Νέα

Αστυνομικό Δελτίο - Αύξηση Εγκληματικότητας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τα παραπάνω στατιστικά θα αλλάξουν ριζικά το 2010.
Θα μειωθεί η εγκληματικότητα των αλλοδαπών και θα αυξηθεί των Ελλήνων, διότι με το νέο νόμο περί απόδοσης ιθαγένειας, χιλιάδες αλλοδαποί ανάμεσά τους και κακοποιά στοιχεία, θα έχουν αποκτήσει την Ελληνική ιθαγένεια..... :S :S :S    
Εχείς κάποια έρευνα που να αποδεικνύει οτί οι αλλοδαποί έχουν την εγκληματικότητα τους στο γονίδιο;! :think:
Ρε σεις αν ήταν εγκληματιές οι 850.000 ξένοι στην Ελλάδα,δεν θα μπορούσαμε να βγούμε από το σπίτι νύχτα!!!
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Εχείς κάποια έρευνα που να αποδεικνύει οτί οι αλλοδαποί έχουν την εγκληματικότητα τους στο γονίδιο;! :think:
Ρε σεις αν ήταν εγκληματιές οι 850.000 ξένοι στην Ελλάδα,δεν θα μπορούσαμε να βγούμε από το σπίτι νύχτα!!!

δεν είναι θέμα γονιδίου παπαζόλη μου!

όταν ο άλλος το σκάει απ τη φυλακή, ή τον κυνηγάνε τα "φιλαράκια" του που τους έριξε στη μοιρασιά απ το "εμπόριο" ή ... ή ...... ή...... λογικό είναι ότι όταν θα μπει λαθραία σε μια χωρα,θα συνεχίσει να κάνει αυτό που έμαθε!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
δεν είναι θέμα γονιδίου παπαζόλη μου!

όταν ο άλλος το σκάει απ τη φυλακή, ή τον κυνηγάνε τα "φιλαράκια" του που τους έριξε στη μοιρασιά απ το "εμπόριο" ή ... ή ...... ή...... λογικό είναι ότι όταν θα μπει λαθραία σε μια χωρα,θα συνεχίσει να κάνει αυτό που έμαθε!

το δικό σου είναι θέμα οξυγόνωσης.
ρώτα τη μάνα σου πόσα περίπου δεύτερα έμεινες χωρίς οξυγόνο.
μετά θα σου απαντήσω πόσο εκτεταμένη είναι η βλάβη.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
το δικό σου είναι θέμα οξυγόνωσης.
ρώτα τη μάνα σου πόσα περίπου δεύτερα έμεινες χωρίς οξυγόνο.
μετά θα σου απαντήσω πόσο εκτεταμένη είναι η βλάβη.

χααχαχαχαχαχχαχχα ρε μαλακα πρωινιατικα
 

Επισκέπτης
δεν είναι θέμα γονιδίου παπαζόλη μου!
όταν ο άλλος το σκάει απ τη φυλακή, ή τον κυνηγάνε τα "φιλαράκια" του που τους έριξε στη μοιρασιά απ το "εμπόριο" ή ... ή ...... ή...... λογικό είναι ότι όταν θα μπει λαθραία σε μια χωρα,θα συνεχίσει να κάνει αυτό που έμαθε!
Αυτή ήταν κάποιοι αλλοδαποί το 96΄΄.
Από εκεί και πέρρα έχουν έρθει πολλές ακόμα χιλιάδες διάφορων εθνικοτήτων,όχι μόνο Αλβανικής.
Πιστεύω οτί δεν είναι πλειοψηφία οι αλλοδαποί κρατούμενοι Αλβανίας και επιπλέον είναι οι περισσότεροι ξανα πίσω από τα κάγκελα ή έχουν αφήσει και την Ελλάδα ως φυγάδες.
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
το δικό σου είναι θέμα οξυγόνωσης.
ρώτα τη μάνα σου πόσα περίπου δεύτερα έμεινες χωρίς οξυγόνο.
μετά θα σου απαντήσω πόσο εκτεταμένη είναι η βλάβη.

δε θά θελα να σου πω ότι δεν υπάρχει η δυνατότητα τεχνικά να τη ρωτήσω γιατί θα το εκμεταλευτείς όπως και ο από κάτω σου όταν του το είπα!

οπότε άστο!

εσένα μια και έχεις την τύχη να την έχεις ακόμα, ρώτα την αν "κουνούσες τα χέρια σου όταν έριχνες κάτω κυκλικά αντικείμενα και τα έθετες σε περιστροφή"!

αν σου πει ναι, γούγλησέ το μετά και θα βρεις από τι πασχεις! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Πολλές ατάκες φεύγουν σήμερα,υπάρχει έμπνευση!!! :tooth:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
δε θά θελα να σου πω ότι δεν υπάρχει η δυνατότητα τεχνικά να τη ρωτήσω γιατί θα το εκμεταλευτείς όπως και ο από κάτω σου όταν του το είπα!

οπότε άστο!

εσένα μια και έχεις την τύχη να την έχεις ακόμα, ρώτα την αν "κουνούσες τα χέρια σου όταν έριχνες κάτω κυκλικά αντικείμενα και τα έθετες σε περιστροφή"!

αν σου πει ναι, γούγλησέ το μετά και θα βρεις από τι πασχεις! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

η μαμά μου μου έχει πει ότι από μικρός είχα αρκετή φαιά να βαράω κυκλικά μαλακία για να μεγαλώσει.

εάν έχεις δυσκολίες προτείνω μυτοτσίμπηδο για τις πολύ κοντές.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
.....
εσένα μια και έχεις την τύχη να την έχεις ακόμα, ρώτα την αν "κουνούσες τα χέρια σου όταν έριχνες κάτω κυκλικά αντικείμενα και τα έθετες σε περιστροφή"!

η μαμά μου μου έχει πει ότι από μικρός είχα αρκετή φαιά να βαράω κυκλικά μαλακία για να μεγαλώσει...

ρε μαλακες πολυ προχω οι μανες σας. Εμενα θαλεγε τι μαλακα γιο εχω με τετοιες ερωτησεις
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρε μαλακες πολυ προχω οι μανες σας. Εμενα θαλεγε τι μαλακα γιο εχω με τετοιες ερωτησεις

δεν ήθελε να σου δημιουργήσει ψυχολογικά.
σε άφησε να αντιμετωπίσεις το σκληρό κόσμο μόνος σου.
αλλωστε αργά η γρήγορα θα στο λέγαμε οπότε η μαμά έπραξε άριστα.
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
η μαμά μου μου έχει πει ότι από μικρός είχα αρκετή φαιά να βαράω κυκλικά μαλακία για να μεγαλώσει.

εάν έχεις δυσκολίες προτείνω μυτοτσίμπηδο για τις πολύ κοντές.

αυτό ήταν το λάθος τελικά!

και της το έλεγαν της γυναίκας: μην τον αφήνεις!

αλλά εκείνη πίστευε ότι θα γίνεις σταρ!


ωραία τα λες πάντως! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
δεν ήθελε να σου δημιουργήσει ψυχολογικά.
σε άφησε να αντιμετωπίσεις το σκληρό κόσμο μόνος σου.
αλλωστε αργά η γρήγορα θα στο λέγαμε οπότε η μαμά έπραξε άριστα.

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ


του τζεημι του ειπε "παντρεψου ναχεις τα τσιγαρα σου". Λες να του ειπε και "παντρεψου να παρεις ελληνικη υπηκοοτητα?" τον ειδα αλλου οτι τοχει ψειρισει το θεμα με τις προϋποθεσεις
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ


του τζεημι του ειπε "παντρεψου ναχεις τα τσιγαρα σου". Λες να του ειπε και "παντρεψου να παρεις ελληνικη υπηκοοτητα?" τον ειδα αλλου οτι τοχει ψειρισει το θεμα με τις προϋποθεσεις

μπα! ούτε τσιγάρα!

στον καπνό το έριξα! ένα-δύο τη μέρα "πίνω" για οικονομία! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


και πού σαι! όποιος δεν έχει ιδέα για κάτι δεν λέει στον άλλον ότι το ψειρίζει ρε τρόμπα! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
μπα! ούτε τσιγάρα!

στον καπνό το έριξα! ένα-δύο τη μέρα "πίνω" για οικονομία! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


και πού σαι! όποιος δεν έχει ιδέα για κάτι δεν λέει στον άλλον ότι το ψειρίζει ρε τρόμπα! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και για ποιο λογο ναχει κανεις ιδεα για τις προϋποθεσεις υπηκοοτητας ρε αδεσποτο? εκτος και τον ενδιαφερει αμεσα ή εκτος και θελει να κωλοτριβεται στα θρεντ και γοογλαρει. 2 στα 2 σε κοβω
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
και για ποιο λογο ναχει κανεις ιδεα για τις προϋποθεσεις υπηκοοτητας ρε αδεσποτο? εκτος και τον ενδιαφερει αμεσα ή εκτος και θελει να κωλοτριβεται στα θρεντ και γοογλαρει. 2 στα 2 σε κοβω

Εγώ σου είπα από Σεπτέμβριο, εσύ ξύνεσαι να σε γαμήσω από τώρα!

δεν γαμάω πουστράκια πριν συμπληρώσουν 2 χρόνια ηλεκτροσόκ!

εσύ θες 6 μήνες ! τρίψου παραπέρα λέμε!


(για να σου λύσω και την απορία μην αποκτήσεις κι άλλα ψυχολογικά: επαγγελματικά ασχολήθηκα και τα ξέρω! γκέγκε βλακκούλι? αλλά εσύ που το παίζεις σερίφης Ρόσκο-Πι-Κόλντρέην, γιατί δεν χαμπαριάζεις τι λέω?)
 

CIM

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
8.493
Like
30
Πόντοι
66
Εγκατέλειψαν πτώμα αλλοδαπού έξω από το «Τζάνειο»

Ένα πτώμα αλλοδαπού άνδρα, αγνώστων μέχρις στιγμής στοιχείων, βρέθηκε χθες βράδυ στις 8:30 έξω από το νοσοκομείο «Τζάνειο» στον Πειραιά.

Παραμένει άγνωστο ποιος και με ποιον τρόπο μετέφερε εκεί το θύμα, το οποίο εξετάστηκε και διαπιστώθηκε απλώς ο θάνατός του.

Η αστυνομία ενεργεί προανάκριση, ενώ η ιατροδικαστική έκθεση αναμένεται να ρίξει περισσότερο… φως για το αν πρόκειται για εγκληματική ενέργεια ή ήταν παθολογικά τα αίτια θανάτου του.

 

CIM

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
8.493
Like
30
Πόντοι
66
Την λήστεψαν ενώ προσπάθησαν να την βιάσουν

Στην περιοχή Καμίνια στον Πειραιά, δύο άγνωστοι δράστες άρπαξαν την τσάντα μιας γυναίκας.

Εκείνη αρχικά προέβαλε αντίσταση, αλλά δεν κατάφερε να την κρατήσει. Αφού οι κακοποιοί τής πήραν την τσάντα, εν συνεχεία προσπάθησαν να την βιάσουν.

Η γυναίκα έβαλε τις φωνές και οι δύο δράστες τρομοκρατημένοι το έβαλαν στα πόδια.

Στην τσάντα της είχε μικρό χρηματικό ποσό και προσωπικά έγγραφα.

Οι δράστες αναζητούνται.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom