Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 79 άτομα (1 μέλη και 78 επισκέπτες)

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
καυλιαρη τουρμπινα! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520

Συνημμένα

  • A.Karembeu.jpg
    A.Karembeu.jpg
    47,9 KB · Εμφανίσεις: 24

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Βρε φιλαράκο Geopa μη χύνεις δηλητήριο....είσαι καλό παιδί απ΄ότι εκτιμώ από τα γραφόμενά σου,και έχεις και φωτο αγαπημένου μου ηθοποιού.

Πήρα το ρίσκο όταν κανένας δεν έχει γράψει τίποτα γιά κοπέλλα να τη συναντήσω ,με τα κριτήριά μου φυσικά, και θεώρησα σωστό να ενημερώσω όλους τους φίλους /συμπαίκτες.
Ποτέ δεν παραπλάνησα κανένα ως προς την εμφάνιση κοριτσιών...όσο γιά τις βαθμολογίες μου αρχικά ναι ψιλοήμουνα large...το αναγνωρίζω και βελτιώνομαι...με την έννοια ότι τα παίρνω στο κρανίο πιό εύκολα. ΠΟΤΕ ενσυνείδητα δεν παραπλάνησα ...μην πλανάσε
Πιό συγκεκριμένα η εν λόγω κοπέλλα που σχολιάζουμε είναι η των φωτο με ξανθιά μαλλιά.

ΥΓ.Περιμένω λίστα ονομάτων να κάνω ...αναισθησία στη ψωλή μου...και θα σας φωνάξω όλους να δείτε τη τεχνική (αστειεύομαι...φοβάμαι τις βελόνες!!!)
Δεν έχυσα δηλητήριο γιατρέ μου!!!! :sunglasses:
Τα παραλές......έγραψα αυτά που γράφεις και εσύ μόλις τώρα με διαφορετικό ύφος!!!!
Και ότι είσαι κασκαντερ υψηλού κινδύνου το έχουμε καταλάβει....απλώς μερικές φορές δεν χρειάζεται!!!!
Καλά να περνάς γιατρέ...άλλωστε έχουμε κοινές φίλες!!! ;) :grin: :grin:
 

traxanoplagias

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
407
Like
16
Πόντοι
1
αρχισαν οι διασημες να εμφανιζονται...και monique covet την αλλη εβδομαδα.λες να κανει την αρχη?να ξεκινησουν τα καλα να ερχονται??ελα μο...unique στον τοπο σου!!!!!!!!!!!!
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
υπάρχει τρικ.... εκτυπώνεις την φωτό και της γράφεις πάνω "εαν δεν είσαι στη φωτό μην ανοίξεις την πόρτα" και της την ρίχνεις απο κάτω απο τη σχισμή της πόρτας... εαν σου την ρίξει πίσω... ξέρεις την απάντηση....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Καλό  :2funny: :2funny: :2funny:

 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
τι μου δείχνεις ρε αλεξ και είμαι ακόμη ζαλισμένος απο το μωρό στον ΑΝΤ1 το πρωί !!
;)

Τουρμπίνα μιας και είσαι πολύ καλός στα ηλεκτρονικά δεν μας βάζεις κανένα απόσπασμα από την Αdriana?  :cum: :cum: :cum:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
inspection camera παιχτη! περνα απο τρυπες και χαραμαδες για να ελεγχεις τα μωρα αν ειναι ιδια με τις φωτος!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δεν δουλευουμε σημερις και βλεπουμε TV?  :s&m_2:

Έγραψες Αλεξ  :rockon:  ,αλλά εγώ προτιμώ το τρέξιμο για να είμαι πάντα σε φόρμα  :cheesy:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom