Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 92 άτομα (5 μέλη και 87 επισκέπτες)

slowly

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2009
Μηνύματα
103
Κριτικές
7
Like
21
Πόντοι
1

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
Κon.air κουλαρε ...
Αναφερθηκα στο ονομα σου ? Γενικα μιλησα και μη μου πεις οτι δεν την εχεις ξαναδεις την λεξη ''κοκκινιστους'' ?
Tωρα εσυ παρτο οπως θες
Κοιτα να δεις τσαμπουκαδες που βγηκανε εδω μεσα τελικα


Για ποιο μπαζακι μιλας παλι ρε? ...??

Δε μπορω να σου πω μωρη γρια  :2funny:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Κon.air κουλαρε ...
Αναφερθηκα στο ονομα σου ? Γενικα μιλησα και μη μου πεις οτι δεν την εχεις ξαναδεις την λεξη ''κοκκινιστους'' ?
Tωρα εσυ παρτο οπως θες
Κοιτα να δεις τσαμπουκαδες που βγηκανε εδω μεσα τελικα

Κανένας τσαμπουκάς. Απλά περίμενα αυτή τη διευκρίνηση από σένα για να είμαι σίγουρος.
Τα υπόλοιπα τα έγραψα για να βάλω τα πράγματα στη σωστή τους διάσταση και για όσους θα σκεφτούν ότι πρότεινα στο παίκτη την Emily επειδή τάχα είμαι αγαπούλης της.
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995

Μπα δε με παιρνει μαζι σου  :grin:



Κανένας τσαμπουκάς. Απλά περίμενα αυτή τη διευκρίνηση από σένα για να είμαι σίγουρος.
Τα υπόλοιπα τα έγραψα για να βάλω τα πράγματα στη σωστή τους διάσταση και για όσους θα σκεφτούν ότι πρότεινα στο παίκτη την Emily επειδή τάχα είμαι αγαπούλης της.

Απο μενα διευκρινηση ? Δεν καταλαβα γιατι ?
Απο κει και περα ακου Kon.air
Kαθε φορα θα αποδεικνυεις πραγματα και θα απαντας επειδη ισως καποιος σκεφτηκε κατι για σενα?
Λαθος στρατηγικη..
Αμα πει κατι καποιος για σενα απαντησε αμα θες . Αν και το καλυτερο ειναι να τους γραφεις στ αρχιδια σου
Εχεις κανεναν λογο να πεισεις καποιον τι εισαι και τι δεν εισαι ?
Ξερεις εσυ καλυτερα...

Και οπως εχει πει και ενας φιλος απο δω μεσα : H εικονα που χαρακτηριζει καποιον εδω μεσα τη δημιουργει εκεινος και μονο εκεινος ...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Aυτη δεν την πηρε κανενας ?   :think:


         http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/03231416082266317516.jpg[/img[/URL]]
[/quote]ποιος να τη παρει προεδρε,εσυ που την ειχες μπροστα σου και αντι να τη πηδας τη βγαζεις φωτογραφιες,αγαμητη εφυγε
Αυτο το χομπυ σου με τη φωτογραφια θα επηρεασει την αποδοση σου να το ξερεις,ειναι φανερο οτι σ εχει κερδισει η καλλιτεχνια
Υ.Γ Οφειλω να ομολογησω παντως οτι η  βελτιωση στη ποιοτητα των φωτογραφιων ειναι θεαματικη
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
ποιος να τη παρει προεδρε,εσυ που την ειχες μπροστα σου και αντι να τη πηδας τη βγαζεις φωτογραφιες,αγαμητη εφυγε
Αυτο το χομπυ σου με τη φωτογραφια θα επηρεασει την αποδοση σου να το ξερεις,ειναι φανερο οτι σ εχει κερδισει η καλλιτεχνια
Υ.Γ Οφειλω να ομολογησω παντως οτι η  βελτιωση στη ποιοτητα των φωτογραφιων ειναι θεαματικη


Εχει μια ομοιοτητα το στυλ του με αυτο του Helmut Newton μπορω να πω  :grin: :grin:
 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
Tωρα την πατησες Ουκρανιδι γιατι τα ΡΜ θα ερχοναται σε σενα και θα ρωτανε τι ειναι το απεναντι που λες !!! :grin: :grin: :grin:
Πως πηγε το αλλο το Ουκρανιδι τελικα ?

Της άνοιξα ένα thread , μια και δεν είναι καταχωρημένη , για να ανεβάσω κριτική . Μου είπε πάντως ότι σκοπεύει να αράξει μόνιμα εδώ . Όσο για τις φωτογραφίες της είπα να ζητήσει τα λεφτά της πίσω...σε ένα  :jerking: στην Αθήνα της έκανε λέει προ 2μηνου...Δεν την βοηθάς λίγο  ;)
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
"Ελληναρά"abi-normal, :uglystupid: που προφανώς θίχτηκες προσωπικά απο μια άποψη διαφορετική απο την δική σου, που ούτε καν καταφέρνεις να εκφραστείς,εαν γνώριζες να διαβάζεις και όχι να κάνεις μια επιφανειακή ανάγνωση, θα καταλάβαινες πως δεν αναφέρθηκα πουθενά πως τα "σκάω για να γαμήσω". Αλλά ώς κλασσικός παπαρολόγος ένοιωσες την ανάγκη να υποβαθμίσεις ότι σε ξεπερνάει με μια  αστείρευτη δόση κλασομαγκιάς και βλακείας με μια extra δόση κομπλεξισμού και βλαχο-ηλιθιότητας. :idiot: :idiot: :idiot:
Όταν βγάλεις τα σκατά απο το πάνω κεφάλι μην τα βάλεις στο κάτω, γιατί το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο..."αντε μπραβο" που λές και σύ...

Δες την ονομασια του θρεντ. σκεψου το λιγακι. μπραβο. το ΜΟΝΟ ειναι και με κεφαλαια παλιο παπαρολογε.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Φίλος μου σφύριξε ότι φοράει σιδεράκια (έλεος!). Δεν είχε άλλα να μου πει γιατί σηκώθηκε και έφυγε.

γτ ρε μια χαρά είναι.... να σου παίρνει πιπα με σιδεράκια και να της χύσεις στο στομα και να βλέπεις τα σιδεράκια χυμενα... κάβλα είναι... σαν να γαμας 18χρονο...
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Η μία έχει πολλές κριτικές και αναφορές εδώ μέσα, ενώ η άλλη είναι κάτι σαν τον άγνωστο Χ
Οπότε η επιλογή είναι καθαρά δική σου


τι εχετε να μου προτεινετε patricia με τα 90αρια η elite emily? ακουω αδερφια
Πας εκει που σε οδηγει το ενστικτο σου ( καβλι σου ) παντα παιχτη !!
Αφου στα χω ξαναπει αυτα , δε ρωτας τετοια πραγματα
Ασε που υπαρχουν και ''κοκκινιστοι'' οπως λεει και ο φιλος Υorgos   :cheesy:

p.s Μην πας το βραδυ μονο , θα μαι και γω  :grin:
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Aυτη δεν την πηρε κανενας ?   :think:


         http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/03231416082266317516.jpg[/img[/URL]]
[/quote] Πρόεδρε θα σε μαλώσω...δεν διάβασες την κριτική μου... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
υποθετω οτι επειδη εκει ειναι οι καφετερειες "εργασιας" και πελατομαζωξης.
εφού νότια μένουν τα αφεντικά ....και νότια εχουν νοικιάσει σπίτι στα κορίτσια (real dates και το πρωην Μισέλ)
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Έτσι ακριβώς είναι, τουλάχιστον για το που έχουν νοικιάσει σπίτια στα κορίτσια

εφού νότια μένουν τα αφεντικά ....και νότια εχουν νοικιάσει σπίτι στα κορίτσια (real dates και το πρωην Μισέλ)
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
496
Κριτικές
35
Like
1.529
Πόντοι
4.392
Έτσι ακριβώς είναι, τουλάχιστον για το που έχουν νοικιάσει σπίτια στα κορίτσια

sorry για το  :offtopic: :offtopic:

Ενα γραφειο που τα τηλεφωνα του τελειωναν σε .....664 και ....184 και τωρα κανα μήνα βγαζουν φραγη εισερχομένων, γνωρίζει κανείς τι έχει γίνει?
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Φίλε wings είναι καραμπινάτες ψεύτικες οι φωτό.
Η κοπέλα στις φωτό είναι η Eve Angel
που πλέον δεν είναι και πιπίνι (στα 27 αν δεν κάνω λάθος)...
Πάντως στο ότι σκίζει συμφωνούμε όλοι  ;)
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Ο νέος ύμνος των απανταχού κοκκινιστών!!!!!
Αφιερωμένο σε μένα πρώτον-πρώτον.....

ΘΑ ΣΟΥ ΤΡΑΒΗΞΩ ΔΥΟ ΜΑΝΙΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΝΟΙΚΙΑ....... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Με το "πουρό" θα ξεστρατήσω...... ;) :grin: :grin: :grin:


 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Φίλε wings είναι καραμπινάτες ψεύτικες οι φωτό.
Η κοπέλα στις φωτό είναι η Eve Angel
που πλέον δεν είναι και πιπίνι (στα 27 αν δεν κάνω λάθος)...
Πάντως στο ότι σκίζει συμφωνούμε όλοι  ;)

Ααααααααχαχαχαχα εγινε Ρωσιδα τωρα!!  :2funny: :2funny:

Ωραιος ο γατος!! Δεν του ξεφευγει ποντικακι!  :thumbsup:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom