Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 900K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

M_Lamar69

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2013
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
Μια απο τις λαστ φορες που ειχα παει, πηγα να την παρω αλλα η κοπελα τοτε στην υποδοχη μου ειπε να ΜΗΝ για αυτο ακριβως τον λογο και τωρα ως φαινεται ελεγε την αληθεια....κριμα
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
ο M_Lamar69 μας λέει μαγικά σκηνικά...
μήπως η κοπέλα τότε στην υποδοχή σου είπε να τις γαμήσεις όλες και να σε πληρώσουν κιόλας?
 

sapakism

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
235
Like
0
Πόντοι
1
Μια απο τις λαστ φορες που ειχα παει, πηγα να την παρω αλλα η κοπελα τοτε στην υποδοχη μου ειπε να ΜΗΝ για αυτο ακριβως τον λογο και τωρα ως φαινεται ελεγε την αληθεια....κριμα

Κανονικά αν το ήξερε θα έπρεπε να την διώξει φίλε μου. 
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.995
Like
1.016
Πόντοι
96
.. αισθητη υποβαθμιση..
 

M_Lamar69

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2013
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
ελεος πραγματικα με την αμφισβήτηση ρε παιδια! Φιλε Jorge πες μου ενα λογο να μπω στην διαδικασια να αναφερω κατι τετοιο αν δεν ειναι αληθεια...σου ειπα απλα τι εγινε, και συγκεκριμενα τελικα εκεινη την φορα πηρα την Στελλα...

Ζητησα Ελλη η κοπελια ξυνισε τα μουτρα τις, την ρωτησα γιατι και μου το ειπε..

και απο την στιγμη που ο φιλος το εζησε κιολας προφανως και ελεγε αληθεια
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.995
Like
1.016
Πόντοι
96
ενταξει βρε παιδια, αφου λενε τετοια πραγματα στους πελατες τους γιατι τις ΚΡΑΤΑΝΕ????
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
ενταξει βρε παιδια, αφου λενε τετοια πραγματα στους πελατες τους γιατι τις ΚΡΑΤΑΝΕ????

σωστή ερώτηση....υπάρχουν διάφοροι λόγοι....μπορεί να υπάρχει ανταγωνισμός μεταξύ τους.Μπορεί να θέλει να την κανει να φυγει μονη της,λόγω αναδουλειάς....πολλά μπορεί....μην ξεχνάς οτι η κοπέλλα στην πόρτα δεν είναι το αφεντικό πολλές φορές.Και μπορεί μ'αυτόν τον τρόπο να θέλει να βαλει τρικλοποδιά σε μια άλλη...ο χώρος είναι πολύ σκληρός.
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.995
Like
1.016
Πόντοι
96
δικιο εχεις!! ο παλιος ειναι αλλιως!! σου ταιριαζει γαντι..
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Οπως αναφέρω πιο πάνω <υπάρχουν και οι κακές στιγμές!!>.Η έλλη είναι από τα καλά κορίτσια και έως πρόσφατα πέρασα πάρα πολύ καλά μαζί της.Πολύ καθαρή παντού,άνετη,θερμή,χωρίς να βιάζεται...Απείχε για αρκετούς μήνες δίχως να ξέρω τον λόγο και από ότι ξέρω δεν έκανε χωρίς προφύλαξη(τουλάχιστον με μένα...)Μάλλον κακιά στιγμή.
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.995
Like
1.016
Πόντοι
96
Οπως αναφέρω πιο πάνω <υπάρχουν και οι κακές στιγμές!!>.Η έλλη είναι από τα καλά κορίτσια και έως πρόσφατα πέρασα πάρα πολύ καλά μαζί της.Πολύ καθαρή παντού,άνετη,θερμή,χωρίς να βιάζεται...Απείχε για αρκετούς μήνες δίχως να ξέρω τον λόγο και από ότι ξέρω δεν έκανε χωρίς προφύλαξη(τουλάχιστον με μένα...)Μάλλον κακιά στιγμή.
μακαρι! γιατι μονο τα παρασημα μας ελειπαν..
 

adrianoir

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΕΚΛΕΙΣΕ? ΚΑΙ ΑΝ ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ . ΕΙΧΕ ΜΕΡΙΚΑ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ, ΑΝ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΤΗΣ ΞΕΠΕΤΑΣ ΕΔΙΝΑΝ ΚΑΛΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ.
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΕΚΛΕΙΣΕ? ΚΑΙ ΑΝ ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ . ΕΙΧΕ ΜΕΡΙΚΑ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ, ΑΝ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΤΗΣ ΞΕΠΕΤΑΣ ΕΔΙΝΑΝ ΚΑΛΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ.

Πήγε πρόσφατα φίλος από εκεί και ήταν ανοιχτά. Πολύ μέτρια πράγματα κατά τα λεγόμενά του που εμπιστεύομαι.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
το συγκεκριμενο εχει συμπεριφορα υπερ-πολυτελους στουντιο με τη μονη διαφορα ότι για 10 λεπτα σου βαζουν λαδι
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΕΚΛΕΙΣΕ? ....
Aνοιχτο ειναι ακομα...
Το ξεκολακι η Μαριαννα ακομα εκει.. οπως παντα καυλωμενη... ετοιμη να σε 'ξεπεταξει'..
μερικες ακομα αδιάφορες...
και..η Μαρια...ωραια παρουσια..μαυρο μαλι κ γλυκο προσωπακι.. μπηκε στα υποψιν!
Το προγραμμα.. ενα κ μοναδικο... 70€-45 λεπτα... :idiot: :headbang: Μαλλον για αυτο βαρανε μυγες.. δυό-τρείς φορες που εχω περασει-προσφατα-!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.066
Κριτικές
191
Like
51.831
Πόντοι
41.443
Aνοιχτο ειναι ακομα...
Το ξεκολακι η Μαριαννα ακομα εκει.. οπως παντα καυλωμενη... ετοιμη να σε 'ξεπεταξει'..
μερικες ακομα αδιάφορες...
και..η Μαρια...ωραια παρουσια..μαυρο μαλι κ γλυκο προσωπακι.. μπηκε στα υποψιν!
Το προγραμμα.. ενα κ μοναδικο... 70€-45 λεπτα... :idiot: :headbang: Μαλλον για αυτο βαρανε μυγες.. δυό-τρείς φορες που εχω περασει-προσφατα-!

:fuck2: :fuck2: :fuck2: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
έλεγα μήπως το γυρίσανε και εδώ μόνο σε μασάζ όπως στο Φ4!!!! ΧΑΧΑΧΑ
ας αλλάξουν μυαλά εκεί και... βλέπουμε
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
Τυπόνια αυτή η Στέλλα, το μικρό καβλοράπανο με τα τούμπανα το πάει το γράμμα απ'ευθείας ή δε λέει; Από παρουσία όμως σκέτη σεξοβόμβα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom