Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Τελικά admin μήπως πρέπει να συγχωνευθούν τα λινκ στις κριτικές σε 1?  :think:

Το θεωρώ κουραστικό και ανούσιο να ανοίγεις το 1 μετά το άλλο !  :)
 

WRAIOS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.396
Like
914
Πόντοι
96

Ορίστε φαγωθήκατε δεν έρχεται τίποτε δεν έρχεται τίποτε ... και σκάσαν τα δυο TOP 5 μαζί :2funny: :2funny: :2funny:

Αν βάλεις και ένα πολύ (τρυφερούδι-γατίσιο) call girl που δοκίμασα  ;), δεν θα μείνει μια.


Οχι τίποτε άλλο αλλά δεν δίνουν και καταναλωτικά πλεον :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.

Πέρα από τη πλάκα για βάλτε τις σε μια σειρά να δω τι θα κάνω αυτή τη εβδομάδα.

 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
Ορίστε φαγωθήκατε δεν έρχεται τίποτε δεν έρχεται τίποτε ... και σκάσαν τα δυο TOP 5 μαζί :2funny: :2funny: :2funny:

Αν βάλεις και ένα πολύ (τρυφερούδι-γατίσιο) call girl που δοκίμασα  ;), δεν θα μείνει μια.


Οχι τίποτε άλλο αλλά δεν δίνουν και καταναλωτικά πλεον :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.

Πέρα από τη πλάκα για βάλτε τις σε μια σειρά να δω τι θα κάνω αυτή τη εβδομάδα.
για ενημερωσέ μας λίγο φίλε μου , αν θέλεις, ποιές θεωρείς top 5 και κυρίως πιό είναι το γατίσιο (καλό!!) τρυφερούδι, γιατί αν και κάπως παλιοί δεν σκαμπάζουμε και πολλά..
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Ορίστε φαγωθήκατε δεν έρχεται τίποτε δεν έρχεται τίποτε ... και σκάσαν τα δυο TOP 5 μαζί :2funny: :2funny: :2funny:

Αν βάλεις και ένα πολύ (τρυφερούδι-γατίσιο) call girl που δοκίμασα  ;), δεν θα μείνει μια.


Οχι τίποτε άλλο αλλά δεν δίνουν και καταναλωτικά πλεον :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.

Πέρα από τη πλάκα για βάλτε τις σε μια σειρά να δω τι θα κάνω αυτή τη εβδομάδα.
Βαλτα εσυ Ωραιε γιατι εγω βαριεμαι . :grin:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
συγνώμη,από τις 100 φώτο που έχει ποστάρει,δεν τον....μάθατε απέξω και ανακατωτά???
γιατί εκπλήσεσθε όλοι?
 

WRAIOS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.396
Like
914
Πόντοι
96
Βαλτα εσυ Ωραιε γιατι εγω βαριεμαι . :grin:

Αν εσύ βαριέσαι που είσαι και μικρο παιδί  ;) και νέο τι να πούμε εμείς;  :2funny:

Περα απο τι πλακα σου λεω δυσκολεύομαι :huh: :headbang:

ασε ρε! μας εχει βγαλει τα ματια και δεν ξερουμε σε ποια τανα να παμε! :2funny: :2funny: :2funny:

Πέστα - χώστα γιατί από το πρωί μου έχουν πεταχτεί τα ματιά έξω με τα Link από την Λωρήν του Μαΐου
:2funny: :2funny: :2funny: άσε που δε μπορώ να βάλω ήχο :headbang:


για ενημερωσέ μας λίγο φίλε μου , αν θέλεις, ποιές θεωρείς top 5 και κυρίως πιό είναι το γατίσιο (καλό!!) τρυφερούδι, γιατί αν και κάπως παλιοί δεν σκαμπάζουμε και πολλά..
:offtopic:
Παλιό-φίλε  το γατίσιο είναι εκ του cat και το τρυφερούδι εχει να κάνει με την ηλικια 21 και σαφώς με την διαφορά που έχει απο εμένα όλα αυτά στα call girls φυσικά. ότι άλλο θες PM.
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
497
Κριτικές
35
Like
1.535
Πόντοι
4.392

Ο Πρόεδρος αυτή τη βδομάδα θα έχει δίλημμα!!!

Δυό από τις προτιμήσεις του ταυτόχρονα στην Αθήνα (πλάκα-πλάκα με όσα έχουμε δει το τελευταίο δίμηνο, νομίζω θα κάνουμε ανάσταση!!!).  :2funny: :2funny: :2funny:

Ανάμεσα στην Κική και στην Κοκό ποιά να διαλέξει????????? Και θα διαλέξει και τις δυό!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom