Νέα

Beat και Uber, πείτε την άποψη σας.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 463
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.969
Like
4.949
Πόντοι
506
Ανασταινω νήμα γιατί θέλω από την επιστημονική επιτροπή απανταμησεις.
Λόγω ενός προβλήματος τις τελευταίες 10 ημέρες χρειάστηκε να πάρω 6-7 φορές ταξί για συγκεκριμένο προορισμό.
Τις τελευταίες 2 κατά σύμπτωση πήρα τον ίδιο ταξιτζή.Την τελευταία φορά ο τύπος νταβατζιλικι μου είπε να κάτσω πίσω και όχι μπροστά έκατσα πίσω χωρίς διαμαρτυρία πίσω είχε νερά του είπα έχει νερά μου λέει του έπεσε από το μπουκάλι του είπα και γιατί δεν το μαζεψες "ωχου δεν προλαβα" δεν έδωσα συνέχεια .
Μετά από λίγο άρχισε την παρλα με κάποιον άλλον πως να φορδιαφυγει από την freenow
Όταν έφτασα μου είπε δεν λειτουργούσε το pos
Μπήκα να του κάνω αξιολόγηση και βλέπω πως μάλλον τις 2 τελευταίες με αξιολογησε και με 0
Από 5 πήγα 3 νομιζω
Ερωτήσεις
Πως βγαίνει η βαθμολογία
Πως μπλοκαρω οδηγο
Δεν είναι υποχρεωτικό το pos
Γιατί κάνει 10 λεπτά να έρθει ταξί ενώ βλέπω γύρω γυρω ταξί στην εφαρμογή
Γιατί όταν έβαλα μακρινή διαδρομή έβγαλε 1 λεπτό
Αυτα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.013
Like
72.022
Πόντοι
12.756
Ανασταινω νήμα γιατί θέλω από την επιστημονική επιτροπή απανταμησεις.
Λόγω ενός προβλήματος τις τελευταίες 10 ημέρες χρειάστηκε να πάρω 6-7 φορές ταξί για συγκεκριμένο προορισμό.
Τις τελευταίες 2 κατά σύμπτωση πήρα τον ίδιο ταξιτζή.Την τελευταία φορά ο τύπος νταβατζιλικι μου είπε να κάτσω πίσω και όχι μπροστά έκατσα πίσω χωρίς διαμαρτυρία πίσω είχε νερά του είπα έχει νερά μου λέει του έπεσε από το μπουκάλι του είπα και γιατί δεν το μαζεψες "ωχου δεν προλαβα" δεν έδωσα συνέχεια .
Μετά από λίγο άρχισε την παρλα με κάποιον άλλον πως να φορδιαφυγει από την freenow
Όταν έφτασα μου είπε δεν λειτουργούσε το pos
Μπήκα να του κάνω αξιολόγηση και βλέπω πως μάλλον τις 2 τελευταίες με αξιολογησε και με 0
Από 5 πήγα 3 νομιζω
Ερωτήσεις
Πως βγαίνει η βαθμολογία
Πως μπλοκαρω οδηγο
Δεν είναι υποχρεωτικό το pos
Γιατί κάνει 10 λεπτά να έρθει ταξί ενώ βλέπω γύρω γυρω ταξί στην εφαρμογή
Γιατί όταν έβαλα μακρινή διαδρομή έβγαλε 1 λεπτό
Αυτα

Τυπε σε λαθος σαιτ εισαι
εδω ολα τα μέλη έχουν οδηγό
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.969
Like
4.949
Πόντοι
506

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
209
Like
381
Πόντοι
21
Ανασταινω νήμα γιατί θέλω από την επιστημονική επιτροπή απανταμησεις.
Λόγω ενός προβλήματος τις τελευταίες 10 ημέρες χρειάστηκε να πάρω 6-7 φορές ταξί για συγκεκριμένο προορισμό.
Τις τελευταίες 2 κατά σύμπτωση πήρα τον ίδιο ταξιτζή.Την τελευταία φορά ο τύπος νταβατζιλικι μου είπε να κάτσω πίσω και όχι μπροστά έκατσα πίσω χωρίς διαμαρτυρία πίσω είχε νερά του είπα έχει νερά μου λέει του έπεσε από το μπουκάλι του είπα και γιατί δεν το μαζεψες "ωχου δεν προλαβα" δεν έδωσα συνέχεια .
Μετά από λίγο άρχισε την παρλα με κάποιον άλλον πως να φορδιαφυγει από την freenow
Όταν έφτασα μου είπε δεν λειτουργούσε το pos
Μπήκα να του κάνω αξιολόγηση και βλέπω πως μάλλον τις 2 τελευταίες με αξιολογησε και με 0
Από 5 πήγα 3 νομιζω
Ερωτήσεις
Πως βγαίνει η βαθμολογία
Πως μπλοκαρω οδηγο
Δεν είναι υποχρεωτικό το pos
Γιατί κάνει 10 λεπτά να έρθει ταξί ενώ βλέπω γύρω γυρω ταξί στην εφαρμογή
Γιατί όταν έβαλα μακρινή διαδρομή έβγαλε 1 λεπτό
Αυτα
Ποιο pos έλειπε ρε τυπε;
Αφού πληρώνεις τη διαδρομή μόλις κλείσει ο οδηγός. Όλα γίνονται αυτόματα.
Να μπλοκάρεις οδηγό δε γίνεται, αλλά γιατί δε μιλάς με το customer support αν έχεις αποδείξεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom