Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 144 άτομα (3 μέλη και 141 επισκέπτες)

viper7gr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
23
Like
0
Πόντοι
10
Ο Bono Vox την πατησε με το πιθηκι...
Εγω οταν την ειδα το επεξα μεθυσμενος και ειπα ooops sorry wrong room

Μονο για αυτο κανουν τα αρκουδια και τα πιθηκια λεμεεεεεεε
:s&m_3:
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
Τωρα για την καινουρια της Lindas με την μεγαλη ζωγραφια στην πλατη κατι μου λεει οτι απο περιφερια θα σκιζει !! :grin:
Θα μας πει ο Doc η ο Φαντομας μαλλον μιας και εμενα ειπαμε δεν μου ανοιγουν την πορτα !! :2funny: :2funny: :2funny:
 
0.jpg


Μάγος είσαι;  :2funny:


Α ρε σκουπιδι που εχω μαζεψει !!! :headbang: :headbang: :headbang:
Και χατηρια που εχω κανει !!! >:(

Προσπαθώ να σε φτάσω !!  :headbang: :headbang:


Παλι το εκανε το θαυμα της η Linda !!! :grin: :grin: :grin:
Και μετα ειμαι κακος εγω  και φταιω  που της τα σουρνω !!! :think:
Αυτα εγραψε ο καλος ανθρωπος για να μας σωσει !!
Εγω τον ευχαριστω !!!

Service - 2 Looks - 3 Communication - 4

First, the girl is not the one shown in the photos here. She is blond, but that's the only similarity you will find. Her face is average, her teeth need serious whitening, her total hygiene is questinable..
Second, she is colder than an iceberg and totally inexperienced. You have to guide her into everything, but the worst thing is that she is not even willing to follow you! She seems to be bored and tries to finish with you with the less effort possible from her side...
To make a long story short, she doesn't deserve the money she asks. For 50 E per hour she would be ok, but not for 200...

Και λίγα έγραψε  :2funny:
 

viper7gr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
23
Like
0
Πόντοι
10
Επειδη εχω ορεξη για γελιο λέω να παω και εγω...
Αφου εχω ομως κλεισει και καμια back-up λυση με διαφορα 30λεπτου!!!

:2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μου αρεσεις Φαντομα !!!
Υδρα 1ωρα και ενα τεταρτο οταν παει Direct αλλιως 1 και μιση !!
Με το Μανια expres παλια γυρω στις 2μ30 με το Μυκηναι 3 και με το Νεραιδα εχω κανει και 12 !!
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
Να συμπληρώσω ότι είχα την εντύπωση ότι την ξαναείδα  :think: αλλά οι γυναίκες σε μπερδεύουν με διαφορετικά μαλλιά κ.λπ. δεν ήμουν σίγουρος.
Πάντως το αρνήθηκε κατηγορηματικά, πρώτη φορά στην Αθήνα κατά δήλωση της αλλά εξακολουθώ να έχω αμφιβολίες, αν την κάποιος άλλος καταλάβει κάτι ας πει.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
...αρκεί να μη φτάσεις στο "αφρίζει-ξαφρίζει τον παρά μου έδωσα!"

Και μια και κάτι ξέρω σχετικά, στη τοπική διάλεκτο του νησιού απ' όπου προέρχεται, αυτό λέγεται ως εξής: "Ιντα φρίντζει - ξαφρίντζει, ντον μπαρά μου ήδωκα, θα το φάω θω!"
Για να μαθαίνεις! Και για όσους δεν ξέρουν, αυτό που αφρίζει-ξαφρίζει ήταν ένα κομμάτι σαπούνι, που ο νησιώτης αυτός το είχε αγοράσει νομίζοντας ότι αγόραζε τυρί!  :2funny:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Αυτη την Λουλουδου μονο εγω την ειχα παρει !!! :2funny: :2funny: :2funny:
Α ρε σκουπιδι που εχω μαζεψει !!! :headbang: :headbang: :headbang:
Και χατηρια που εχω κανει !!! >:(

καλοοοοοό ρε ,
δεν έβαζες καμιά φωνή να ρθει ο καλός ο μύλος
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Ρε παιδιά, την Iris από ges την έχει δοκιμάσει κανένας? Γιατί μετά την αποτυχία μου με την aliki (βλ. σχετική κριτική), δε λένε να πάνε χαμένα 250 euros...
καλά ρε zero μας δουλεύεις? δεν βλέπεις τι γράφει ο άνθρωπος:

"Βρεθήκαμε να φιλιώμαστε και καταλαβαίνοντας ότι είχα διάθεση να φιλήσω κάθε εκατοστό του κορμιού της με άφησε να το κάνω, ενώ την ίδια στιγμή άκουγα την ανάσα της να βαραίνει σιγά σιγά, και μαζί καποιους ελαφρείς ήχους ευχαριστησης. Όταν έφτασα κοντα το Υ-spot, πέρασε το χέρι της πίσω από το κεφάλι μου οδηγώντας με απαλά στο εσωτερικό της επιμελώς φροντισμένης ηβικής περιοχής της. Η ελαφριά πίεση, το παίξιμο των δακτύλων της, αλλά και η κίνηση της λεκανης της μου έδιναν ρυθμό, μέχρι που μόνη της με σταμάτησε και χωρίς να προλάβω να το καταλάβω, μου προσεφερε μια εκπληκτική εμπειρία στοματικού έρωτα, αλλά για λίγο, μιας και που θέλησε να με πάρει μέσα της όσο πιο βαθειά μπορούσε, οπότε ξεκίνησε να κινείται, μία αργά και μία πιό γρήγορα, μέχρι που έφτασε η στιγμή της πρώτης κορύφωσης"

χαχαχα
που να καταλάβεις εσύ από Y-spot, βλάχο
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Χαιρομαι οταν συναγωνιστες περνανε καλα με ενα μωρο, αλλα παιδες λιγο σεβασμο στα 10αρια !!


Ο δοκτορας μας εχει συναγωνισμο!!  :2funny: :2funny:

Περίμενε ο άνθρωπος να συμπληρώσει τις 5 κριτικές. Τώρα το 10άρι θα πέσει σύννεφο!!
Επειδή τελικά δεν είναι σίγουρο πως ότι ζούμε και βιώνουμε είναι πραγματικό (Ο Χέγκελ ίσως και να είχε δίκιο και τελικά να ζούμε σε κόσμο ιδεών!) σημασία έχει όχι τι ακριβώς βίωσες, αλλά τί ΝΟΜΙΣΕΣ πως βίωσες!
Οπότε αν τα 10άρια βοηθούν αυτόν που τα βάζει να νοιώσει καλλίτερα (έστω και εκ των υστέρων) τί να κάνουμε;
Θα τα δεχθούμε...
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom