Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (4 μέλη και 40 επισκέπτες)

slowly

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2009
Μηνύματα
103
Κριτικές
7
Like
21
Πόντοι
1
Ελα ρε slowly ουτε Πανελλαδικες να εδινες !!! :tickedoff:
Εμπειρος εισαι , λασκα παγενε και τραβα δυο μανικια και ενα για μενα !!! ;)

τι πανελλαδικές ρε baby... εκεί έγραψα 19αρια και 20αρια (απ' οτι θυμάμαι, περίπατος ήταν)

με έχει προετοιμάσει και ο αεροπόρος .... οπότε καταλαβαίνεις  :2funny:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
προσεξτε τις φωτογραφιες της niki απο ζουζουνα. ειδικοτερα η δευτερη απο δεξια ο κατασκευαστης του σπιτιου εχει χτισει εναν θεοστραβο τοιχο!!!!!  :2funny:  :2funny:  :2funny:


Δηλαδή εσυ τον τοίχο κοιτάζεις?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
Αχ βρε human  :rockon: :rockon: :rockon: σε ξεπεταξε η ψιλια σε μια ωρα και ενα τεταρο και δεν εφαγες και κουλουράκι! :grin: :grin: :grin:
ειπάμε δεν κανει για αγαπουληδες gfeακηδες και θελει και γυμναστηριο! που ειναι ο γεο να τα ξαναπει για τον ακεφαλο καβαλαρη!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
E ρε Geo πως θα μαζεψει την πατσα της μεσης !! :grin: :grin: :grin:
Θα φερει και λιγο τον τοιχο μεσα !!!


   
URL]]
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
μην ποσταρεις φωτο απο τον ακατονομαστο! σκιαζεται!  :grin: :grin: :grin:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Μαλακα πολυ βιτσιοζος αυτος που πηγε στην Crystal στις 8 το πρωι για 4 ωρες !!! :grin: :grin: :grin:

Με τρεις ωρες υπνο ειναι το κοριτσι !!!

Θα περασε καλα !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.159
Κριτικές
14
Like
4.406
Πόντοι
3.715
E ρε Geo πως θα μαζεψει την πατσα της μεσης !! :grin: :grin: :grin:
Θα φερει και λιγο τον τοιχο μεσα !!!


    http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/49718320669609548950.jpg[/img[/URL]]
[/quote]


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
Καλά δεν ξερεις στην ελλάδα άμα δεν μπαζωσεις δεν χτιζεις!τους ξεφυγαν και λίγο το μπετα! :2funny: :2funny: :2funny:

E ρε Geo πως θα μαζεψει την πατσα της μεσης !! :grin: :grin: :grin:
Θα φερει και λιγο τον τοιχο μεσα !!!
 

thrylos29

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2009
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παίχτες η Τζουλια του Ζουζουνα τι λέει?


Οι κριτικές που υπάρχουν (αν και καλές) είναι παλαιότερες. Εχει κανείς πιο πρόσφατη άποψη?

Υπάρχει περίπτωση να κλειστεί το rdv χωρίς πιστωτική?? Μας τα έχει ζαλίσει ο Ζουζουνας.
Συγνώμη αλλά δεν κατάλαβα:Είναι η ίδια Julia του Ζ η παλιά?Γιατι στις φωτό έχει άλλο χρώμα ματιών και άλλο στυλ μαλλιων!
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
496
Κριτικές
35
Like
1.529
Πόντοι
4.392
Αυτό που έχω να πω είναι τα εξής:
Tην Τζούλια την μελετούσα μία ολόκληρη μέρα την Κυριακή!!!!
Έπεσα πάνω της στο EG διότι είχε πολύ καλές κριτικές στο Παρίσι που είναι τώρα!!!!!
ΣΑΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ!!!!
Και εδώ έρχεται με τον αρχιδομαλάκα, το παλιολαμόγιο!!!!!
Την κάνω πραγματικά μεγάλο κέφι γιατί και πολύ όμορφη είναι και κορμάρα είναι, από αυτά που τρελαίνομαι!!!!
Αλλά.....ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ!!!!!
Μάγκες, πρώτα απ' όλα πρέπει να περνάμε καλά και να γαμάμε καλά!!!!!
Αλλά και τα λεφτά μας να πηγαίνουν εκεί που μας σέβονται!!!!
Θα μου πείτε...η κοπέλα τι φταίει?
Σόρρυ αλλά στο Παρίσι γιατί πάει σαν ανεξάρτητη και εδώ έρχεται για να μας ληστέψει ο Ζουζούνας εκμεταλλευόμενος αυτήν?

Geo εχεις μεγάλο δίκιο για το πρακτορείο και επίσης δεν μπορώ τα καρτέλ.
Την κοπέλα την κάνω όμως πολύ κέφι.

Το σκέφτομαι σοβαρά να πάω, αλλά δεν γουστάρω να δίνω πιστωτική.
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Δωσε τοτε μετρητα !!
Και αν γουσταρουν !!
Αλλιως τον Πουλο !! :tickedoff:
 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
Δε μπερδεύτηκα καθόλου...ξέρω τι λέω  ;)

Τα μπέρδεψες, η συγκεκριμένη δεν έρχεται με γραφείο. Για την Elena BIM μιλούσα, όχι για την Julia_Z, που επίσης είναι μούναρος βέβαια.
 

Roken

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Ναι την μαλακο την ψηλη ερχεται μια στις τοσες και για μετρημενες μερες στα δαχτυλα του ενος χεριου !!
Εμενα χτες μου απανταει
Baby  ( ξερει το Nick η καριολα ) I am buzy today and tommorow ,sms me the day after tommorow !!!
Βρε σαλτα γαμησου που θα βαλω και προγραμμα στο καβλι μου για παρτη σου !! :tickedoff:
Παμε για αλλα λεμε !!! ;)


Eγώ είχα μια αντίθετη εμπειρία χθες το βράδυ.Στέλνω χθες το απόγευμα στην Giselle για νωρίς βραδάκι που συνήθως είναι τα περισσότερα ct girls booked. Aπάντηση σε 1-2 λεπτά αν είχε ραντεβού εκείνη τη στιγμή αποκλείεται να απαντούσε τόσο γρήγορα.Της ζητώ αν είναι ελεύθερη μια συγκεκριμένη ώρα και μου λέει αμέσως ναι= free.Mου λέει όνομα ξενοδοχείου κι επειδή είναι λίγο πιο απομακρυσμένο από το κέντρο κέντρο είναι προς Καλλιθέα - Ν Σμύρνη χαμηλά της Συγγρού της ζητώ για πιο αργά κατευθείαν και χωρίς κανένα πρόβλημα μου απαντα ναι.Δεν ξέρω αλλά όλα αυτά έδειχναν πως ήταν ελεύθερη.Είχα πει και σε ένα άτομο από εδώ μέσα ότι θα την επισκεπτόμουν μετά τη νίλα της Νίλας -βλέπε κριτική μου.

Τι να σας πω ρε παιδιά εγώ δεν έδινα τόσα λεφτά για μια τέτοια κοπέλα.Απορώ γιατί όι περισσότεροι γράφουν πως είναι όμορφη στο πρόσωπο.Ειλικρινά δεν είναι.Το έχει αναφέρει κι ο tresurert www.bourdela.com/city-tours/girls/mara-best-europe-models/#jr_review_11026] εδώ [/url] Ναι έχει σώμα μοντέλου είναι τρελά ψηλή σε υπερβολικό σημείο.Είμαι 178 24 ετών και με τα τακούνια που φοραγε φαινόμουν νάνος μπροστά της.Αλλά το πρόσωπο της δεν είναι όμορφο.Την κοιτούσα καλά καλά γιατί σκυλοτραβελόφερνε.Επίσης ούλα στοματικής κοιλότητας μελανόμαυρα.Είχε στο δεξί μπράτσο της το κλασσικό πολωνικό αυτοκόλλητο αντισύλληψης.Στην αρχή πήγαινε να μου το αρνηθεί πως τάχα είναι για το κάπνισμα αλλά κατάλαβε πως δεν είμαι πρωτάρα στις Πολωνές.Τα τελευταία χρόνια σπουδάζω Γερμανία και 1 φορά το μήνα πάμε βόλτα Πολωνία.Στις φωτογραφίες έχει χρησιμποποιηθεί πολύ photoshop κι αν είναι αυτή 25 ετών εγώ είμαι ο Σάκης Κ(ρ)ουβάς.Τουλάχιστον 30 και βάλε.Δεν ενδείκνυται καθόλου για 30 -.

Είναι ο λεγόμενος κωλοχαρακτήρας στη συμπεριφορά.Αν και με θερμοπαρακάλεσε να μην αναφέρω κάτι στο  bourdela γιατί προφανώς το διαβάζει και κάποιοι τις τα μεταφράζουν είχα δεχτεί να μην αναφέρω κάτι.Όμως το έντονο ξύνισμα της,το περιφρονητικό της βλέμμα  η υπέρμετρη εγωπάθεια της που την έχουν κάνει κάποιοι να νομίζουν πως αυτή είναι και καμία άλλη αφού όπως είπε αν βρω κάπου καλύτερη από αυτή με καλύτερο σώμα και καλύτερο service ...και πως όταν έφυγε με έγραψε στα αρχίδια της και δεν σηκώθηκε ΚΑΝ από το κρεβάτι για να με συνοδεύσει στην πόρτα (δείγμα ευγένειας) με έκαναν να αναθεωρήσω και είπα να πω τη γνώμη μου όλοι έχουμε από μια.Αυτό το καλάμι που έχει καβαλήσει πρέπει κάποια στιγμή να κατέβει απ'αύτο.

Έφυγα με τόση τσαντίλα όχι γιατί έχασα πρώτον το χρόνο μου αλλά για τη συμπεριφορά της.Ειλικρινά δεν θα χρειαζόταν να μπω καν στη διαδικασία να γράψω ούτε δύο γραμμές για αυτήν αλλά πρέπει να της το μεταφράσει κάποιος πως τέτοια συμπεριφορά είναι απαράδεκτη.Αν νομίζετε πως είμαι προκατειλημμένος με τις 30 φεύγα δείτε πως η πρώτη κριτική μου είναι για τη Melissa που είναι 30 ρα με παιδί και πρέπει να πω πως πέρασα άψογα.Η μέρα με τη νύχτα στην πελατειακή αντιμετώπιση.

Για όποιον της το μεταφράσει κι επειδή σίγουρα θα θυμάται την δικαιολογία που της είπα γισ να φύγω όσο το δυνατόν πιο γρήγορα - της είπα πως προτιμώ να πηγαίνω με μικρότερες από μένα και να μην προσβληθεί από αυτό.Όπως προανέφερα το παράδειγμα της Μελισσας απλά δεν ήθελα να της πω κατάμουτρα πως είναι άσχημη και δεν δίνω 250 χωρίς τα extra για να πηδώ με σακούλα αν και τώρα μετά από όλα αυτά το μετανιώνω που δεν της το είπα
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
496
Κριτικές
35
Like
1.529
Πόντοι
4.392
@kranidi2001

Για να λύσουμε μια απορία (καθώς δεν αναφέρεις κατι σχετικό στην κριτική σου) : τα πόδια της Αννούλας ειναι τόσο λέπτα όσο φαίνονται σε κάποιες από τις φωτογραφίες της?
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
φιλε Roken εγω βεβαια δεν ειμαι ο προεδρος αλλά αν δεις βαθμολογια εχω βαλει στο προσωπο της και τι εχω ποσταρει κατα καιρους για την ψιλια μάλλον
συμφωνεις μαζι μου!  :grin: :grin: :grin: τι να σου πω τωρα? περαστικα και πάς για άλλες καλυτερες! :grin: :grin: :grin:


Eγώ είχα μια αντίθετη εμπειρία χθες το βράδυ.Στέλνω χθες το απόγευμα στην Giselle για νωρίς βραδάκι που συνήθως είναι τα περισσότερα ct girls booked. Aπάντηση σε 1-2 λεπτά αν είχε ραντεβού εκείνη τη στιγμή αποκλείεται να απαντούσε τόσο γρήγορα.Της ζητώ αν είναι ελεύθερη μια συγκεκριμένη ώρα και μου λέει αμέσως ναι= free.Mου λέει όνομα ξενοδοχείου κι επειδή είναι λίγο πιο απομακρυσμένο από το κέντρο κέντρο είναι προς Καλλιθέα - Ν Σμύρνη χαμηλά της Συγγρού της ζητώ για πιο αργά κατευθείαν και χωρίς κανένα πρόβλημα μου απαντα ναι.Δεν ξέρω αλλά όλα αυτά έδειχναν πως ήταν ελεύθερη.Είχα πει και σε ένα άτομο από εδώ μέσα ότι θα την επισκεπτόμουν μετά τη νίλα της Νίλας -βλέπε κριτική μου.

Τι να σας πω ρε παιδιά εγώ δεν έδινα τόσα λεφτά για μια τέτοια κοπέλα.Απορώ γιατί όι περισσότεροι γράφουν πως είναι όμορφη στο πρόσωπο.Ειλικρινά δεν είναι.Το έχει αναφέρει κι ο tresurert www.bourdela.com/city-tours/girls/mara-best-europe-models/#jr_review_11026] εδώ [/url] Ναι έχει σώμα μοντέλου είναι τρελά ψηλή σε υπερβολικό σημείο.Είμαι 178 24 ετών και με τα τακούνια που φοραγε φαινόμουν νάνος μπροστά της.Αλλά το πρόσωπο της δεν είναι όμορφο.Την κοιτούσα καλά καλά γιατί σκυλοτραβελόφερνε.Επίσης ούλα στοματικής κοιλότητας μελανόμαυρα.Είχε στο δεξί μπράτσο της το κλασσικό πολωνικό αυτοκόλλητο αντισύλληψης.Στην αρχή πήγαινε να μου το αρνηθεί πως τάχα είναι για το κάπνισμα αλλά κατάλαβε πως δεν είμαι πρωτάρα στις Πολωνές.Τα τελευταία χρόνια σπουδάζω Γερμανία και 1 φορά το μήνα πάμε βόλτα Πολωνία.Στις φωτογραφίες έχει χρησιμποποιηθεί πολύ photoshop κι αν είναι αυτή 25 ετών εγώ είμαι ο Σάκης Κ(ρ)ουβάς.Τουλάχιστον 30 και βάλε.Δεν ενδείκνυται καθόλου για 30 -.

Είναι ο λεγόμενος κωλοχαρακτήρας στη συμπεριφορά.Αν και με θερμοπαρακάλεσε να μην αναφέρω κάτι στο  bourdela γιατί προφανώς το διαβάζει και κάποιοι τις τα μεταφράζουν είχα δεχτεί να μην αναφέρω κάτι.Όμως το έντονο ξύνισμα της,το περιφρονητικό της βλέμμα  η υπέρμετρη εγωπάθεια της που την έχουν κάνει κάποιοι να νομίζουν πως αυτή είναι και καμία άλλη αφού όπως είπε αν βρω κάπου καλύτερη από αυτή με καλύτερο σώμα και καλύτερο service ...και πως όταν έφυγε με έγραψε στα αρχίδια της και δεν σηκώθηκε ΚΑΝ από το κρεβάτι για να με συνοδεύσει στην πόρτα (δείγμα ευγένειας) με έκαναν να αναθεωρήσω και είπα να πω τη γνώμη μου όλοι έχουμε από μια.Αυτό το καλάμι που έχει καβαλήσει πρέπει κάποια στιγμή να κατέβει απ'αύτο.

Έφυγα με τόση τσαντίλα όχι γιατί έχασα πρώτον το χρόνο μου αλλά για τη συμπεριφορά της.Ειλικρινά δεν θα χρειαζόταν να μπω καν στη διαδικασία να γράψω ούτε δύο γραμμές για αυτήν αλλά πρέπει να της το μεταφράσει κάποιος πως τέτοια συμπεριφορά είναι απαράδεκτη.Αν νομίζετε πως είμαι προκατειλημμένος με τις 30 φεύγα δείτε πως η πρώτη κριτική μου είναι για τη Melissa που είναι 30 ρα με παιδί και πρέπει να πω πως πέρασα άψογα.Η μέρα με τη νύχτα στην πελατειακή αντιμετώπιση.
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
Αντε αλλη μια φορα! :headbang: :headbang: :headbang:
Ας πανε και οι υπόλοιποι...λοιπον

Προσωπο 6,5-7 λιγο ιδιαιτερο χωρίς να είναι ομορφο!
Σωμα 8,5-9 οπωσδηποτε θυληκο με καμπυλες!
Μονο λιγες μικρες λεπτομέριες που το χαλουν! Εδω δεν μπορω να πω τιποτα άλλο!
Να δειτε και μόνοι σας! >:(
Service  με κουλουρι 9  :rockon: χωρις κουλουρι 6-5-7,0  :(
αν δεν δωσει κουλουρι βρίσκεις καλυτερα πιπινάκια με τα ίδια λεφτά και αναλογο Service
Attitude 5 έως 10 απόλυτη  ρουλετα!  :headbang: :headbang: :headbang:
μπορει να είναι καυλα και με την πουτανια της να μην σε αφησει να πάρεις ανασα
και να φυγεις με το χαμογελο! Μπορει  η πουτανια της να περιοριστει στο πως θα στα αρπάξει
και θα σε ξεφορτωθει στα γρηγορα για να μιλησει στο facebook! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Social time σχετικα καλά αγγλικα χωρίς να είναι τελεια! Ιδιαιτερο χιουμορ και συμπεριφορα
ισως το οτι δεν καταλαβαινει κάποιες λέξεις να την κάνουν να φαινεται λίγο χαζουλα! :(
Κυκλοθυμικη και κομπλεξικη με πολλες ανασφάλιες αλλά και μερικες φορες ευχάριστη!
Πολυ εnτυπωσιακή αν την κυκλοφορεις έξω αν και χρειάζεται να αλλάξει γκαρτναρόμπα!
τα περι ψυχουλας να τα ξεχάσατε και ας τα έγραψε φίλος v :-* ...

Την πρωτη μέρα να μην πάτε θα είναι πολυ κουρασμενη για να αποδωσει...
Οπως και την τελευταια γιατι συνηθηζει να αρρωσταινει....

Οι αγαπουληδες να αφησετε τις σαμπανιες :grin:  αφου έτσι και αλλιως δεν πίνει και να της πάρετε κάνα εσωρουχο της προκοπης! :)
Να προτεινω  Lejaby ή Victorias Secret αν θέλετε να ξωδεψετε φράγκα για αυτην ή Hustler,Leg Avenue,Electric Lingerie κτλ. αν θέλετα να ξοδεψετε λιγότερα αλλά σε εξισου καλά κομματια!  :grin: :grin: :grin: :grin:

VFM 6 αν σας πιασει κορόιδο (αυτη την λέξη χρησιμοποιησε φίλος σε πμ  μου εστειλε και μου εκατσε στον λαιμό :headbang: :headbang: :headbang:) σαν εμενα και δωσετε 500 εκει που άλλοι έδωσαν 450 ή 400 ή δεν καταφερετε να παρετε κουλουράκι!  :S :S :S
Αν διαπραγματευτειτε και σας αφησει το δυωρο στα 400 με anal τoτε 9!
Το πηραν αρκετοι, ας προσπαθησετε και σεις!Ειδικα όσοι την επισκεφτειτε αρκετες φορες!

Οσοι την συναντησετε να δωσετε τα χαιρετισματα μου σε αυτη και το κουλουρι της! :smitten: :smitten: :smitten:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom