Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 68 άτομα (1 μέλη και 67 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Αντε βαλε κριτικη για Pariss τοτες.
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
τετοια ομως υπηρεσια δεν εχει το hoteli!!!!  :grin:
 

Συνημμένα

  • elk.JPG
    elk.JPG
    36,1 KB · Εμφανίσεις: 14

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
ισως γιατι ενδιαφερομαι & εγω???
ισως γιατι μπορει να ενδιαφερονται & καμια 50αρια ακομη???
πολυ απλα ειναι γνωστη η ιστορια του γραφειου αυτου με τις μουφες φωτο,σχεδον ολες οι ρωσιδες που φερνει μενουν ανα 3-4 σε τριαρι διαμερισμα στο Βυρωνα,επειδη ειναι στεναχωρα εκει μεσα,μολις ξυπνησουν βγαινουν τσαρκα Παγκρατι.....αν τους κατσει και κανα εξτραδακι εχει καλως....τωρα σε πια ακριβως καφετερια θα τη βρεις τι να σου πω; καλο καιρο εχει κανε μια βολτουλα,δεν πιστευω να βρεις πολλες γυναικορωσιδοπαρεες μεσημερακι.....
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
A εσυ εχεις ξυπνηση στραβα σημερα η δεν σου εκατσε η γκομενα χτες το βραδυ !!!
Τιποτα αλλο εχουμε !!!

        

ελα βρε :) μην μου νευριαζεις :P και βασικα δν μου εκατσε η γκομενα χθες το βραδυ... :( σνιφ σνιφ.
 

Επισκέπτης
πολυ απλα ειναι γνωστη η ιστορια του γραφειου αυτου με τις μουφες φωτο,σχεδον ολες οι ρωσιδες που φερνει μενουν ανα 3-4 σε τριαρι διαμερισμα στο Βυρωνα,επειδη ειναι στεναχωρα εκει μεσα,μολις ξυπνησουν βγαινουν τσαρκα Παγκρατι.....αν τους κατσει και κανα εξτραδακι εχει καλως....τωρα σε πια ακριβως καφετερια θα τη βρεις τι να σου πω; καλο καιρο εχει κανε μια βολτουλα,δεν πιστευω να βρεις πολλες γυναικορωσιδοπαρεες μεσημερακι.....
ενταξει μαστορα..σορρυ που δεν ξερουν ολοι την ιστορια..δεν ημουν εγω που ρωτησε σε ποια καφετερια τις βρισκεις..ουτε & εχω καμια τετοια διαθεση,οπως μαλλον & οι περισσοτεροι εδω μεσα..ο zero προφανως ρωτησε αν γαμιεται καλα & τις λοιπες σχετικες πληροφοριες που μπορει καποιος να δωσει..τα λοιπα ποσως ενδιαφερουν(τουλαχιστον εμενα)..δεν θελω να τις φακελωσω,αλλα να τις γαμησω αν αξιζει τον κοπο & το χρημα..
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μια χαρα ειμαι φιλε !!!
Απλα ψαχνε λιγουλακι και μονος εδω μεσα δεν ειναι search εριξα μια ερωτηση και πρεπει οι αλλοι να τρεξουν να απαντησουν !!!
Εαν ειχα νευριαση απλα δεν θα επερνες καμμια απαντηση !!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Μια χαρα ειμαι φιλε !!!
Απλα ψαχνε λιγουλακι και μονος εδω μεσα δεν ειναι search εριξα μια ερωτηση και πρεπει οι αλλοι να τρεξουν να απαντησουν !!!
Εαν ειχα νευριαση απλα δεν θα επερνες καμμια απαντηση !!!
Ήρεμαααααααααα...........!!!!!!! ;)
 

Συνημμένα

  • irema.jpg
    irema.jpg
    7,7 KB · Εμφανίσεις: 14

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
....αλλα να τις γαμησω αν αξιζει το χρημα..
όταν ο άλλος σου λέει ότι μένουν αραδιασμένες σε ντουζίνες σε τρύπες στον βύρωνα, σου απάντησε ακριβώς αυτό που σε ενδιαφέρει
 

Επισκέπτης
όταν ο άλλος σου λέει ότι μένουν αραδιασμένες σε ντουζίνες σε τρύπες στον βύρωνα, σου απάντησε ακριβώς αυτό που σε ενδιαφέρει
για εσενα μαστορα..μπορει & για εμενα..αλλοι ισως να μην ενδιαφερονται για ολα αυτα..δεν υποχρεωνεται κανεις να απαντησει..ομως & η κωδικοποιηση που χρησιμοποιουν καποιοι,δεν ειναι τοσο ευκολο να αποκρυπτογραφηθει απο ολους..
anyway..
το γαμησαμε & ψοφησε..
ισως να ειναι & η ημερα μυστηρια..
δεν εχω προθεση να πλακωθω με κανενα..
απλα διατυπωνω γραπτα τις σκεψεις μου..
 

jimboulis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
όταν ο άλλος σου λέει ότι μένουν αραδιασμένες σε ντουζίνες σε τρύπες στον βύρωνα, σου απάντησε ακριβώς αυτό που σε ενδιαφέρει
Που μενουν?
Οχι ρε πουστη μου τις εχω διπλα στο σπιτι μου κ δεν το ξερω?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αμα εχει κανεις καμια διευθυνση ρε παιδια να βολευτουμε κ εμεις που μενουμε στο βουνο............
Με αφορμη τις τελευταιες φωτο του τρες λεω να ανοιξουμε κ μια συζητηση για το ποιο θεωρει ο καθενας μας το πιο βολικο-καλο ξενοδοχειο για να επισκεφτεις κοπελα!
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Παρε και μια στα ορθια και εαν θελεις εχω και στα 4 !!! :2funny: :2funny: :2funny:


                        
parispicture229.jpg
Σούπερ είναι ΤΡΕΣ με έβαλες σε σκέψεις για αύριο...καμιά κριτική σου όμως δεν είδα για το μωρό;;; please
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αισιόδοξος είσαι… :2funny: θα βρεις κενό; :think:
Και στην Σαλλονικη να παει παλι κενο δεν θα βρει μαλλον !!!
Κλαταρησα σημερα !!!
Εφτασε και το Amanda και να θες να τα προλαβεις ολα δεν μπορεις τελικα οποιος και να εισαι !!!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom