Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 90 άτομα (8 μέλη και 82 επισκέπτες)

Επισκέπτης
............αναλογως και απο το ποιοι τις γραφουν...........

.... και αν εχουν σταματησει να γραφουν, τουλαχιστον κατι λενε εδω μεσα σε αυτο το τοπικ.

Παιδαρε sxoinobaths ετσι που το ψαχνεις μαλλον δεν θα την εχεις την πρωτη σου φορα με ct .... συντομα και πιστεψε με καλυτερα... ( αν και αυτο θα το κρινεις μονος σου αλλα στο βαζω σαν συμβουλη που προκυπτει με την ... ενασχοληση με τον χωρο, αστο καλυτερα!!!).
 

pipinolatris12

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
549
Κριτικές
17
Like
12
Πόντοι
1.997
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Έχω τονίσει το κύριο σημείο νομίζω  ;) ;)

Με το καιρό, θα βρεις 1-2 συναγωνιστές που να ταιριάζουν τα χνώτα σου και να εμπιστεύεσαι τις κριτικές τους. Προσωπικά πχ μου ταιριάζουν οι yiaramis, rebetis <--- τους αρέσουν οι πολύ όμορφες petite που όμως αντέχουν στις κακουχίες  :2funny: :2funny: :2funny:

άρα αν δω θετική κριτική από αυτούς (και από πολλούς άλλους, απλά αναφέρω 2 σαν παράδειγμα) πάω με κλειστά μάτια...  :dancing: :dancing: :dancing:

Αν αντίθετα γράψουν ότι είναι πχ ξεπέτα .... ούτε έξω από τη πόρτα δεν θα περάσω!  :2funny: :2funny:

(και για τη συγκεκριμένη, ο geomix μου έχει πει ΟΛΑ όσα θάθελα να ξέρω. Δεν χρειάζομαι τίποτα άλλο)


Του γούστου  μου και εμένα! :rockon:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Κοινώς...εάν δω καλά λόγια από Tipos...εγώ την κάνω με ελαφριά!

:2funny: :2funny: :2funny:

Για τον rebetis δεν θα έλεγα το ίδιο...οι συμβουλές του μου έχουν δημιουργήσει θέματα! 

:boobies: :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
Κοινώς...εάν δω καλά λόγια από Tipos...εγώ την κάνω με ελαφριά!

:2funny: :2funny: :2funny:

Για τον rebetis δεν θα έλεγα το ίδιο...οι συμβουλές του μου έχουν δημιουργήσει θέματα! 

:boobies: :boobies: :boobies:

:2funny: :2funny: :2funny: Καλα να παθεις, (να παθεις τροπος του λεγειν), αφου με ακους ...!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Παρεμπιπτόντως για ριχτε μια ματια www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,54669.msg1011405#msg1011405]εδω[/url]
και πειτε μου την γνωμη σας.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Κοινώς...εάν δω καλά λόγια από Tipos...εγώ την κάνω με ελαφριά!

:2funny: :2funny: :2funny:

Για τον rebetis δεν θα έλεγα το ίδιο...οι συμβουλές του μου έχουν δημιουργήσει θέματα! 

:boobies: :boobies: :boobies:

Και εγω οταν διαβαζω κριτικες ρεμπετι, δεν ξερω ..........αλλα γλυκαινεται το στομα μου. Ισως να ειναι Pavlov effect
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046

barkoulis71

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
11
Ηταν Παρισι τον Φεβρουαριο και ουτε μια κριτικη.  :headbang: Δοκιμασε και πες μας.
Τις ίδιες μέρες μ'αυτήν έρχεται και μια Crystal ανεξαρτητη που ήταν πρώην στο Avantgarde (νομίζω εσύ μου τοχες πει κι αυτο Lucent  ;) ) παρόμοιων προδιαγραφών εμφανισιακά  :dancing: ... θα μπερδευτώ  :uglystupid:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Τις ίδιες μέρες μ'αυτήν έρχεται και μια Crystal ανεξαρτητη που ήταν πρώην στο Avantgarde (νομίζω εσύ μου τοχες πει κι αυτο Lucent  ;) ) παρόμοιων προδιαγραφών εμφανισιακά  :dancing: ... θα μπερδευτώ  :uglystupid:

Κρυσταλ καμια σχεση. Πολυ πιο ομορφη. Εμενα μου αρεσει αυτη
 

Συνημμένα

  • woman1_6_83010.jpg
    woman1_6_83010.jpg
    182,4 KB · Εμφανίσεις: 42

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
με την Tiffany_Hot εχει παει κανενας απο το escordtour ??? αξιζει το duo με την Crystal_xxx
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Μικρό update για τη βδομάδα που πέρασε ... και αυτή που έρχεται!  :rockon:

Ήταν εδώ για 5 μέρες η "you-all-know-who".  :dancing:  :dancing:
Τελικά όσες και να περάσουν αυτό το κορίτσι δεν το χορταίνω ... γιατρέ μου έχω κάτι ??  :)
Και κάτι ακόμα: Μήπως ρε μάγκες τελικά αυτό είναι και το καλύτερο? Δηλαδή ο καθένας μας να βρει 1-2 που να ταιριάζουν τα χνώτα του και να τις φέρνει μερικές μέρες πριβέ?  :dancing: :dancing:

Την επόμενη παρασκευή κατεβαίνουν 2 θηρία ...  :rockon: :rockon:
Την επόμενη κυριακή έρχεται και 3ο !!  ;)

Στο πρωτο κομματι συμφωνω.
Στις αφιξεις δεν καταλαβα τιποτα και επειδη μου αρεσει το γουστο σου στα ct, μπορεις να το κανεις πενηνταρακια και για εμας???
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Να κάνω και μια ακόμα ερώτηση σαν καινούριος, επειδή μου στειλε κι ένα μην ένας φίλος και τον ευχαριστώ, ότι είναι πιο επικίνδυνο να κλείσεις μ'ανεξάρτητη κοπέλα κι ότι μπορεί να σε πιάσει η αστυνομία!!
Επειδή δεν το'χω ψάξει το θέμα, θεωρείται παράνομο, και βάση ποιάς λογικής;
Ότι δεν είναι δηλωμένες ως ιερόδουλες, ή για οικονομικούς λόγους, γιατί δε νομίζω να σου κόβουν κι απόδειξη!
Πάντως να θεωρείται γενικά παράνομη η πορνεία στον 21ο αι. το βρίσκω πολύ αναχρονιστικό!
 

vassilios

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
καλημερα
εχει κανεις αποψη για την Yulia?
Δεν εχω καταφερει να βρω κανενα review
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
Στην Ελλαδα νομιζω οτι αδικημα ειναι η πορνεια και δεν διωκεται ο πελατης παρα μονο η εκδιδομενη.
Μια φορα πριν 10 χρονια εγινε ντου απο μπατσους σε μαγαζι του μεταξουργειου και δεν μαζεψαν κανενα παλατη(ημουν μεσα)...
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
πως μπορείς να ξεχωρίσεις άμα είναι νόμιμος ο χώρος ή όχι?
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
ηρθε ως Paris η Veronica Simon με το erito. Η τυπισα ειναι τρομερη!!!
Εχει παρει κανενας?
 

Συνημμένα

  • 08.jpg
    08.jpg
    59,4 KB · Εμφανίσεις: 22

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
40
Πόντοι
6.765
Ναι ειναι τρομερη στις φωτογραφιες , το θεμα ειναι αν την ειδε κανενας απο κοντα και ειναι αυτη ?
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom