Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 161 άτομα (1 μέλη και 160 επισκέπτες)

ApolloCreed

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους!

Η Melanie έχει μια πολύ καλή κριτική, όμως δεν με πείθει οτι θα είναι αυτό που δείχνουν οι φώτο...

Υπάρχει κάποιος που έχει δοκιμάσει??? Να πάω??

Thanks!
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
βλεποντας τα κοριτσια του λαμογιουζουζουνα με τα ελαχιστα ραντεβου,3 πραγματα μπορει να συμβαινουν,οι οπαδοι εχουν παει παραλια,ξεχασε ο λαμογιος να σκορπισει μερικα ψευτοραντεβου.....το τριτο ειναι μαλλον απιθανο.....λετε να ΞΥΠΝΗΣΑΝ καποιοι και να αρχισαν να καταλαβαινουν οτι ο ΠΑΤΣΑΣ με περιτυλιγμα φιλετου πρεπει να εχει τουλαχιστον τη μιση τιμη....τα εχω παρει λιγο....ρε μαγκιτες ωραια και καλα ας πουμε οτι κλεινετε την Ευα,οταν ανοιγει η πορτα και βλεπετε την αποθεωση του φωτοσοπ τι κανετε; οταν την 40αρα Νινα σας τη σερβιρει για τεκνακι το τρωτε αμασητο ετσι; την Ντασα που ειναι σαν να γαμας κοντο αδυνατο αγορακι,αν και 32 μαιων,θα την προσεχατε στον δρομο; ακομη και το καποτε δυνατο χαρτι,η Λιντι αν ειστε πρωταρηδες εχει καλως,αλλοιως ρε αδελφια δεν εχει παρει κανεις χαμπαρι οτι εχει καταντησει κασετοφωνο,παταει το κουμπακι και ολο τα ιδια και τα ιδια.....ουφ ξεδωσα λιγο με τον μαλακοζουζουνα,αν και ξερω οτι δεν θα βγει κατι....πολλοι θα γεμισουν τα κουριτσια με 10αρια,αλλοι χειροτεροι μαλακες θα παρακαλανε για ραντεβου...μπραβο ρε ζουζουνα,αφου εδω ζουν οι μεγαλυτεροι ΜΑΛΑΚΕΣ της Ευρωπης,κανε και μια ΑΥΞΗΣΗ στις τιμες,κλεψε απο μερικα κοροιδα ακομα τις χρεωσεις στις πιστωτικες καρτες....ολο και καποιοι θα βρεθουν να γραψουν για τα υπεροχα βυζια της Ευας,που οταν ειναι ορθια κρεμονται σαν βρεμενη πετσετα και οταν ξαπλωνει βρισκουν τις 2 ημερων αξυριστες μασχαλες της...
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
http://cdn-[URL unfurl="true"]www.cracked.com/articleimages/ob/cat_doctor.jpg[/img[/URL]]

[size=40pt]PUSSY[/size] [size=8pt]cat[/size] [size=40pt]Doctor [/size]
[/quote]

Βρε ασε τον γιατρο ησυχο!! Σε γυναικολογικο συνεδριο ειναι  ;D ;D

Θα επιστρεψει να μας γραψει εμπειριες  ;)
 

Ndivo

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
21
Like
305
Πόντοι
3.210
Κοίτα, δεν ξέρω αν αυτά που γράφεις αφορούν κι εμένα, αλλά σίγουρα όταν ποστάρω για να εκφράσω τις αμφιβολίες μου για κάποια κριτική πάντα στο βάθος του μυαλού μου έχω την υπόνοια μήπως (έστω και κατ' εξαίρεση) αδικώ τον παίκτη για τον οποίο αμφιβάλλω, γιατί μπορεί πάντα να παίζει και η περίπτωση να πρόκειται για κάποιο νέο και χωρίς πολλές εμπειρίες παίκτη που από τον ενθουσιασμό του να έγραψε καλοπροαίρετα μια διθυραμβική κριτική για μια κοπέλα. Το ίδιο άλλωστε μπορεί να έχω κάνει κι εγώ παλιότερα χωρίς να το καταλάβω.

Συμφωνώ μαζί σου απλά σκέφτομαι ότι το παιχνίδι στο site έχει χοντρύνει, το διαβάζουν πλέον πολλοί και όπως λέει και ο πρόεδρος τσιμπάμε και κονομάμε...γιαυτό και είμαστε (και καλά κάνουμε) πιο επιφυλακτικοί στους διθύραμβους από το πουθενά.....
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Συμφωνώ μαζί σου απλά σκέφτομαι ότι το παιχνίδι στο site έχει χοντρύνει, το διαβάζουν πλέον πολλοί και όπως λέει και ο πρόεδρος τσιμπάμε και κονομάμε...γιαυτό και είμαστε (και καλά κάνουμε) πιο επιφυλακτικοί στους διθύραμβους από το πουθενά.....
Για αυτό και τέρμα τα γραψίματα τουλάχιστον από μέρους μου!!!! :birdman:
Τα παίρνει το κάθε κωλοπρακτορείο και τα βάζει στο προφιλ της γκόμενας!!!!!! :tickedoff:
Έχω να γράψω 2,5 μήνες και από εδώ και πέρα μόνο σε ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ περιπτώσεις!!!!! :rockon:
Εννοείται βέβαια ότι στις φόλες θα κράζω....αν και στου κουφού την πόρτα, πάρε την πόρτα και φύγε!!!! :sunglasses:


 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Για την Dasha δεν ξερω !!!
Αλλα οι αλλες τρεις του zuzuna βγαζουν μεσο ορο ανω των 40 !!!
Εχει δικιο ο SANIM  !!! :grin: :grin: :grin:
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Βρε ασε τον γιατρο ησυχο!! Σε γυναικολογικο συνεδριο ειναι  :grin: :grin:

Θα επιστρεψει να μας γραψει εμπειριες  ;)


Τον περιμενω πως κ πως τον γατουλη  :grin: :grin: :grin:

URL]]
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Ο αγώνας τώρα δικαιώνεται!!

Téléphone: +33672950410 i live paris 75001. 30 min 170 euro! anal+100. duo-500. discount 50 euro if you write very best review. im very acctive sex girl and very smile )

:2funny: :2funny: :2funny:


(τη καλημέρα μου και καλές διακοπές σε όλους)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αμα ειναι να πληρωνουμε και να γραφουμε να παει να γαμηθει !!!
Ακου Discount 50 Euro !!!
Θελει δηλαδη για μετα το discount για 30 λεπτα 220 γιουρια !!!
Μηπως παω και εγω στο Παρισι διακοπες και να αρχισω να δινω κωλο !!! :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

tester

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Εθχαριστο δεν βρισκ; καποια κριτικη αλλα αποτι καταλαβα δεν την προτεινεις.
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316

jordan48

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2009
Μηνύματα
234
Like
0
Πόντοι
1

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Πολυ καλο και καλες τιμες μονο +50 πρωκτικο και ολα τα υπολοιπα δωρεαν!!!! πληροφοριες...............
Εγώ ένα θέλω να μου πεις!!!!
Είναι η ίδια με τις φωτό?
Τίποτα άλλο δεν θέλω να μάθω.....αλλά εδώ, όχι με ΠΜ!!!!!
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Για αυτό και τέρμα τα γραψίματα τουλάχιστον από μέρους μου!!!! :birdman:
Τα παίρνει το κάθε κωλοπρακτορείο και τα βάζει στο προφιλ της γκόμενας!!!!!! :tickedoff:
Έχω να γράψω 2,5 μήνες και από εδώ και πέρα μόνο σε ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ περιπτώσεις!!!!! :rockon:

Αγορίνα και αυτή πριν 2,5 μήνες γράφτηκε?  :think:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
www.bourdela.com/call-girls/girls/eva/#jr_review_16029]http://www.bourdela.com/call-girls/girls/eva/#jr_review_16029[/url]
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom