Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 130 άτομα (6 μέλη και 124 επισκέπτες)

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166

Τι να ξαναπουμε;
Γινεσαι τραγικος,πυροβολωντας τα ποδια σου
 

Ο πρέζουρας έφυγε γιατί απλά σε μία μεγάλη κοινότητα ήταν αντικοινωνικό στοιχείο. Και πολύ ασχοληθήκαμε με δαύτον.

 Η μοναδικη πρεζα του Πλε ηταν η αληθεια,σε αυτην οντως ηταν και ειναι πρεζακιας
 Για να μην γινονται παρανοησεις για "δαυτον"

 Και εχεις ενα λαθος στον πληθυντικο
 Ποιοι "εσεις" ασχοληθηκατε με τον Πλε;
 Ο Πλε και ολοι εμεις ασχοληθηκαμε καναμε αυτο το σαιτ αυτο που ειναι,και που το στηριξαμε σε καιρους χαλεπους,αν θυμασαι
 Καλο θα ηταν να μην εισαι τοσο αγνωμων,καλο το χρημα-μαγαζι σου ειναι-αλλα τα "πελατακια" σου ειμαστε εμεις
 Και ποιοι "εμεις",ετσι;
 500-1000 ενεργα ατομα ολα και ολα που γραφουν συνεχως και παρακολουθουν το σαιτ και υπολοιποι φαντασματα και κλωνοι
 'Η εχω λαθος;;




Με τις κριτικές τα έχουμε πει. Γίνεται το καλύτερο δυνατό φιλτράρισμα. Γι' αυτό υπάρχει και το φόρουμ να λέγονται και ακόμα περισσότερα. Lalak αυτά που μου έστειλες μου τα είχες ξαναπεί ακριβώς τα ίδια και σου είχα απαντήσει. Και βέβαια για να τα λέμε και όλα, πότε τα θυμάσαι αυτά; Όταν γράφεται κακή κριτική για την Caro. Για την ακρίβεια μετά από www.bourdela.com/city-tours/girls/carolina-indi/#jr_review_16215]αυτήν[/url] (ακολουθεί δική σου κριτική στα καπάκια) και www.bourdela.com/city-tours/girls/carolina-indi/#jr_review_17930]αυτήν[/url].  ;)

  Μαλιστα.....
  Πληρης απαξιωση ολων...
  Την μια ο Πλεζουρας "αντικοινωνικος",τωρα ο Λαλακ "αγαπουλης",μεθαυριο ο Τρεζ,ο Γκεοπας,ο Λουσεντ,εγω ο αλλος ο παραλλος..

  Οταν ο Λαλακ εγραφε 40 τοσες κριτικες (και τοσοι αλλοι παικτες εδω μεσα) και διαβαζαμε ολοι οι αλλοι,ηταν καλος ε;
  Μαλιστα...

  "Αρχή άνδρα δείκνυσει" λεγανε καποιοι παλιοι...  
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305

rodosgr

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
56
Like
6
Πόντοι
0
Σόρρυ rodosgr που το θέτω έτσι, δεν σε ξέρω δεν με ξέρεις και μπορεί να σε αδικώ, αλλά στο πνεύμα της κουβέντας που γίνεται παραπάνω, έτσι και βγάλεις άλλη μια πολύ θετική κριτική για κορίτσι του Ζ, το πράγμα θα αρχίσει σοβαρά να "μυρίζει". 2 μόνο κριτικές μέχρι τώρα, και οι 2 πολύ θετικές για κορίτσια του ίδιου πρακτορείου και μάλιστα χωρίς τους γνωστούς περιορισμούς βαθμολογίας που ισχύουν για τα νέα μέλη όπως εσύ, όπως επισήμαναν ήδη άλλα μέλη του site, και η 2η λίγες μέρες προτού ξεκινήσει το τουρ της κοπέλας (Anna) και σε αντίκρουση με ξεκάθαρο τρόπο κόντρα κριτικής για την ίδια κοπέλα από άλλο μέλος του site (του οποίου παρεμπιπτόντως επίσης δεν γνωρίζω τις προθέσεις του), έ, κάτι δεν πάει καλά, δεν βρίσκεις; :huh:

Πάντως όλη αυτή η κατάσταση με κάνει να νιώθω ότι υπάρχουν ένθεν κακείθεν οι "ξύπνιοι" και οι "εγκάθετοι" που παίζουν παιχνίδια στη πλάτη των υπολοίπων από εμάς, και που μας θεωρούν τους ηλίθιους που μπορούν να χειραγωγήσουν και να κατευθύνουν, κι αυτό αν μη τι άλλο με κάνει να αηδιάζω.


Εγω εγραψα μονο και μονο γιατι η κριτικη του κροκοδιλου ηταν fake.
Εψαξα και βρηκα το confirm από το μαιλ του ραντεβου με την Αννα.
Με καλυψε στο θεμα της ψευτικης κριτικης του κορκοδιλου ο φαντομ η Αννα 18 μαιου δεν ηταν σε τουρ στην αθηνα ηταν 3 με 9 μαιου και οι κριτικες στο προφιλ της Carol με την οποια παντα μαζι κανει τουρ δειχνουν την αληθεια.
Αυτά που γραφει  ο κορκοδιλος είναι αστεια εγραψε 250 ευρω πληρωσε με πρωκτικο και χυσιμο στο στομα.
Ο ιδιος πριν ένα χρονο ειχε γραψει αποθεωτικη κριτικη για την Αννα περιεργως αμεσως μετα την εγγραφη του και τωρα επανεμφανιστηκε και τα γυριζει και επειδη τι να πει τωρα χαλασε το κωλαρακι της λεει για συμπεριφορες και μαυρες λιστες και αυτό δεν είναι σωστο.
Εγω εχω το μαιλ μπορω να αποδειξω το ραντεβου και αντι να σβηστει η κριτικη του αλλου σβησανε την δικη μου
Και τι εγινε που ειχα 2 του ιδιου πρακτορειου τωρα ξεκινησα να γραφω και ειδα την ψευτικη οσο για τον περιορισμο βαθμολογιας δεν ηξερα ότι υπαρχει αφου με αφηνε το συστημα εγω τι να κανα
εσυ προτι ευγενικα μου την ειπες βοηθασ τουσ γνωστουσ που τουσ ξερω απο διπλα και θελουν να διωξουν τις πολλες φωνες από δω μεσα. σας εχουν καταλαβει ρε και αλλοι
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Εγω εγραψα μονο και μονο γιατι η κριτικη του κροκοδιλου ηταν fake.
Εψαξα και βρηκα το confirm από το μαιλ του ραντεβου με την Αννα.
Με καλυψε στο θεμα της ψευτικης κριτικης του κορκοδιλου ο φαντομ η Αννα 18 μαιου δεν ηταν σε τουρ στην αθηνα ηταν 3 με 9 μαιου και οι κριτικες στο προφιλ της Carol με την οποια παντα μαζι κανει τουρ δειχνουν την αληθεια.
Αυτά που γραφει  ο κορκοδιλος είναι αστεια εγραψε 250 ευρω πληρωσε με πρωκτικο και χυσιμο στο στομα.
Ο ιδιος πριν ένα χρονο ειχε γραψει αποθεωτικη κριτικη για την Αννα περιεργως αμεσως μετα την εγγραφη του και τωρα επανεμφανιστηκε και τα γυριζει και επειδη τι να πει τωρα χαλασε το κωλαρακι της λεει για συμπεριφορες και μαυρες λιστες και αυτό δεν είναι σωστο.
Εγω εχω το μαιλ μπορω να αποδειξω το ραντεβου και αντι να σβηστει η κριτικη του αλλου σβησανε την δικη μου
Και τι εγινε που ειχα 2 του ιδιου πρακτορειου τωρα ξεκινησα να γραφω και ειδα την ψευτικη οσο για τον περιορισμο βαθμολογιας δεν ηξερα ότι υπαρχει αφου με αφηνε το συστημα εγω τι να κανα
εσυ προτι ευγενικα μου την ειπες βοηθασ τουσ γνωστουσ που τουσ ξερω απο διπλα και θελουν να διωξουν τις πολλες φωνες από δω μεσα. σας εχουν καταλαβει ρε και αλλοι
Σάλτα γαμήσου ρε που θα μου πεις ότι με βάζουν άλλοι!!!!
Ξεκουμπίσου απο εδώ πρακτορίσκε!!!!
Δεν θα γαμάς τσάμπα στις πλάτες τις δικές μου και των άλλων!!!!
Ξέχνα τα αυτά παλιολαμόγιο του κερατά!!!!
Πρώτος εγώ εδώ και καιρό λέω να γράφουν όλοι εδώ μέσα...αλλά όχι όποτε τους "συμφέρει" όπως εσύ!!!!!
Η μεγάλη συμμετοχή πάντα βοηθάει, αλλά εσύ δεν έγραψες τίποτα αλήθεια!!!!
Που νομίζεις ότι είσαι?
Σάλτα γαμήσου και αν ξαναγράψεις εδώ μέσα κανόνισε να είναι καρατσεκαρισμένο αυτό που θα γράψεις αλλιώς θα σε ξεβρακώσω.....ΠΡΑΚΤΟΡΙΣΚΕ ΤΟΥ ΠΑΛΙΟΝΤΑΒΑ!!!!!
 

rodosgr

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
56
Like
6
Πόντοι
0
Πλάκα μας κάνεις ρε Αεροπόρε?
Τι φοβάσαι μωρέ?
Μην προσβάλεις τον πρακτορίσκο του Αρχιλαμόγιου νταβά τον rodosgr?
2 κριτικές γεμάτες ψέμματα όσον αφορά την εμφάνιση των κοριτσιών!!!!
2 κριτικές χωρίς περιορισμό στην βαθμολογία αν και έχει 0 ποστς και είναι οι μοναδικές του!!!!
Γράφει αποδεδειγμένα ένα κάρο ψέμματα ειδικά για Νίλλα που την είδαμε και αλλάξαμε πεζοδρόμιο!!!!!
Πάθαμε την νίλα της ζωής μας!!!!
Τώρα ο πρακτορίσκος rodosgr θα κάνει το εξής.....
ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΔΡΟΜΟ ΤΩΡΑ από εδώ μέσα και να μην ξαναγράψει κριτική.....είναι ΚΛΩΝΟΣ και το ξέρουμε!!!!!
Παραπληροφορεί συνειδητά είτε για discount είτε για free fuck....φαίνεται δια γυμνού οφθαλμού!!!!

[size=14pt]rodosgr : Ψεύτης, κλώνος, αρχιλαμόγιο και πράκτορίσκος του Ζουζούνα....γνωστά κόλπα!!!![/size]!

Αντε ρε αγαπητικε των γνωστων που προμοταρεις τραβα να βαλεις κανα θαυμαστικο και να υποστηριξεις τον φιλο σου το  λαμογιο που μας ζαλισες από χτες και μην τα ξερεις όλα.
Στα αρχιδια μου ρε δεν ξαναγραφω σας βλεπω και διπλα ετσι θελετε να το κανετε και δω οι ιδιοι και οι ιδιοι θελετε να γραφετε για να τα λετε οπως θελετε και να προμοταρετε οσες γουσταρετε ειδα και το μπαζο την ουκρανα ελενα που την προμοταρατε και την άλλη την γιαγια που εβαλε τα δεκαρια ο φιλος σου ο ταχα διωκτης των λαμογιων το ΜΕΓΑΛΟΛΑΜΟΓΙΟ ο ΠΛΕΖ.  Λαμογια !!!!!!!!!
 

rodosgr

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
56
Like
6
Πόντοι
0
Σάλτα γαμήσου ρε που θα μου πεις ότι με βάζουν άλλοι!!!!
Ξεκουμπίσου απο εδώ πρακτορίσκε!!!!
Δεν θα γαμάς τσάμπα στις πλάτες τις δικές μου και των άλλων!!!!
Ξέχνα τα αυτά παλιολαμόγιο του κερατά!!!!
Πρώτος εγώ εδώ και καιρό λέω να γράφουν όλοι εδώ μέσα...αλλά όχι όποτε τους "συμφέρει" όπως εσύ!!!!!
Η μεγάλη συμμετοχή πάντα βοηθάει, αλλά εσύ δεν έγραψες τίποτα αλήθεια!!!!
Που νομίζεις ότι είσαι?
Σάλτα γαμήσου και αν ξαναγράψεις εδώ μέσα κανόνισε να είναι καρατσεκαρισμένο αυτό που θα γράψεις αλλιώς θα σε ξεβρακώσω.....ΠΡΑΚΤΟΡΙΣΚΕ ΤΟΥ ΠΑΛΙΟΝΤΑΒΑ!!!!!

αντε ρε λαμογιο μην μιλασ αοριστα που δεν εγραψα τιποτα αληθεια πεσ ποιο ηταν το ψεμα εξυπνακια του σαιτ τι προσπαθεισ να
γινεισ ο νεοσ πλεζουρας
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Στα αρχίδια μου η Έλενα ρε!!!!
Δεν έγραψα τίποτα για αυτή και ούτε πέρασα από την πόρτα της!!!!!
Αλλά πέρασα από της Νίλλας...ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΛΑ.....και της έβαζες 8αρια και 9αρια!!!!
Και καλά θα κάνεις να μην ξαναγράψεις!!!!
Έτσι και αλλιώς θα αλλάξεις πάλι νικ!!!!!
Έτσι σου λέει ο Κρις ή ο τοποτηρητείς του εδώ?
Για δες τις κριτικές μου ρε αρχίδι παλιολαμόγιο και ρώτα τους παίχτες!!!!
Μία τους έδωσα αυτήν την εβδομάδα και έχουν φύγει ΟΛΟΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!!
Εσύ αντίθετα τι έκανες?....τους ενημέρωσες για την Νίλλα.....και μετά?
Για να δω το καλεντάρι του Κρις και θα σου πω από τώρα που θα είσαι!!!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
αντε ρε λαμογιο μην μιλασ αοριστα που δεν εγραψα τιποτα αληθεια πεσ ποιο ηταν το ψεμα εξυπνακια του σαιτ τι προσπαθεισ να
γινεισ ο νεοσ πλεζουρας
Που γράφω αόριστα ότι λες ψέμματα?
Και στις 2 που πήγες αναφέρεις ένα κάρο ψέμματα όσον αφορά την εμφάνισή τους!!!!
Παραπληροφορείς ασύστολα!!!!
Και που ξέρεις ρε αρχίδι για τον Πλεζ και μένα και ποιους άλλους εννοείς?
Αφου γράφτηκες στις αρχές Σεπτεμβρίου!!!!!
Είσαι εδώ 1 μήνα μόνο!!!!
Εμένα μου πήρε τουλάχιστον 5 μήνες να βγάλω άκρη ποιος είναι ποιος!!!!!
ΡΕ ΠΑΛΙΟΛΑΜΟΓΙΟ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΕΒΑΛΕ?
Γιατί βαλτός είσαι να "δημιουργήσεις" αγορά με θύματα τους συναγωνιστές εδώ μέσα!!!!
Ρε παλιοκλώνε ξεβρακώσου ρε.....παλιοστράκι!!!!
 

rodosgr

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
56
Like
6
Πόντοι
0
Στα αρχίδια μου η Έλενα ρε!!!!
Δεν έγραψα τίποτα για αυτή και ούτε πέρασα από την πόρτα της!!!!!
Αλλά πέρασα από της Νίλλας...ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΛΑ.....και της έβαζες 8αρια και 9αρια!!!!
Και καλά θα κάνεις να μην ξαναγράψεις!!!!
Έτσι και αλλιώς θα αλλάξεις πάλι νικ!!!!!
Έτσι σου λέει ο Κρις ή ο τοποτηρητείς του εδώ?
Για δες τις κριτικές μου ρε αρχίδι παλιολαμόγιο και ρώτα τους παίχτες!!!!
Μία τους έδωσα αυτήν την εβδομάδα και έχουν φύγει ΟΛΟΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!!
Εσύ αντίθετα τι έκανες?....τους ενημέρωσες για την Νίλλα.....και μετά?
Για να δω το καλεντάρι του Κρις και θα σου πω από τώρα που θα είσαι!!!!

ρε δεν πανα βριζεισ γραφικος σαν τον πλεζ θα γινεισ εξυπνακια
εγω την γνωμη μου εγραψα που ειναι το κακο?
και για την αννα γιατι μου επιτεθηκεσ και γιατι τα βαζεισ με το πρακτορειο της και ποιοσ ειναι ο κρις?
μηπως εξηπηρετεις συμφεροντα αλλων?
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Εγώ την κωλοτρυπίδα αυτής της σκυλομούρας θέλω να σκίσω που γύρισε καινούργια ταινία και εδώ την έχει κλειδωμένη.  :headbang:
Φάντομ σωστά τα λες...κλειδωμένη!!!
Μόνο για ταινίες, αλλά από τις καλύτερες πίπες που μου έχουν πάρει!!!! :rockon:
2 κανονιές μόνο με πίπα σε 1 ώρα!!!!
Αν με έχουν πληροφορήσει σωστά έφτιαξε όσο μπορούσε και τα δόντια της!!!!
Αλλά από μουνί....πηγάδι!!!! :headbang: :headbang:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
ρε δεν πανα βριζεισ γραφικος σαν τον πλεζ θα γινεισ εξυπνακια
εγω την γνωμη μου εγραψα που ειναι το κακο?
και για την αννα γιατι μου επιτεθηκεσ και γιατι τα βαζεισ με το πρακτορειο της και ποιοσ ειναι ο κρις?
μηπως εξηπηρετεις συμφεροντα αλλων?
Τώρα κατάλαβα....έχεις πρόβλημα!!!
Το ς το βάζεις σ.....οκ, δεν ήξερα ότι είσαι διανοητικά καθυστερημένος!!!
Σόρρυ φίλε λαλάκι!!!
Τώρα στα σοβαρά......
Εξυπηρετώ κάποια συμφέροντα πολύ μεγάλα!!!!
Είναι χήρα και έχει πέντε ορφανά!!!!
Τι να κάνω, να μην την βοηθήσω?
Άντε γεια λαλάκι...τώρα σε ξέρουν!!!!
 

rodosgr

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
56
Like
6
Πόντοι
0
Που γράφω αόριστα ότι λες ψέμματα?
Και στις 2 που πήγες αναφέρεις ένα κάρο ψέμματα όσον αφορά την εμφάνισή τους!!!!
Παραπληροφορείς ασύστολα!!!!
Και που ξέρεις ρε αρχίδι για τον Πλεζ και μένα και ποιους άλλους εννοείς?
Αφου γράφτηκες στις αρχές Σεπτεμβρίου!!!!!
Είσαι εδώ 1 μήνα μόνο!!!!
Εμένα μου πήρε τουλάχιστον 5 μήνες να βγάλω άκρη ποιος είναι ποιος!!!!!
ΡΕ ΠΑΛΙΟΛΑΜΟΓΙΟ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΕΒΑΛΕ?
Γιατί βαλτός είσαι να "δημιουργήσεις" αγορά με θύματα τους συναγωνιστές εδώ μέσα!!!!
Ρε παλιοκλώνε ξεβρακώσου ρε.....παλιοστράκι!!!!

πρεζα παιρνεισ ρε οτι θελεισ λες
εγω ειμαι δω απο το μαιο και εχω καταλαβει τι ρολο βαρατε
και για την αννα αν δεισ τισ κριτικεσ υπαρχουν παλια μελη που εχουν γραψει πολυ πιο καλυτερα απο μενα
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Εγω εγραψα μονο και μονο γιατι η κριτικη του κροκοδιλου ηταν fake.
Εψαξα και βρηκα το confirm από το μαιλ του ραντεβου με την Αννα.
Με καλυψε στο θεμα της ψευτικης κριτικης του κορκοδιλου ο φαντομ η Αννα 18 μαιου δεν ηταν σε τουρ στην αθηνα ηταν 3 με 9 μαιου και οι κριτικες στο προφιλ της Carol με την οποια παντα μαζι κανει τουρ δειχνουν την αληθεια.
Αυτά που γραφει  ο κορκοδιλος είναι αστεια εγραψε 250 ευρω πληρωσε με πρωκτικο και χυσιμο στο στομα.
Ο ιδιος πριν ένα χρονο ειχε γραψει αποθεωτικη κριτικη για την Αννα περιεργως αμεσως μετα την εγγραφη του και τωρα επανεμφανιστηκε και τα γυριζει και επειδη τι να πει τωρα χαλασε το κωλαρακι της λεει για συμπεριφορες και μαυρες λιστες και αυτό δεν είναι σωστο.
Εγω εχω το μαιλ μπορω να αποδειξω το ραντεβου και αντι να σβηστει η κριτικη του αλλου σβησανε την δικη μου
Και τι εγινε που ειχα 2 του ιδιου πρακτορειου τωρα ξεκινησα να γραφω και ειδα την ψευτικη οσο για τον περιορισμο βαθμολογιας δεν ηξερα ότι υπαρχει αφου με αφηνε το συστημα εγω τι να κανα
εσυ προτι ευγενικα μου την ειπες βοηθασ τουσ γνωστουσ που τουσ ξερω απο διπλα και θελουν να διωξουν τις πολλες φωνες από δω μεσα. σας εχουν καταλαβει ρε και αλλοι

Επειδή εξαιτίας μου και του ποστ που σου έγραψα χθες ξεκίνησε αυτός ο καβγάς, οφείλω να σου απαντήσω:
1) ΕΣΥ, αν ήσουν στη θέση μου και με τα δεδομένα που αναφέρω στο ποστ μου για τις 2 κριτικές σου, τι θα σκεφτόσουν για μένα; Προφανώς ότι κάτι δεν πάει καλά με μένα και το πόσο αξιόπιστες μπορείς να θεωρήσεις τις κριτικές μου. Παρόλα αυτά, κράτησα μια πισινή, just in case είσαι τελικά το χλωρό που καίγεται μαζί με τα ξερά.
2) Όταν εγώ ξεκίνησα να συμμετέχω ενεργά σ' αυτό το site, κανένας δεν προσπάθησε να με διώξει, απλά στην αρχή ήταν σαν να μην υπήρχα, σχεδόν κανείς δεν απαντούσε στα ποστ μου. Αλλά να με διώξει ή να με φιμώσει κάποιος, τσου.
3) Από σένα τον ίδιο εξαρτάται να αποδείξεις αν εγώ, ο Geopa και οι άλλοι εδώ μέσα "γνωστοί", όπως τους ονομάζεις (αλλά ειλικρινά δεν ξέρω σε ποιούς αναφέρεσαι), είχαμε άδικο ή δίκιο που σκεφτήκαμε ότι κινείσαι εκ του πονηρού. Τι θέλω να πω; Είναι απλό: Αν συνεχίσεις από δω κι εμπρός να συμμετέχεις ενεργά εδώ μέσα όπως όλοι μας, ποστάροντας δηλ. και γράφοντας κριτικές για κοπέλες και άλλων πρακτορείων εκτός από το συγκεκριμένο (εννοείται), θα αποδείξεις ότι δεν ήσουν ένας ακόμα κομήτης που απλά προσπάθησε να κάνει τη "βρωμοδουλειά" του και εξαφανίστηκε. Αλλιώς...
Και επειδή θέλω να σε προλάβω, το επιχείρημα-πρόφαση ότι "σας σιχάθηκα, μου τη σπάσατε, και παίρνω το καπελάκι μου και φεύγω" καλώς ή κακώς δεν περνάει και θα δικαιώσει τελικά στα μάτια των υπολοίπων μελών τον Geopa, που σου 'συρε τα εξ αμάξης χθες βράδυ. Γνώμη μου.
Τώρα όσον αφορά τον Korkodilos και την αξιοπιστία των δικών του κριτικών, όντως υπάρχει ένα θέμα με το περιεχόμενο των 2 αντίθετων κριτικών του για την ίδια κοπέλα του Ζ (Άννα), γιατί δεν εξηγεί με κάποιο τρόπο σ' αυτές πώς το άσπρο έγινε μαύρο στα καλά του καθουμένου, αλλά αυτό είναι (?) μια άλλη ιστορία. Αλλά, ιδού η Ρόδος ιδού και το πήδημα και για κείνον, αν το θελήσει φυσικά, γιατί ο καθένας δεν είναι υποχρεωμένος να λογοδοτεί στους υπολοίπους για τα γραφόμενά του. Απλά κρίνεται απ' αυτά.
Τη καλημέρα μου.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Αυτή εδώ ( & ), μετά τις τελευταίες αρνητικές κριτικές που γράφτηκαν για πάρτη της, φαίνεται ότι ξεκίνησε τις εκπτώσεις: (330Ε/3ω  :think:), αλλά δυστυχώς, όσο όμορφη κι αν είναι, είναι υψηλού ρίσκου. Άσε που αυτό το only outcall μου μυρίζει ότι θα υπάρχουν και αρκετά έξτρα, από τη στιγμή που θα ξεκινήσει να γράφει το ταξίμετρο.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Επειδή θα ρωτήσετε για τα παρακάτω τεμάχια......δεν υπάρχουν ούτε κατά διάννοια!!!!!

Αυτή χτες που κάνει μόνο outcall, που σημαίνει ότι μένει εδώ μάλλον(να την χαίρεται ο μάγκας) το είχε 250 χτες!!!
Έχει ξανάρθει και είναι αυτή.....

Για τις δύο του Luna (βγαίνει από το Λούνα Παρκ!!!!) τα είπαμε.....καραμούφα του κερατά!!!!
Είχαν το θράσος να τις βάλουν και στο EG!!!!!



Τα υπόλοιπα τεμάχια ας τα περιλάβουν άλλοι παίχτες.....κουράστηκα πρωινιάτικα!!!!
Τις καλημέρες μου!!!!
Κάτι μου "σφύριξαν" και πάω να τσεκάρω......
 

Makim

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2008
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
Επειδή θα ρωτήσετε για τα παρακάτω τεμάχια......δεν υπάρχουν ούτε κατά διάννοια!!!!!

Αυτή χτες που κάνει μόνο outcall, που σημαίνει ότι μένει εδώ μάλλον(να την χαίρεται ο μάγκας) το είχε 250 χτες!!!
Έχει ξανάρθει και είναι αυτή.....

Για τις δύο του Luna (βγαίνει από το Λούνα Παρκ!!!!) τα είπαμε.....καραμούφα του κερατά!!!!
Είχαν το θράσος να τις βάλουν και στο EG!!!!!



Τα υπόλοιπα τεμάχια ας τα περιλάβουν άλλοι παίχτες.....κουράστηκα πρωινιάτικα!!!!
Τις καλημέρες μου!!!!
Κάτι μου "σφύριξαν" και πάω να τσεκάρω......

Συμφωνώ και επαυξάνω μάλιστα για τις 3 πρώτες, καραμούφες ολκής, οταν ανοίξεις την πόρτα παθαίνεις πλάκα με αυτές που βλέπεις
 

Akritas35

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2010
Μηνύματα
136
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μαγκιτη γκεοπα ολες παραμαζομα τις εχεις παρεις,το εργαλειο πεταει φλογες.τα σεβη μου :rockon:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom