Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 155 άτομα (2 μέλη και 153 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Eυχαριστω gianevan. Ειναι πραγματι πολλα τα 500 για 2 ωρες...και για τη Καρολινα σκεφτομουνα αλλα βλεπω και αυτη οτι θελει 600.... :-

Διάβαζε και κανένα άλλο θρεντάκι που αμέσως στο Τσάμπινς Λήγκ μου θέλετε να παίξετε...
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.721
Κριτικές
9
Like
1.817
Πόντοι
3.145
Διάβαζε και κανένα άλλο θρεντάκι που αμέσως στο Τσάμπινς Λήγκ μου θέλετε να παίξετε...

εγω  σκεφτομαι για  euroleague με την τσεχα  διμετρη αλογα...

εχει μια κριτικη αλλα ..δεν ειναι  αναλυτικη

εχεις κανεις αποψη;;;
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Διάβαζε και κανένα άλλο θρεντάκι που αμέσως στο Τσάμπινς Λήγκ μου θέλετε να παίξετε...

Άμα του περισσεύουν του ανθρώπου, γιατί όχι; Εγώ πάντως, αν και ξέρω ότι δεν ρώτησε εμένα ο συμπαίκτης  :grin:, την Ewa με κλειστά μάτια, χωρίς όμως να την έχω δοκιμάσει για τους ίδιους λόγους που διστάζει κι αυτός. Γιατί η άλλη (η Karo) που την δοκίμασα, δεν είναι για τα δικά μου γούστα.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Συμπαίκτη "pescatore", είναι απ' ο,τι βλέπω η 1η κριτική σου και δικαιολογείσαι, και btw Καλορίζικος!, αλλά ζήτα σε παρακαλώ από τον admin να αφαιρέσει από το κείμενο της κριτικής σου για την Claudia - Angelika το πραγματικό ονοματεπώνυμό της, γιατί αντίκειται στους κανόνες του site και γιατί μπορεί να της δημιουργήσεις σοβαρό πρόβλημα (να την μπαγλαρώσουν), χωρίς να το θέλεις φαντάζομαι. Ή εν πάσει περιπτώσει, ας το διορθώσει με δική του πρωτοβουλία κάποιος moderator, αν το κρίνει σωστό.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
A για την θεογκομενα μιλας Αεροπορε !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Την εχω εγω να σου πω !!! :grin: :grin: :grin:


   
Guy_Crying.jpg




















Απο τα χειροτερα που εχω παρει !!!
Αλλα πολυ καλο social time !! :grin:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Την εχω εγω να σου πω !!! :grin: :grin: :grin:





















Απο τα χειροτερα που εχω παρει !!!
Αλλα πολυ καλο social time !! :grin:


Εσύ κοίτα να μου "πεις" για την Stella/Alena, που κάνεις σαν να μη το διάβασες το post μου, και τίποτα άλλο δεν θέλω (επί του παρόντος  :grin:)!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δεν διαβαζω ουτε τον Τιτλο !!! :2funny: :2funny:
Τα ξερω καλα απο πρωτο χερι σε ολους τους συνδιασμους !!! ;)
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Εσύ κοίτα να μου "πεις" για την Stella/Alena, που κάνεις σαν να μη το διάβασες το post μου, και τίποτα άλλο δεν θέλω (επί του παρόντος  :grin:)!

Τώρα στην πόλη τους έχει 24 βαθμούς. Και τις επόμενες μέρες θα πάει 30!! Και έχει και 18 ώρες το 24ωρο μέρα.

Με τέτοιες συνθήκες μάλλον γαμάνε και οι Ρώσσοι!! ;) ;)

Όταν ξαναπιάσουν τα κρύα που δεν θα έχουν τί να τις κάνουν όλο και θα μας ξανασκεφτούν...
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Ρε παίκτη 16aris αυτή τη διπλή ανάγνωση... στην κριτική σου για την Paris δεν κατάφερα να την κάνω! Μήπως εννοείς να προσπαθήσουμε να την διαβάσουμε από το τέλος προς την αρχή;  :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ. Το δάκτυλο, της αρέσει πολύ και όχι μόνο ένα αλλά και δύο και τρία και σε συνδυασμό με ένα καλό γλύψιμο στο νιμού της οι κραυγές της ακούγονται μέχρι την πλατεία Συντάγματος  ;). Αυτό για να το ξέρεις για την επόμενη φορά.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom