Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (4 μέλη και 81 επισκέπτες)

kobieta

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Έκανε copy το link της φωτογραφίας αντί να κάνει αυτό του προφίλ της τουρίστριας.Επομένως δεν μπορεί να φανεί.
 

asteri_12

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
155
Κριτικές
10
Like
81
Πόντοι
11
Επιτελους !!!! Τα καταφερα !!! εβαλα το σωστο !!!
 

alexiiss13

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας μαγκες!!εφτασσε η ωρα να αρχισω και γω το αθλημα του τουρισμου αυτο το σκ!μετα απο αρκετο διαβασμα κατεληξα οτι καλυτερα θα τανε μια εκ των vanessa.shindy,angel!ΑΝ και καταλαβαινω οτι ειναι θεμα γουστου ποια πιστευετε πως ειμαι πιο ωραια σαν παρουσια και ποια πιο σεξομηχανη?ελπιζβ να μη πεσει δουλεμα(ειναι και 1η φορα που απαταω τη γυναικα μου...).οποιαδηποτε επιπλεον πληροφορια(πχ πρωσοπικες εμπειριες η φυσικες φωτο των κυριων) στειλτε μου πμ .ευχαριστω εκ των προτερων
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Γεια σας μαγκες!!εφτασσε η ωρα να αρχισω και γω το αθλημα του τουρισμου αυτο το σκ!μετα απο αρκετο διαβασμα κατεληξα οτι καλυτερα θα τανε μια εκ των vanessa.shindy,angel!ΑΝ και καταλαβαινω οτι ειναι θεμα γουστου ποια πιστευετε πως ειμαι πιο ωραια σαν παρουσια και ποια πιο σεξομηχανη?ελπιζβ να μη πεσει δουλεμα(ειναι και 1η φορα που απαταω τη γυναικα μου...).οποιαδηποτε επιπλεον πληροφορια(πχ πρωσοπικες εμπειριες η φυσικες φωτο των κυριων) στειλτε μου πμ .ευχαριστω εκ των προτερων
Πρώτον, δύσκολη εποχή διάλεξες να ξεκινήσεις!!!!
Δεύτερον, κακώς το αποφάσισες γενικά!!!
Τρίτον, αφού θα απατήσεις την γυναίκα σου και σε βλέπω να μην το ξανακάνεις, κάντο βρίσκοντας πιο φθηνές λύσεις, π.χ. cg!!!!
Τέταρτον, δύσκολη εποχή διάλεξες να ξεκινήσεις!!!!
Πέμπτον, εγώ συννένοχος στην μαλακία που πας να κάνεις δεν γίνομαι, άρα περίμενε να ξυπνήσουν οι υπόλοιποι να σου πουν!!!!
Έκτον, δύσκολη εποχή διάλεξες να ξεκινήσεις!!!!
Πάντα φιλικά....να περνάς πάντα καλά φίλε!!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Επειδή, δεν θέλουμε να απατήσεις την γυναίκα σου, θα σου πρότεινα με βάση τις φωτογραφίες να διαλέξεις την πιο μουνάρα που βλέπεις.

Είναι βέβαιο ότι δεν θα ξανασχοληθείς με το άθλημα.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Γεια σας μαγκες!!εφτασσε η ωρα να αρχισω και γω το αθλημα του τουρισμου αυτο το σκ!μετα απο αρκετο διαβασμα κατεληξα οτι καλυτερα θα τανε μια εκ των vanessa.shindy,angel!ΑΝ και καταλαβαινω οτι ειναι θεμα γουστου ποια πιστευετε πως ειμαι πιο ωραια σαν παρουσια και ποια πιο σεξομηχανη?ελπιζβ να μη πεσει δουλεμα(ειναι και 1η φορα που απαταω τη γυναικα μου...).οποιαδηποτε επιπλεον πληροφορια(πχ πρωσοπικες εμπειριες η φυσικες φωτο των κυριων) στειλτε μου πμ .ευχαριστω εκ των προτερων

Αν ειναι πρωτη φορα που απατας την γυναικα σου καλυτερα να μην πας σε καμια!  :grin: εκτος και αν θελεις διαζυγιο οποτε τρεχα και στις τρεις  ;)

Ααααααααααα και προσεξε ομως μην ανακαλυψει η γυναικα σου αυτο το σαιτ! Μονο για παντρεμενους/ες και τσαμπα :2funny: :2funny:


 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Tραβα στην Angel Παιχτη μιας και εισαι παντρεμενος !! ;)
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Γεια σας μαγκες!!εφτασσε η ωρα να αρχισω και γω το αθλημα του τουρισμου αυτο το σκ!μετα απο αρκετο διαβασμα κατεληξα οτι καλυτερα θα τανε μια εκ των vanessa.shindy,angel!ΑΝ και καταλαβαινω οτι ειναι θεμα γουστου ποια πιστευετε πως ειμαι πιο ωραια σαν παρουσια και ποια πιο σεξομηχανη?ελπιζβ να μη πεσει δουλεμα(ειναι και 1η φορα που απαταω τη γυναικα μου...).οποιαδηποτε επιπλεον πληροφορια(πχ πρωσοπικες εμπειριες η φυσικες φωτο των κυριων) στειλτε μου πμ .ευχαριστω εκ των προτερων

Φιλαρακι ασε τις χαζομαρες κ αραξε με την γυναικα σου.Μην κανεις κατι που θα το μετανοιωσεις γιατι δεν περενετε πισω μετα!!!
 

WRAIOS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.396
Like
914
Πόντοι
96
Επειδή, δεν θέλουμε να απατήσεις την γυναίκα σου, θα σου πρότεινα με βάση τις φωτογραφίες να διαλέξεις την πιο μουνάρα που βλέπεις.

Είναι βέβαιο ότι δεν θα ξανασχοληθείς με το άθλημα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

WRAIOS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.396
Like
914
Πόντοι
96
Γεια σας μαγκες!!εφτασσε η ωρα να αρχισω και γω το αθλημα του τουρισμου αυτο το σκ!μετα απο αρκετο διαβασμα κατεληξα οτι καλυτερα θα τανε μια εκ των vanessa.shindy,angel!ΑΝ και καταλαβαινω οτι ειναι θεμα γουστου ποια πιστευετε πως ειμαι πιο ωραια σαν παρουσια και ποια πιο σεξομηχανη?ελπιζβ να μη πεσει δουλεμα(ειναι και 1η φορα που απαταω τη γυναικα μου...).οποιαδηποτε επιπλεον πληροφορια(πχ πρωσοπικες εμπειριες η φυσικες φωτο των κυριων) στειλτε μου πμ .ευχαριστω εκ των προτερων
Tραβα στην Angel Παιχτη μιας και εισαι παντρεμενος !! ;)

Καλήμερα σε όλους,

Από όλους τους "καμένους" :2funny:  including me ο μόνος που σου έδωσε ένα καλό hint.
Όλοι οι άλλοι πάνε και ξανά πάνε σα τους  :s&m_1:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
Γεια σας μαγκες!!εφτασσε η ωρα να αρχισω και γω το αθλημα του τουρισμου αυτο το σκ!μετα απο αρκετο διαβασμα κατεληξα οτι καλυτερα θα τανε μια εκ των vanessa.shindy,angel!ΑΝ και καταλαβαινω οτι ειναι θεμα γουστου ποια πιστευετε πως ειμαι πιο ωραια σαν παρουσια και ποια πιο σεξομηχανη?ελπιζβ να μη πεσει δουλεμα(ειναι και 1η φορα που απαταω τη γυναικα μου...).οποιαδηποτε επιπλεον πληροφορια(πχ πρωσοπικες εμπειριες η φυσικες φωτο των κυριων) στειλτε μου πμ .ευχαριστω εκ των προτερων

Εγώ πάλι θα σου πρότεινα τη Sindy , κουκλί . Την συνάντησα πρώτη φορά εχθές και μόνο τα καλύτερα θα μπορούσα να πω .  :sunglasses:

Αν πάλι ψάχνεις σεξομηχανή , τράβα εκεί που λέει ο Baby .  ;)
 

kostasm2005

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.392
Πόντοι
5.345
:offtopic:
θα  ήθελα  να  ξέρω  γιατί  οι  γκόμενες    όταν  οδηγούν  βάφονται  ταυτόχρονα  :headbang: :headbang:??  ……με  αποτέλεσμα  να  χάσω  το ( meeitng  με  την  julia -69 )..και  αντί  να  :fuck1: να  παω  στον  φαναρτζή  ??
 

asteriks

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Πρώτον, δύσκολη εποχή διάλεξες να ξεκινήσεις!!!!
Δεύτερον, κακώς το αποφάσισες γενικά!!!
Τρίτον, αφού θα απατήσεις την γυναίκα σου και σε βλέπω να μην το ξανακάνεις, κάντο βρίσκοντας πιο φθηνές λύσεις, π.χ. cg!!!!
Τέταρτον, δύσκολη εποχή διάλεξες να ξεκινήσεις!!!!
Πέμπτον, εγώ συννένοχος στην μαλακία που πας να κάνεις δεν γίνομαι, άρα περίμενε να ξυπνήσουν οι υπόλοιποι να σου πουν!!!!
Έκτον, δύσκολη εποχή διάλεξες να ξεκινήσεις!!!!
Πάντα φιλικά....να περνάς πάντα καλά φίλε!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Αρε τυφλοποντικα :2funny: :2funny: Παππας επρεπε να γινεις να δινεις συμβουλες  μην χωριζουνε τα ζευγαρια
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom