Νέα

Call girl για τρίο/λεσβιακό με ζευγάρι!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petros1987
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.418
Κριτικές
1
Like
7.376
Πόντοι
2.306
Γιατί δεν θέλω να πάω σε κάτι τόσο ολοφάνερο...δεν βγάζω ανακοίνωση... συζήτηση κάνουμε ....και δεν θέλω να πω ότι είναι κάτι σίγουρο....
η ανωνυμια σου και η ησυχια σου ειναι μαλλον καλυτερα εξασφαλισμενη εκει παρα στην ευγενη κοινοτητα των ευπατριδηδων αυτου του σαη…
φιλικα παντα.
 

el_pero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
281
Χαιρετίζω την παρέα!Για μένα φέτος ο Santa ήρθε λίγες μέρες νωρίτερα!Η κοριτσάρα μου χθες μου ζήτησε να της βρω call girl όμορφο ώστε να ικανοποιήσουμε τις καινούριες ορέξεις που έχει η ξανθομαλλούσα μου!Έχω αρκετή εμπειρία από call girls αλλά ψαχνω κάποιους που έχουν ζήσει την εμπειρία αυτή.Η κοπέλα λογικό να είναι όμορφη και πεντακάθαρη καθώς είναι η πρώτη φορά που το δοκιμάζει η κοριτσάρα μου και δεν σκοπεύω να τα σκατώσω ώστε να υπάρχει συνέχεια!??Απαραίτητο η κοπέλα να κάνει λεσβιακό καθώς αυτό ειναι το ζητούμενο!Καλά Χριστούγεννα σε όλους?
Είχαμε μια πολύ καλή εμπειρία με την Adrianna…
 
OP
OP
petros1987

petros1987

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
6
Like
10.224
Πόντοι
1.336
Είχαμε μια πολύ καλή εμπειρία με την Adrianna…
Λεσβιακό κανονικό?Αν και την αντριάννα να σου πω την αλήθεια την φοβάμαι λίγο καθώς έχω ακούσει ότι κάνει εξωγήινο γαμήσι!Μην μου το κάψει το κορίτσι!???
 

el_pero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
281
Λεσβιακό κανονικό?Αν και την αντριάννα να σου πω την αλήθεια την φοβάμαι λίγο καθώς έχω ακούσει ότι κάνει εξωγήινο γαμήσι!Μην μου το κάψει το κορίτσι!???
Κανονικότατο λεσβιακό και γενικά η Adrianna εκτός του ότι δε κολωνει πουθενά θα καταλάβει αμέσως κ θα πάει το ραντεβού εκεί που το θέλετε εσείς (πάντα με σεβασμό κ όρια). Επίσης είναι πολύ προσεχτική κ ενδιαφέρεται πιο πολύ να περάσει καλά η γυναίκα κάνοντας τη να αισθανθεί η πιο σημαντική του ραντεβού. Τουλάχιστον με εμάς έτσι ήταν χωρίς βέβαια να ζητήσουμε κάτι εξωπραγματικό.
 

billys93

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά έγινε η συνάντηση; Ενδιαφέρομαι επίσης για το ίδιο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom