Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (3 μέλη και 73 επισκέπτες)

konstantinosss

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδες εφαγα το ξενερωμα του αιωνα...
εκλεισα την αλεξανδρα απο ζουζανα κ μου ζητησαν πιστωτικη καρτα!!! :jerking: :jerking:
ελα ρε φιλε...πως την εχουν δει??
λενε οτι πρεπει να ειμαι πελατης της...καλα θα μας τρελανουν??
πως γινεται αυτο?? αφου ειναι το πρωτο της τουρ  στην ελλαδα..κανω λαθος??
να σημειωσω οτι πριν απο 2 μηνες ειχα κλεισει αλλη κοπελα απο το ιδιο πρακτορειο κ δεν μου ειχαν ζητησει πιστωτικη...
αλλα μου το ειχαν ακυρωσει το ραντεβου 1 ωρα πριν επειδη ηταν αρρωστη...
καλα θα μας τρελανουν τελειως???
μαυρο!!!! :tickedoff: :tickedoff:
 

konstantinosss

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
τελικα ειναι για τον πουτσο!!
ξαναεκανα κρατηση κ εβαλα οκ στην πιστωτικη για να δω τι σκατα θα πουν αυτη τη φορα!
κ μου εστειλαν παλι το ιδιο mail
ειναι μαλακες τελικα.... :jerking: :jerking:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Ρε φίλε τώρα το κατάλαβες?
Ξέρεις πόσοι μαλακούληδες ταϊζουν αυτό το μπουρδέλο?
Και θεωρείτε Νο1 εδώ στην Ελλάδα......
Εδώ αναγνωρίσμένη μούφα φωτό και ο άλλος σκεφτεται να πάει μπας και ανακαλύψει την Bello νο2!!!!
Υπάρχει παραφροσύνη στον κόσμο.....έχει χαθεί το μέτρο!!!!!
Δεν πειράζει.......
Περαστικά σας!!!!!
αααααα....ξέχασα, τον Σεπτέμβρη ο μαλακοπύτουρας θα φέρει μερικές αρτίστες....
Μερικές κατεστραμένες δηλ σε κάθε τρύπα που έχουν!!!!!
Και θα ποστάρουμε εδώ μέσα τα εξώφυλλα τους από τις ταινίες που έχουν κάνει!!!!!
Και θα πηγαίνει ο κοσμάκης να γαμήσει νομίζοντας ότι θα το κάνουν με την Θεά Αφροδίτη αλλά στο PSE version!!!!

KAI KΛAMAAAAAAAAAAAAAAAAAA......μετά!!!!!
 

olympos66

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2009
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
221
Πόντοι
1.245
Tην Λετονα ακομα να την καρφωσετε να μου πειτε και εμενα με γελαν τα ματια μου η οχι !!! :-


Δεν σε γελούν αυτή είναι όντως.Είπα να κάνω και σήμερα άλλη μια καταδρομική και καλά μπαίνω αμα είναι καλώς αλλιώς βλέπε  αντίστοιχο σε αντίστοιχη Simona του Russian Playmates.
Απάντηση γρήγορη από πρακτορείο.Δεν το περίμενα πρωινιάτικα Κυριακής.Γνωστό ζουζουνοχοτέλι αλλά μερικούς ορόφους πιο κάτω.
Ανοίγει πόρτα και βλέπω έναν τσολιά.Θυμάστε οι παλιοί το ύψος που είχε η Julia από το ίδιο πρακτορείο?Ε ίδια κορμοστασιά.Γύρω στο 178 μαζί με τα 10 ποντα έφτανε γύρω στο 188 χαλαρά.Σώμα αθλητικό γυμνασμένο αρκετά σφιχτό.Είχε πλάτες ανοχτές από κολύμβηση.Βυζί μικρό.Αυτή είναι στις φωτογραφίες αλλά πιο παλιές και επεξεργασμένες.Αλλά χειλάρες και μαλλί ολόμαυρο και τρελά ίσιο μακρύ και φυσικό.Μαμά από Αγ. Πετρούπολη μπαμπάς από Ρουμανία ή το ανάποδο δεν θυμάμαι και μένει Ρήγα.Ασχολείται με τον τομέα της μόδας κι είναι τακτικά Παρίσι.
Μασαζάκι πιπούλα αρκετά καλή αλλά πολύ χέρι.Στο πήδημα αρκετά καλή στηνόταν πολύ καλά κι άντεχε αρκετά στο σφυροκόπημα.Γλύψιμο και δαχτυλά χωρίς μη το ένα μη το άλλο.Ωραίο μουνί για πολύ σπάτουλα.Στο γλύψιμο είχε φάση γιατί καθώς ασχολιόμουν μαζί της έβαζε το όλο το δείκτη μέσα στο στόμα και μούγκριζε  :cheesy:.Τρυπούλα πίσω δουλεμένη αρκετά αλλά δεν πήρα.Μια λεύκανση στα δόντια θα την ήθελε.Αν την δει κάποιος στο δρόμο σε club και τα συναφή σίγουρα θα μείνει αποσβολωμένος και θα γυρίσει πίσω να την κοιτάξει ή θα της κάνει κάποιο σχόλιο.Είχε λέει φίλη που ερχόταν παλιά Ελλάδα μέχρι που ερωτεύτηκε κάποιον Ελληναρά και το κοψε το άθλημα (στην Ελλάδα)
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Καλά το να γνωριζόμαστε μερικοί από εδώ μέσα μεταξύ μας και ιδιαίτερα με άτομα που εμπιστευόμαστε είναι οκ!
Αλλά το να δίνουμε το στίγμα μας και να μας μαθαίνουν όλοι, άραγε με αυτό δεν έχετε πρόβλημα μερικοί?  :think:
Το λέω για σένα παίχτη που έγραψες τα ονόματα στη φώτο των κοριτσιών στο Bootycall την Τετάρτη!
Δεν φαντάστηκες ότι θα το έβλεπαν άλλοι τόσοι και που θα μάθουν ποιος είσαι?
Λίγη προσοχή φίλε μου!
Εκτός αν δεν έχεις πρόβλημα με αυτό!
Παρεμπίπτοντος μερικές άλλες φώτο σου, πιστεύω ότι μου τις έχεις πάρει!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

hliastsouk

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
165
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Καλά το να γνωριζόμαστε μερικοί από εδώ μέσα μεταξύ μας και ιδιαίτερα με άτομα που εμπιστευόμαστε είναι οκ!
Αλλά το να δίνουμε το στίγμα μας και να μας μαθαίνουν όλοι, άραγε με αυτό δεν έχετε πρόβλημα μερικοί?  :think:
Το λέω για σένα παίχτη που έγραψες τα ονόματα στη φώτο των κοριτσιών στο Bootycall την Τετάρτη!
Δεν φαντάστηκες ότι θα το έβλεπαν άλλοι τόσοι και που θα μάθουν ποιος είσαι?
Λίγη προσοχή φίλε μου!
Εκτός αν δεν έχεις πρόβλημα με αυτό!
Παρεμπίπτοντος μερικές άλλες φώτο σου, πιστεύω ότι μου τις έχεις πάρει!  :2funny: :2funny: :2funny:
εγω προβλημα παντως δεν εχω, να μαθουν ποιος ειμαι furby!!!!!!τωρα για τις φωτο που εχουν παρει απο εμενα και τις εχουν βαλει εδω περα,ουτε για αυτο τρεχει τιποτα!!! :sunglasses:
 

libero

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2006
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες κανα ρεβιου για γκαμπριελα υπαρχει????
 

el_lobo_loco

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2009
Μηνύματα
109
Like
0
Πόντοι
1
1,68 με 68 kg ! :think:

μ αυτη δεν θα λυσεις το σεξουαλικο σου προβλημα :(  θα αποκτησεις νεο! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
:S :S :S :S

sorry!
 

gerapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
λεω να κλεισω 2ωρο με stella.Είναι όντως τοσο καλή; κάνει μόνο outcall; help
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Καλημέρα σε όλους...δυστυχώς γυρίσαμε από τις διακοπές και προσπαθώ να προσαρμοστώ...πρώτη μέρα στη δουλειά (γκρρρρρρρρρρρρ)...καλή δύναμη σε όλους
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Αλλη μια με fake φωτό  και μάπα χοντρούλα ρωσίδα . Το μόνο θετικό τα μεγάλα φυσικά και ωραία στην αφή βυζιά. Κατά τα άλλα κακή πίπα και και κακό σεξ.
Μπράβο Makim!!!!! :headbang:
Όλη την περασμένη εβδομάδα φωνάζαμε εδώ για την μούφα!!!! :tickedoff: :tickedoff:
Περαστικά σου..... :-
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom