Νέα

Bella Kazolea, Sexy Ελληνίδα παίκτρια τηλεπαιχνιδιού DEAL

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickpie2008
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.756
Like
6.837
Πόντοι
1.056
Δεν είναι τρομερά αστείο, που ξεκινάει όλα τα βίντεο της λέγοντας: «ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!» και τα περισσότερα καταλήγουν εδώ μέσα; Να τα βλέπουν σίγουρα όχι τα «ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ»;
Μόνος μου; Οκ.
και η αμανατιδου τα ιδια. ειναι οτι τα προιοντα τους απευθυνονται στις γυναικες. αλλα φυσικα και ξερουν οτι υπαρχουν ενα σωρο αντρες που μπαινουν για να δουν κορμι και να τον παιξουν.
 

Verman35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
14
Like
42
Πόντοι
0
Από τη γυμναστική έχει φτιάξει τις τέλειες αναλογίες πλέον. All the meat where it belongs :cool2:
 

Συνημμένα

  • 7215314245007740166.mov
    3,8 MB · Εμφανίσεις: 0
  • 7386743449099259168.mov
    8,5 MB · Εμφανίσεις: 0

Verman35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
14
Like
42
Πόντοι
0
Γυμνασμένη με φυσικές βυζάρες, σοβαρή υποψηφιότητα για την καλύτερη μουνάρα που έχουμε δει στην Ελλάδα:bigdick::bigdick::bigdick:
Αυτή και η Φύρου, με τα βυζοκανόνια τους :rockon:

Πάντως, μια ακόμη ανερχόμενη ναραμού που την λένε Ιωάννα:

 
Τελευταία τροποποίηση:

Verman35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
14
Like
42
Πόντοι
0
έχει βάλει σιλικόνη
Βασικά, έκανε αισθητική επέμβαση πριν το Survivor όπως είχε πει. Αν θυμάμαι καλά, επειδή το ένα βυζομπαλο ήταν μεγαλύτερο από το άλλο, έκανε την επέμβαση για να τα φέρει στα ίσια. Ούτως ή άλλως, ο τρόπος που κάθονται πάνω της δεν δείχνει πως είναι ψεύτικα :hi:
 

aeternitas

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
36
Like
38
Πόντοι
0
Βασικά, έκανε αισθητική επέμβαση πριν το Survivor όπως είχε πει. Αν θυμάμαι καλά, επειδή το ένα βυζομπαλο ήταν μεγαλύτερο από το άλλο, έκανε την επέμβαση για να τα φέρει στα ίσια. Ούτως ή άλλως, ο τρόπος που κάθονται πάνω της δεν δείχνει πως είναι ψεύτικα :hi:
τα βυζιά της ήταν πολύ κρεμασμενα φαινόντουσαν και στο παλιο βίντεο του mykonos live tv που ήταν με μαγιο στην παραλία. Ξέρω και τον πλαστικό που έκανε την σιλικόνη. Εννοείται πως δεν μας χαλάει και είναι μουναρα......
 

Verman35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
14
Like
42
Πόντοι
0
τα βυζιά της ήταν πολύ κρεμασμενα φαινόντουσαν και στο παλιο βίντεο του mykonos live tv που ήταν με μαγιο στην παραλία. Ξέρω και τον πλαστικό που έκανε την σιλικόνη. Εννοείται πως δεν μας χαλάει και είναι μουναρα......
Πρέπει να έχει καλό Πλαστικό. Ίσως και το γεγονός πως ήδη τα είχε μεγάλα και πριν, να βοηθάει στο να δείχνουν αληθινά;

Μου έφερε στο μυαλό μια Ιταλίδα μουνάρα, ονόματι Maria Arreghini, που και αυτής εκ πρώτης όψεως φαίνονται αληθινά, αλλά τελικά είναι σιλικονάτα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom