Νέα

Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 240 άτομα (0 μέλη και 240 επισκέπτες)

Να μπει κανονικό τσατ στο σάιτ ;

  • Ο jimy.m. να ποστάρει μετά τα μεσάνυχτα

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο baros να πει καλή κουβέντα και να την εννοεί

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο dimmits να έρθει Αθήνα και να πάει Αγκυρας

    Ψήφοι: 10 7,9%
  • Ο the saint να μη ζητήσει κώλο από εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 21 16,5%
  • Ο Αθηναίος να πουλήσει τη μάσκα

    Ψήφοι: 8 6,3%
  • Ο iuakoya να συναντήσει τον jimy.m.

    Ψήφοι: 15 11,8%
  • Ο Tassos Karipidis να πάρει πιπίνι

    Ψήφοι: 17 13,4%
  • Ο βάτραχος να επιστρέψει

    Ψήφοι: 27 21,3%
  • Ολοι να καταλήξουμε στο υπόγειο

    Ψήφοι: 36 28,3%
  • Τίποτα από τα παραπάνω

    Ψήφοι: 35 27,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    127

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
καλα σου λεει
ο παμμεγιστος τυπε σιννερμαν
μαπα το καρπουζι
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Γιατη αραγε ο βαρούλης δεν παει με αλβανιδες........


:jerking:        :zfuck: :zfuck: :zfuck: 
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Θα παρω ρωσικη ταυτοτητα....

  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
αντε να σου πω εν συντομια το σπαστικο ειναι οτι κανενας αλβανος η αλβανιδα δεν παραδεχονται την καταγωγη τους εκτος ελαχιστον εξαιρεσεων που τους σεβομαι λες και ντρεπονται απο που ειναι,εγω θα ενιωθα ντροπη αν δεν ελεγα απο που ειμαι γιατι δεν ντρεπομαι ουτε φοβαμε να πω πως ειμαι ελληνας.
αυτα τα ολιγα μην σου αναπτυξω και αλλα θεματα :birdman: :birdman:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
αντε να σου πω εν συντομια το σπαστικο ειναι οτι κανενας αλβανος η αλβανιδα δεν παραδεχονται την καταγωγη τους εκτος ελαχιστον εξαιρεσεων που τους σεβομαι λες και ντρεπονται απο που ειναι,εγω θα ενιωθα ντροπη αν δεν ελεγα απο που ειμαι γιατι δεν ντρεπομαι ουτε φοβαμε να πω πως ειμαι ελληνας.
αυτα τα ολιγα μην σου αναπτυξω και αλλα θεματα :birdman: :birdman:
Αυτοι που δεν παραδεχονται την καταγωγη τους σε μια χωρα που εχουν μεταναστευσει και ειδικα απο τριτοκοσμικες χωρες ειναι δυσκολο....

Πιανει καποιος  παρεα με ενα παιδι, ενα αλβανος και ενας ελληνας, ο ελληνας ειναι τερμα ρατσιστης ειναι καλοι φιλοι για πολυ καιρο και τελικα ο αλλος τον ρωταει απο που ειναι,τι θα του απαντήσει ο αλλος?


Αρα δεν ειναι ετσι....
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Αυτοι που δεν παραδεχονται την καταγωγη τους σε μια χωρα που εχουν μεταναστευσει και ειδικα απο τριτοκοσμικες χωρες ειναι δυσκολο....

Πιανει καποιος  παρεα με ενα παιδι, ενα αλβανος και ενας ελληνας, ο ελληνας ειναι τερμα ρατσιστης ειναι καλοι φιλοι για πολυ καιρο και τελικα ο αλλος τον ρωταει απο που ειναι,τι θα του απαντήσει ο αλλος?


Αρα δεν ειναι ετσι....
ωραια ρε σταματη εγω ειμαι ορθοδοξος κατα παραδωση ουτε εκκλησια παω ουτε πολυ πιστευω αλλα ποτε δε θα αλλαζα την θρησκεια μου οι αλβανοι αλλαζουν θρησκεια για πλακα ετσι για να το παιξουν καλοι τα ξεπουλανε ολα εν ολιγοις :birdman:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ωραια ρε σταματη εγω ειμαι ορθοδοξος κατα παραδωση ουτε εκκλησια παω ουτε πολυ πιστευω αλλα ποτε δε θα αλλαζα την θρησκεια μου οι αλβανοι αλλαζουν θρησκεια για πλακα ετσι για να το παιξουν καλοι τα ξεπουλανε ολα εν ολιγοις :birdman:
Αλλο κωστας και Γιάννης
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
αντε να σου πω εν συντομια το σπαστικο ειναι οτι κανενας αλβανος η αλβανιδα δεν παραδεχονται την καταγωγη τους εκτος ελαχιστον εξαιρεσεων που τους σεβομαι λες και ντρεπονται απο που ειναι,εγω θα ενιωθα ντροπη αν δεν ελεγα απο που ειμαι γιατι δεν ντρεπομαι ουτε φοβαμε να πω πως ειμαι ελληνας.
αυτα τα ολιγα μην σου αναπτυξω και αλλα θεματα :birdman: :birdman:
Έτσι συμφωνώ 100%  :rockon: :rockon:

Αλλά πού καταλήγουμε? Ότι αυτές που θα σου πουν ψεματα οτι ειναι αλβανιδες και δεν τις μυριστεις, θα πετυχουν το σκοπό τους  :grin: :grin:

Από την αλλη κι εμενα παλια μια ποτανα μου αρεσε παρα πολυ κι ενω σκεφτομουνα να μπω, μηπως ειναι ξεπετα κτλ, μολις την ρωτησα στο σαλονι απο που ειναι και μου απαντησε με βροντερη φωνη αλβανίδα, σκεφτηκα οτι εδω ειμαστε, βρηκαμε μια κοπέλα που δεν ειναι ψεύτρα, κατι που ειναι σπανιο.

Τις προαλλες πηρα μια ρουμανα κι οταν της επιασα συζητηση μου ειπε οτι τωρα αρχισε να εκδιδεται σε οικους ανοχης. Η μαλακία ειναι οτι την ειχα παρει και πριν 1 χρόνο  :headbang: :headbang: :headbang: , αλλά δεν της το ειπα μην της χαλασω το στόρυ  :boobies: :boobies:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Έτσι συμφωνώ 100%  :rockon: :rockon:

Αλλά πού καταλήγουμε? Ότι αυτές που θα σου πουν ψεματα οτι ειναι αλβανιδες και δεν τις μυριστεις, θα πετυχουν το σκοπό τους  :grin: :grin:

Από την αλλη κι εμενα παλια μια ποτανα μου αρεσε παρα πολυ κι ενω σκεφτομουνα να μπω, μηπως ειναι ξεπετα κτλ, μολις την ρωτησα στο σαλονι απο που ειναι και μου απαντησε με βροντερη φωνη αλβανίδα, σκεφτηκα οτι εδω ειμαστε, βρηκαμε μια κοπέλα που δεν ειναι ψεύτρα, κατι που ειναι σπανιο.

Τις προαλλες πηρα μια ρουμανα κι οταν της επιασα συζητηση μου ειπε οτι τωρα αρχισε να εκδιδεται σε οικους ανοχης. Η μαλακία ειναι οτι την ειχα παρει και πριν 1 χρόνο  :headbang: :headbang: :headbang: , αλλά δεν της το ειπα μην της χαλασω το στόρυ  :boobies: :boobies:
εχω δει αλβανιδες μουναρες που ουτε καν το ψιλιαζεσαι αλλα το 99% κανουν μπαμ απο μακρια οχι στο σκοταδι ομως :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
που χαθηκε η γλιτσα και θα ξεχασω παλι αυριο την ερωτηση :think:
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
και γιατι δε μιλαει :think:
μπορει να εχει δουλεια ..... ουουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ φιλε τζιεεεεεεεεεεεεεεελ ... εδω ειμεθα οι φιλοι μπαρος και βλημα  :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:

ελπιζω να μην σπαμαρεις και εδω νινακι :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

βλακαααααααααααα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom