Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (3 μέλη και 42 επισκέπτες)

milf-fan

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
28
Like
0
Πόντοι
11
Αυτή πρέπει να είναι η www.bourdela.tv/content/view/2262/1/]Melissa[/url]

πολύ γούτσου γούτσου, όποιος θέλει ντροπαλό κοριτσάκι που δεν πολυμιλάει, δεν πολυσυμμετέχει και γενικα δεν... ας πάει  :grin: :grin:

(αν είναι η ίδια)

Η Πάουλα του Ρομπ
ΔΕΝ ειναι η Μελίσα...
Είναι η www.bourdela.tv/content/view/2194/1/]Κάρλα[/url]
πρωην Αβανγκαρντ, με καλούτσικες κριτικές από συναγωνιστες
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Kala ειπε ο Ποιητης οτι ειναι Μαγουλου !!!
Εχει ματι η κουφαλα ο Ποιητης πρεπει να τον ακουω !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Αδερφέ δεν υπήρχε τότε η εν λόγω κορασίδα στη λίστα και την έβαλα τώρα που υπάρχει, τι ήθελες να γράψω καινούργια κριτική;;; Σόρρυ αλλά δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις
Mηδέν παρεξήγηση!!! Για τα αγγλικά είσαι σίγουρος; Μοιάζει πολύ με Ρωσίδα πού΄χα πάρει στo C...s hotel πριν κανά δυό χρόνια από άλλο πρακτορείο. Milfαρα ήταν από τότε αλλά είχα περάσει πολύ καλά!!!
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Mηδέν παρεξήγηση!!! Για τα αγγλικά είσαι σίγουρος; Μοιάζει πολύ με Ρωσίδα πού΄χα πάρει στo C...s hotel πριν κανά δυό χρόνια από άλλο πρακτορείο. Milfαρα ήταν από τότε αλλά είχα περάσει πολύ καλά!!!
Τέλεια αγγλικά φίλε...προφανώς επειδή ζούσε 3 χρόνια στο Big Apple
 

tzelen

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0

lebas

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
98
Κριτικές
12
Like
75
Πόντοι
10
Αυτη την Lisabell απο zuz κάπου την έχω ξαμαδεί με διαφορετικό όνομα αλλά δεν θυμάμαι.
Μπορεί κάποιος συναθλητής να δώσει τα φώτα του ?
Μήπως έπαιζε μπάλα  στο call-us ??
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Αυτη την Lisabell απο zuz κάπου την έχω ξαμαδεί με διαφορετικό όνομα αλλά δεν θυμάμαι.
Μπορεί κάποιος συναθλητής να δώσει τα φώτα του ?
Μήπως έπαιζε μπάλα  στο call-us ??

Καλό είναι να ψάχνουμε και λίγο.

pleasuregiver
αυτες γιατι δεν εχουν κριτικες παιχτη???

tresurert
Γιατι η πρωτη ειναι η Vikki απο ενα δεν το θυμαμαι και η δευτερη ουτε ονομα δεν θυμαμαι η φωτο ειναι δεκαετιας !!!
Την μια την βρηκα !!!
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Μπράβο ρε παιδιά! Η Κάρλα είναι όντως.
Και είναι .... η αδελφή της Μελίσσα!!!  :) :)
(δεν κάνω πλάκα)
Μπράβο στον μπαμπά, άψογη η νέα του γενιά (αν όντως είναι αδελφές, μοιάζουν κάπως) !!!
Δεν έχω γνωρίσει καμιά από τις δύο, αλλά εμφανισιακά είναι και οι δύο του τύπου μου, κύριε Tipos !!!  ;)
Από αυτά που έχουν γραφτεί για τις κοπέλες πάντως (συμπεριφορά & υπηρεσίες) η πλάστιγγα γέρνει ξεκάθαρα προς την Κάρλα  :dancing:
Ο Robάκος μας προσέχει με καλές μεταγραφές. Μάλλον πρέπει να τον προσλάβει ο Κόκκαλης να κάνει καμιά καλή μεταγραφή και στον Θρύλο μπας και σωθεί η χρονιά  :grin:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046

giorgio33

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
125
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
Μπράβο στον μπαμπά, άψογη η νέα του γενιά (αν όντως είναι αδελφές, μοιάζουν κάπως) !!!
Δεν έχω γνωρίσει καμιά από τις δύο, αλλά εμφανισιακά είναι και οι δύο του τύπου μου, κύριε Tipos !!!  ;)
Από αυτά που έχουν γραφτεί για τις κοπέλες πάντως (συμπεριφορά & υπηρεσίες) η πλάστιγγα γέρνει ξεκάθαρα προς την Κάρλα  :dancing:
Ο Robάκος μας προσέχει με καλές μεταγραφές. Μάλλον πρέπει να τον προσλάβει ο Κόκκαλης να κάνει καμιά καλή μεταγραφή και στον Θρύλο μπας και σωθεί η χρονιά  :grin:

δινει καλυτερα ποσοστα...οταν εφυγε η πρωτη ..ακολουθησαν και οι αλλες της παρεας....
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom