Νέα

Bill Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zadren
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 753
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.499
Like
11.482
Πόντοι
2.256
Και τι να κανουν ρε παιδεια για μας που παμε να γαμησουμε για καμια ωρα, να ρισκαρουν να τους κλεισουν για 10 μερες? Καλα κανουν!
Ε, απλώς δεν πάμε να γαμίσουμε όσο επιλέγουν να κάνουν τους μπάτσους του Κούλη, και ας λουκετιάσουν μία και έξω.
 

Mikedrummer

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
30
Like
43
Πόντοι
0
Ε, απλώς δεν πάμε να γαμίσουμε όσο επιλέγουν να κάνουν τους μπάτσους του Κούλη, και ας λουκετιάσουν μία και έξω.
Ε δωσε εσυ τα προστιμα τοτε και σε ολες τις επιχειρησεις που κλεινουν και δεν τ λεω προσωπικα σε εσενα εννοειτε σε οσους το πιστευουν αυτο! Αυτοι υπηρχαν κ θα υπαρχουν πιστεψε με δεν λουκετιαζουν καλο βραδυ!
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.499
Like
11.482
Πόντοι
2.256
Ε δωσε εσυ τα προστιμα τοτε και σε ολες τις επιχειρησεις που κλεινουν και δεν τ λεω προσωπικα σε εσενα εννοειτε σε οσους το πιστευουν αυτο! Αυτοι υπηρχαν κ θα υπαρχουν πιστεψε με δεν λουκετιαζουν καλο βραδυ!
Τύπε, ας τα κλείσουν 15μέρες να νεκρώσει η χώρα, παρά να κάνουν το μπάτσο. Να δεις για πόσο το κουλόπαιδο παίρνει τα μέτρα πίσω.

Εγώ ως εμβολιασμένος, ρίχνω μαύρο σε όποιον επιχειρηματία μου κάνει το μπάτσο. Γιατί; Γιατί απλούστατα μου την δίνει η μπασκινοποίηση της μισής κοινωνίας.
 

Mikedrummer

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
30
Like
43
Πόντοι
0
Τύπε, ας τα κλείσουν 15μέρες να νεκρώσει η χώρα, παρά να κάνουν το μπάτσο. Να δεις για πόσο το κουλόπαιδο παίρνει τα μέτρα πίσω.

Εγώ ως εμβολιασμένος, ρίχνω μαύρο σε όποιον επιχειρηματία μου κάνει το μπάτσο. Γιατί; Γιατί απλούστατα μου την δίνει η μπασκινοποίηση της μισής κοινωνίας.
Φίλε μου καλημέρα μαζί σου είμαι 100% Το πρόβλημα είναι ότι για να γίνει αυτό θα πρέπει να διαλυθούν πολλοί επιχειρηματίες Γιατί δεν θα αντέξουν το λουκέτο ακόμα και για 10 ή 15 μέρες γιατί τα έξοδα τρέχουν και όλοι έχουν οικογένειες ποτέ δεν είναι εύκολη η Η ατάκα λουκέτο για όλους ούτε εμένα ούτε σε κανέναν δεν αρέσει αυτό που γίνεται είναι χούντα αλλά κάπως κάποιοι πρέπει να επιβιώσουν μετά από δυόμισι χρόνια καταστροφής και ειδικά όταν μιλάμε για ένα ξενοδοχείο που Εντάξει εγώ τυχαίνει να πηγαίνω χρόνια δεν έχει πειράξει την τιμή του κάνει συνέχεια ανακαινίσεις και ουσιαστικά θεωρώ ότι προσέχει τους πελάτες του! Συζητηση γινεται χωρις παρεξηγησεις!
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
Τύπε, ας τα κλείσουν 15μέρες να νεκρώσει η χώρα, παρά να κάνουν το μπάτσο. Να δεις για πόσο το κουλόπαιδο παίρνει τα μέτρα πίσω.

Εγώ ως εμβολιασμένος, ρίχνω μαύρο σε όποιον επιχειρηματία μου κάνει το μπάτσο. Γιατί; Γιατί απλούστατα μου την δίνει η μπασκινοποίηση της μισής κοινωνίας.
Πρωτη φορα ακουω εμβολιασμενο να λεει τοσες μαλακιες , εκτος και αν εισαι συριζοπλικτος !!!!!!!!!
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.499
Like
11.482
Πόντοι
2.256
Πρωτη φορα ακουω εμβολιασμενο να λεει τοσες μαλακιες , εκτος και αν εισαι συριζοπλικτος !!!!!!!!!
Ποίος τον γαμεί το Σύριζα βρε τύπε. Υποχρεωτικά πρέπει να είναι κάποιος σε κάποιο μαντρί ώστε να έχει άποψη; Τους διαχωρισμούς δε γουστάρω. Και τη μπασκινοποίηση της καθημερινότητας.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.045
Κριτικές
191
Like
51.719
Πόντοι
41.443
Τύπε, ας τα κλείσουν 15μέρες να νεκρώσει η χώρα, παρά να κάνουν το μπάτσο. Να δεις για πόσο το κουλόπαιδο παίρνει τα μέτρα πίσω.

Εγώ ως εμβολιασμένος, ρίχνω μαύρο σε όποιον επιχειρηματία μου κάνει το μπάτσο. Γιατί; Γιατί απλούστατα μου την δίνει η μπασκινοποίηση της μισής κοινωνίας.
φανταζομαι οτι τοτε αναλαμβανεις εσυ και το κοστος ολων αυτων που προτεινεις. οικονομικο,ψυχολογικο κλπ κλπ.
για να μην πω και το οτι θα φρακαρουν οι εντατικες που εχουν ηδη φρακαρει,οι νεκροι θα ειναι δεν ξερω κι εγω ποσοι και ολα θα ειναι μια χαρα νομιζεις.

πιο ευκολο ειναι πιστευω αν δεν σου αρεσει να σε ελεγχουν,να πας σε κανενα rbnb.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
Ποίος τον γαμεί το Σύριζα βρε τύπε. Υποχρεωτικά πρέπει να είναι κάποιος σε κάποιο μαντρί ώστε να έχει άποψη; Τους διαχωρισμούς δε γουστάρω. Και τη μπασκινοποίηση της καθημερινότητας.
ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
ζητανε ταυτοτητα στο μπιλ λογω κορωνας ,στα πιστοποιητικα εγω προσωπικα δε παω ξανα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και τι να κανουν ρε παιδεια για μας που παμε να γαμησουμε για καμια ωρα, να ρισκαρουν να τους κλεισουν για 10 μερες? Καλα κανουν! Ολοι εχουμε επιχειρησεις να καταλαβαινουμε λιγο τι γινεται!!! Τωρα οποιος θελει να το παιξει κορονα γραμματα το κριμα στο λαιμο του!!! Εγω απεναντι στη βρομια δε παω χιλιες φορες rapid!
ρε φιλε πας κλ ,αυτοι κοβουν αποδειξη που κανουν τους νομοτυπους; εννοειται θα δειξω χαρτι ταυτοτητα οχι
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
Ε, απλώς δεν πάμε να γαμίσουμε όσο επιλέγουν να κάνουν τους μπάτσους του Κούλη, και ας λουκετιάσουν μία και έξω.
δε ζητανε παντου ταυτοτητα αρκει να την εχεοις πανω σου ,θελουν το χαρτι
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
ε οχι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!δε θα δειχνουμε ταυτοτητα εσεις τους μαθατε ετσι
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
47
Like
7.281
Πόντοι
5.646
ε οχι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!δε θα δειχνουμε ταυτοτητα εσεις τους μαθατε ετσι
Μου ζήτησαν προ ημερών πάντως...
Πώς θα ταυτοποιηθεί ότι το πιστοποιητικό είναι δικό σου;
Ή δεν έχεις πάρει από κάποιον άλλο;
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
Μου ζήτησαν προ ημερών πάντως...
Πώς θα ταυτοποιηθεί ότι το πιστοποιητικό είναι δικό σου;
Ή δεν έχεις πάρει από κάποιον άλλο;
δε με ενδιαφερει δε δειχνω εκει ταυτοτητα υπαρχουν κ αλλου πορτοκαλιες ψαξε κ θα βρεις ταυτοτητα εγω δε δειχνω,αυτος αποδειξη κοβει εκει;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μου ζήτησαν προ ημερών πάντως...
Πώς θα ταυτοποιηθεί ότι το πιστοποιητικό είναι δικό σου;
Ή δεν έχεις πάρει από κάποιον άλλο;
δε ζητανε παντου πηγαινε κ ρωτησε
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
Μου ζήτησαν προ ημερών πάντως...
Πώς θα ταυτοποιηθεί ότι το πιστοποιητικό είναι δικό σου;
Ή δεν έχεις πάρει από κάποιον άλλο;
κ πως ξερει οτι η ταυτοτητα δεν ειναι αλλουνου; ασε ρε
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
εδω δε ζητανε στα εμπορικα.
 

nekrothaftis

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2009
Μηνύματα
147
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
1
Δύο φορές που πήγα στον Μπίλι και ήταν η ξυνη (βασικά η πιο ξυνη από τις άλλες ξυνες) μας ζήτησε πιστοποιητικό χωρίς όμως ταυτότητα.
Επίσης οι καθαρίστριες του μπιλ ΜΑΜΙΟΥΝΤΑΙ και όχι με την καλή έννοια.
Δύο φορές σε ένα μήνα άνοιξαν την πόρτα και μπήκαν αέρα μέσα, άλλες φορές μιλάνε δυνατά στο τηλέφωνο σε ΌΛΟ τον δίαδρομο και ΠΆΝΤΑ κοπανάνε πόρτες επίτηδες. Οκ να γαμησουμε πάμε και όχι να κοιμηθούμε αλλά λίγο αξιοπρέπεια δεν βλάπτει. Αν δεν τους αρέσει που δουλεύουν και σε τι δουλεύουν ας βρούνε αλλού. Η αν ξέρουν καλή πιπα να μείνουν στον δωμάτιο κανένα πρόβλημα
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
951
Κριτικές
6
Like
1.275
Πόντοι
486
Σήμερα πάντως ρεσεψιόν ήταν μια ξανθιά εκφυλη φάτσα ψιλοξινυλη. Ούτε ένα χαμόγελο ούτε πολλά πολλά να πει. Έχει πάντως κάτι που σε προκαλεί να την σκίσεις.
Ανακαίνιση κάνανε αλλά στον τρίτο δεν είχε ντουζιέρες με αποτέλεσμα να γίνεται λίμνη το μπάνιο. Καθαρά ήταν πάντως πετσέτες κ τα συναφή.
Τιμή από ποτέ έγινε 22€? Στα 17 είχα μείνει...
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
372
Πόντοι
21
Μύστες μου βάλτε αλφα οικογενειακές ιστορίες , έχω την εντύπωση οτι η ξανθιά είναι η κοπέλα στη ρεσεψιόν χοτελ μπιλλ
Αναμένω απόψεις
4DED3412-B05C-49FA-8ADC-300A1D7F1FF0.jpeg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom