Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (3 μέλη και 66 επισκέπτες)

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Kαι στη αρχη και στην μεση και στο τελος !!! ;)

[URL unfurl="true"]http://www.imagerous.com/images/30777353719113946864.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Αυτό το Κ έχει adventure.

[URL=http://img148.imageshack.us/i/adventureg.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/5668/adventureg.th.jpg[/URL]
 

Επισκέπτης
φοβερα επιμορφωτικες οι τελευταιες σελιδες..
να μεινουν μονιμα στην αρχη του θρεντ..
για συνεχιστε γιατι σημερα μαζευω τα κομματια μου..
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
ενω εσυ γεννηθηκες γνωριζοντας τα παντα..
δεν μας γαμας ρε παιχτη???
αν ειχατε αρχιδια θα γραφατε & εσεις τις φολες που εχετε φαει..
τραβα κλαψε παρακατω γιατι ως γνωστον δεν γαμαω στρακια(εκτος του δεσμου μου γεοπα,αλλα πλεον ΜΟΝΟ με προφυλαξη)..

Σωπα βρε που πας και λες οτι θελεις!! Οχι εσενα δεν σε γαμω με τιποτα!! :grin:

Ολες τις φολες που εχω φαει τι γραφω, αρκει να ξερεις που!!  :idiot: Αν πατησει καμια Ελλαδα ενημερωνω αμεσα στρακι!! :tickedoff: Διαβασε τις κριτικες μου εδω να καταλαβεις!! (Μεγκιε)

Εγω τα λεω οπως τα βλεπω, και πλακωσανε ολοι οι διπλα εδω που δεν εχουν πατησει για μερικα χρονια να ριχνουν οτι λασπες θελουν. Οταν βλεπεις να ανεβαινει αποθεωτικη κριτικη για μωρο που βαραει μυγες και εχεις δοκιμασει, τι θα ελεγες βλαξ!!

Αντε και αν θελεις ενημερωση, να σου την κανω!! Διαβασε για τους Μυθους του Αισωπου και μετα ελα να κανεις ερωτησεις!

Αν δεν σου αρεσει τρεχα διπλα να κερδισεις και κανενα φρι φακ απο τον αρχηγο!! Ειναι το μονο φορουμ που προσφερει φρε φακ!!  :grin:
 

Επισκέπτης
Σωπα βρε που πας και λες οτι θελεις!! Οχι εσενα δεν σε γαμω με τιποτα!! :grin:

Ολες τις φολες που εχω φαει τι γραφω, αρκει να ξερεις που!!  :idiot: Αν πατησει καμια Ελλαδα ενημερωνω αμεσα στρακι!! :tickedoff: Διαβασε τις κριτικες μου εδω να καταλαβεις!! (Μεγκιε)

Εγω τα λεω οπως τα βλεπω, και πλακωσανε ολοι οι διπλα εδω που δεν εχουν πατησει για μερικα χρονια να ριχνουν οτι λασπες θελουν. Οταν βλεπεις να ανεβαινει αποθεωτικη κριτικη για μωρο που βαραει μυγες και εχεις δοκιμασει, τι θα ελεγες βλαξ!!

Αντε και αν θελεις ενημερωση, να σου την κανω!! Διαβασε για τους Μυθους του Αισωπου και μετα ελα να κανεις ερωτησεις!

Αν δεν σου αρεσει τρεχα διπλα να κερδισεις και κανενα φρι φακ απο τον αρχηγο!! Ειναι το μονο φορουμ που προσφερει φρε φακ!!  :grin:
στα παπαρια μου & οι διπλα & οι παραδιπλα & οι εδω..
ολοι τα ιδια πουστριλικια ακουνε μαλακακο..
στα παπαρια μου & οι κριτικες σου..
μου αρκουν του μουνοντοκτορα..
τραβα κλαψε παρακατω & συνεχισε να ξεκατινιαζεσαι με τις αλλες..
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
ολοι τα ιδια πουστριλικια ακουνε μαλακακο..

μου αρκουν του μουνοντοκτορα..

τραβα κλαψε παρακατω & συνεχισε να ξεκατινιαζεσαι με τις αλλες..

Πες μου ενα πουστριλικι βρε μαλακα!! Αναμασανε αυτα που τους πλασαρει ο αρχηγος! Αντε και σε ειχα για ποιο εξυπνο!!

Βρε ηληθιε, νομιζεις οτι το ψωμι μου απο τις τανες το βγαζω??  :jerking: Νομιζεις οτι φερνω και εκβιαζω μωρα στην Αθηνα κρετινε??

Η κοπελα μου εστελνε μηνυματα οτι φοβοταν και οτι θα την εσπαγε στο ξυλο ο πρεζακιας βρε ξυπολυτε!! Ακομα δεν εχει παρει χαμπαρι οτι εφυγε και της κλεισανε και το λογαριασμο!!

Ξεκατινιαζεσαι :think: :think: Ποιες αλλες βρε κλαψουρη???

Αντε και ολες οι κατινες εμφανιστηκαν μεμονομιας!! Ρωτησε και τους ποιο παλιους τι εστι ο αρχηγος!!
 

Επισκέπτης
Πες μου ενα πουστριλικι βρε μαλακα!! Αναμασανε αυτα που τους πλασαρει ο αρχηγος! Αντε και σε ειχα για ποιο εξυπνο!!

Ξεκατινιαζεσαι :think: :think: Ποιες αλλες βρε κλαψουρη???
αμα εισαι ντιρλα τραβα να ξενερωσεις..
για τα δικα μου πουστριλικια εγραψα που τα ριχνω παντου..
στο καυλι μου τι κανουν οι υπολοιποι,ποιος ειναι αρχηγος & ποιος υπαρχηγος..
οσο για το ξεκατανιασμα,πως λεγεται δηλαδη η ολη φαση που παιζει τοσες ημερες μεσα στο θρεντ μεταξυ εσου & των υπολοιπων???
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
αμα εισαι ντιρλα τραβα να ξενερωσεις..
για τα δικα μου πουστριλικια εγραψα που τα ριχνω παντου..
στο καυλι μου τι κανουν οι υπολοιποι,ποιος ειναι αρχηγος & ποιος υπαρχηγος..
οσο για το ξεκατανιασμα,πως λεγεται δηλαδη η ολη φαση που παιζει τοσες ημερες μεσα στο θρεντ μεταξυ εσου & των υπολοιπων???

Και ποιοι ειναι οι υπολοιποι βλαξ???  :idiot:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ποιος αλλος εμεινε ρε Luc να αρπαχτης !!! :think:
Aστον για αυριο για να εχουμε συνεχια και αγωνια !!! :grin: :grin: :grin:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Α εχω και εγω σειρα !!! :grin: :grin: :grin:
Οκ σε αναμενω οποτε κανεις κεφι !!!
Ανοιξε ομως κανενα αλλο thread γιατι θα εχουμε πολλα να πουμε οποτε μην το γαμησουμε εδω μεσα !!! ;)

Τραβα τωρα στο Buddha bar για κανενα ποτακι να στανιαρης !! :grin:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Α εχω και εγω σειρα !!! :grin: :grin: :grin:
Οκ σε αναμενω οποτε κανεις κεφι !!!
Ανοιξε ομως κανενα αλλο thread γιατι θα εχουμε πολλα να πουμε οποτε μην το γαμησουμε εδω μεσα !!! ;)

Τι να αναμενεις!! Εσυ τα εσερνες προχθες!!! :grin: Ακομα και την Gia εφερες που δεν ειχε καμια σχεση!! Ελεφαντιαση φανταζομαι!! :think:

Λες να ανοιξω θρεντ για Λαμογια??  :grin:

 

Επισκέπτης
Α εχω και εγω σειρα !!! :grin: :grin: :grin:
Οκ σε αναμενω οποτε κανεις κεφι !!!
Ανοιξε ομως κανενα αλλο thread γιατι θα εχουμε πολλα να πουμε οποτε μην το γαμησουμε εδω μεσα !!! ;)
εσυ να μην βαζεις τις καριολες με τα τακουνια πανω στα Louis IV,γιατι θα ερθει το φαντασμα της γιαγιας σου & θα σε στραπονιασει μαλακα..
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τι να αναμενεις!! Εσυ τα εσερνες προχθες!!! :grin: Ακομα και την Gia εφερες που δεν ειχε καμια σχεση!! Ελεφαντιαση φανταζομαι!! :think:

Λες να ανοιξω θρεντ για Λαμογια??  :grin:
Εμενα μην με ρωτας !!! :think:
Εσενα μεχρι στιγμης σε λενε Λαμογιο εδω μεσα στις τελευταιες 5 σελιδες !!
Και οχι ενας ουτε δυο αλλα πανω απο τρεις και τρεις = εξι συν και αλλον ενα εφτα και και και !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Εμενα μην με ρωτας !!! :think:
Εσενα μεχρι στιγμης σε λενε Λαμογιο εδω μεσα στις τελευταιες 5 σελιδες !!
Και οχι ενας ουτε δυο αλλα πανω απο τρεις και τρεις = εξι συν και αλλον ενα εφτα και και και !!! :2funny: :2funny: :2funny:
ωστε δεν ψιχαλιζει???
οντως φτυνουν???
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ετσι φαινετε τελικα !!!
Δεν ψιχαλιζει  !!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Εμενα μην με ρωτας !!! :think:
Εσενα μεχρι στιγμης σε λενε Λαμογιο εδω μεσα στις τελευταιες 5 σελιδες !!
Και οχι ενας ουτε δυο αλλα πανω απο τρεις και τρεις = εξι συν και αλλον ενα εφτα και και και !!! :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι ξερεις να μετρας!!  :think: :think: Ακομα και ο Εκτορας ηρθε να μου τα πει για το πουστριλικι που του εκανα που του συνεστησα την Κιμπερλυ! Μετα παει και γαμει απο τα μεγαλυτερα μπαζα που εχουν περασει απο την Αθηνα (Συλβια) και την εκθειαζει στην κριτικη του!! :think: Ευτυχως μετα απο 2 τουρ αποσυρθηκε το μωρο γιατι δεν εκανε για αυτη την δουλεια!!

Γουστα εινα αυτα και ο καθενας την γνωμη του!!

Αν θελεις να σου πω και για τα δικα σου, πες μου να τα ετοιμασω!! :grin: :grin:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom