Νέα

Αστυνομικό Δελτίο - Αύξηση Εγκληματικότητας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
πεταξτε του εξω ολους. η ελλαδα ανηκει στους ελληνες. αυτα που διαβαζουμε στις εφημεριδες και στο net ειναι ελαχιστα απο αυτα που συμβαινουν καθημερινα ανα την ελληνικη επικρατια. καθε μερα ανοιγονται σπιτια και ληστευονται πολιτες απο γεωργιανους, ρουμανους, αλβανους και αφγανοπακιστανους λαθρομεταναστες. δεν παει αλλο. αν οι πολιτικοι και οι αστυνομια δεν μπορουν να φυλαξουν τους πολιτες τοτε πρεπει οι πολιτες να παρουν το νομο στα χερια τους.
 

Επισκέπτης
γενικευση ειναι να πεις οτι ολοι οι αλβανοι εχουν τα χαρακτηριστικα της σκατοφαρας τους...

Καλά,αυτό ειπώθηκε ακριβώς,αλλά μην το κάνουμε θέμα.
Και τι σας χαλάει ρε μάγκες αυτό που πρότεινα?
Εφόσον υπάρχουν στυγνοί εγκληματίες μέσα στη σκατόφαρα,καθαρίζουμε όλη τη σκατόφαρα,υποσύνολο της οποίας είναι και οι εγκληματίες αυτοί.
Ομοίως ενεργούμε και με τις λοιπές σκατόφαρες και μένει μόνο το ένδοξον ελληνικό έθνος ν'απολυμάνει την οικουμένη..
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
Καλά,αυτό ειπώθηκε ακριβώς,αλλά μην το κάνουμε θέμα.
Και τι σας χαλάει ρε μάγκες αυτό που πρότεινα?
Εφόσον υπάρχουν στυγνοί εγκληματίες μέσα στη σκατόφαρα,καθαρίζουμε όλη τη σκατόφαρα,υποσύνολο της οποίας είναι και οι εγκληματίες αυτοί.
Ομοίως ενεργούμε και με τις λοιπές σκατόφαρες και μένει μόνο το ένδοξον ελληνικό έθνος ν'απολυμάνει την οικουμένη..
:jerking: :jerking: :jerking:
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
Καλά,αυτό ειπώθηκε ακριβώς,αλλά μην το κάνουμε θέμα.
Και τι [glow=red,2,300]σας[/glow] χαλάει ρε μάγκες αυτό που πρότεινα?
Εφόσον υπάρχουν στυγνοί εγκληματίες μέσα στη σκατόφαρα,καθαρίζουμε όλη τη σκατόφαρα,υποσύνολο της οποίας είναι και οι εγκληματίες αυτοί.
Ομοίως ενεργούμε και με τις λοιπές σκατόφαρες και μένει μόνο το ένδοξον ελληνικό έθνος ν'απολυμάνει την οικουμένη..
επισης μολις εκανες γενικευση... ;)
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Θάνατος στους Αλβανούς
Θάνατος στους Τούρκους
Θάνατος στος Πακιστανούς
Θάνατος στους Ουρουγουανούς
Θάνατος στους Νοτιοαφρικάνους.
Λευτεριά στην ελληνική Σομαλία!!!!!!!!!!!!

Γκουχουγκουχουγκουχ! (αυτά τα κλιματιστικά θα με πεθάνουν)

Κρίστι Βανγκιέλι...
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Έεεεεεεεεετσι..
Εσύ θα φορέσεις το πράσινο πουκάμισο με τα λουλουδάκια και θα πεθάνουν απ'τα γέλια..

αποψε αμα γουσταρεις παλι στο γνωστο μερος θα ειμαι. παρε και καναν αλβανο να σας  :s&m_1: και  :fuck1: μαζι
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166

Επισκέπτης
αποψε αμα γουσταρεις παλι στο γνωστο μερος θα ειμαι. παρε και καναν αλβανο να σας  :s&m_1: και  :fuck1: μαζι

Ίσα μωρή κοτάρα..
Τ'αρχίδια μας κουνιούνται που θα'σαι εκεί.
Κοτούλαααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.........
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
δηλαδή είναι το αλβανό  :think: :think: :think: :think: :think:

Έτσι το εκφράζει η Velvy στην πρότασή της τουλάχιστον...

:offtopic:
Ρε συ να σου πω. Πόσταρες τις προάλλες ένα χρονικό για την παράδοση της Ανατολικής Θράκης στους Τούρκους και κάτι δεν μου κόλλαγε...

Ξεναδες λίγο το μήνυμά (νομίζω στο μπλόκο Κοκκινιάς είναι) και έλεγξε την πηγή.

Φαίνεται ένας στρατός να αποχωρεί δύο φορές μέσα σε 4 μέρες από το ίδιο μέρος...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Έτσι το εκφράζει η Velvy στην πρότασή της τουλάχιστον...

οπότε η παρατήρηση μου περί του βαναύσου βιασμού της ελληνικής γλώσσας εξακολουθεί να ισχύει...  ;)

:offtopic:
Ρε συ να σου πω. Πόσταρες τις προάλλες ένα χρονικό για την παράδοση της Ανατολικής Θράκης στους Τούρκους και κάτι δεν μου κόλλαγε...
Ξεναδες λίγο το μήνυμά (νομίζω στο μπλόκο Κοκκινιάς είναι) και έλεγξε την πηγή.
Φαίνεται ένας στρατός να αποχωρεί δύο φορές μέσα σε 4 μέρες από το ίδιο μέρος...

θα το δώ και θα κάνω παρατήρηση στην πηγή...
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
οπότε η παρατήρηση μου περί του βαναύσου βιασμού της ελληνικής γλώσσας εξακολουθεί να ισχύει...  ;)

Ναι, εάν αναφερόταν σε Αλβανό ως πρόσωπο "ο Αλβανός" κανονικά και όχι υποτιμητικά "το αλβανό" είναι βάναυσος βιασμός της γλώσσης. Αλλά έχει ξεσυνηθίσει το μάτι μου πια και τα δέχεται όλα. Ώ, τοι γράψυς ώποσ κε να τω γράψυς παιρνάι πεια απαρατυρειτω.


θα το δώ και θα κάνω παρατήρηση στην πηγή...

:fuck1: την,  :s&m_1: την, γράψε tramountana στο λωκό και βγάλε το φωτό  ;)
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ναι, εάν αναφερόταν σε Αλβανό ως πρόσωπο "ο Αλβανός" κανονικά και όχι υποτιμητικά "το αλβανό" είναι βάναυσος βιασμός της γλώσσης. Αλλά έχει ξεσυνηθίσει το μάτι μου πια και τα δέχεται όλα. Ώ, τοι γράψυς ώποσ κε να τω γράψυς παιρνάι πεια απαρατυρειτω.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:fuck1: την,  :s&m_1: την, γράψε tramountana στο λωκό και βγάλε το φωτό  ;)

μπα... το μαρκα΄ρισμα γίνεται με το παλιό καλό μου νικ που λέει teras_1956  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Σύμφωνοι.
Κι αυτόν που έκανε αυτό το στυγνό έγκλημα,παλούκωμα και λιθοβολισμό και βράσιμο σε σιγανή φωτιά.

Άλλο πράγμα η γενίκευση κοινώς τσουβάλιασμα..

Ορθόν έως ορθότατο...
Το επισημαίνω και 'γω πιο πάνω...

σε λιγο θα εχουμε να κανουμε με ενα βαναυσως βιασθεν και δολοφονηθεν αλβανο. δε λεω οτι δεν του αξιζει, αλλα δεν το επικροτω κιολας.
δικηγορος δεν εισαι εσυ?
τι πελατες σου ρχονται?

Τι σχέση έχει η (πραγματική ή εικαζόμενη) επαγγελματική μου δραστηριότητα με το τί πιστεύω για το δράστη;
Και στην τελική, αν το γαμωσύστημά μας προβλέπει για τέτοιες πράξεις 20 χρόνια κάθειρξης (διότι παραπάνω δεν θα καθίσει φυλακή) πρέπει να νιώθω ωραία και ότι έχει απονεμηθεί δικαιοσύνη;
Και όχι, υπάρχουν πολλοί δικηγόροι που τέτοια υπόθεση δεν θα αναλάμβαναν με τίποτα.
Σε κάθε περίπτωση βέβαια, ο φερόμενος ως δράστης πρέπει να δικαστεί με όλες τις δικονομικές εγγυήσεις... Αλλά όταν άτομα που είναι φυλακή για ακάλυπτες επιταγές δεινοπαθούν, δε νομίζω ότι θα κλάψω αν του συμβεί κάτι φυλακή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom