Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 96 άτομα (2 μέλη και 94 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
είναι πολύ high μουνί αυτή για μένα

εγώ είμαι λαϊκός και φτηνός, πλέμπα...πως να το πω?

η τσιγκολελέτα γαμιέται μόνο με λόρδους

Δεν ξερεις ποσο τυχερη ειναι που δεν μπορω να γραψω στο θρεντ της, γιατι θα γινομαστε μαλλια κουβαρια παλι και δεν θα ειχε τον προστατη της απο διπλα να με μπαναρει  :2funny:

Και εγω Sir Lucent θα γινω μονο και μονο για να την πηδηξω  :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Δεν ξερεις ποσο τυχερη ειναι που δεν μπορω να γραψω στο θρεντ της, γιατι θα γινομαστε μαλλια κουβαρια παλι και δεν θα ειχε τον προσταη της απο διπλα να με μπαναρει  :2funny:

Και εγω Sir Lucent θα γινω μονο και μονο για να την πηδηξω  :2funny:

απέκτησε και thread?

Sir?

pf....δεν μετράς, από λόρδους και πάνω λέμε...οπότε πρέπει να περιμένεις να πεθάνει κάποιος για να πάρεις την θέση του, μέχρι τότε....χεράκι και έτσι!

:2funny:
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
είδα μια απάντηση απο τη violet σήμερα το πρωί που μας έβριζε όλους, τι ειναι αυτη ρε !!!!!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
απέκτησε και thread?

Sir?

pf....δεν μετράς, από λόρδους και πάνω λέμε...οπότε πρέπει να περιμένεις να πεθάνει κάποιος για να πάρεις την θέση του, μέχρι τότε....χεράκι και έτσι!

:2funny:

Ανοιξε και θρεντ για να μας πει ποσο φοβερη ειναι. Εχεις δικιο, παω στην κουζινα να πλυνω μερικα πιατα και να ονειρευωμαι πως θα ηταν να πηδηξω αυτο το τρομερο θηλυκο  :2funny:
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
τώρα είδα ότι το σβήσανε το βρισίδι που μας έριχνε
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
εκανε λογαρισμο δικο της?
οποια εξελιξη!!!!!!!!!!!!!!!!
με λίγα λόγια έλεγε οτι δεν αξίζουμε γιατί το μονο που κανουμε ειναι να γραφουμε ολη τη μέρα στο φορουμ και αυτή κάνει πιο ενδιαφέροντα πράγματα και δεν πληρώνει για σεξ και ο γκόμενος της έχει 6-pack κοιλιακούς και κάτι τέτοια
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
με λίγα λόγια έλεγε οτι δεν αξίζουμε γιατί το μονο που κανουμε ειναι να γραφουμε ολη τη μέρα στο φορουμ και αυτή κάνει πιο ενδιαφέροντα πράγματα και δεν πληρώνει για σεξ και ο γκόμενος της έχει 6-pack κοιλιακούς και κάτι τέτοια

κλειδμένο το thread..

κάνει πολύ πιο ενδιαφέροντα πράγματα....παθητικό σεξοτουρισμό!

και ο γκόμενός της, εκτός από six pack, έχει και πουτάνα γκόμενα, εάν το ξέρει....

Πως την έχουν δει ρε πούστη μου....αλλά καλά κάνουν, αφού κάποιοι τους γλύφουν τις πατούσες.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Πως την έχουν δει ρε πούστη μου....αλλά καλά κάνουν, αφού κάποιοι τους γλύφουν τις πατούσες.

Πουτανογλύφτες από χειρότερους "ξεπεσμούς" ένος άντρα κατα προσωπική άποψη.Δυστυχώς εδώ μέσα υπάρχουν αρκετοί (thread με ιερόδουλες)  :'(

Καααλοοοο  :2funny: :2funny: Αυτη ομως μπορει και να στο δαγκωσει και να τρεχεις για εμβολιο τετανου

Πιο πιθανό για λύσσα  ;)
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom