Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 80 άτομα (2 μέλη και 78 επισκέπτες)

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ειχα την εντυπωση σε παλαιοτερη φωτο που ειχα δει οτι ηταν καταξανθη και με λιγο "σκυλε" προσωπο
Αλλα αν ειναι αυτη ειναι πανεμορφη και πολυ γλυκια τελικα
Κριμα..........
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Λίγες βάζω παίκτη και έχω δοκιμάσει λιγότερες. ;) Αλλά με αυτές που δοκιμάζω περνάω μαζί τους κανένα δίμηνο και βάλε σερρύ... :grin:

Και η Andrea και βέβαια μου κάνει με 200 αλλά θα ακούσω τον Baby που λέει ότι είναι τελάρο και δεν θα το καρφώσω  :2funny:

Ολα τα μωρα του Ζου βαρανε μυγες!! εκτος απο την Σοφια. Α ρε πιπινολατρες που εχει η Αθηνα  :2funny: :2funny:

ΥΓ. Βαστερεντ, μηπως ρωτησες τον παιχτη αν την εχει δει?? παρει??? Εγω δεν την εχω δει ουτε δοκιμασει, οποτε τελαρο δεν την βγαζω ακομα!!  :grin: :grin:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Ειναι απο τις λιγες που εχω περασει τοσο καλα, μιλαμε απιστευτη. Να 'ναι καλα εκει που ειναι

Βλεπω οτι εχεις μπερδευτει παιχτη!!  :grin: :grin: Αυτη που νομιζεις οτι ειναι δεν μαγειρευε, ουτε που εμπαινε σε κουζινα!  :2funny: :2funny:
 

paravatis

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2008
Μηνύματα
319
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια ιεροσυλια ας ειναι καλα το κοριτσι εκει που ειναι....
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
ΥΓ. Βαστερεντ, μηπως ρωτησες τον παιχτη αν την εχει δει?? παρει??? Εγω δεν την εχω δει ουτε δοκιμασει, οποτε τελαρο δεν την βγαζω ακομα!!  :grin: :grin:

Μπορείς να βγάλεις ένα σχετικό συμπέρασμα εάν δείς τις ταινίες της, αρχές της χιλιετίας. Ωραίο κορμί δεν λέω αλλά σαν να γαμάς άψυχο σώμα δείχνει.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Μπορείς να βγάλεις ένα σχετικό συμπέρασμα εάν δείς τις ταινίες της, αρχές της χιλιετίας. Ωραίο κορμί δεν λέω αλλά σαν να γαμάς άψυχο σώμα δείχνει.
Πωπωπωπω.....μούναρος ο Αντρέας!!!!! :headbang: :headbang:
Θα πάρω και μπιφτέκια μαζί μου....
Να της τα πετάξω στον αέρα να τα καρφώσει!!!!!! :dancing: :dancing:
Ρε πλάκα μας κάνουνε? :tickedoff: :jerking: :jerking:
Με 100 γιούρια γαμάμε 2 κλάσεις πιο όμορφα μωρά και μας κόβονται τα γόνατα!!!! :sunglasses:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Βλεπω οτι εχεις μπερδευτει παιχτη!!  :grin: :grin: Αυτη που νομιζεις οτι ειναι ...

Υποννοείς ότι αυτή δεν είναι η Λολίτα, η συγχωρεμένη τεσπά;
Δεν ξέρω και γι' αυτό ρωτάω.
Απλά επειδή αυτή και η Vanessa είναι "μύθοι" στις διηγήσεις που έχω ακούσει από έμπειρους παίκτες, και δυστυχώς δεν πρόλαβα να γνωρίσω οποιαδήποτε από τις δύο.

 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom