Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (0 μέλη και 82 επισκέπτες)

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Aπο κοντα ειναι ακομα πιο σφιχτη στο σωμα οποτε προσοχη μην τις φαμε αντι να τις δωσουμε !! :grin: :grin: :grin:

περνάμε πρώτα από το γυμναστήριο ξενοδοχείου και μετά στο δωμάτιο??  :think:  :grin: :grin: :grin:

και δωράκι αν της πάς αυτό αντί σοκολατάκια
gnc-100-whey-protein-21295676.jpg
θα[/URL] έχεις κώλο δώρο  :2funny: :2funny:
 

Rraistlin

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Γράφω για να καταγγείλω την απαράδεκτη συμπεριφορά του γραφείου που είναι υπεύθηνο για την Lolita_LT τόσο τώρα όσο και την προιγούμενη φορά που ήταν εδώ η κοπέλα.

Τελευταία φορά που ήταν εδώ (θεσσαλονίκη, τέλη δεκεμβρίου) είχα κλείσει το ραντεβού μου κύριος λίγες μέρες πριν. Πάω στο ξενοδοχείο 10 λεπτά πριν, στέλνω μύνημα μου λένε δεν υπάρχει η κράτηση σας. Μετά μου λένε η κοπέλα είναι άρρωστη αν θες πάνε για Aurora πράγμα που έκανα.

Τις προάλλες βλέπω έρχετε πάλι η Lolita οπότε σκέφτομαι ευκαιρία επιτέλους να την συναντήσω. Κλείνω το ραντεβού την προιγούμενη βδομάδα ήταν για σήμερα στις 19:00. Πέρνω τηλ πριν λίγο για να ρωτήσω για το ξενοδοχείο γιατι είδα στα μυνήματα οτι μου το είχαν στείλει με λάθος διεύθυνση και μου λένε η λολίτα την έκανε για Ρωσσία....

Δήλαδη για άλλη μία φορά θα τραβιόμουν εκεί για το τίποτα. Τα γράφω αυτά για να ξέρουν οι συναγωνιστές και να είναι προετοιμασμένοι για ανάλογες συμπεριφορές. Δε ξέρω το όνομα του γραφείου απλά οτι είναι το υπεύθυνο για Lolita και Aurora την τελευταία φορά που ήταν εδώ.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ladies Tours !!!
Και καλο θα ειναι να μην ξαναψωνισης Παιχτη απο τους αληταραδες !!
Δυο φορες σε φυλαξε ο Θεος την τριτη δεν προκειται να το ξανακανει !! ;)
 

Rraistlin

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Μάλιστα. Ευχαριστώ φίλε. Άπλα είναι κρίμα γιατί φέρνουν αρκετά όμορφα κορίτσια και η aurora που γνώρισα μου φέρθηκε πολύ καλά.Οπότε αδικούνται απο το πρακτορείο.
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
εγώ νομίζω έπρεπε να ανοίξω θρεντ σαν τις χειρότερες ct τα χειρότερα γραφεία... δεν το τσεκαρα αν υπάρχει....  ;)
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
το Ladies Tours έχει προϋπηρεσία στην Ελλάδα, πάντα αφερέγγυο και απατεωνισμένο (εκτός ελαχίστων των ελαχίστων εξαιρέσεων του παρελθόντος, που αγάπησαν κι αγαπήθηκαν από τα πορτοφόλια συγκεκριμένων)

χάλια πρακτορείο, μούφες γκόμενες.
Απορώ πως υπάρχει κόσμος που πληρώνει ακόμα για να τρώει τη φόλα τους.
Η φώτοζ εντάξει , είναι πειρασμός, αλλά μόλις ανοίγει η πόρτα την ψωλή την πιάνει μαρασμός.
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
Φανηκες  τυχαιρος παιχτη και γλιτωσες! η καυλα σε στραβωσε και σενα αλλα εχεις αστρο μάλλον και την πηδηξες και δεν πηδηξες! :grin: :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Γράφω για να καταγγείλω την απαράδεκτη συμπεριφορά του γραφείου που είναι υπεύθηνο για την Lolita_LT τόσο τώρα όσο και την προιγούμενη φορά που ήταν εδώ η κοπέλα.
.....
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
περνάμε πρώτα από το γυμναστήριο ξενοδοχείου και μετά στο δωμάτιο??  :think:  :grin: :grin: :grin:

και δωράκι αν της πάς αυτό αντί σοκολατάκια
gnc-100-whey-protein-21295676.jpg
θα[/URL] έχεις κώλο δώρο  :2funny: :2funny:


Θα χαρεί με το δωράκι  :smitten:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
το Ladies Tours έχει προϋπηρεσία στην Ελλάδα, πάντα αφερέγγυο και απατεωνισμένο (εκτός ελαχίστων των ελαχίστων εξαιρέσεων του παρελθόντος, που αγάπησαν κι αγαπήθηκαν από τα πορτοφόλια συγκεκριμένων)

χάλια πρακτορείο, μούφες γκόμενες.
Απορώ πως υπάρχει κόσμος που πληρώνει ακόμα για να τρώει τη φόλα τους.
Η φώτοζ εντάξει , είναι πειρασμός, αλλά μόλις ανοίγει η πόρτα την ψωλή την πιάνει μαρασμός.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πας να κλέψεις την δόξα απο τον Τσιμπούκιο?
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ε οχι και Μουφα η Ρουσλανα !!!
Σε λιγο θα την κανουν και Verified !!  :2funny:
 

fytilis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2008
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
πολύ καλό για να είναι αληθινό λέτε ...κασκαντέρ έχουμε? ή να τον κάνω εγώ? δεν δοκίμασε κανένας?
 

fytilis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2008
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1

αυτό? υπάρχουν κριτικές???

ευχαριστώ εκ των προτέρων λέω να τα σκάσω τελευταία στιγμή μιας και το χει η μέρα....

οι έμπειροι αν θέλουν ας δώσουν τα φω΄τα τους σε πρωτάρη
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom