Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 115 άτομα (4 μέλη και 111 επισκέπτες)

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
[size=30pt]Κλαψεεεεεεεεεεε  !!![/size] http://[URL unfurl="true"]www.enet.gr/resources/2009-04/argentina-diego-maradona-pa_1508030-thumb-large.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
Δεν ξέρω για ποια Μέλα ή Μελά ή την ξαδέρφη του Παύλου Μελά λέτε...
Αλλά άλλο πράγμα να παίζεις "μπάλα" με τον Μαραντόνα!!!!!
Τέτοια επίδειξη ισχύος, τεχνική κατάρτιση και αλήτικη συμπεριφορά μέσα και έξω από τον "αγωνιστικό χώρο" δεν έχω συναντήσει!!!!!
Επεσαν τα τσιμέντα από τις κραυγές καύλας λέμε.....
Για πρώτη φορά μου κόπηκαν τα πόδια!!!
Περαστικα μου....
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Δεν ξέρω για ποια Μέλα ή Μελά ή την ξαδέρφη του Παύλου Μελά λέτε...
Αλλά άλλο πράγμα να παίζεις "μπάλα" με τον Μαραντόνα!!!!!
Τέτοια επίδειξη ισχύος, τεχνική κατάρτιση και αλήτικη συμπεριφορά μέσα και έξω από τον "αγωνιστικό χώρο" δεν έχω συναντήσει!!!!!
Επεσαν τα τσιμέντα από τις κραυγές καύλας λέμε.....
Για πρώτη φορά μου κόπηκαν τα πόδια!!!
Περαστικα μου....

Εσυ εισουν που καθοσουν στα σκαλακια και περιμενες σειρα??  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Εσυ εισουν που καθοσουν στα σκαλακια και περιμενες σειρα??  :2funny: :2funny: :2funny:
Και δεν καθόμασταν στα σκαλιά ρε......απέξω στο πεζοδρόμιο στα κάγκελα είμασταν και κάναμε τσιγαράκι!!!!!
Και μιλάγαμε για το Τσάμπιονς Λιγκ!!!!! :dancing:
Και μόλις έβγαινε κάποιος τον περικυκλώναμε για τις καθιερωμένες δηλώσεις!!!!
Κάτι σαν μεικτή ζώνη σε αγώνα CL!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:  
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Και δεν καθόμασταν στα σκαλιά ρε......απέξω στο πεζοδρόμιο στα κάγκελα είμασταν και κάναμε τσιγαράκι!!!!!
Και μιλάγαμε για το Τσάμπιονς Λιγκ!!!!! :dancing:
Και μόλις έβγαινε κάποιος τον περικυκλώναμε για τις καθιερωμένες δηλώσεις!!!!
Κάτι σαν μεικτή ζώνη σε αγώνα CL!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:  

Φορουσες και γυαλια ηλιου με το τσιγαρακι???  :2funny: :2funny:

Καλα βρε σεις δεν μπορουσατε να περιμενετε για κανενα αλλο βραδυ να της τον χωσετε???  :grin: :grin:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Φορουσες και γυαλια ηλιου με το τσιγαρακι???  :2funny: :2funny:

Καλα βρε σεις δεν μπορουσατε να περιμενετε για κανενα αλλο βραδυ να της τον χωσετε???  :grin: :grin:
Αφού ρε "Γκουσγκούνη" ξέρεις πόσο ωραία γυαλιά ηλίου έχω!!!!! ;) :grin: :grin:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Ναι αλλα τωρα σου ερχονται και τα πμ για το τηλεφωνο της Τζενης!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε αλήτη εσύ μου στέλνεις τοσα ΠΜ?
Πόσους κλώνους έχεις?
Τέσπα....σου απάντησα σε όλα έτσι?
Για να μην νομίζεις ότι δεν απαντώ....
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Ρε αλήτη εσύ μου στέλνεις τοσα ΠΜ?
Πόσους κλώνους έχεις?
Τέσπα....σου απάντησα σε όλα έτσι?
Για να μην νομίζεις ότι δεν απαντώ....

:2funny: :2funny: :2funny: Δεν εχω κλωνους ρε. Αλλα πηγαινε στο θρεντ ........ανεξαρτητες και θα καταλαβεις  :2funny: :2funny:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Την πάτησες....
Απάντησα ήδη!!!! :rockon:
Δεν έχει άλλες απαντήσεις....κουράστικα λέμε!!! :headbang:
 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
Στο thread που άνοιξες πάντως απέναντι "Tζέννη η Αλβανίδα νοικοκυρά" ο Admin έχει ποστάρει το τηλέφωνο της κανονικά , κάτω από τη κριτική σου...έτσι γλυτώνεις και την πολύ δουλειά  :dancing:

Την πάτησες....
Απάντησα ήδη!!!! :rockon:
Δεν έχει άλλες απαντήσεις....κουράστικα λέμε!!! :headbang:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Στο thread που άνοιξες πάντως απέναντι "Tζέννη η Αλβανίδα νοικοκυρά" ο Admin έχει ποστάρει το τηλέφωνο της κανονικά , κάτω από τη κριτική σου...έτσι γλυτώνεις και την πολύ δουλειά  :dancing:
Tωρα την πατησες Ουκρανιδι γιατι τα ΡΜ θα ερχοναται σε σενα και θα ρωτανε τι ειναι το απεναντι που λες !!! :grin: :grin: :grin:
Πως πηγε το αλλο το Ουκρανιδι τελικα ?
 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
Δεν πειράζει άστους...απαντώ μόνο σε όσους έχουν ανεβάσει κριτικές. Αυτοί που ρωτάνε , με 1 ή 2 ποστ , και αυτά για το τηλ. της Ευας 38 ή της Λίνας διαγράφονται .

Με το Ουκρανιδάκι το ραντεβού είναι για σήμερα...σχόλια αύριο , αλλά έχω διαβάσει την κριτική της Αννούλας , και είμαι σίγουρος ότι θα'ναι καλό  ;)

Tωρα την πατησες Ουκρανιδι γιατι τα ΡΜ θα ερχοναται σε σενα και θα ρωτανε τι ειναι το απεναντι που λες !!! :grin: :grin: :grin:
Πως πηγε το αλλο το Ουκρανιδι τελικα ?
 

Antoniototeras

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά μάλλον για κορόϊδα πιάνονται ορισμένοι "αγκαλίτσες φωτινούλιδες" που απο ότι διαβάζω έχουν την εντύπωση ότι τους ερωτεύθηκε η ΧΧΧ Βίζιτα...
Όπως λοιπόν με την ίδια μαλακοτακτική έδωσαν αξία στην κάθε τσουλίτσα Ελεϊνίδα έχουν πλεον "χαλάσει"
και τα εισαγωγής!!
Μάλλον απο την αγαμία έχουν ξεχάσει πόσο εύκολα μπορεί μια γυναίκα να προσποιηθεί οργασμό...Ακόμα περισσότερο εαν είναι βιζιτάκι..
Να μου πέις, εδώ δεν καταλαβαίνουν την γυναίκα τους... :jerking:

Αλλά ο ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ μυαλό δεν βάζει..
Γι αυτό οι ξένες που μενουν ή θέλουν να έρθουν στην Ελλάδα όπως μου λένε "γουστάρουν" τους Έλληνες..
Γιατί τα δίνουν όλα απλόχερα όπως και τα κοροϊδάκια οι Ιταλοί.
Και μετά αρχίζει η γκρίνια, "την πουτάνα που μου τα εφαγε όλα και πήγε και γαμήθηκε με καποιον άλλο και εγω που της εκανα τόσα δώρα ,που της νοίκιασα και διαμέρισμα,που της πήρα και ένα smartaki,για να μην κουράζεται και τωρα δεν θελει να με ξαναδεί" κλπ,κλπ
Μάλλον τελικά φταίει η νοοτροπία μας αφού πλέον και οι τσίχλες απο το περίπτερο έχουν φτασει να πωλούνται πιο ακριβα και απο το Μουτζουχαμουντού!!
Το ίδιο story και με τα travel girls...
Κάποιες απο αυτές τις κυρίες παρακάτω έχουν περάσει απο την Ελλάδα με 250€...όταν στην Ευρωπαϊκή αγορά "κοστίζουν" αρκετά λιγότερο..

[size=10pt][shadow=red,left]]

Ci vediamo!!!

 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μπραβο Banderas μολις ανακαλυψες την Αμερικη !!! ;)
Βρε μηπως ειναι η Ινδια !!!   :think:

Η γιαγια παντως ειναι πιο ακριβη στο Rotterdam απο οτι εδω περα !!! :2funny: :2funny:
 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
Έχω θίξει το ίδιο θέμα κανα 2 φορές . Η ουσία τελικά είναι μία...γκρινιάζουμε γιατί το πορτοφόλι μας είναι πιο άδειο από ότι ήταν πέρσι ή πρόπερσι . Γιατί , εγώ προσωπικά , όταν τα έχω , για να περάσω καλά δεν με νοιάζει να δώσω 50 ή 75 Ευρώ παραπάνω . Αλλά , μια και τον τελευταίο καιρό είμαι πιο σφιγμένος , θα πάω άμα κάτσει με την Αλβανίδα τη Τζέννη με το 1+1 στα 100 , κουλούρι inclusive , ενώ τετοια εποχή πέρσι έσκαγα 500 για μια ώρα Duo στη Βασίλισσα :jerking:

Οπότε ας γκρινιάξουμε λιγότερο , να βρούμε αυτές που ταιριάζουν στη τσέπη μας και στα γούστα μας , ακόμα και να είναι η κουμπάρα αυτή  :dancing: , και ας περάσουμε όσο καλύτερα γίνεται . Που θα πάει , θα περάσει...

Τελικά μάλλον για κορόϊδα πιάνονται ορισμένοι "αγκαλίτσες φωτινούλιδες" που απο ότι διαβάζω έχουν την εντύπωση ότι τους ερωτεύθηκε η ΧΧΧ Βίζιτα...
Όπως λοιπόν με την ίδια μαλακοτακτική έδωσαν αξία στην κάθε τσουλίτσα Ελεϊνίδα έχουν πλεον "χαλάσει"
και τα εισαγωγής!!
Μάλλον απο την αγαμία έχουν ξεχάσει πόσο εύκολα μπορεί μια γυναίκα να προσποιηθεί οργασμό...Ακόμα περισσότερο εαν είναι βιζιτάκι..
Να μου πέις, εδώ δεν καταλαβαίνουν την γυναίκα τους... :jerking:

Αλλά ο ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ μυαλό δεν βάζει..
Γι αυτό οι ξένες που μενουν ή θέλουν να έρθουν στην Ελλάδα όπως μου λένε "γουστάρουν" τους Έλληνες..
Γιατί τα δίνουν όλα απλόχερα όπως και τα κοροϊδάκια οι Ιταλοί.
Και μετά αρχίζει η γκρίνια, "την πουτάνα που μου τα εφαγε όλα και πήγε και γαμήθηκε με καποιον άλλο και εγω που της εκανα τόσα δώρα ,που της νοίκιασα και διαμέρισμα,που της πήρα και ένα smartaki,για να μην κουράζεται και τωρα δεν θελει να με ξαναδεί" κλπ,κλπ
Μάλλον τελικά φταίει η νοοτροπία μας αφού πλέον και οι τσίχλες απο το περίπτερο έχουν φτασει να πωλούνται πιο ακριβα και απο το Μουτζουχαμουντού!!
Το ίδιο story και με τα travel girls...
Κάποιες απο αυτές τις κυρίες παρακάτω έχουν περάσει απο την Ελλάδα με 250€...όταν στην Ευρωπαϊκή αγορά "κοστίζουν" αρκετά λιγότερο..

[size=10pt][shadow=red,left]]

Ci vediamo!!!


 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
Μπραβο [size=10pt]Banderas [/size] μολις ανακαλυψες την Αμερικη !!! ;)
Βρε μηπως ειναι η Ινδια !!!   :think:

Η γιαγια παντως ειναι πιο ακριβη στην Βουδαπεστη απο οτι εδω περα !!! :2funny: :2funny:

Πρόεδρε μας έχεις ξαναβαφτίσει όλους...Ουκρανίδι , Νέωπας ,...,πρόσφατο θύμα ο Banderas .

Έχουμε αρχίσει να θυμίζουμε "Φαμίλια" και εσύ ο Νονός μας .

Respect
 

Συνημμένα

  • godfather[2].png
    godfather[2].png
    100,4 KB · Εμφανίσεις: 16

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
Τελικά μάλλον για κορόϊδα πιάνονται ορισμένοι "αγκαλίτσες φωτινούλιδες" που απο ότι διαβάζω έχουν την εντύπωση ότι τους ερωτεύθηκε η ΧΧΧ Βίζιτα...
Όπως λοιπόν με την ίδια μαλακοτακτική έδωσαν αξία στην κάθε τσουλίτσα Ελεϊνίδα έχουν πλεον "χαλάσει"
και τα εισαγωγής!!
Μάλλον απο την αγαμία έχουν ξεχάσει πόσο εύκολα μπορεί μια γυναίκα να προσποιηθεί οργασμό...Ακόμα περισσότερο εαν είναι βιζιτάκι..
Να μου πέις, εδώ δεν καταλαβαίνουν την γυναίκα τους... :jerking:

Αλλά ο ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ μυαλό δεν βάζει..
Γι αυτό οι ξένες που μενουν ή θέλουν να έρθουν στην Ελλάδα όπως μου λένε "γουστάρουν" τους Έλληνες..
Γιατί τα δίνουν όλα απλόχερα όπως και τα κοροϊδάκια οι Ιταλοί.
Και μετά αρχίζει η γκρίνια, "την πουτάνα που μου τα εφαγε όλα και πήγε και γαμήθηκε με καποιον άλλο και εγω που της εκανα τόσα δώρα ,που της νοίκιασα και διαμέρισμα,που της πήρα και ένα smartaki,για να μην κουράζεται και τωρα δεν θελει να με ξαναδεί" κλπ,κλπ
Μάλλον τελικά φταίει η νοοτροπία μας αφού πλέον και οι τσίχλες απο το περίπτερο έχουν φτασει να πωλούνται πιο ακριβα και απο το Μουτζουχαμουντού!!
Το ίδιο story και με τα travel girls...
Κάποιες απο αυτές τις κυρίες παρακάτω έχουν περάσει απο την Ελλάδα με 250€...όταν στην Ευρωπαϊκή αγορά "κοστίζουν" αρκετά λιγότερο..

[size=10pt][shadow=red,left]]

Ci vediamo!!!



Για να σου δείξω τι εννοώ Banderas  ;), μόλις μου ήρθε ένα email και καλά , η Lucy πιο κάτω, νέα απόκτημα του τάδε πρακτορείου στη Πράγα , με 350Ε το 3ωρο . Θα πρέπει τώρα εγώ να κάτσω να σκάσω γιατί πηδάνε τη Lucy στη Πράγα πιο φτηνά από ότι θα την πήδαγα άμα τη στέλνανε εδώ ? Και αυτές που σου δείχνουνε είναι αυτές ή σου έρχεται η θεία τους ? Οπότε κούλαρε , πήδα αυτές που σου προτείνουν εδωμέσα οι παλαιότεροι , που έχουν φάει κανα 2 οικόπεδα στις τάνες...Keep Walking
 

Συνημμένα

  • lucy%201[1].jpg
    lucy%201[1].jpg
    75,5 KB · Εμφανίσεις: 13
  • lucy%202[2].JPG
    lucy%202[2].JPG
    62,9 KB · Εμφανίσεις: 7

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
O Μουνογιατρός τό 'χει χάσει εντελώς! Σκορπάει τα λεφτά για ιδιαίτερα... χημείας!
Τώρα καταλαβαίνω γιατ' η Αλέξα_Love προχθές, πού ξερε καμιά πενηνταριά λέξεις αγγλικά, μου πετούσε "κίμια-κίμια" όταν σταματούσε τα σκουξίματα!

Ααα ρε ντόκτορα! Αμα ξέρεις εσύ από γυναικείο οργασμό ηρθ' ο καιρός ν' ανοίξω Σαλόνι Βελονισμού!  :headbang:  :headbang:  :headbang:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Άσε με ρε φτερούγα και με έχει πιάσει κατάθλιψη...
Έχει μαζευτεί στην Αθήνα η σάρα, η μάρα και το κακό συναπάντημα!!!!! :headbang:
Και να και η κουκουνάρα.....
Καλύτερα να την ντύνεις παρά να την ταϊζεις!!!! :tickedoff:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom