Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 120 άτομα (18 μέλη και 102 επισκέπτες)

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Λοιπόν επειδή με ρωτάς φιλέ NITRO με ποιες έχω πάει και ήταν πραγματικές φώτο θα σου πω…
Melody από   και Maria από . Φυσικά οι φωτο ήταν διορθωμένες τουλάχιστον 30% !!!
Λοιπόν ath60, μάλλον προφανώς ή δεν ξέρεις που βρίσκεσαι ή σε ποιούς απευθύνεσαι...δηλαδή περίμενες πως δεν θα τσέκαρα αυτά που λες??? αφού σε είχα προειδοποιήσει....
Βρε εδω  αυτό το thread είναι arena και έτσι και σκάσει φρέσκο κρέας πέφτουν οι λύκοι και δεν μένει κολυμπιθρόξυλο....
Ποια Melody και πράσινα άλογα ρε συ και δεν ντρεπεσαι κιόλας να λες πως είναι οι φωτογραφίες 30% πειραγμένες...10-15 χρόνια πίσω μάλλον ήθελες να πεις και απο άλλη κοπέλα...

Καμία σχέση ,αλλά να σου πω και κάτι είσαι βλάκας...γιατί η γυναίκα που ήρθε μια χαρά milf ήταν 36άρα με γαλλική προφορά ,άβυζη βέβαια και με λίγη περιφέρεια ,αλλά ψηλή και με ευγενική φυσιογνωμία...  αλλά με το μαλακισμένο promo που κάνετε άχρηστοι δεν είστε ικανοί ούτε τις ευπαρουσίαστες να προωθήσετε ....
βλάκα ε βλάκα
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Αδελφι μηπως ειδες κανενα απο τα κοριτσα του φιλου  του Πλεζουρα , του ath 60 ? :rolleyes:

και να φανταστείς πως την έδιωξα γιατί δεν ήθελε να μέινει με την μαύρη !!!!

:2funny: :2funny: :2funny: ε ρε γέλια που θα΄κανα έτσι και καθότανε να δω με τι μούτρα θα ξανάβλεπε τον ath60
 

Makim

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2008
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά με την ανομβρία που έπεσε και για να μη συνεχίσω όλο με Εβίτα, θα αναγκασθώ να πάω πάλι στη Στέλλα και δεν το θέλω είχα υποσχεθεί να μην το κάνω αλλά λειώνω... τι να κάνω είναι πρώτη η Π......και δεν έχει και τίποτε 'άλλο του γούστου μου
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
και να φανταστείς πως την έδιωξα γιατί δεν ήθελε να μέινει με την μαύρη !!!!

:2funny: :2funny: :2funny: ε ρε γέλια που θα΄κανα έτσι και καθότανε να δω με τι μούτρα θα ξανάβλεπε τον ath60
Κράξιμοοοοοοοοοοοοοοοοο..... :tickedoff:
Θα σου αγοράσω μια καρακάξα για να σε κράζει κάθε μέρα!!!!! :rockon:
Δεν πάει άλλο...... :2funny: :2funny: :2funny:


 

Συνημμένα

  • Jackdaw%20162.jpg
    Jackdaw%20162.jpg
    55 KB · Εμφανίσεις: 24

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Με την Μαυρουλα ηταν καλα ομως απο οτι φανταζομαι !!!
Και φθηνα ????
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
δες στα ανεξάρτητα call girls και θα καταλάβεις...

Νίτρο είσαι φοβερός!  :rockon: :rockon: :rockon:
Σήμερα γέλασα με τη ψυχή μου!  :2funny:
Αρχικά με τη Μπέλα και τώρα με την μαύρη!
Μου αρέσει το τέλος σου!

Πολύ καλό κορίτσι το συνιστώ ανεπιφύλακτα!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Kατι πηρε το αυτι μου οτι 5 Σεπτ και 12 Σεπτ θα πηξουμε στις αρτιστες !!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μαζευε χρημα απο τωρα γιατι ακουσα για 7 στο νουμερο !!!
Τωρα ποιες θα σε γελασω !!!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Μαζευε χρημα απο τωρα γιατι ακουσα για 7 στο νουμερο !!!
Τωρα ποιες θα σε γελασω !!!
επιδρομη... μπα... δεν μαζευω τιποτα να πανε να γαμηθουνε μονες τους, εμας θα'πρεπε να μας πλερωνουν
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
Καμία σχέση
Πρόσωπο: 4 (και αυτό όταν χαμογελάει)
Σώμα: 5 (στεγνό με καλό πόδι και κώλο)
Στήθος: 2 (δεν υπάρχει το ξέχασε στην Α.Πετρούπολη)
Συμπεριφορά: 1  (η λέξη money first όταν συνοδεύεται από χειρονομία με τα δυο δάχτυλα δεν την κάνουν ούτε στην Μάρνης)
Service: 1 (έως εκεί που έφθασα γιατί στην πίπα την έκοψα και την έκανα)
Εν ολίγοις η κοπέλα είναι άλλη (σιγα το νέο θα μου πείτε) που εμφανισιακά με ρούχα δεν γυρνας να την κοιτάξεις. Με τα εσωρουχα είπα ρε μπας ....αντε κ βλέπουμε, αλλά...μου κάνει στην αρχή money ,money μου δείχνει και με τα δάχτυλα (μήπως κ δεν κατάλαβα) λέω μετά.Στέλνει μηνυμα στο boss (που μάλλον ήταν δίπλα) και μου κάνει niet.
Λέω δεν γαμιέται και αφήνω τα 50ρικα στο τραπέζι,σηκώνεται η δικιά σου από το κρεβάτι τα παίρνει ,τα μετράει ,τα ψιλαφίζει (κανονική περιπτερού μιλάμε) και τα βάζει στην ντουλάπα.....πως το γλύτωσε το κλοτσίδι εκείνη την στιγμή ένας θεός το ξέρει
Ξαπλώνω λοιπόν ,ξαπλώνει κ αυτή και κοιτάζαμε κ οι δύο το ταβάνι....λέω περιμένουμε κανέναν? σιωπή
Αντε λέω να πάρω πρωτοβουλία ,σκύβω να την φιλήσω και γυρνάει ρε παιδιά την μούρη της με μορφασμό ,πωωωωωωωωωωω κ μόνο που το σκέφτομαι μου ανεβαίνει η πίεση.
Κάνω kiss? απαντάει ξερά no kiss
Οκ λέω γυρίζω ανάσκελα πιάνω το πουλί μου και της το δείχνω...αυτή σηκώνεται στα γόνατα πάιρνει το προφυλακτικό και πάει να μου το βάλει....
Ε αι και γαμίσου καριόλα της λέω γαμώ την Αγία Πετρούπολη και το μουνί της μάνας σου...φέρε τα λεφτά πίσω με το μάτι να μου έχει γυρίσει...
Ευτυχώς δεν είπε κουβέντα ,μου άφησε τα χρήματα ,κατέβασε το κεφάλι και την έκανα.

Εσύ την απασχολούσες και περίμενα στον καναπέ του 6ου ορόφου, με σχολίαζαν και οι καμαριέρες… :2funny:

Είπα και εγώ, ποιος κάνει συλλογή από «τελάρα» ντάλα ο ήλιος αυγουστιάτικα… :2funny:

Άψογη περιγραφή έκανες  :thumbsup:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Εσύ την απασχολούσες και περίμενα στον καναπέ του 6ου ορόφου, με σχολίαζαν και οι καμαριέρες… :2funny:

Είπα και εγώ, ποιος κάνει συλλογή από «τελάρα» ντάλα ο ήλιος αυγουστιάτικα… :2funny:

Άψογη περιγραφή έκανες  :thumbsup:

axaxaxa
να το ξερα θα σ'επαιρνα μαζί δυο στενα παρακάτω με 15 ευρόπουλα βρήκα την υγειά μου
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Πως εισαι απο κεφια αδελφι γιατι εχω δυσκολη επιχειρηση για σημερα !!! :o


Και δοκιμασε και την αλλη του ath60 !!!! :grin: :grin: :grin:

ετσι που παω σε λίγο δεν θα θέλω πουτάνα αλλά ψυχίατρο ...
Η άλλη εντωμεταξύ που την έχει κάνει μάγκα ο Geo, στα παπάρια της μιλάμε ....έτσι μου ρχεται να πάω να ζητήσω πίσω τα λεφτά μου για τα sms
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Καλα η ψηλη τον χαβα της ξερω !!!
Οποιος προλαβε τον κυριο ειδε !!!
Δεν πας να της βαρεσεις κατευθιαν την πορτα λεω εγω !!!
αχαχαχαχαχαχα !!!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Το κλεβω από τον easyrider77 και το βάζω εδώ γιατί μου ξύπνησε πρωί πρωί τους εφιαλτες που χω δει όταν άνοιξε η πόρτα

 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom