Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

athensfreelove

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα...πρωταρης σε city tours εχω 2 ερωτησεις....ειναι καλυτερα ιn call η outcall?και τι σημαινει το a level included in rate....περιμενω γρηγορα απαντησεισ γιατι η κοπελα που μου γυαλισε φευγει σε 2 μερες...ευχαριστω προκαταβολικα!
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
φίλε Tipos (μου επιτρέπεις...) έχεις απόλυτο δίκιο και συμφωνώ φυσικά. Απλά επειδή παλιότερα (πριν 1,5-2 χρόνια) παραλίγο να την πατήσω πολύ άσχημα με μια τέτοια περίπτωση και όχι γιατί το έβλεπα κάπως αλλά γιατί τελικά ενώ όλα ήταν ονειρικά η τύπισσα έκανε πίσω και με άφησε στα συναισθηματικά μου. Από τότε πάγωσα με τέτοια θέματα μη σου πω ότι προσέχω ακόμα και τις νορμάλ γυναίκες που πιθανόν με ενδιαφέρουν μη σου πω (κατά τη λαϊκή ρήση: ποτέ δε μαθαίνεις μια γυναίκα) ακόμα και τον ίδιο το δεσμό μου..."Φύλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισά..." ή αν θέλεις "όποιος κάηκε στο χυλό, φυσά και το γιαούρτι..."
Τι με έπιασε πρωινιάτικα με τις παροιμίες... :cheesy:

η ολη σου παρουσια εδω δειχνει ανθρωπο συναισθηματικο, ευαισθητο και εξαιρετικα ευγενικο, με αλλα λογια ξερολουκουμο για καθε λογης κυριες που εχουν ως χομπυ να ποδοπατουν αισθηματα και συνειδησεις με σκοπο το χρημα και οχι μονο! Συνεπως, σαφως τα ματια σου δεκατεσσερα!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
με την βικτωρια απο planetdreams τι εγινε ρε παιδια?ειναι ελλαδα?γιατι δεν μου απαντησαν οταν τους εστειλα e-mail την περασμενη τριτη 14/11?δουλευει μονο με παλιους πελατες?δεν δεχεται καποιον νεο πελατη?δεν μπορω να καταλαβω γιατι και την προηγουμενη φορα που ηταν σε τουρ ελλαδα το ιδιο συνεβη!!!!!
 

70Silencer

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες καλησπερα,

Θελω να κλεισω ενα CT για το σαββατοκυριακο, και αμφιταλαντευομαι πολυ μεταξυ των 2 παρακατω επιλογων:

1. MARINA - - OWO, CIM, COB, CIF, A-level, 300 EURO / Hour - δειχνει να εχει φοβερα ματια ...
2. IVA - - OWO, CIM, COB, CIF, no A-level (αλλα δεν με πειραζει), 250 EURO / Hour - με φαινομενικα απιστευτο σωμα!

Εχει κανενας καμμια αποψη / εμπειρια απο την μια η την αλλη? Θα ειναι εδω απο σημερα (21) εως και τις 26, οποτε ελπιζω καποιοι να τις δοκιμασουν και να με συμβουλευσουν...

Ευχαριστω, bendi...
 

giannos805

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2006
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά πόσα πληρώνετε για αυτές τις γκόμενες...?
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
σαφωσ αν ειχα τα λεφτα θα διαλεγα την ΙΒΑ.το κορμι.η κολαρα.
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.488
Κριτικές
2
Like
1.370
Πόντοι
216
Την πήρε κανείς ?
Εχω τρελαθει με το κολαράκι της
http://[URL unfurl="true"]www.citytourinparis.com/photo.php?s=ef3e3f85c9d3dcb0b713da9689c1ac7d&size=full&photoid=582[/img[/URL]]

[/quote]

την εκλεισα την παρασκευη για ενα 3ωρο...αν καποιος φιλος εχει καποια συναντηση μαζι της ας μας δωσει την αποψη του...
 

APSOGOS

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2006
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
με την βικτωρια απο planetdreams τι εγινε ρε παιδια?ειναι ελλαδα?γιατι δεν μου απαντησαν οταν τους εστειλα e-mail την περασμενη τριτη 14/11?δουλευει μονο με παλιους πελατες?δεν δεχεται καποιον νεο πελατη?δεν μπορω να καταλαβω γιατι και την προηγουμενη φορα που ηταν σε τουρ ελλαδα το ιδιο συνεβη!!!!!

Φιλε Συναθλητη Συναγωνιστη vaso. Τν  Vistoria  την εχο κλεισει για πρωτη φορα στις  14 του μηνα . Και αν για αρχη ειχα κλεισει για 2ωρο μετα εκλεισα για 3ωρο χωρις κανενα απολυτος προβλημα.
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
40
Πόντοι
6.765
Ξαναερχεται η leda.Ισως η καλυτερη πιπα που μου εχουν παρει ποτε.
Ηδη εκλεισα 3ωρακι
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε παιδια την λειλα την εχει παρει κανεις?τι διαολο?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Viktoria, PlanetDreams

Παρότι Regular, δεν βρήκα καθόλου χρόνο για ραντεβού!!! Τελικά το value for money στην περίπτωσή της βρηκε ανταπόκριση.....

τι εννοεις ακριβως?παλι εστειλα εν τω μεταξυ e-mail και δεν μου απαντανε........πως διαολο θα κλεισω βικτωρια τελικα ρε γαμωτο?μηπως μπορει καποιος να μου στειλει sms το κιν.που γινεται το check του ραντεβου?γιατι αλλιως θα ξαναφυγει η βικτωρια και εγω παλι με το ..........στο ...........Κυκλοφορει και το ΕΣΡ παιδια....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ρε παιδια πραγματικα αγανακτησα τοσο πολυ απο το ζητημα του κλεισιματος της βικτωρια που ανοιξα thread.....δεν αντεξα την τσαντιλα μου.....ειναι δυνατον σοβαρο πρακτορειο να του στελνεις 4 e-mail απο 14-15/11/2006 και χθες με ολα τα στοιχεια που ζητουν για να κλειστει το ραντεβου και να μην σου απαντανε ουτε να σου επιβεβαιωνουν το ραντεβου?το εχει αντιμετωπισει ποτε κανεις αυτο?σας παρακαλω βοηθειστε ...
 

16aris

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
98
Κριτικές
15
Like
15
Πόντοι
10
Ρε παιδια πραγματικα αγανακτησα τοσο πολυ απο το ζητημα του κλεισιματος της βικτωρια που ανοιξα thread.....δεν αντεξα την τσαντιλα μου.....ειναι δυνατον σοβαρο πρακτορειο να του στελνεις 4 e-mail απο 14-15/11/2006 και χθες με ολα τα στοιχεια που ζητουν για να κλειστει το ραντεβου και να μην σου απαντανε ουτε να σου επιβεβαιωνουν το ραντεβου?το εχει αντιμετωπισει ποτε κανεις αυτο?σας παρακαλω βοηθειστε ...

φιλε vasos πραγματικα με εκπλησει το γεγονος...το εν λογω πρακτορειο κατα την γνωμη και την προσωπικη μου εμπειρια ειναι απο τα πλεον σοβαρα και με  επαγγελματικη  αντιμετωπιση προς τον πελατη ....μηπως εχει συμβει κατι και τα μαιλ σου δεν παραδοθηκαν? συνηθως ο τυπος που κλεινει τα ραντεβου απανταει μεσα σε μιση με μια ωρα maximum....Αυτα....
 

astrofisikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
155
Like
26
Πόντοι
1
Εγώ που τους είχα στείλει παλιότερα δεν υπήρξε κανένα πρόβλημα vaso. Μου απάντησαν και σχετικά γρήγορα για το availability. Γενικά πάντως έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το συγκεκριμένο πρακτορείο. Τώρα ίσως να έγινε κάποιο μπέρδεμα φαντάζομαι, γιατί είχαν ενημερώσει ότι δεν θα απαντούσαν σε mails από 16/11 μέχρι 19/11 αν θυμάμαι καλά.
Τους έστειλες να ρωτήσεις διαθεσιμότητα για συγκεκριμένη μέρα και ώρα(ες) και δεν σου απάντησαν?
 

Jimbo

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Τα ίδια κι εγώ πάνω-κάτω με τους 16 και άστρο... Συνήθως μιλάω με έναν Rob και ο τύπος απαντάει αμέσως...
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
αν και δεν την εχω δοκιμασει καθε επικοινωνια με πρακτορειο ηταν αμεση και αναλυτικοτατη.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εγώ που τους είχα στείλει παλιότερα δεν υπήρξε κανένα πρόβλημα vaso. Μου απάντησαν και σχετικά γρήγορα για το availability. Γενικά πάντως έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το συγκεκριμένο πρακτορείο. Τώρα ίσως να έγινε κάποιο μπέρδεμα φαντάζομαι, γιατί είχαν ενημερώσει ότι δεν θα απαντούσαν σε mails από 16/11 μέχρι 19/11 αν θυμάμαι καλά.
Τους έστειλες να ρωτήσεις διαθεσιμότητα για συγκεκριμένη μέρα και ώρα(ες) και δεν σου απάντησαν?

ακριβως!και εννοειται οτι δεν τα εστειλα μεταξυ 16-19/11 που το e-mail τους ηταν κλειστο..........και τα e-mail παρεδοθησαν στον αποστολεα τους.......ποιος μπορει να με βοηθησει?τί αλλο μπορω να κανω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom