Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (1 μέλη και 42 επισκέπτες)

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Τσαμπα το πηρε ο Μεγας το κωλαρακι της Amanda μαλλον η παλι μπερδευτηκε σαν την Antynia πως την λενε !!!


Εγώ στον Μέγα έχω να του δείξω μία ιστορία!!!!


Για αυτό φίλε μου...παράτα τα!!!!!!....έσκασε στην μάπα σου!!!!
Ντροπή ρε φίλε...ντροπή!!!!!
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
771
Κριτικές
13
Like
1.209
Πόντοι
3.135
Εγώ στον Μέγα έχω να του δείξω μία ιστορία!!!!


Για αυτό φίλε μου...παράτα τα!!!!!!....έσκασε στην μάπα σου!!!!
Ντροπή ρε φίλε...ντροπή!!!!!

Δηλαδήκυριοι λετε να είναι χαλια η γκόμενα ? γιατι στις φοτο δειχνει τουμπανο
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Και αυτο τετοιο ειναι !!! ;)

       
toubano.jpg
 

psapsa

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
30
Like
36
Πόντοι
0
respect στον fantom12 και απο μενα  :2funny: :2funny: :2funny:

έχει ξαναειπωθεί ίσως ,αλλα ποιά η γνώμη σας :


Μήπως είναι too good to  be true ??


Ασφαλώς και το ένστικτο λέει οτι μάλλον είναι μούφα . Σίγουρα , δεν έχω παρά να δοκιμάσω ,αλλά αν κάποιος έχει αποψη καλό θα ήταν να την μοιραστεί ...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πανε αλλου psapsa !! ;)
 

FLOJO

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
189
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
1
respect στον fantom12 και απο μενα  :2funny: :2funny: :2funny:

έχει ξαναειπωθεί ίσως ,αλλα ποιά η γνώμη σας :

Μήπως είναι too good to  be true ??
Ασφαλώς και το ένστικτο λέει οτι μάλλον είναι μούφα
Δεν είναι απαραίτητο να είναι μούφα. Στο τελος του '09  είχαμε αρκετές αξιόλογες επισκέψεις με €200, γιατί να μην έχουμε και το '10!! και ελπίζω λόγω οικονομίας και με καλύτερες προσφορές ακόμα!!

Περιμένουμε και κριτικές από όποιους κάνουν τις πρωτες κρούσεις!!
 

lycaonas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
321
Κριτικές
4
Like
19
Πόντοι
1
Δεν είναι απαραίτητο να είναι μούφα. Στο τελος του '09  είχαμε αρκετές αξιόλογες επισκέψεις με €200, γιατί να μην έχουμε και το '10!! και ελπίζω λόγω οικονομίας και με καλύτερες προσφορές ακόμα!!

Περιμένουμε και κριτικές από όποιους κάνουν τις πρωτες κρούσεις!!
Επειδή είμαι σε ηλικία έμπειρου ερευνητή τουριστριών(56)και έχω πάρει πολλές τουρίστριες τα τελευταία χρόνια, έχω δική μου άποψη για πολλές και παρατηρώ ότι οι συνάδελφοι fantom12, tresurert, president, kaloeros , όταν γράφουν κριτική, είναι ακριβώς στην αλήθεια με ελάχιστη απόκλιση και τους εμπιστεύομαι πλέον με κλειστά μάτια.

Νομίζω ότι θα πρέπει να παίρνουμε πολύ σοβαρά τη γνώμη τους για να μην ξοδεύουμε τα λεφτά και το χρόνο μας.

Επειδή όμως είμαι νέος στο site και μπορεί να αδικώ κάποιους άλλους ερευνητές, θα συνεχίσω το ψάξιμο και θα επανέλθω για να συμπληρώσω τη λίστα με αυτούς που εμπιστεύομαι.
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Επειδή είμαι σε ηλικία έμπειρου ερευνητή τουριστριών(56)και έχω πάρει πολλές τουρίστριες τα τελευταία χρόνια, έχω δική μου άποψη για πολλές και παρατηρώ ότι οι συνάδελφοι fantom12, tresurert, president, kaloeros , όταν γράφουν κριτική, είναι ακριβώς στην αλήθεια με ελάχιστη απόκλιση και τους εμπιστεύομαι πλέον με κλειστά μάτια.

Νομίζω ότι θα πρέπει να παίρνουμε πολύ σοβαρά τη γνώμη τους για να μην ξοδεύουμε τα λεφτά και το χρόνο μας.

Επειδή όμως είμαι νέος στο site και μπορεί να αδικώ κάποιους άλλους ερευνητές, θα συνεχίσω το ψάξιμο και θα επανέλθω για να συμπληρώσω τη λίστα με αυτούς που εμπιστεύομαι.

Συμφωνώ μαζί σου. Και εγώ παίρνω σοβαρά τη γνώμη των συναγωνιστών. Όμως δεν άκουσα τη γνώμη τους για την Angelica Black που με είχαν ανάψει οι ταινίες της και έφαγα ήττα!!! Ρε μάγκες στο ιεραποστολικό με κλειστά τα πόδια γίνεται; Και στην καβάλα ίσα που ακούμπαγε! Γαμώ το φελέκη μου γαμώ  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: Ελπίζω όταν έρθει η φιλενάδα της η Lucy (έρχεται σύντομα όπως μου είπε) να μην πάθω τα ίδια. Τώρα που ξέρω θα πάω προετοιμασμένος...
 

ASTRA98

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
240
Like
8
Πόντοι
1
για ποια Lucy λες οτι θα ερθει συντομα????

Συμφωνώ μαζί σου. Και εγώ παίρνω σοβαρά τη γνώμη των συναγωνιστών. Όμως δεν άκουσα τη γνώμη τους για την Angelica Black που με είχαν ανάψει οι ταινίες της και έφαγα ήττα!!! Ρε μάγκες στο ιεραποστολικό με κλειστά τα πόδια γίνεται; Και στην καβάλα ίσα που ακούμπαγε! Γαμώ το φελέκη μου γαμώ  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: Ελπίζω όταν έρθει η φιλενάδα της η Lucy (έρχεται σύντομα όπως μου είπε) να μην πάθω τα ίδια. Τώρα που ξέρω θα πάω προετοιμασμένος...
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
αααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
το εσβησε ο παιχτης..
ο ζουζουνας μια λουσυ εχει & αυτη δεν ερχεται..

Μην βιάζεσαι μεγάλε θα σκοντάψεις. Το έσβησα γιατί δεν έπιασε το link. Το ξανάβαλα. Και δεν είπα ότι θα έρθει αύριο ή την επόμενη εβδομάδα. Έιπα σύντομα. ΓΚΕΓΚΕ;;;
 

Επισκέπτης
Μην βιάζεσαι μεγάλε θα σκοντάψεις. Το έσβησα γιατί δεν έπιασε το link. Το ξανάβαλα. Και δεν είπα ότι θα έρθει αύριο ή την επόμενη εβδομάδα. Έιπα σύντομα. ΓΚΕΓΚΕ;;;
επειδη βλεπω επιθετικοτητα εκ μερους σου..
ΣΑΛΤΑ & ΓΑΜΗΣΟΥ ΒΡΕ ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΑ..
Υ.Γ ΔΕΝ ΓΑΜΑΩ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ..
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom