Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (2 μέλη και 43 επισκέπτες)

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
NITRO ΨΑΞΟΥ μια εξέταση αίματος είναι, ο ΕΡΠΗΣ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ πολλές φορές ΑΛΛΑ έχει ήδη μεταδοθεί.... Γιατί φιλιά δίνεις και στους οικείους και
γαμισετα είναι. Η μιση Αμερική γαμιέται απο έρπη κυρίως στα χείλη και θέλει πολυ προσοχή. Τα λέω γαι να εχουμε όλοι το κεφάλι μας ήσυχο και
ΟΧΙ μόνον απο τάνες. Ασε απο τα ταξίδια έχω μάθει αρκετά...
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Και λέω πάλι σκεφτείτε δυνητικά αν... υπήρχε μια "κρυφή" μεταφορά μικροβίου σε κάποιον που μετά πήγε με άλλα 2-3 κορίτσια τα οποία δέχονται 3-4 πελάτες ημερησίως... κοινώς πυραμίδα!!! Και τέλος όταν η Mina έφυγε άρον άρον μήπως κάποιος την είχε καταλάβει??? Λέω τώρα εγώ....
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Ήμουνα στην Αθήνα Πέμπτη-Κυριακή (δηλ. σήμερα) και πήρα Καρολίνα και Άννα. Όχι μαζί!! Σε δύο ξεχωριστές μέρες. Ρεβιού θα ποστάρω αύριο, γιατί τώρα δε βλέπω μπροστά μου από τη νύστα. Κάτι τα κορίτσια, κάτι τα μπουζούκια, μάτι δεν έκλεισα. Λεπτομέρειες λοιπόν αύριο. Άντε καλό βράδυ.
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Παναγια βόηθα, ρε μαγκες τι ειναι αυτα που γραφετε περι ερπη, εχω ανατριχιασει ολοκληρος,και μη χειροτερα....
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Με κάθε υπευθυνότητα και επειδή πρέπει να φροντίζουμε να προστατεύουμε τον κόσμο και όχι να τον στέλνουμε αδιάβαστο χτυπάω ένα warn για μια κυρία που πρόσφατα μας επισκέφτηκε στη Αθηνα. Μιλάω για τη Mina! Επειδή ακόμα δεν έχω τα αποτελέσματα των εξετάσεων παρά μόνο την οπτική διάγνωση θεωρώ σωστό να σας έχω σε ένα πορτοκαλί συναγερμό! Και για να εξηγούμαστε δεν έχω σκοπό να διαβάλλω κάποιον αλλά αν είναι σεξουαλική μόλυνση δεν υπήρξε άλλη επαφή πρόσφατα!! Καλό θα είναι και όσοι άλλοι την συνάντησαν να το ψάξουν!!! Μακάρι και εγώ και εσείς να μην έχουμε τίποτα... αλλά για την ώρα είμαι σε αναμένα κάρβουνα!
Φιλε μου,νομιζω τα εξης:1)Απο στοματικο ερωτα ο ερπης γεννητικων οργανων η τυπου 2 οπως αλλοιως λεγεται,ειναι Ο ΠΙΟ ΑΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΧΘΡΟΣ που πρεπει να φοβασαι...ο μεγαλυτερος κινδυνος ειναι η ηπατιτιδα c και το ΑIDS...ελπιζω να μεριμνησες και για αυτες τις εξετασεις...2)Αφου βλεπεις πως η παροχη ελευθερου στοματικου ειναι στις παρεχομενες υπηρεσιες,αυτο αμεσως αμεσως σημαινει πως και σε αλλους πελατες της θα κανει το ιδιο και οχι απαραιτητα σε συναγωνιστες απο την ιδια χωρα αλλα και απο αλλες...ο θεος ξερει απο που-citytour δεν κανουν οι κοπελες?Κατα συνεπεια μαζι τους κανουν citytour και οι ασθενειες...3)το να κρουουμε τον κινδυνο για τη Mina δεν εχει νοημα γιατι αυτο δε σημαινει πως και οι αλλες κοπελες ειναι οκ...αφου κι αυτες κανουν ελευθερο στοματικο...και μαλιστα η συγκεκριμμενη ετυχε φορεας μιας 'θορυβωδους' και σχετικα αθωας νοσου...οι αλλες κοπελες μπορει να ειναι φορεις νοσων-σιωπηλων δολοφονων...οποτε γενικα απαιτειται προσοχη και οχι μονο για τη Mina...
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Παναγια βόηθα, ρε μαγκες τι ειναι αυτα που γραφετε περι ερπη, εχω ανατριχιασει ολοκληρος,και μη χειροτερα....
Συνσφαγεα μου ντροπη...περιμενα πιο πολυ θαρρος απο ενα serial killer σα του λογου σου :cheesy: :cheesy: ;)
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ο έρπης μεταδίδεται μόνο όταν είναι σε έξαρση και επομένως ορατός ή γενικότερα και
όταν δεν φαίνεται?
 

Επισκέπτης
Ο έρπης μεταδίδεται μόνο όταν είναι σε έξαρση και επομένως ορατός ή γενικότερα και
όταν δεν φαίνεται?
Και όταν δεν φαίνεται, ο έρπης μένει χρόνια στον άνθρωπο και συνήθως κρύβεται στην σπονδυλική στήλη, η έξαρση του γίνεται όταν το άτομο που πασχει δεν λειτουργεί σωστα το ανοσοποιητικό σύστημα είτε απο κούραση είτε απο κάποια γρίπη ακόμα που εξασθενει τον οργανισμο!
 

kitsos44

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ρε φιλαράκια είμαι νέος στα κόλπα και θέλω να μου δείξετε το δρόμο πείτε μου τι κάνω για να κλείσω μια από τα city tour η κάποια άλλη που να αξίζει σε προσιτές τιμές

όλες οι συμβουλές δεκτες
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Φιλαράκι Κίτσο.
Καραρχάς καλως μας ήρθες! Οτι ζητας - πραγματικά όμως ότι ζητάς - βρίσκεται μέσα στο site.
Ψάξου στις κατηγορίες city tours για να ενημερώνεσαι ποιες είναι οι επισκέψεις στην Ελλάδα και από το forum στην κατηγορία city tours...
Εκεί έχουμε καταθέσει όλοι τις εμπειρίες και τις απόψεις μας βασιζόμενοι στις απόψεις, στις εμπειρίες και τα ρίσκα κάποιων. Το άθλημα με το οποίο έπέλεξες να ασχοληθείς θέλει μελέτη και ψάξιμο. Εδώ θα βρεις σε τόση μεγάλη ποσότητα και τα 2 που είναι σαν μασημένη τροφή. Απλά ασχολήσου και ψάξου λίγο εδώ μέσα και δεν θα χάσεις...
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Επίσης μην γράφεις greeklish αλλά μόνο ελληνικά γιατί θα στο σβήσουν
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
:huh:Καλησπέρα ZTOD,

δε μου δίνεις τα φώτα σου στο δίλλημά μου? Δεκτές συμβουλές κι από άλλους παλαίμαχους των ct.
Ένεκα των γενεθλίων μου (αναμένονται τη μέρα της γυναίκας!!!!-τίποτα τυχαίο σ'αυτό το μάταιο κόσμο) σκέφτομαι να κλείσω το πλάσμα που για πάρτη της έχασα τον ύπνο μου χθές βράδυ...Τη playmate '07 του Ουγγαρέζικου PLAYBOY KATARINA.
Το δίλλημα αφορά στο άν θα έχω μιά ξεχωριστή εμπειρία (τό'χω ανάγκη) ή θα κλαίω τα 300 που δε περισσεύουν. Φοβάμαι λόγω του backround της μη πιάνει τον "κολλητό" μου σα..τυρόπιτα και ξενερώσω.
Όσοι πιστοί συμβουλέψτε με...
RESPECT TO ALL OF YOU
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
:huh:Καλησπέρα ZTOD,

δε μου δίνεις τα φώτα σου στο δίλλημά μου? Δεκτές συμβουλές κι από άλλους παλαίμαχους των ct.
Ένεκα των γενεθλίων μου (αναμένονται τη μέρα της γυναίκας!!!!-τίποτα τυχαίο σ'αυτό το μάταιο κόσμο) σκέφτομαι να κλείσω το πλάσμα που για πάρτη της έχασα τον ύπνο μου χθές βράδυ...Τη playmate '07 του Ουγγαρέζικου PLAYBOY KATARINA.
Το δίλλημα αφορά στο άν θα έχω μιά ξεχωριστή εμπειρία (τό'χω ανάγκη) ή θα κλαίω τα 300 που δε περισσεύουν. Φοβάμαι λόγω του backround της μη πιάνει τον "κολλητό" μου σα..τυρόπιτα και ξενερώσω.
Όσοι πιστοί συμβουλέψτε με...
RESPECT TO ALL OF YOU

Τζάμπα έχασες τον ύπνο σου!
Η Katarina είναι ήδη full booked!
 

Geo1977

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
γεια χαρα σε ολους
το πρωτο μου ποστ μετα το καλωσορισμα ως νεο μελος
εχω παθει πλακα με δυο μωρα που ειδα στη σελιδα του zuzana
μιλαω για τη Leticia και τη Sharon
ξερει κανεις αν εχει ερθει καμια απο τις δυο για CT Ελλαδα η προκειται να ερθει στο μελλον?

ευχαριστω
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Και όταν δεν φαίνεται, ο έρπης μένει χρόνια στον άνθρωπο και συνήθως κρύβεται στην σπονδυλική στήλη, η έξαρση του γίνεται όταν το άτομο που πασχει δεν λειτουργεί σωστα το ανοσοποιητικό σύστημα είτε απο κούραση είτε απο κάποια γρίπη ακόμα που εξασθενει τον οργανισμο!
νομιζω οτι τον ερπη τον εχουμε ολοι,απλα βρισκεται σε λανθανουσα κατασταση και υποτροπιαζει σε περιπτωσεις οπως ειπε ο ταρατσας
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.006
Κριτικές
97
Like
4.780
Πόντοι
22.915
Δεν ξερω τι εχει συμβει σχετικα με τη ΒΒ. Εστειλα μνμ να τη ρωτησω ποτε θα ερθει Αθηνα και ηταν πολυ απογοητευμενη. Δεν ξερει αν θα ερθειξανα, γιατι καποιος απο το greek forum, οπως μου ειπε, εγραψε πολυ ασχημα πραγματα γιαυτην. Δεν μου ειπε λεπτομερειες και δεν ξερω αλλα. Ξερει κανεις κατι;
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
εχει γραφτει για υπατητιδα...
 

Επισκέπτης
Δεν ξερω τι εχει συμβει σχετικα με τη ΒΒ. Εστειλα μνμ να τη ρωτησω ποτε θα ερθει Αθηνα και ηταν πολυ απογοητευμενη. Δεν ξερει αν θα ερθειξανα, γιατι καποιος απο το greek forum, οπως μου ειπε, εγραψε πολυ ασχημα πραγματα γιαυτην. Δεν μου ειπε λεπτομερειες και δεν ξερω αλλα. Ξερει κανεις κατι;
Σιγα μην μασηση η Bibi με το τι γραφει ο καθενας εδω μεσα.
Οπου να ειναι θα  ειναι στα μερη μας.
Ασε να τελειωσει τα διαβασματα του το κοριτσι.
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.006
Κριτικές
97
Like
4.780
Πόντοι
22.915
Σιγα μην μασηση η Bibi με το τι γραφει ο καθενας εδω μεσα.
Οπου να ειναι θα  ειναι στα μερη μας.
Ασε να τελειωσει τα διαβασματα του το κοριτσι.
Μακαρι να ειναι ετσι. Ξερεις ηταν η πρωτη που πηρα και εχω κακομαθει. δεν μου αρεσει σχεδον καμια αλλη. 4 φορες την εχω τιμησει. Μονο με την Elektra και την Καρολινα περασα καλα.
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
I know what you mean mad_max. είναι καιρός τώρα που προσπαθώ να βρω αντικαταστάτρια της Julia ... κάποια τέλος πάντων που να με ξετινάξει για κάνα 12ωρο ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom