Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (0 μέλη και 57 επισκέπτες)

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
...γιατί εμπλέκεται και ο κυβερνήτης Elliot Spitzer...

Ιδού και η απόδειξη!!!  (1 λεπτό Mp3 ήχος)

Να με θυμηθείτε, αυτή η ιστορία θα μπλεχτεί και με τις εκλογές τους (ο Spitzer είναι δημοκρατικός).
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
γειά χαρά σε όλους..πολοι θα με κοροιδεψετε επειδη θελω να κανω ct κ θα πειτε αντι να χαλασω τοσα λεφτα να παω σε μπουρδελο,αλλα εμενα μου αρεσει το καθαρο κ glamour πραγμα..λοιπον ειμαι 18 κ παρθενος κ θελω να παω με τετοια μουνια κ τουμπανα κ να κλεισω οσες ωρες θελω χωρις να βιαστω..δεχοντε ατομα σαν εμενα??μηπως υπαρξει προβλημα με το ξενοδοχειο κ φαω πορτα??πρεπει να το πω στν κοπελια οτι ειμαι παρθενος ή στο γρφειο??θα με δεχτει το γραφειο??αυτα ειχα ως αποριες ελπιζω να με βοηθησετε..
Προχώρα γερά! Μακάρι να είχα και γώ τέτοια άνεση όταν ξεκινούσα. Θα ήθελα μόνο να μου πείς αν θ' αλλάξεις το nick σου σε "19" μετά το ραντεβού :think:
 

loli

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2006
Μηνύματα
51
Like
8
Πόντοι
0
παιδες αν υπαρχει καμια ενιμερωση για <<slovakbeauties>> τι να διαλεξω <<Nelly>> ή <<alex>> εχει κανεις προσοπικη εμπιρια? ευχαριστω!
 

Επισκέπτης
παιδες αν υπαρχει καμια ενιμερωση για <<slovakbeauties>> τι να διαλεξω <<Nelly>> ή <<alex>> εχει κανεις προσοπικη εμπιρια? ευχαριστω!
Alex για πιο GFE ,Nelly για πιο Hard.
Εγω που τα εχω δοκιμασει και τα δυο κοριτσια τα παιρνω εναλαξ.
 

Επισκέπτης
γειά χαρά σε όλους..πολοι θα με κοροιδεψετε επειδη θελω να κανω ct κ θα πειτε αντι να χαλασω τοσα λεφτα να παω σε μπουρδελο,αλλα εμενα μου αρεσει το καθαρο κ glamour πραγμα..λοιπον ειμαι 18 κ παρθενος κ θελω να παω με τετοια μουνια κ τουμπανα κ να κλεισω οσες ωρες θελω χωρις να βιαστω..δεχοντε ατομα σαν εμενα??μηπως υπαρξει προβλημα με το ξενοδοχειο κ φαω πορτα??πρεπει να το πω στν κοπελια οτι ειμαι παρθενος ή στο γρφειο??θα με δεχτει το γραφειο??αυτα ειχα ως αποριες ελπιζω να με βοηθησετε..

Φιλαράκο αν θέλεις την άποψή μου επειδή οι αλλοδαπές (έστω και αν είναι σούπερ ντούπερ μουνάρες) είναι λίγο του "εμπορίου", να έψαχνες ένα καλό call girl μέσα από συστάσεις και έρευνα (ψάξε στα αντίστοιχα threads),και αφού έχεις την δυνατότητα, να κλείσεις ένα καλό δωμάτιο κάπου, να έχεις κάνει τα ντουζάκια σου,να κατέβεις στο lobby,να συναντηθείτε εκεί και να ανεβείτε μαζί επάνω. Άμα πέσεις σε καμμία αλλοδαπή CT μουνάρα που για να της εξηγήσεις ότι είσαι καινούργιος σου πάρει 20 λεπτά...γάμησέ τα. Eκτός αν ο BABY έχει να σου συστήσει καμία που να ταιριάζει στην περιπτωσή σου. O συγκεκριμένος τις έχει δοκιμάσει σχεδόν όλες, οπότε θα έχει μία σύσταση να σου κάνει. Kαλό βόλι.
 

Επισκέπτης
Να κατσει να μελετησει και να βρει το πιο GFE κοριτσι γιατι ενας παρθενος αυτο χρειαζεται και οχι σκληρα πραγματα.
 

Επισκέπτης
Να κατσει να μελετησει και να βρει το πιο GFE κοριτσι γιατι ενας παρθενος αυτο χρειαζεται και οχι σκληρα πραγματα.

Και αμα την ερωτευτη  και τη ζητηση σε γαμο,τη θα κανουμε εμεις μετα ρε BABY? PSE αγορι μου!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Να κατσει να μελετησει και να βρει το πιο GFE κοριτσι γιατι ενας παρθενος αυτο χρειαζεται και οχι σκληρα πραγματα.

Και απο την "μικρη σου" εμπειρια ποια ειναι η πιο GFE ct?
Μηπως πρεπει να το βαλουμε σε ψηφοφορια?
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Και η συνέχεια (50 δευτερόλεπτα)
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
.
 

Συνημμένα

  • ElliotSpitzer.jpg
    ElliotSpitzer.jpg
    28,3 KB · Εμφανίσεις: 20

Επισκέπτης
Και απο την "μικρη σου" εμπειρια ποια ειναι η πιο GFE ct?
Μηπως πρεπει να το βαλουμε σε ψηφοφορια?
Τον κυριο Spitzer απο κατω να ρωτησετε σιγουρα κατι θα ξερει.
Ασε που εχει και τρεις κορες που μπορει να τις εχει βγαλει στο κλαρι.
 

Επισκέπτης
Δυο πολυ δυνατες μεταγραφες εκανε ο ZUZANAS .
Η μια ειναι η TERA BOND ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ Η REGINA MOON.
Nομιζω οτι αξιζει να του στειλουμε ενα e - mail να μας τις φερει και απο εδω να τις δοκιμασουμε.
Για την TERA εχω τις καλυτερες συστατικες επιστολες απο την ιδια την Marsha η οποια μου ειπε να μην την χασω εαν την βρω.
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Δυο πολυ δυνατες μεταγραφες εκανε ο ZUZANAS .
Η μια ειναι η TERA BOND ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ Η REGINA MOON.
Nομιζω οτι αξιζει να του στειλουμε ενα e - mail να μας τις φερει και απο εδω να τις δοκιμασουμε.
Για την TERA εχω τις καλυτερες συστατικες επιστολες απο την ιδια την Marsha η οποια μου ειπε να μην την χασω εαν την βρω.
Θα μας τις φέρει... θέμα χρόνου είναι.
 

SUBARAKIAS

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι συναγωνιστές επειδή προέκυψε εργασία στο Κίεβο και έχει πολύ κρύο εκεί  :rockon:ξέρει κανείς τίποτα για το συγκεκριμένο γραφείο  :helpplea:


Έχει κανείς παλιότερος και πιο μάχιμος εμπειρία σχετικά

Thanks εκ των προτέρων
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Φίλοι συναγωνιστές επειδή προέκυψε εργασία στο Κίεβο και έχει πολύ κρύο εκεί  :rockon:ξέρει κανείς τίποτα για το συγκεκριμένο γραφείο  :helpplea:
Έχει κανείς παλιότερος και πιο μάχιμος εμπειρία σχετικά

Thanks εκ των προτέρων
Αν δεν έχεις πρόβλημα να "κλείσεις" με κάποια από τις κοπέλες και να σου στείλουν τελικά κάποια που να της "μοιάζει", προχώρα! Άλλωστε, με σβηστά τα φώρα όλες ίδιες είναι...  :2funny:


ΕΡΩΤΗΣΗ: Στο Κίεβο δεν είναι το SugarBarbies γραφειο της Diana? Μακράν καλύτερη (και πιο ΑΛΗΘΙΝΗ) επιλογή!
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Αν δεν έχεις πρόβλημα να "κλείσεις" με κάποια από τις κοπέλες και να σου στείλουν τελικά κάποια που να της "μοιάζει", προχώρα! Άλλωστε, με σβηστά τα φώρα όλες ίδιες είναι...  :2funny:


ΕΡΩΤΗΣΗ: Στο Κίεβο δεν είναι το SugarBarbies γραφειο της Diana? Μακράν καλύτερη (και πιο ΑΛΗΘΙΝΗ) επιλογή!

Οπως ειπε και ο μεγιστος Διογενης το 300 π.χ., "λυχνιαν σβηστησεις, πασα γυνι εστι ομοιαν"  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom