Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αυτη η Kendra εκει που ειχε τρεις μετριες κριτικες στο site του zouzouna εξαφανηστηκαν και αυτες και εγινε και * Hot Milf * !!!!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Παρ' ότι
1. Δεν μου αρέσουν οι γυναίκες με μικρά στήθια και
2. Είχα δηλώσει πως θα σταματήσω τα C.T. μετά την "στενή σχέση" που έχω αναπτύξει τελευταία με το "κορυφαίο call girl" απεφάσισα να την "απατήσω" αύριο με την Electra Angel. Το ραντεβού είναι ήδη κλεισμένο, θα δείξει αν η επιλογή ήταν καλή και μετά από μια δυο μέρες θα παραθέσω κριτική.
[Θεωρώ πλέον σωστό να περνάει ο ενθουσιασμός του πρώτου 24ώρου για μεγαλύτερη αντικειμενικότητα.]
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
...[Θεωρώ πλέον σωστό να περνάει ο ενθουσιασμός του πρώτου 24ώρου για μεγαλύτερη αντικειμενικότητα.]

Τη θεωρώ λάθος αυτή την τακτική, gianevan.
Μετά το γαμήσι δεν υπάρχει "ενθουσιασμός".  Συνήθως μετά το γαμήσι υπάρχει η (έμφυτη) αποστροφή προς το θηλυκό, η οποία σιγά-σιγά εκμηδενίζεται, λόγω του ότι ξαναμαζεύονται τα οιστρογόνα στον οργανισμό μας.
Π.χ. είναι γνωστό ότι η μεγαλύτερη εφεύρεση (που όμως δεν έχει βρεθεί ακόμα) είναι αυτό το κουμπί στον τοίχο, που το πατάς, και αμέσως η γκόμενα εξαφανίζεται.
Τότε είναι η καλύτεη στιγμή να γράψεις την αντικειμενική σου κριτική, και όχι μετά από 24 ώρες που σου έχουν ξανάρθει τα υγρά σου...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Παρ' ότι
1. Δεν μου αρέσουν οι γυναίκες με μικρά στήθια και
2. Είχα δηλώσει πως θα σταματήσω τα C.T. μετά την "στενή σχέση" που έχω αναπτύξει τελευταία με το "κορυφαίο call girl" απεφάσισα να την "απατήσω" αύριο με την Electra Angel. Το ραντεβού είναι ήδη κλεισμένο, θα δείξει αν η επιλογή ήταν καλή και μετά από μια δυο μέρες θα παραθέσω κριτική.
[Θεωρώ πλέον σωστό να περνάει ο ενθουσιασμός του πρώτου 24ώρου για μεγαλύτερη αντικειμενικότητα.]
Eγω θα συμφωνησω μαζι σου gianevan και αν αφηνες και μια βδομαδα να περασει θα ηταν ακομα καλυτερα πιστευω.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Τη θεωρώ λάθος αυτή την τακτική, gianevan.
Μετά το γαμήσι δεν υπάρχει "ενθουσιασμός".  Συνήθως μετά το γαμήσι υπάρχει η (έμφυτη) αποστροφή προς το θηλυκό, η οποία σιγά-σιγά εκμηδενίζεται, λόγω του ότι ξαναμαζεύονται τα οιστρογόνα στον οργανισμό μας.

Οιστρογόνα στους άντρες;;;;;;
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Αυτη η Kendra εκει που ειχε τρεις μετριες κριτικες στο site του zouzouna εξαφανηστηκαν και αυτες και εγινε και * Hot Milf * !!!!


Πριν από 3 χρόνια περίπου ερχόταν μια Kendra Ελλάδα με πολύ μέτριες κριτικές.
Μπορεί και να τη θυμάσαι φατσικά (μπορεί και να την έχεις πηδήξει και να μη θυμάσαι όνομα  :P )
Την παλιά Kendra την έχω πετύχει σε tours σε Ιρλανδία Σουηδία και Νορβηγία τώρα είναι σε "πολυτελή" οίκο ανοχής στην Ελβετία παραθέτω παρακάτω photos & link

IMG_4149.JPG
DSC_0076.jpg
Brigit_002.jpg
http://www.bellaroma.ch/KENDRA/BRIGIT32.jpg[/img[/URL]]

[url=http://[URL unfurl="true"]www.bellaroma.ch/KENDRA/02.html]Kendra[/url[/URL]] @ [url=http://[URL unfurl="true"]www.bellaroma.ch/home.htm]Bellaroma[/url[/URL]]

Επομένως επειδή βαριούνται να βαπτίζουν (δυσκολία εξεύρεσης ονομάτων και δημιουργία σελίδας) χρησιμοποιούν παλιά profiles με ό,τι αυτό περιέχει ;)
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Mπορεί να μου στείλει με pm κάποιος το τηλέφωνο από  LADY LAND (AMANDA)
 

frozenzero

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!θελω να κανω μια ερωτηση
πως μπορει καποιος ρε παιδια να επικοινωνησει για να κλεισει ενα ραντεβου στο σιτιτουρ??
ας πουμε οτι εγω γουσταρω αυτη την κοπελα πως μπορω να την κλεισω???
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995

Ndivo

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
21
Like
305
Πόντοι
3.210
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!θελω να κανω μια ερωτηση
πως μπορει καποιος ρε παιδια να επικοινωνησει για να κλεισει ενα ραντεβου στο σιτιτουρ??
ας πουμε οτι εγω γουσταρω αυτη την κοπελα πως μπορω να την κλεισω???

1. Μπαίνεις στο site του πρακτορείου ή εναλλακτικά σε ένα από τα sites που εχουν tours από πολλά πρακτορεία (πχ εσκορτνιους)
2. Στέλνεις mail ή sms, συνηθως το δευτερο ειναι πιο γρηγορο στην επικοινωνια, κανονίζεις μερα και ώρα και σου λέει το ξενοδοχείο
3. Πριν το ραντεβού σου στέλνει sms με αριθμό δωματίου
4. καλό βόλι  ;)
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
γεια σασ παιδεσ.την αννα την εχει φαει κανεισ απο τσεχια;την προτεινεται;
 

frozenzero

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
σε ευχαριστω που με απαντησες αλλα κ παλι δεν μπορω να βρω τροπο να επικοινωνησω.παταω στο πρακτορειο κ στην κοπελα κ μου βγαζει μονο κριτικες κ τιποτα απο μαιλ η τηλ να στειλω μηνυμα.μπορεις χωρις να θελω να σε πριζω να μου πεις πως μπορεις να επικοινωνησεις εσυ κ σου βαζω το λινκ.αμα μπορεσεις να βρεισ ακρη πες μου κ εμενα την ακρη.
σε ευχαριστω

αυτο ειναι το λινκ που ειναι η κοπελα κ το πρακτορειο.πως επικοινωνω???????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom