Νέα

Big black cock

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pistolxxl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 316K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που πέφτει το βλέμμα σας?

  • Στην μεγάλη μαύρη πουτσα

    Ψήφοι: 64 43,5%
  • Στην γκόμενα

    Ψήφοι: 83 56,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    147
Εγγρ.
20 Σεπ 2022
Μηνύματα
353
Like
469
Πόντοι
21
Είναι διαπιστωμένο από ειδικούς ότι η γυναίκα λειτουργεί στο sex εγκεφαλικά. Για να είναι καλό το σεξ και να το απολαύσει και εκείνη, πρέπει να "της γαμήσεις το μυαλό". Αν και αρκετές απ' αυτές λένε συνεχώς ότι δεν παίζει τόσο μεγάλο ρόλο το μέγεθος, αλλά η τεχνική, απ' την άλλη πλευρά, όμως, σίγουρα δεν θα αντισταθούν και δεν θα πουν "όχι" σε μία μεγάλη μαύρη ψωλάρα. Η εικόνα μιας τεράστιας ψωλάρας δεν περνά απαρατήρητη ούτε από τις γυναίκες, οι οποίες δεν λειτουργούν όπως εμείς οι άνδρες (βλέποντας π.χ μία τσόντα) αλλά με τον εγκέφαλο και τις αισθήσεις τους. Ακόμη και εγώ που είμαι straight, θα "κολλήσω" στη θέα αυτού του τεράστιου εργαλείου ασυναίσθητα. Ακόμα, αναρωτιέμαι πως είναι δυνατόν να έχουν τόσο μεγάλα "εργαλεία" μέσα στο παντελόνι τους. Δε μπορεί, κάτι σίγουρα, πρέπει να παίρνουν. Κανα χάπι, καμία αλοιφή (τζελ). Είμαι απόλυτος και πεπεισμένος γι' αυτό. Ας το "βρωμίσει" κάποιος το μυστικό τους...
περα απο την γενετικη που ειναι το νουμερο 1
υπαρχουν απο σκευασματα μεχρι και εγχειρησεις για να το μεγενθυνεις
επισης απο τους 100 μαυρους οι 4-5 ειναι που ξεφευγουν με διαφορα οι αλλοι ειναι νορμαλ
δεν ειναι ολοι οι μαυροι με προβοσκιδα μπροστα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom