Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

gerojimmy

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
102
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Μην το φιλοσοφεις πολυ το ζητημα. Υπαρχουν πολλα καινουργια παιδια που μπαινουν στο σπορ και δεν ειναι ενημερωμενοι. Αν δεν φας μερικες μουφες δεν μαθαινεις.  :headbang: Τα γραφεια ειναι για να τα μαζευουν, ιδιως τα Ρωσικα. Αν ενα μωρο εχει φαει μαυρο σε προηγουμενο τουρ, της αλλαζουν ονομα και φωτο και την πλασαρουν σε αλλη πολη.

Για αυτο υπαρχουν τα φορουμ σαν το βου και οι συζητησεις και κριτικες που γραφονται. Θα αναφερω τις προσπαθειες των συναγωνιστων εδω μεσα που δεν ξεφευγει μυγα (δες Σολι  :2funny:) και τις πραγματικες φωτο των μωρων που βαζει ο Τρεζ. Οσοι τρωνε μουφα εδω ειναι γιατι τους τρωει ο κωλος τους, η εχουν καυλα απο μια φωτο. Το εχω παθει και εγω αρκετες φορες, μην νομιζεις, και μην ξεχναμε οτι οταν ερχεται καινουργιο μωρο απο αξιοπρεπες γραφειο, καποιος πρεπει να το δοκιμασει πρωτος και να ενημερωσει. Καναρινι που λεμε  :2funny:
Το δις εξαμαρτείν ούκ ανδρός σοφού... Μία από τις καλύτερες τοποθετήσεις που έχω διαβάσει...
 

proto

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
844
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
6
gianevan, διαφωνούμε στο τι είναι κυρία.

IMHO κυρία σημαίνει παραπάνω από καλή επαγγελματίας και έντιμη.

Για πολλούς λόγους δεν είναι κυρίες (μιλάμε για CT και μιλάμε για τον κανόνα, μην με μπλέξετε με CG, studios κλπ)

Εν τάχει ενδεικτικά και όχι περιοριστικά μερικές συμπεριφορές που με οδηγούν στο συμπέρασμά μου:

1. έχουν κάνει επάγγελμα την συγκεκριμένη φυσιολογική ανάγκη των ανδρών και πουλάνε το κορμί τους για το επάγγελμά τους
(δεν αναφέρομαι προφανώς σε τυπική σωματική εργασία, αλλά σε πιο έντονη σωματική καταπόνηση, θυσιάζοντας την ομορφιά τους, τα νειάτα τους, την ηρεμία τους ψυχική και μη και άλλα πολύ πιο σημαντικά)

2. πουλάνε αίσθημα, συμπόνια κλπ κλπ κλπ για να ντύσουν καλύτερα το παραμύθι σε όποιον το χάβει με μοναδικό σκοπό να τσεπώσουν περισσότερα, ή τα ίδια με πιο εύκολο τρόπο
(εάν ήταν κυρίες, όταν τελειώνει το παραμύθι, πρέπει να στο λένε στεγνά και όχι να σε βάζουν σε "τριπάκια")

3. βρίσκονται σε απόλυτη σύγχυση και νομίζουν ότι επειδή βγάζουν περισσότερα λεφτά από τις συμπατριώτισσές τους και αγνοώντας τον τρόπο με τον οποίο επιτυγχάνεται αυτό, νομίζουν ότι ξαφνικά ανήκουν σε κάποια elite κοινωνική τάξη
(μιλούν υποτιμητικά για τις όμορφες αλλά φτωχές φίλες τους, οι οποίες σπουδάζουν αλλά δεν θα πάνε διακοπές φέτος, δεν έχουν λεφτά για καινούργιο Iphone κλπ κλπ κλπ)

4. κρίνουν τους ανθρώπους από τα εισοδήματά τους και όταν μιλάνε για κάποιον τρίτο, αναφέρουν πάντα εάν έχει λεφτά ή όχι και πάλι ξεχνώντας με ποιο τρόπο αυτές και προσωρινά έχουν λεφτά
(κατά κάποιο περίεργο τρόπο, όλα τα cool άτομα που γνωρίζουν είναι unbelievable reach)

5. χρειάζονται πανάκριβα ρούχα, αξεσουάρ κλπ για να ικανοποιήσουν την ματαιοδοξία τους αλλά και την σύγχυσή τους περί κοινωνικών τάξεων
(μιλάμε για πανάκριβα, όχι μαλακιούλες της κοπέλας της γειτονιάς. Οι γκαρνταρόμπες τους, τα αξεσουάρ τους κλπ, είναι όμοιες της Britney Spears και ας είναι το σπίτι τους παράγκα, και ας πεθαίνει η μάνα τους από καρκίνο. Μιλάμε για κουστούμια Gucci vs. κανονικότατες παράγκες, τουαλέτα στον κήπο και έτσι)

6. έχουν πολύ άγχος να αποδείξουν ότι κάνουν JetSet, ότι ξέρουν τον καλύτερο κόσμο around (οι οποίοι είναι πάντα ζάμπλουτοι), επιδεικνύουν το που πάνε διακοπές  (Κανάρια, Μαλδίβες, Κάννες κλπ κλπ) προσπερνώντας ότι πήγαν εκεί επί πληρωμή για να ανοίξουν τα πόδια τους.

2-3 από τα παραπάνω να εμφανίζει κάποια σαν συμπεριφορά...εμένα μου αρκεί για να την βγάλω από την κατηγορία κυρία

Δεν είμαι ψυχολόγος, διακρίνω με το μικρό μου μυαλό ότι όλα τριγύρω τους έχουν να κάνουν με λεφτά. Από τον έρωτά τους, το σεξ τους, την ζωή τους και πάει λέγοντας. Μεγαλομανία και άγχος για επίδειξη. Έτσι κρίνουν και τον κόσμο τριγύρω τους. Και όλα αυτά επειδή ευκαιριακά και στα κλεφτά μπορούν να τσεπώσουν γερό χρήμα και να φανούν στο χωριό τους με ρούχα, αξεσουάρ (Incl. σιλικονάτους βύζους and the rest) τα οποία κανονικά απολαμβάνουν μόνο οι "stars". Και όσο περνάνε τα χρόνια, μεγαλώνουν οι συμβιβασμοί, οι ανοχές κλπ κλπ κλπ και το σπιράλ οδηγεί αλλού, μην πάμε παραπέρα καλύτερα.

Αυτές δεν είναι συμπεριφορές και λογικές κυρίας, όσο έντιμη και όσο καλή επαγγελματίας να είναι. Και δεν αφορά μόνο σε πουτάνες.

Μιλάμε για τον κανόνα πάντα, εξαιρέσεις υπάρχουν, αλλά προσωπικά δεν με ενδιαφέρει να τις βρω ανάμεσα σε πουτάνες. Είμαι πεπεισμένος, ότι το "Pretty Woman" είναι ένα σενάριο που μπορεί να τρέξει μόνο στο Hollywood. Από ότι φαίνεται, αυτές δεν το έχουν καταλάβει ακόμη. Οπότε ίσως και να τρώνε τελικά παραμύθι κιόλας αντί να πουλάνε. (δεν εννοώ από μένα, δεν με παίρνει να ασχοληθώ με αυτό το hobby)


πιο λογικη και σωστη τοποθετηση δεν εχω ξαναδιαβασει σε καποιο απο τα 2 φορουμ που συμμετεχω...
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Χαίρεται παιδιά, έχω ξεκινήσει τα ct εδώ και λίγο καιρό και διαβάζω και τις κριτικές σας (Varnalis, Trez, etc). Σήμερα ειχα κλείσει για 12.00 το πρωί(δεν λέω όνομα, είμαι καλό παιδί) και στέλνω μήνυμα για να μάθω τον αριθμό του δωματίου 11.50. Στις 12.04 μου ζητάει 15 λεπτα και στις 12.05 ακυρώνω το ραντεβού και αμέσως μου έρχεται απάντηση ο αριθμός του δωματίου. Μετά από λίγο μου στέλνουν μήνυμα ότι λόγω της συμπεριφοράς μου αναγκάζονται να της αλλάξουν δωμάτιο. Τι μπαρούφα είναι αυτή ρε παιδιά? Αν ήταν θα της άλλαζαν ξενοδοχείο....Τέσπα, τους απαντάω ότι δεν είμαι επυκίνδυνος και ότι το λάθος ήταν δικό τους. Ρε παιδιά δεν είμαι κανάς μαμάκας, η κοπέλα προφανώς ξενύχτησε(ποιος αλήτης από εσάς ήταν παραλία χτές το βράδυ και ξενυχτούσε τα κορίτσια?)και άργησε να σηκωθεί και εκτός τον άλλον ποιος ξέρει πόσο ήπιε. Συνέχισαν να μου στέλνουν μηνύματα ότι δεν είχα καλή συμπεριφορά αλλά όταν τους είπα ότι η κοπέλα μάλλον κοιμόταν από ξενύχτι σε αυτήν την παρατήρηση δεν απαντησαν ποτέ. Θέλω την γνώμη σας, καλά δεν έκανα και έφυγα?
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
Χαίρεται παιδιά, έχω ξεκινήσει τα ct εδώ και λίγο καιρό και διαβάζω και τις κριτικές σας (Varnalis, Trez, etc). Σήμερα ειχα κλείσει για 12.00 το πρωί(δεν λέω όνομα, είμαι καλό παιδί) και στέλνω μήνυμα για να μάθω τον αριθμό του δωματίου 11.50. Στις 12.04 μου ζητάει 15 λεπτα και στις 12.05 ακυρώνω το ραντεβού και αμέσως μου έρχεται απάντηση ο αριθμός του δωματίου. Μετά από λίγο μου στέλνουν μήνυμα ότι λόγω της συμπεριφοράς μου αναγκάζονται να της αλλάξουν δωμάτιο. Τι μπαρούφα είναι αυτή ρε παιδιά? Αν ήταν θα της άλλαζαν ξενοδοχείο....Τέσπα, τους απαντάω ότι δεν είμαι επυκίνδυνος και ότι το λάθος ήταν δικό τους. Ρε παιδιά δεν είμαι κανάς μαμάκας, η κοπέλα προφανώς ξενύχτησε(ποιος αλήτης από εσάς ήταν παραλία χτές το βράδυ και ξενυχτούσε τα κορίτσια?)και άργησε να σηκωθεί και εκτός τον άλλον ποιος ξέρει πόσο ήπιε. Συνέχισαν να μου στέλνουν μηνύματα ότι δεν είχα καλή συμπεριφορά αλλά όταν τους είπα ότι η κοπέλα μάλλον κοιμόταν από ξενύχτι σε αυτήν την παρατήρηση δεν απαντησαν ποτέ. Θέλω την γνώμη σας, καλά δεν έκανα και έφυγα?

για πες πιο γραφειο ηταν που στην εκανε?και φυσικα καλα εκανες που εφυγες δεν νομιζω να κερδιζες κατι αν περιμενες
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Ε καλα τωρα και εσυ ρε μορτη, αφου σου ζητησε διορια 15 λεπτα δεν τα εδινες, τουλαχιστον θα εβλεπες το κοριτσι και αν ηταν ξενυχτισμενο την εκανες με ελαφρα πηδηματακια γιατι ετσι κι αλλιως θα σου εβγαινε μαπα.

Υ.Γ. Εδω λεμε ονοματα κοριτσιων και γραφειων, αυτο παμε να προστατεψουμε, να μην εχουμε κακη αντιμετωπιση απο αυτους που τους τα ακουμπαμε...  ;) ;)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Παντως αν ηταν η Messalina φιλε και δεν πηγες !!!
Λυπαμαι !!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Ε καλα τωρα και εσυ ρε μορτη, αφου σου ζητησε διορια 15 λεπτα δεν τα εδινες, τουλαχιστον θα εβλεπες το κοριτσι και αν ηταν ξενυχτισμενο την εκανες με ελαφρα πηδηματακια γιατι ετσι κι αλλιως θα σου εβγαινε μαπα.

Υ.Γ. Εδω λεμε ονοματα κοριτσιων και γραφειων, αυτο παμε να προστατεψουμε, να μην εχουμε κακη αντιμετωπιση απο αυτους που τους τα ακουμπαμε...  ;) ;)

Το έγραψα Rebeti και το κορίτσι ήταν η Beyonce (απάντηση στον Τρεζ). Δεν ξέρω αλλά έτσι όπως μου τα λέτε μου φαίνεται ότι αντέδρασα υπερβολικά...αλλά από την άλλη δεν ήταν καθημερινή...προηγήθηκε Σάββατο και το κλείσιμο με το γραφείο έγινε Σάββατο μεσημέρι και όχι Κυριακή πρωί. Το γραφείο δε (κάποια Σάρα)παραήταν επιθετική, από την άποψη ότι αντί να ζητήσει συγνώμη για την παρεξήγηση μου ζήτησε και τα ρέστα λέγοντας ότι δεν καθυστέρησε παρά μόνο 5 λεπτά και ότι η κοπέλα θα πρεπει να αλλάξει και δωμάτιο...Σιγά ρε ποιος είμαι? Συγνώμη αλλά όταν έκλεισα ραντεβού με την Emily (ναι την φίλη σου Τρεζ)μου έδωσε το νούμερο του δωματίου της με το που πάτησε το πόδι της στην Ελλάδα.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ακου επειδη τα κοριτσια αλαζουν πολλες φορες ξενοδοχεια πρεπει να υπαρχη καποια ανοχη σε αυτο και το να αργησουν και κανενα δεκαλεπτο δεν τρεχει τιποτα.
Τα πιο σοβαρα μαγαζια ναι σου δινουν το δωματιο και 12 ωρες πριν πολλες φορες.
Και εγω αυτης της γνωμης ειμαι και μου την σπαει τα τις τελευταιας στιγμης.
Οκ τι να κανουμε δεν χαθηκε και ο κοσμος για ενα 5νταλεπτο.
Τωρα τα υπολοιπα ειναι φανφαρες ( οτι θα αλαξει δωματιο και τετοια.
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Πόσες εκτονώσεις μπορείς να πραγματοποιήσεις... συνήθως είναι δωρεάν οι επαναλήψεις
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Ακου επειδη τα κοριτσια αλαζουν πολλες φορες ξενοδοχεια πρεπει να υπαρχη καποια ανοχη σε αυτο και το να αργησουν και κανενα δεκαλεπτο δεν τρεχει τιποτα.
Τα πιο σοβαρα μαγαζια ναι σου δινουν το δωματιο και 12 ωρες πριν πολλες φορες.
Και εγω αυτης της γνωμης ειμαι και μου την σπαει τα τις τελευταιας στιγμης.
Οκ τι να κανουμε δεν χαθηκε και ο κοσμος για ενα 5νταλεπτο.
Τωρα τα υπολοιπα ειναι φανφαρες ( οτι θα αλαξει δωματιο και τετοια.

Τελευταίο για να μην γίνομαι κουραστικός...λόγω της απειρίας μου και λίγο παραπάνω από όσο πρέπει πονηριά από μέρους μου, φοβήθηκα ότι θα ήταν ξενυχτισμένη και θα την βρω ντίρλα...και ξέρεις όταν ανοίγει η πόρτα δειλιάζω να την κάνω...ενώ από πριν το΄χω...ξέρεις.....
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Τελευταίο για να μην γίνομαι κουραστικός...λόγω της απειρίας μου και λίγο παραπάνω από όσο πρέπει πονηριά από μέρους μου, φοβήθηκα ότι θα ήταν ξενυχτισμένη και θα την βρω ντίρλα...και ξέρεις όταν ανοίγει η πόρτα δειλιάζω να την κάνω...ενώ από πριν το΄χω...ξέρεις.....
οχι ρε νεοπα! πρωτα βλεπουμε και μετα φευγουμε! εγω εχω φυγει και πανω στην πιπα με πληρη επιστροφη χρηματων... εγινε της πουτανας βεβαια... ευτυχως δεν ειναι σαν την ποκα οπου για να δεις πρεπει να πληρωσεις....
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
οχι ρε νεοπα! πρωτα βλεπουμε και μετα φευγουμε! εγω εχω φυγει και πανω στην πιπα με πληρη επιστροφη χρηματων... εγινε της πουτανας βεβαια... ευτυχως δεν ειναι σαν την ποκα οπου για να δεις πρεπει να πληρωσεις....
Τώρα που είπες για πόκα...με έφτιαξες.......πρέπει να έχεις δει πολλά "φαντάσματα" στο τελευταίο φύλλο και να τα έχεις πληρώσει!!! Λοιπόν έχεις δίκιο....
 

ironjz

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
93
Κριτικές
3
Like
151
Πόντοι
0
Παλληκάρια,ρώτησα και σε άλλο topic αλλά δεν πήρα απάντηση.
Μήπως γνωρίζει κάποιος κάτι για τη συγκεκριμένη Vanessa;
Έχω έρθει σε επικοινωνία με το πρακτορείο,αλλά επειδή έχω κάποιες αμφιβολίες
θα ήθελα κάποια βοήθεια.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τραβα και αν δεν ειναι αυτη τοτε οπως μπηκες βγηκες !!!
Και ουτε γατα ουτε ζημια !!!
Ειναι συνηθισμενοι στο να ζητανε συγγνωμες !!
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Τραβα και αν δεν ειναι αυτη τοτε οπως μπηκες βγηκες !!!
Και ουτε γατα ουτε ζημια !!!
Ειναι συνηθισμενοι στο να ζητανε συγγνωμες !!

Δεν κατάλαβες τρεζεκέ την θέλει για πολυήμερο booking χωρίς να την έχει δει πριν...
 

ironjz

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
93
Κριτικές
3
Like
151
Πόντοι
0
Αυτό θα έκανα αν ήτων εδώ.Εγώ θέλω να τη φέρω για prive.Γι αυτό το λόγο ρωτάω.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • foto (71).jpeg.gif
    foto (71).jpeg.gif
    21,4 KB · Εμφανίσεις: 19

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom