.980
Την καημένη τη Dzulia .....την ξεμουνιάσατε!!! Το βράδυ δεν μπορούσε να πάρει τα πόδια της!!!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom