Νέα

Castle de Paris

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GRmilfGR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 887
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

GRmilfGR

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
126
Κριτικές
1
Like
9.552
Πόντοι
1.041
Είναι κρίμα να μην υπάρχει εδώ μέσα το συγκεκριμένο hotel !
Βρίσκεται στη λεωφόρο Αθηνών, έχει κρυφό parking , τα δωμάτια με κύριο θέμα το bdsm είναι εξαιρετικά , ευρύχωρα και πολύ παιχνιδιάρικα. Το επισκέφτηκαμε πρόσφατα και μας άρεσε πολύ , διαφορετικό από όλα τα άλλα ξενοδοχεία ημιδιαμονης, με φυσιολογικές τιμές που σίγουρα θα προτιμηθεί πάλι !
Σας παραθέτω και τη σελίδα του :

 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.212
Κριτικές
16
Like
14.780
Πόντοι
3.246
Είναι κρίμα να μην υπάρχει εδώ μέσα το συγκεκριμένο hotel !
Βρίσκεται στη λεωφόρο Αθηνών, έχει κρυφό parking , τα δωμάτια με κύριο θέμα το bdsm είναι εξαιρετικά , ευρύχωρα και πολύ παιχνιδιάρικα. Το επισκέφτηκαμε πρόσφατα και μας άρεσε πολύ , διαφορετικό από όλα τα άλλα ξενοδοχεία ημιδιαμονης, με φυσιολογικές τιμές που σίγουρα θα προτιμηθεί πάλι !
Σας παραθέτω και τη σελίδα του :

είναι λίγο spooky μέρος… σαν να μπαίνεις σε παλιό κάστρο στη Ρουμανία με ντεκόρ από sex shop
 

JohnP7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2024
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
232
Πόντοι
280
2 φορές το έχω επισκεφθεί. Μεγάλα, ευρύχωρα, καθαρά δωμάτια και με μεγάλα μπάνια επίσης. Σε ένα από τα δωμάτια είχε και βιτρίνα με προϊόντα sex shop που αναφέρει και ο συναγωνιστής παραπάνω. Από κόστος, λίγο πιο ακριβό από Πριαμο, εάν θυμάμαι καλά.
 
OP
OP
GRmilfGR

GRmilfGR

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
126
Κριτικές
1
Like
9.552
Πόντοι
1.041
2 φορές το έχω επισκεφθεί. Μεγάλα, ευρύχωρα, καθαρά δωμάτια και με μεγάλα μπάνια επίσης. Σε ένα από τα δωμάτια είχε και βιτρίνα με προϊόντα sex shop που αναφέρει και ο συναγωνιστής παραπάνω. Από κόστος, λίγο πιο ακριβό από Πριαμο, εάν θυμάμαι καλά.
40 ευρώ το 3ωρο σε δωμάτιο μεγάλο και πεντακάθαρο. Όντως έχει πράγματα sex shop σε βιτρίνα τα οποία μπορείς να αγοράσεις εκείνη τη στιγμή .
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.950
Κριτικές
8
Like
3.045
Πόντοι
506

Felekis21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Κριτικές
10
Like
530
Πόντοι
311
Studio δεν είναι αυτό ρε παιδιά;;;
Σπουδαίε καλτσογαμια πιάστηκες αδιάβαστος ! έχει μετακομίσει το ντε Παρί το στούντιο στην λεωφόρο Αθηνών 343 και το 204 έγινε ξενοδοχείο ημιδιαμονης BDSM
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.315
Like
16.477
Πόντοι
2.256
Έχεις δίκιο φίλε!! Δεν έχω επαφή με την περιοχή τώρα πια και έχω χάσει επεισόδια σχετικά με τη χωροταξία!!! Τώρα εξηγείται γιατί μια χαμούρα φίλη, μου έλεγε κάτι για bdsm στην Καβάλας κι επέμενε κι εγώ της έλεγα ότι είναι μπουρδέλο!!! :glasses:
 

Felekis21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Κριτικές
10
Like
530
Πόντοι
311
Έχεις δίκιο φίλε!! Δεν έχω επαφή με την περιοχή τώρα πια και έχω χάσει επεισόδια σχετικά με τη χωροταξία!!! Τώρα εξηγείται γιατί μια χαμούρα φίλη, μου έλεγε κάτι για bdsm στην Καβάλας κι επέμενε κι εγώ της έλεγα ότι είναι μπουρδέλο!!! :glasses:
Τώρα όμως ξέρεις φίλε , σκλάβωσε τη για τα καλά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom