Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 110 άτομα (2 μέλη και 108 επισκέπτες)

Mr B

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Μου αρεσετε ρε μορτες που κανατε το τοπικ παραρτημα του Ζ. !!!!

Ωραίος μόρτη!!! :2funny:

Εγώ πάντως ο νέοψ θα περιμένω μία μέρα ακόμη, θα κάνω και ασκήσεις θάρρους και αν δε μου δώσει κανένας τα φώτα του (μα είναι δυνατόν να μην ξέρει κανείς να μου πει;;;; Τόσοι πηδηχταράδες εδώ μέσα!) θα χτυπήσω (τρόπος του λέγειν) το Στελλάκι που όσο τη βλέπω τόσο φτιάχνομαι...
 

barkoulis71

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
11
Απο τις καλυτερες ατακες που εχω διαβασει:  ''Η εντύπωση που έχω αποκομίσει μετά από 3 συναντήσεις είναι ότι η Donna είναι σαν τα αμοιβαία κεφάλαια, οι προηγούμενες αποδόσεις δεν εξασφαλίζουν τις μελλοντικές''.

Respect στον Fantom   :rockon: :rockon: 
:rockon: Εκτός του ότι είναι ΑΠΟΛΥΤΗ ως ατάκα (κλαίω από τα γέλια!), είναι επίσης και ΑΠΟΛΥΤΑ σωστή!!!!
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Ποιος να της το γεμιζει ..... αραγε, ε;;;;

Μου αρεσετε ρε μορτες που κανατε το τοπικ παραρτημα του Ζ. !!!!
Ρε ρεμπέτη μη τα παρεξηγεις όλα ρε φίλε...αναφέρομαστε σε κάτι που εμένα μου έκανε εντύπωση...
Από που το έβγαλες το συμπέρασμα ότι το κάναμε παράρτημα?Επειδή το συζητάμε?
Αντε μην ακουω χαζα...
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
μετα απο προσπαθεια 3 χρονων ο ζουζουνας τα καταφερε.....το πιο ανυποληπτο γραφειο σε ολλανδια και βελγιο εγινε πρωτη φιρμα στο ελλαδισταν
 

Επισκέπτης
Μωρε καντε οτι αγαπατε,δεν ασχολουμε αλλο, μονο να πω ενα μεγαλο respect στα παλληκαρια που θα ανεβουν το βουνο να μαζεψουν Perles.
Καλα τα αλανια με τα καινουργια νικ αλλα και συ ρε ZTOD να παρασυρεσαι απο ενα πρακτορειο..... λες και εισαι εκτος Ελλαδας ρε μορτη.

Μα την αληθεια περιμενω να δω ποσοι θα κλαψουν τουτη την βδομαδα, αλλα περισσοτερο ποσοι θα το παραδεχτουν.


Υ.Γ. Μην ξεχασετε να περασετε απο Μαργκο, ειναι σταθερη αξια στα CT  :headbang: :headbang: :headbang:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
μετα απο τοση βροχη μαλλον σαλιγκαρια θα μαζεψουν.....
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Μωρε καντε οτι αγαπατε,δεν ασχολουμε αλλο, μονο να πω ενα μεγαλο respect στα παλληκαρια που θα ανεβουν το βουνο να μαζεψουν Perles.
Καλα τα αλανια με τα καινουργια νικ αλλα και συ ρε ZTOD να παρασυρεσαι απο ενα πρακτορειο..... λες και εισαι εκτος Ελλαδας ρε μορτη.

Μα την αληθεια περιμενω να δω ποσοι θα κλαψουν τουτη την βδομαδα, αλλα περισσοτερο ποσοι θα το παραδεχτουν.


Υ.Γ. Μην ξεχασετε να περασετε απο Μαργκο, ειναι σταθερη αξια στα CT  :headbang: :headbang: :headbang:
Φιλαράκι απλά τυγχαίνει να έχω περάσει καλά με κοπέλες αυτου του πρακτορείου.Αν κοιτάξεις και το παρελθόν μου δνε το παίζω μονοπώλιο.Η αλήθεια είναι ότι παίζω συχνά με zuzu και erito γιατί σου εξήγησα ότι εκεί είναι τα κομμάτια που με ενδιαφέρουν.Οχι ότι δεν έχω δοκιμάσει και άλλα όμως.Απλά έκανα κουβέντα περισσότερο για να υποψιαστεί ο κόσμος...Επίτηδες έθιξα το θέμα με την Perl ήθελα να δω αν θα βγάλω λαβράκι.
Μη φοβάσαι Ρεμπέτη φίλε μου...δεν παρασύρομαι από κανένα πρακτορείο.Γαμάω όπου υπάρχουν ωραία κομμάτια και μου φέρονται καλα.Και πίστεψε με υπάρχουν και άλλα κομμάτια που θέλω να τιμήσω αλλά για διάφορους λόγους δεν έχω καταφέρει να το κάνω.Οπως έχω πει και στο παρελθόν εδώ δημόσια λόγω οικονομικών προτεραιοτήτων ΑΝ χτύππησω CT θα είναι σε σίγουρα ή για κάτι καταπληκτικό.Η Mya ήταν καταπληκτική αλλά δεν μπόρεσα να την τιμήσω για άλλους λόγους.Η Donna είναι -πιστεύω-σιγουράκι και απωθημένο.Οπότε...
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
3
Like
862
Πόντοι
96
Παιδια να ρωτησω  κατι?Το Rimming τι ακριβως ειναι??
 

barkoulis71

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
11
Αποδεικνύεται ότι παρόλο που είναι γενικά πολύ σωστό το μέτρο του περιορισμού στις βαθμολογίες των κριτικών (πάντως η "αναδρομική" του αξία, δηλ. η αλλαγή ήδη υπαρχόντων γραπτών είναι η μόνη μου ψιλοδιαφωνία)... δεν αποτρέπει φυσικά κανέναν από το να γράφει ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ  :grin:
Άρα, ότι και να λέμε τώρα,  για όποιον απλά ξέρει να διαβάζει... μικρή η διαφορά του νέου συστήματος και για τα καλά και για τα κακά!

Και έτσι κι αλλιώς γενικά ότι λέγεται ή γράφεται του δίνεις αξία ανάλογα με το ποιός το λεει ή το γράφει!
 

Επισκέπτης
Οχι ότι δεν έχω δοκιμάσει και άλλα όμως.Απλά έκανα κουβέντα περισσότερο για να υποψιαστεί ο κόσμος...Επίτηδες έθιξα το θέμα με την Perl ήθελα να δω αν θα βγάλω λαβράκι.
Μη φοβάσαι Ρεμπέτη φίλε μου...δεν παρασύρομαι από κανένα πρακτορείο.Γαμάω όπου υπάρχουν ωραία κομμάτια και μου φέρονται καλα.Και πίστεψε με υπάρχουν και άλλα κομμάτια που θέλω να τιμήσω αλλά για διάφορους λόγους δεν έχω καταφέρει να το κάνω.Οπως έχω πει και στο παρελθόν εδώ δημόσια λόγω οικονομικών προτεραιοτήτων ΑΝ χτύππησω CT θα είναι σε σίγουρα ή για κάτι καταπληκτικό.Η Mya ήταν καταπληκτική αλλά δεν μπόρεσα να την τιμήσω για άλλους λόγους.Η Donna είναι -πιστεύω-σιγουράκι και απωθημένο.Οπότε...



:2funny: :2funny:  Να εισαι καλα ρε αλανι, εσενα δεν σε φοβαμαι, τους υποψιασμενους αγαθους φοβαμαι, αλλα στο κατω κατω τι με νοιαζει εμενα που θα τα κλαψουν οι μορτες τα φραγκα τους.

Καλο βολι , στο επανιδειν ......

Τελος συμμετοχης στο θεμα , αλανια πατε οπου αγαπατε αλλα να εχετε το θαρρος να την πειτε την μουχλα που ισως φατε στα ισια.
Πεδιον ελευθερον για τους ζουζουνιαρηδες, δεν ξαναεπεμβαινω.

Με αγαπη ρεεε.......



Προεδρε το μεγαλειο σου αποδεικνυεται .....
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
:2funny: :2funny:  Να εισαι καλα ρε αλανι, εσενα δεν σε φοβαμαι, τους υποψιασμενους αγαθους φοβαμαι, αλλα στο κατω κατω τι με νοιαζει εμενα που θα τα κλαψουν οι μορτες τα φραγκα τους.

Καλο βολι , στο επανιδειν ......

Τελος συμμετοχης στο θεμα , αλανια πατε οπου αγαπατε αλλα να εχετε το θαρρος να την πειτε την μουχλα που ισως φατε στα ισια.
Πεδιον ελευθερον για τους ζουζουνιαρηδες, δεν ξαναεπεμβαινω.

Με αγαπη ρεεε.......



Προεδρε το μεγαλειο σου αποδεικνυεται .....
Στο ξαναλέω...Μη στραβώνεις...Και εσύ και εγώ και άλλοι παλαιότεροι από μένα και από σένα ξερουν να φυλαχτουν αλλά και που περνάνε καλά.Εμείς όλοι λοιπόν την άποψη μας θα την πουμε και θα πουμε και τα σκατά που φάγαμε και τα καλά που βρήκαμε.Εγώ τουλάχιστον το έχω αποδείξει στην κοινότητα αυτό όπως και σύ και άλλοι εδώ μέσα με διάφορους τρόπους.Κριτικές ,συμβουλές,απόψεις, γνώμες.
Εγώ, εσύ και άλλοι εδω είμαστε για να βοηθάμε ο ένας τον άλλον. Την γνώμη μας θα την πουμε και θα την γράψουμε (εγώ ανέκαθεν αυτό εκανα) και δεν θα φοβηθώ μη γίνω ρεζιλι λέγοντας ότι έκανα μαλακία.2 φορές το εχω πει και θα το ξαναπω...Γιατί το οφείλω στην κοινότητα. Οπως και το που πέρασα καλά θα το πω.
Άν κάποιος με "αγνοήσει" όταν του λέω ΜΗ δικό του θέμα.Μπορεί να κλάψει μπορεί και να γελάσει.Εγώ το χρέος μου θα το έχω κάνει.Οπως θα το κάνω και τώρα...Γιατί κάποιοι δεν κατάλαβαν γιατί επέμεινα στο θέμα Perl.
Εμένα μου μοιάζει μουφα η Perl...Και πιστεύω θα αποδειχθεί.
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
3
Like
862
Πόντοι
96
ευχαριστω παιδια για τη βοήθεια
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Παιδια να ρωτησω  κατι?Το Rimming τι ακριβως ειναι??

Αν δεν κανω λαθος,ειναι οταν χωνεις το χερι σου (εως τον καρπο δηλαδη) μεσα-εξω στο κωλι της γκομενας με γρηγορη ταχυτητα  :dancing:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Δεν νομίζω ότι αρπάζεται κανείς, απλά όπως οτιδήποτε δημοσιευμένο επιδέχεται κριτικής, το ίδιο ισχύει και για τις ίδιες τις κριτικές.

Και δεν μπορώ θα το πω....επειδή κάπου διάβασα ότι προσθέσαμε 20 χρόνια στην Margo.

Ας βάλει η Margo μία σημερινή φωτό της Online και εάν βρεθεί έστω και ένας να πει ότι δεν κάνει μπαμ για γρια (για τις φωτό που έχει online, δεν το συζητάμε καν ότι δεν έχουν καμία σχέση με το σήμερα), εγώ θα κάτσω να με περάσει όλο το forum κωλοφεράτζα και θα βάλω και τον papagiorgo να τραβάει video.

edit: Ειδικότερα φωτό από τα μουνόχειλά της, με τα οποία πλέον σφουγγαρίζει άνετα το πάτωμα τόσο που έχουν κρεμάσει...OMG...what a view!

Τα περί Πούτιν, τα λέμε πάρα πολύ καιρό τώρα...πολύ πριν εμφανιστεί ο Πρόεδρος...και έκανε μπαμ από τότε τι προσπαθεί να κάνει ο Πούτιν.

Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι κάποιοι ενδεχομένως να έχουν βρει χημεία με τα κορίτσια του και να περνάνε καλά. Δικαίωμά τους (και των πελατών και των κοριτσιών αλλά και του Πούτιν).

Προσωπικά, μία ζουζουνίτσα έχω δοκιμάσει (Margo) και μου έφτασε. Από εκεί και πέρα, όποτε δοκίμασα να ξανακλείσω, ένιωθα πάντα ότι έχουμε μπερδέψει τους ρόλους μας, δλδ...ο Πούτιν φερόταν σαν να ήταν αυτός ο πελάτης και εγώ ο πωλητής. Being myself όπως λέει και ο Tipos....τον καντήλιασα και αντε γεια. Όταν είμαι πελάτης, μου κάνουν πίπες...δεν κάνω πίπες και δεν παρακαλάω. Αυτό πρέπει κάποια στιγμή να το χωνέψουμε και να σταματήσει επιτέλους η μαλακία ο κάθε αχρηστίδης και καταζητούμενος κοσμοναύτης να πλουτίζει και να την βλέπει κιόλας μαγκάκι με τα λεφτουδάκια μας.

Μάλιστα μου έχει ανακοινώσει επίσημα ότι με έχει black list. Μιλάμε, δεν κοιμάμαι από την ντροπή!  :grin:

Μαλακία μου βασικά που ασχολήθηκα, γιατί τον τύπο και τις πρακτικές του τις γνωρίζω και δεν τις γουστάρω πολύ πριν καν πατήσει πόδι στην Ελλάδα.

Ο Sanim έχει δίκιο, μιλάμε για πρακτορείο το οποίο το φτύνουν έξω.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Αν δεν κανω λαθος,ειναι οταν χωνεις το χερι σου (εως τον καρπο δηλαδη) μεσα-εξω στο κωλι της γκομενας με γρηγορη ταχυτητα  :dancing:

Αυτό είναι fisting.

Rimming είναι γλυφοκώλι...xaxaxaxa
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom