Νέα

Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να μπει κανονικό τσατ στο σάιτ ;

  • Ο jimy.m. να ποστάρει μετά τα μεσάνυχτα

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο baros να πει καλή κουβέντα και να την εννοεί

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο dimmits να έρθει Αθήνα και να πάει Αγκυρας

    Ψήφοι: 10 7,9%
  • Ο the saint να μη ζητήσει κώλο από εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 21 16,5%
  • Ο Αθηναίος να πουλήσει τη μάσκα

    Ψήφοι: 8 6,3%
  • Ο iuakoya να συναντήσει τον jimy.m.

    Ψήφοι: 15 11,8%
  • Ο Tassos Karipidis να πάρει πιπίνι

    Ψήφοι: 17 13,4%
  • Ο βάτραχος να επιστρέψει

    Ψήφοι: 27 21,3%
  • Ολοι να καταλήξουμε στο υπόγειο

    Ψήφοι: 36 28,3%
  • Τίποτα από τα παραπάνω

    Ψήφοι: 35 27,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    127

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.091
Like
72.158
Πόντοι
12.756
θέλετε να "παρκάρω" το νικ μου μαν :birdman: λίγη υπομονή ακόμα :birdman:

προσεχε στο παρκαρισμα με την οπισθεν μην σου πει κανενα παλουκι απο πισω Κοσμα και ανοιξεις και αλλο  , γιατι εισαι επιρρεπείς εσυ με την όπισθεν
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Ο [size=26pt]Π[/size]εριφερόμενος [size=26pt]Π[/size]αράφρων, ο ημίτρελος με τα 2 Π, άνοιξε το αντίστοιχο νήμα για τη Χ.Α., αλλά οι ευαισθησίες σας, εσάς και των άλλων "ουδετέρων" δημοκρατών και λοιπών, είναι δυστυχώς επιλεκτικές.
Εαν κάνω λάθος διορθώστε με.
Το νήμα που αναφέρεσαι έχει τον τίτλο "Έργα και ημέρες της φασιστικής συμμορίας Χρυσή Αυγή".
Το νήμα που συζητάμε έχει τον τίτλο "Έργα και ημέρες των πουτάνων γυιών Αναρχικών".
Δεν είναι θέμα ευαισθησίας. Είναι θέμα αντίληψης του τί εστί προσβολή. Και η αντίληψη ως γνωστόν είναι θέμα ευφυίας του καθενός.
Στα οπαδικά θρεντ σκέψου και οι μάνες μένουν απ' έξω :idiot:
Τώρα αν εδώ πέρα ο εν λόγω είναι η μασκότ ή ο Mr Μαλάκας του bou και απολαμβάνει ασυλίας, αυτό δεν το ξέρω. Αυτό που ξέρω είναι τί σημαίνει προσβολή. Να είσαι σίγουρος πάντως πως συμπεριλαμβάνει την μάνα του οποιουδήποτε. Και για να προλάβω τυχόν εξυπναδισμούς η συμμορία (gang) μη σου πω πως είναι και της μόδας, ενώ ο φασισμός υπαρκτό πολιτικό φαινόμενο.


Υπενθυμίζω πως κατά καιρούς έχουμε ΔΕΙ και χειρότερα (κουράδες, κομμένα κεφάλια, απαγχονισμούς κτλ) από διάφορους. Όπως και να το κάνουμε ανάμεσα στις αράδες που ο καθένας μας διαβάζει, για όποιους λόγους, τα βυζιά και τους κώλους, κάποια πράγματα είναι τουλάχιστον αντιαισθητικά. Είναι θέμα αντίληψης και αυτό.

Αυτά.
 

Επισκέπτης
πανηγυρι που το λεω παρτυ.  :grin: Δεν μπορω να πάω σαν να έτσι ρε μπειμπι σαν εσενα. :think:


Εμενα δε μου αρεσουν τα πολυ κυριλε, αλλα δεν ειμαι ο καταληλος για να πει σε μια γυναικα πως να ντυθει. Δεν το 'χω με τις ενδυμασιες.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
κώλο με κώλο έλληνες :rockon:
1275607028554_f.jpg
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
κερμιτ παιζει ειδυλιο με τον ρωγα ε? :grin: :grin:
αυτο δεν ειναι τιποτα τυπε.εμενα υπαρχει ενα προφιλ με 101 μηνυματα σε 3 χρονια απο τα οποια με τα μισα και βαλε ασχολειται μαζι μου.εχει και αλλο ενα ο ιδιος με 11 μηνυματα σε 2 χρονια παλι με τα περισσοτερα μαζι μου.εννοειται κατα συμπτωση οπου γραφει ο ενας κλωνος γραφει και ο αλλος λιγο πιο μετα. :grin: :grin:
ο απολυτος μου ειπε να προσεχω τον προσωπικο μου στοκερ μηπως ερθει το βραδυ σπιτι και μου μυρισει τα εσωρουχα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
κερμιτ παιζει ειδυλιο με τον ρωγα ε? :grin: :grin:
αυτο δεν ειναι τιποτα τυπε.εμενα υπαρχει ενα προφιλ με 101 μηνυματα σε 3 χρονια απο τα οποια με τα μισα και βαλε ασχολειται μαζι μου.εχει και αλλο ενα ο ιδιος με 11 μηνυματα σε 2 χρονια παλι με τα περισσοτερα μαζι μου.εννοειται κατα συμπτωση οπου γραφει ο ενας κλωνος γραφει και ο αλλος λιγο πιο μετα. :grin: :grin:
ο απολυτος μου ειπε να προσεχω τον προσωπικο μου στοκερ μηπως ερθει το βραδυ σπιτι και μου μυρισει τα εσωρουχα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
να κλεινεις την μπαλκονοπορτα τωρα το καλοκαιρι μαν
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.091
Like
72.158
Πόντοι
12.756
κερμιτ παιζει ειδυλιο με τον ρωγα ε? :grin: :grin:
αυτο δεν ειναι τιποτα τυπε.εμενα υπαρχει ενα προφιλ με 101 μηνυματα σε 3 χρονια απο τα οποια με τα μισα και βαλε ασχολειται μαζι μου.εχει και αλλο ενα ο ιδιος με 11 μηνυματα σε 2 χρονια παλι με τα περισσοτερα μαζι μου.εννοειται κατα συμπτωση οπου γραφει ο ενας κλωνος γραφει και ο αλλος λιγο πιο μετα. :grin: :grin:
ο απολυτος μου ειπε να προσεχω τον προσωπικο μου στοκερ μηπως ερθει το βραδυ σπιτι και μου μυρισει τα εσωρουχα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

νομιζει οτι ειμαι κλωνος τυπε , κλασσικό σύνδρομο πουστρας , που νομιζει οτι ολοι ασχολούνται μαζι της επειδή ειναι καυλιάρα ...

Την Βατραχω τωρα την ανελαβα , που μου αρχισε τα τσαλιμάκια και μου το επαιζε αγορακι ...  

 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
νομιζει οτι ειμαι κλωνος τυπε , κλασσικό σύνδρομο πουστρας , που νομιζει οτι ολοι ασχολούνται μαζι της επειδή ειναι καυλιάρα ...

Την Βατραχω τωρα την ανελαβα , που μου αρχισε τα τσαλιμάκια και μου το επαιζε αγορακι ...  

μαν θα μου κλάσεις τ'αρχίδια όπως τότε :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom