Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
Αν δεν έχει αλλάξει κάτι δραματικά τον τελευταίο 1-1,5 χρόνο ΟΧΙ δε στέλνει στην Ελλάδα (εκτός αν κάποιος έχει κάνει πριβε τουρς για όσους ξέρουν). Η ιστορία χάλασε από τον καιρό που έγινε μια στραβή με ένα κάρφωμα σε Αθηναϊκό μεγαλοξενοδοχείο και μετά άρχισε να ζητάει τα μαλλιά της κεφαλής του καθενός για να επιβεβαιω΄σει τα στοιχεία του πελάτη κάτι σε στυλ Μαρλεν (για όσους επίσης ξέρουν)...
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
40
Πόντοι
6.765
Καλησπερα μετα απο καιρο.Ειπα να επιστρεψω στα ct και θα ηθελα αν ξερει καποιος για claudia απο paradise city tours.εχω κλεισει σημερα.
Εχει κανεις εμπειρια?
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
Από τους τελευταίους τυχερούς (;) που κατάφεραν και βρήκαν ένα 2ωρο να κλείσουν με Claudia από Paradise αυτό το Σ/Κ. Πρώτη φορά με το γραφείο αυτό, τρελάθηκα όταν είδα την τύπισσα σε 1-2 φώτο της μακάρι να βγει καλή γιατί τελευταία έχουμε αποτύχει παταγωδώς. Πρώτη εντύπωση και από γραφείο η Kate που απαντά πάρα πολύ ευγενική απαντά μέσα σε περίπου 12-24 ώρες πάντως ανάλογα με το πότε στέλνεις το αρχικό μήνυμα (email). Τιμή book για 2ωρο στα 360 ευρώ χωρίς παζάρι ζήτησα μόνο μια εξαίρεση για CIM αλλά μου είπε να σεβαστώ το όχι της (μόνο COB) και δε θα χάσω και είπα ΟΚ...Αντε έχω άγχος...!
 

Επισκέπτης
Αυτή η κοπέλα μου έχει κάτσει και εμένα να τη κλείσω αλλά δυστυχώς δεν είχα καθόλου χρόνο διαθέσιμο. Στείλε review γιατί έχει εντυπωσιακό photo shoot.
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Αυτή η κοπέλα μου έχει κάτσει και εμένα να τη κλείσω αλλά δυστυχώς δεν είχα καθόλου χρόνο διαθέσιμο. Στείλε review γιατί έχει εντυπωσιακό photo shoot.

Εγώ αρρώστησα κι ακύρωσα ...τη δοκιμή την Τετάρτη γαμώτα.

Πάντως από την επικοινωνία με την Kate όλα καλά, αλλά με προβλημάτισε το θέμα ότι της έγραψα αν προσφέρει multiple times και μου γύρισε απάντηση ότι δεν καταλαβαίνει τι σημαίνει το Multiple times...τώρα τί να σκεφτεί κανείς, ότι δεν το έχει ξαναδεί, ότι έχει κολλήσει με το extra ball σαν έκφραση? (ούτε αυτό νομίζω θα τοξερε...) ή ότι η Claudia προσφέρει 260=1 φορά;
Ας το επιβεβαιώσει κανένας από τους πελάτες της να μας λύσει και την απορία.


Πάντως παίζει και βιντεάκι με Claudia σε λεσβιακό με Sandy και ποδολαγνείες μόνη. Είναι αγνότατα προστυχο το μωρό.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αυτή η κοπέλα μου έχει κάτσει και εμένα να τη κλείσω αλλά δυστυχώς δεν είχα καθόλου χρόνο διαθέσιμο. Στείλε review γιατί έχει εντυπωσιακό photo shoot.

σε ποιο σαιτ παιδια την βρισκουμε αυτην?
 

Επισκέπτης
Κάνεις click εκεί που λέει website πρέπει τώρα να με βάλεις να κάνω copy paste το link? ή αν μπεις στο site του ακατονόμαστου θα πάθεις κάτι;
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Από τους τελευταίους τυχερούς (;) που κατάφεραν και βρήκαν ένα 2ωρο να κλείσουν με Claudia από Paradise αυτό το Σ/Κ. Πρώτη φορά με το γραφείο αυτό, τρελάθηκα όταν είδα την τύπισσα σε 1-2 φώτο της μακάρι να βγει καλή γιατί τελευταία έχουμε αποτύχει παταγωδώς. Πρώτη εντύπωση και από γραφείο η Kate που απαντά πάρα πολύ ευγενική απαντά μέσα σε περίπου 12-24 ώρες πάντως ανάλογα με το πότε στέλνεις το αρχικό μήνυμα (email). Τιμή book για 2ωρο στα 360 ευρώ χωρίς παζάρι ζήτησα μόνο μια εξαίρεση για CIM αλλά μου είπε να σεβαστώ το όχι της (μόνο COB) και δε θα χάσω και είπα ΟΚ...Αντε έχω άγχος...!

Η Claudia από το γραφείο paradise citytours ειναι ο ορισμός της λέξης ΜΩΡΟ! Η γυναίκα είναι πραγματικό λουλούδι! Ίσως το ΚΑΛΥΤΕΡΟ από αυτά που κυκλοφορούν σε CT την εποχή αυτή... τι να λέμε τώρα?


To δυσάρεστο βέβαια, είναι το εξής:

Eπικοινώνησε μαζί μου σήμερα το γραφειο της και μου ανακοίνωσε ένα πολύ άσχημο που συνέβη εχθες - προχθες κατά την παραμονή της στην Αθήνα. Ένας "άντρακλας" λοιπόν, από αυτούς που η μαγκιά τους περνάει ΜΟΝΟ σε μικρά κοριτσάκια, της άστραψε 4-5 χαστούκια (από ότι κατάλαβα πιθανότατα ΚΑΙ γροθιές) στα μούτρα και την έκανε χάλια. Το αποτέλεσμα? Η Claudia ζήτησε κλαιγοντας από το γραφείο που την προωθεί να γυρίσει πίσω, νωρίτερα από το κανονικό (μάλιστα είπε "...το συντομότερο δυνατό..."), πράγμα που έγινε! Η δε ίδια, όπως μου αναφέρθηκε, ουτε να ξανακούσει για Ελλάδα δεν θέλει πια!

- Μπράβο ρε ΜΑΓΚΑ που έδειρες μια κοπελίτσα.

- Μπράβο ρε ΑΝΤΡΑ που έβγαλες όλα σου τα ψυχολογικά και τα κόμπλεξ, σε κάποια που είναι πιο αδύναμη από εσένα σε φυσική μυική δύναμη!

- Μπράβο ρε ΒΛΑΚΑ που αν συνεχισεις έτσι, θα χαλάσεις τη πιάτσα και ΚΑΝΕΝΑ γραφείο δεν θα ξαναστείλει τα καλά του κομάτια στην Ελλάδα για CT!

...μπράβο σου!
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16

donsanto

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Την ειδατε? μου φαινεται πολυ καλη, την εκλεισα για τις 11 γεναρη!!  :grin:
Μηπως την εχει παρει κανενας στο παρελθον??
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Καλή φαίνεται φίλε μου αλλά πολλά δεν παίρνει? Δέν ξέρω. Τι να σου πώ!
 

demis42

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Χρονια πολλα καλλη χρονια.
πολλα για μια ρωσηδα,..............
 

donsanto

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Λες ε? μπορει να εχεις και δικιο θα το ξανασκευτω.... ειναι που εχω και καιρο να γαμησω και καταλαβαινετε...θολωνει το μυαλο....!!!!! :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom