Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (0 μέλη και 63 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Mπραβο ρε tallAthens  εσενα ψαχναμε !!! :rockon:
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
496
Κριτικές
35
Like
1.529
Πόντοι
4.392

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007

Επειδή το Πολωνέζικο άλογο , με έχει γράψει κανονικά μέχρι τώρα , και έχω ψηθεί για ψηλή αυτή τηνέβδομάδα , αν όντως πας , η ενημέρωση θα εκτιμηθεί δεόντως  :grin:

Υ.Γ Το είδες ότι κάνει μόνο Outcall , το συγκεκριμένο γραφείο...για εμένα μια χαρά  ;)
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Επειδή το Πολωνέζικο άλογο , με έχει γράψει κανονικά μέχρι τώρα , και έχω ψηθεί για ψηλή αυτή τηνέβδομάδα , αν όντως πας , η ενημέρωση θα εκτιμηθεί δεόντως  :grin:

Υ.Γ Το είδες ότι κάνει μόνο Outcall , το συγκεκριμένο γραφείο...για εμένα μια χαρά  ;)
Να της στείλεις e-mail στο άλογο!!!! :sunglasses:
Με βάση την τακτική της, αν δεν πάει Δευτέρα δεν απαντάει σε μνμ!!! ;)
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616

επεστρεψε ο κασκαντερ!
νταξει, μια χαρα περασα, ειναι καλη για οσους γουσταρουν αματουρια, αλλα 250 με τιποτα!
23 χρονων ειναι, φαινεται βεβαια πολυ μικροτερη, οχι μονο στο προσωπο, αλλα και σε τρυπουλες, δαχτυλα κλπ.
αγγλικα της πλακας, υψος οχι πανω απο 1.65, μαλλι μαυρο, πιο ωραιο απο αυτο των φωτογραφιων, προσωπο μετριο, βυζακι Α+, τουρλωτο κωλαρακι, καλη επιδερμιδα...
μου ειπε οτι ειναι το πρωτο της τουρ και μαλλον λεει αληθεια... φοβισμενη και σφιγμενη στην αρχη, χαλαρωσε σχετικα γρηγορα, αφου το'παιξα GFE style!
Επειδη σκεφτομουνα να παρω αυτην, και να αφησω τα κασκαντεριλικια, η συγκριση ηρθε αναποφευκτα στο μυαλο μου...
ισως να θεωρηθω προμοτερ, αλλα δεν μπορω να βρω πολλους λογους να δωσει καποιος 250 αντι για τα 150 της μικρης ρουμανας...
λιγο καλυτερο προσωπο, λιγο μεγαλυτερο βυζι, λιγο καλυτερα αγγλικα και λιγο πιο αματιουρ... αυτα ομως δεν κανουν με τιποτα διαφορα 100€ στην ωρα, ποσω μαλλον οταν στη μαχη η ρουμανα ειναι μακραν καλυτερη...
αυτα...
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.744
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

επεστρεψε ο κασκαντερ!
νταξει, μια χαρα περασα, ειναι καλη για οσους γουσταρουν αματουρια, αλλα 250 με τιποτα!
23 χρονων ειναι, φαινεται βεβαια πολυ μικροτερη, οχι μονο στο προσωπο, αλλα και σε τρυπουλες, δαχτυλα κλπ.
αγγλικα της πλακας, υψος οχι πανω απο 1.65, μαλλι μαυρο, πιο ωραιο απο αυτο των φωτογραφιων, προσωπο μετριο, βυζακι Α+, τουρλωτο κωλαρακι, καλη επιδερμιδα...
μου ειπε οτι ειναι το πρωτο της τουρ και μαλλον λεει αληθεια... φοβισμενη και σφιγμενη στην αρχη, χαλαρωσε σχετικα γρηγορα, αφου το'παιξα GFE style!
Επειδη σκεφτομουνα να παρω αυτην, και να αφησω τα κασκαντεριλικια, η συγκριση ηρθε αναποφευκτα στο μυαλο μου...
ισως να θεωρηθω προμοτερ, αλλα δεν μπορω να βρω πολλους λογους να δωσει καποιος 250 αντι για τα 150 της μικρης ρουμανας...
λιγο καλυτερο προσωπο, λιγο μεγαλυτερο βυζι, λιγο καλυτερα αγγλικα και λιγο πιο αματιουρ... αυτα ομως δεν κανουν με τιποτα διαφορα 100€ στην ωρα, ποσω μαλλον οταν στη μαχη η ρουμανα ειναι μακραν καλυτερη...
αυτα...
:rockon: O Gentleman !!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666

επεστρεψε ο κασκαντερ!
νταξει, μια χαρα περασα, ειναι καλη για οσους γουσταρουν αματουρια, αλλα 250 με τιποτα!
23 χρονων ειναι, φαινεται βεβαια πολυ μικροτερη, οχι μονο στο προσωπο, αλλα και σε τρυπουλες, δαχτυλα κλπ.
αγγλικα της πλακας, υψος οχι πανω απο 1.65, μαλλι μαυρο, πιο ωραιο απο αυτο των φωτογραφιων, προσωπο μετριο, βυζακι Α+, τουρλωτο κωλαρακι, καλη επιδερμιδα...
μου ειπε οτι ειναι το πρωτο της τουρ και μαλλον λεει αληθεια... φοβισμενη και σφιγμενη στην αρχη, χαλαρωσε σχετικα γρηγορα, αφου το'παιξα GFE style!
Επειδη σκεφτομουνα να παρω αυτην, και να αφησω τα κασκαντεριλικια, η συγκριση ηρθε αναποφευκτα στο μυαλο μου...
ισως να θεωρηθω προμοτερ, αλλα δεν μπορω να βρω πολλους λογους να δωσει καποιος 250 αντι για τα 150 της μικρης ρουμανας...
λιγο καλυτερο προσωπο, λιγο μεγαλυτερο βυζι, λιγο καλυτερα αγγλικα και λιγο πιο αματιουρ... αυτα ομως δεν κανουν με τιποτα διαφορα 100€ στην ωρα, ποσω μαλλον οταν στη μαχη η ρουμανα ειναι μακραν καλυτερη...
αυτα...
Respect παίχτη για την "βουτιά" που έκανες!!!!
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465

Καλη επιτυχια ... και οποια εξελιξη και να εχει το θεμα ,θετικη η αρνητικη, αναμενουμε εντυπωσεις !


Εν τω μεταξυ το γραφειο με ελληνικο τηλ και ολα τα γραφομενα στα ελληνικα

εχει κι αλλες πανυψηλες και θεομουνα... ;) ενταξει 2-3 ωρες υποθεση ειναι να ξεκαθαριστει το τοπιο.

Πας, στηνεσαι στο χοτελι και περιμενεις.. και οτι γινει. παιζει να το κανω .
 

redandwhite

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
357
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
γουσταρετε ρε μαγκες να γαματε πολυοροφα εε???
να τον χωνετε στο υπογειο, να χουφτωνετε στον πεμπτο και να φιλατε τα ρετιρε εε?
Ε οχι και στο υπογειο, καπου στον τριτο (και κατι) ειναι το αρμοζον  ;)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Καλη επιτυχια ... και οποια εξελιξη και να εχει το θεμα ,θετικη η αρνητικη, αναμενουμε εντυπωσεις !


Εν τω μεταξυ το γραφειο με ελληνικο τηλ και ολα τα γραφομενα στα ελληνικα

εχει κι αλλες πανυψηλες και θεομουνα... ;) ενταξει 2-3 ωρες υποθεση ειναι να ξεκαθαριστει το τοπιο.

Πας, στηνεσαι στο χοτελι και περιμενεις.. και οτι γινει. παιζει να το κανω .

Εμενα θα μου εκανε πολυ εντυπωση αν πραγματι αυτο το γραφειο ειχε ολες αυτες τις μουνες!  ;) Μοιζει με ενα αλλο Ρωσικο που ειναι για τις κλωτσιες!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Βιαζεστε Παιχτες να Bookarete την Abelia μην και χασετε το τεφαρικι !!!
Η Blance ειδη επεσε στα 200 διοτι δεν εχει ουτε μια κοκκινη κουκιδα !!!
Αντε τραβατε στα 250 στο Ρουμανακι !!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Luc η δικια σου σου δινει δευτερη ευκαιρια !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Λθψx.jpg
    Λθψx.jpg
    43,2 KB · Εμφανίσεις: 18

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Βιαζεστε Παιχτες να Bookarete την Abelia μην και χασετε το τεφαρικι !!!
Η Blance ειδη επεσε στα 200 διοτι δεν εχει ουτε μια κοκκινη κουκιδα !!!
Αντε τραβατε στα 250 στο Ρουμανακι !!!
Μην χάσουν τον μούνο!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Δοκιμασμένη και από τον ΓκοΜένιο.....εγγύηση αξιοπιστίας!!!!! :P :P :P
Την "έφαγαν" τα καρντάσια στα 200 και εδώ οι χουβαρντάδες θα της δώσουν 250....1,5 ευρώ τον πόντο περίπου!!!! :2funny: :2funny:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Λουκ άστον να λέει!!!!
Περίμενε να έρθει η Τζένιφερ.....

http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/16393513249812488468.png[/img[/URL]]

:o :o :o :o
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Λουκ άστον να λέει!!!!
Περίμενε να έρθει η Τζένιφερ.....

http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/16393513249812488468.png[/img[/URL]]

:o :o :o :o
[/quote]

:2funny: :2funny: Σαν τον Αλοχα εγινες!!  :2funny: :2funny: Δεν ερχεται αυτη!!

ΥΓ. Την ειδα το καλοκαιρι στην Αθηνα μακιγιαρισμενη και με μπλουτζινακι.........................μουνα  ;D
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Mπα οι ιδιες ειναι οι τιμες !!!
Εκτος και αν βγει στα 150 Full Service !!!
Ποτε δεν ξερεις !!!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom