Νέα

Αστυνομικό Δελτίο - Αύξηση Εγκληματικότητας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Nαι αλλά ο άλλος ξέρει ποτε να περιμένει μια επίθεση απο φασίστα, τα χαρακτηριστικά του, που συχναζει κλπ. Και επίσης οτι δε θα σκοτωθεί κιόλας.
Με την άλλη περίπτωση ο οποιοσδήποτε, οπουδήποτε μπορεί να πέσει θύμα. Άρα ποιο επικίνδυνο.

Όσο για την κάθε ράτσα, βλέπω στατιστικά τι έχει συμβεί και με βάση αυτό αναμένω και εκτιμώ. Στη ζωή έτσι προχωράς. Με βάση το τι δεδομένα έχεις προχωράς. Εσυ πχ θα παιζες στοίχημα πως ο γαύρος θα κέρδιζε το τσάμπιονς λιγκ? Θα σουν βλακας αν το κανες. Μάγκας αν κέρδιζες.
Αλλά αν είχες 1 000 0000 τη μπαρτσελόνα θα παιζες. Υπάρχουν κάποιες πιθανότητες. Άμα δεν έχω δει ελβετό να κάνει τέτοιο έγκλημα και αλβανό να το κάνει 1000 τι θες να σου πω ότι όλοι έχουν ίδιες πιθανότητες?
Ποσες επιθεσεις μωρε εχουν γινει σε ακυρα μερη και σε ακυρα ατομα?
Που ξερει ο πακιστανος οτι καποια ζωα στο επομενο στενο βλεπουν στο προσωπο του την υφεση της οικονομιας, την ανεργια, και αλλες παπαριες.
Και μην ξεχναμε για φονους που εχουν γινει πχ Περιανδρος. Και αλλες ποσες υποθεσεις παραλιγο να οδηγησουν στον θανατο ανθρωπων.
Και λεω ξανα πως γενικευεις.



ποιες τρεις σειρες ρε?διαβασε τα ελληνικα σου. :2funny: :2funny:
Ειπα.
Aρα αφου τα στατιστικα λενε οτι αλλοδαποι διαπραττουν τα περισσοτερα αδικηματα (οχι βαρια αδικηματα). Τοτε θα ηταν πολυ λογικο και σωστο να υποθεσουμε οτι και αυτοι οι δραστες ειναι αλλοδαποι.
Ξερεις τι λενε για την γενικευση και τον φασισμο φανταζομαι.
Παλι δεν βγαζεις νοημα?
Ξερεις απο ειρωνια?
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
16
Στο μεταξύ άμα το κράτος πιρφοριζει κατσε να τρως μαχαιριες και σφαίρες. Επειδή " δεν είναι σωστό" ο πολίτης να "αντικαθιστά την αστυνομία" - ( να προστατεύει τη ζωή του)
ιπποτα απλα ειναι τα πραγματα...
μηδενικη ανοχη-περισσοτερη αστυνομευση,σωστες ποινες και γιατι οχι ας μπουν και καμερες...
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
16
οκ σωστο δεν ειναι να κανει ο πολιτης αυτοδικια να λεμε την αληθεια.παντως θα μπορουσε ενας πολιτης να εχει περισοστερα νομικα δικαιωματα σε οτι αφορα την αυτοπροστασια του.θα μου πεις εδω δεν τα εχουν αυτοι που ειναι αρμδιοι...πρεπει να αποσαφηνιστει οσο ειναι δυνατον περισσοτερο το νομικο πλαισιο περι αυτοπροστασιας και λοιπων περιπτωσεων για ολους.
ας φτιαχτει το νομοπλαισιο..ωραια..
σου εγγυαται κανεις οτι εσενα αμα γινει στραβη θα επιβιωσεις?
και πες μπαινουν 3 στο σπιτι σου και εχεις οπλο...εισαι σιγουρος οτι θα τους σκοτωσεις πριν σε φανε?
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Στο μεταξύ άμα το κράτος πιρφοριζει κατσε να τρως μαχαιριες και σφαίρες. Επειδή " δεν είναι σωστό" ο πολίτης να "αντικαθιστά την αστυνομία" - ( να προστατεύει τη ζωή του)
Το κρατος δεν μπορει να κανει τιποτα.
Για αυτο πρεπει να το παρουμε αποφαση πως ειμαστε στην αγρια δυση και να φερθουμε αναλογα.
Συμφωνω πως κατι πρεπει να γινει με το νομο περι προστασιας και αυτοαμυνας.
Αλλα οχι ο καθε καβλωμενος να κυκλοφορει με οπλο στους δρομους.
Τα φαναρια θα γινοντουσαν νεκροτομεια.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Ποσες επιθεσεις μωρε εχουν γινει σε ακυρα μερη και σε ακυρα ατομα?
Που ξερει ο πακιστανος οτι καποια ζωα στο επομενο στενο βλεπουν στο προσωπο του την υφεση της οικονομιας, την ανεργια, και αλλες παπαριες.
Και μην ξεχναμε για φονους που εχουν γινει πχ Περιανδρος. Και αλλες ποσες υποθεσεις παραλιγο να οδηγησουν στον θανατο ανθρωπων.
Και λεω ξανα πως γενικευεις.


Ειπα.Παλι δεν βγαζεις νοημα?
Ξερεις απο ειρωνια?
καλα διαβασε τα προηγουμενα γιατι εισαι κολημενος.εδω εχει γαμηθει το συμπαν και εσυ συνεχιζεις με θεωριες και το παραδειγμα του περιανδρου.αλλα ρε τυπε πηγαινε και πες το αυτα στους κατοικους του αγιου παντελεημονα.πεστο στα θυματα των αλλοδαπων εγκληματιων που ειναι η συντριπτικη πλειονοτητα.αυτοι δεν θα σου απαντησουν με ειρωνια να ξερεις.θα εχει γιαουρτια σαν αυτα που εφαγε ο αλαβανος.ισως και χειροτερα.αλλα λογικα δεν περιμενω να το δεις γιατι οσο ακραιοι ειναι οι χρυσαυγτιες και κολημενοι στις αποψεις τους το ιδιο εισαι και εσυ απο την αναποδη.οποτε τζαμπα γραφουμε εγω και ο ιπποτας.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
ας φτιαχτει το νομοπλαισιο..ωραια..
σου εγγυαται κανεις οτι εσενα αμα γινει στραβη θα επιβιωσεις?
και πες μπαινουν 3 στο σπιτι σου και εχεις οπλο...εισαι σιγουρος οτι θα τους σκοτωσεις πριν σε φανε?
οχι βεβαια...αλλα τουλαχιστον να εχεις ενα νομοθετικο πλαισιο εστω να προστατευτεις νομικα αφου κυριολεκτικα ειναι δυσκολο αυτο.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Ποσες επιθεσεις μωρε εχουν γινει σε ακυρα μερη και σε ακυρα ατομα?
Που ξερει ο πακιστανος οτι καποια ζωα στο επομενο στενο βλεπουν στο προσωπο του την υφεση της οικονομιας, την ανεργια, και αλλες παπαριες.
Και μην ξεχναμε για φονους που εχουν γινει πχ Περιανδρος. Και αλλες ποσες υποθεσεις παραλιγο να οδηγησουν στον θανατο ανθρωπων.
Και λεω ξανα πως γενικευεις.


Ειπα.Παλι δεν βγαζεις νοημα?
Ξερεις απο ειρωνια?

Γενίκευση είναι άλλο. Τα μπέρδεψες. Γενίκευση είναι να πως πως κάθε μέλος απο μια συγκεκριμένη ομάδα η κατηγορία έχει κάποια χαρακτηριστικά.
Εγώ έκανα εκτίμηση. Δλδ είπα πως συγκεκριμένη πράξη είναι πιθανό να έχει προέλθει απο συγεκριμένη ομάδα.

Πχ χαρακίρι αν μάθω οτι ενας υπουργός έκανε χαρακίρι θα σου πω με 99 % οτι πρόκειται για ιάπωνα.  βάση ιστορίας, εθίμων κλπ. Δε θα σου πω πως πρόκειται για μεξικάνο.
Αλλά γενίκευση είναι να πεις πως κάθε ιάπωνας θα κανε χαρακίρι. Αυτό παίζεται.
Ή καμικάζι αυτοκτονίας δε θα περίμενα κανα δανό να ταν. Αλλά καναν ιρακινό ή αφγανό.
Αλλο το ένα και άλλο τo άλλο μη τα μπερδεύεις.

Όσο για το φασίστα δεν είπα πως είναι καλοί, αλλά λιγότερο επικίνδυνοι σε σχέση με τους άλλους. Δολοφονίες πόσες έχουν κάνει? Επιπέδου χουλιγκάνων του γηπέδου είναι περισσότερο.  Και δεν έχω δει ούτε χουλιγκανο ούτε πρεζάκια, ούτε αναρχικό ούτε φασίστα να κουβαλάει πολεμικό τυφέκιο ( τουλάχιστον ως τώρα :grin: )/

Μη μπερδεύεις το καλάσνικοφ με το στιλέτο την πεταλούδα και την απλή φάπα .
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Το κρατος δεν μπορει να κανει τιποτα.
Για αυτο πρεπει να το παρουμε αποφαση πως ειμαστε στην αγρια δυση και να φερθουμε αναλογα.
Συμφωνω πως κατι πρεπει να γινει με το νομο περι προστασιας και αυτοαμυνας.
Αλλα οχι ο καθε καβλωμενος να κυκλοφορει με οπλο στους δρομους.
Τα φαναρια θα γινοντουσαν νεκροτομεια.

Eίπα τη λέξη " αυτο-οργάνωση" . το πρώτο συνθετικό σημαίνει πως ο πολίτης. Το δεύτερο πως δε θα είναι χυμα αλλά οργανωμένα. Απλά πράγματα.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Γενίκευση είναι άλλο. Τα μπέρδεψες. Γενίκευση είναι να πως πως κάθε μέλος απο μια συγκεκριμένη ομάδα η κατηγορία έχει κάποια χαρακτηριστικά.
Εγώ έκανα εκτίμηση. Δλδ είπα πως συγκεκριμένη πράξη είναι πιθανό να έχει προέλθει απο συγεκριμένη ομάδα.

Πχ χαρακίρι αν μάθω οτι ενας υπουργός έκανε χαρακίρι θα σου πω με 99 % οτι πρόκειται για ιάπωνα.  βάση ιστορίας, εθίμων κλπ. Δε θα σου πω πως πρόκειται για μεξικάνο.
Αλλά γενίκευση είναι να πεις πως κάθε ιάπωνας θα κανε χαρακίρι. Αυτό παίζεται.
Ή καμικάζι αυτοκτονίας δε θα περίμενα κανα δανό να ταν. Αλλά καναν ιρακινό ή αφγανό.
Αλλο το ένα και άλλο τo άλλο μη τα μπερδεύεις.

Όσο για το φασίστα δεν είπα πως είναι καλοί, αλλά λιγότερο επικίνδυνοι σε σχέση με τους άλλους. Δολοφονίες πόσες έχουν κάνει? Επιπέδου χουλιγκάνων του γηπέδου είναι περισσότερο.  Και δεν έχω δει ούτε χουλιγκανο ούτε πρεζάκια, ούτε αναρχικό ούτε φασίστα να κουβαλάει πολεμικό τυφέκιο ( τουλάχιστον ως τώρα :grin: )/

Μη μπερδεύεις το καλάσνικοφ με το στιλέτο την πεταλούδα και την απλή φάπα .
σε ολα απο την αρχη μεχρι το τελος εισαι σωστοτατος.πραγματικα η απαντηση αυτη τα λεει ολα.εγω σου ειπα παντως τζαμπα γραφουμε.ειναι σαν να προσπαθεις εναν ακροδεξιο να του αποδειξεις οτι ειναι ακραιος και πεπει να σκεφτεται πιο λογικα.ε δεν γινετια ετσι απλα αυτο.εγω λεω να παμε για υπνο.η ας δουμε τουλαχιστον καμια ταινια του ταραντινο που εχει βια τουλαχιστον επι της οθονης... :cheesy: :cheesy:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Γενίκευση είναι άλλο. Τα μπέρδεψες. Γενίκευση είναι να πως πως κάθε μέλος απο μια συγκεκριμένη ομάδα η κατηγορία έχει κάποια χαρακτηριστικά.
Εγώ έκανα εκτίμηση. Δλδ είπα πως συγκεκριμένη πράξη είναι πιθανό να έχει προέλθει απο συγεκριμένη ομάδα.

Πχ χαρακίρι αν μάθω οτι ενας υπουργός έκανε χαρακίρι θα σου πω με 99 % οτι πρόκειται για ιάπωνα.  βάση ιστορίας, εθίμων κλπ. Δε θα σου πω πως πρόκειται για μεξικάνο.
Αλλά γενίκευση είναι να πεις πως κάθε ιάπωνας θα κανε χαρακίρι. Αυτό παίζεται.
Ή καμικάζι αυτοκτονίας δε θα περίμενα κανα δανό να ταν. Αλλά καναν ιρακινό ή αφγανό.
Αλλο το ένα και άλλο τo άλλο μη τα μπερδεύεις.

Όσο για το φασίστα δεν είπα πως είναι καλοί, αλλά λιγότερο επικίνδυνοι σε σχέση με τους άλλους. Δολοφονίες πόσες έχουν κάνει? Επιπέδου χουλιγκάνων του γηπέδου είναι περισσότερο.  Και δεν έχω δει ούτε χουλιγκανο ούτε πρεζάκια, ούτε αναρχικό ούτε φασίστα να κουβαλάει πολεμικό τυφέκιο ( τουλάχιστον ως τώρα :grin: )/

Μη μπερδεύεις το καλάσνικοφ με το στιλέτο την πεταλούδα και την απλή φάπα .
Ξερεις τον ορισμο για την βεβιασμενη γενικευση. Εβγαλες ενα γενικο συμπερεσμα βασισμενο απο προκαταληψεις και με ανεπαρκη αποδεικτικα στοιχεια. Τουλαχιστον αυτο καταλαβα οταν το διαβασα εγω. Μπορει να κανω λαθος φυσικα.
Συγκρινεις τωρα ενα εθιμο που υπαρχει μονο στην Ιαπωνια, με ενα παγοσμιο φαινομενο ανα τους αιωνες.
Και αυτος που χτυπαει μια γυναικα να της κλεψει την τσαντα, και αυτους που σκοτωνει, και αυτος που βιαζει, ειναι εγκληματιες.
Μπορει να διαφερει το εγκλημα, αλλα εντασσονται στην ιδια κατηγορια.
Οι φασιστες λειτουργουν εγκληματικα και σαν συμμοριες. Αυτο ειναι το κοινο τους γνωρισμα με τους κοινους εγκληματιες του ποινικο δικαιου.
Και μην μου πεις για ιδελογια, γιατι θα ηταν αστειο να λες οτι εχουν ιδεολογια και δεν πραττουν σαν ζωα.
Και γενικα απορω τι θες να αποδειξεις με αυτο.
Και ας ειναι πιο σοφτ εγκληματιες απο αλλα κακοποια στοιχεια so what?

Το γαμησα και σημερα παω για υπνο.
Καληνυχτα παιχτες.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Eίπα τη λέξη " αυτο-οργάνωση" . το πρώτο συνθετικό σημαίνει πως ο πολίτης. Το δεύτερο πως δε θα είναι χυμα αλλά οργανωμένα. Απλά πράγματα.
Με ποια κριτηρια θα δινονται τα οπλα λοιπον.
Δυσκολα αυτα που λες.
Αν και ειχαν προσπαθησει να κανουν κατι παρομοιο (χωρις οπλα και πολλα, πολλα) με τον ρουφιανο της γειτονιας.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Φιλαράκι εγώ πιστεύω στη συγκρότηση κοινωνίας με συγκροτησιακά στοιχεία ΠΟΛΙΤΕΣ. Επομένως στην αυτο-άμυνα το πολίτη. Η προστασία του πολίτη πρέπει ναναι καθήκον δικό του και η αυτοάμυνα.Δε λέω να εξαρθρώσει πχ μια σπείρα, ή μαύρο χρήμα κλπ αστυνομικά καθήκοντα, αλλά μιλάω για τον τομέα της ατομικής προστασία της ζωής και της ιδιοκτησίας.
Επομένως πιστεύω στην ελεύθερη οπλοφορία. Για τα επιχειρήματα που λένε πως " θα σκοτωνόμασταν".
Ίσα ίσα.Γνωρίζοντας πως ο καθε ενας θα έχει όπλο θα ήταν ΄όλοι πιο συγκρατημένοι.
Πχ τόσα άτομα μαθαίνουν πολεμικές τέχνες, ωστόσο αυτοί δε πλακώνονται στο ξύλο. Στα περιστατικά ξυλοδαρμών, είναι εξαιρετικά σπάνια περίπτωση να δει κανεις κάποιον μαθητή πολεμικών τεχνών. Στην αρχαία Ελλάδα επίσης ο κάθε πολίτης ήταν οπλισμένος, αλλά αυτο δεν.... τους έκανε να σκοτώνουν ο ένας τον άλλο.
Για το αν λοιπόν υπάρχου βίαιες συμπεριφορές, δε φταίει το όπλο δλδ το μέσον αλλά άλλα πράγματα. Το μέσον μπορεί να εξαλείψει ή αποτρέψει βίαιες συμπεριφορές εναντι των γνωστών θυμάτων τα οποία έχουν εμπιστευτεί την "προστασία" τους σε απρόσωπες κρατικές αρχές και θεσμούς που και εκ της φύσης τους δεν μπορούν να βρίσκονται πανταχού παρούσες ώστε να αποτρέψουν περιστατικά βίας με φυσικό τρόπο. Κατι τέτοιο πρέπει ναναι στην ευχέρεια του κάθε πολίτη να το πράξει.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
φτου φτου μακρυα μας...!!
δεν ειμαι αριστερος απλα δεν θεωρω και λυση να αντικαθιστα την αστυνομια ο πολιτης!
υπαρχει εγκληματικοτητα απο τους αλλοδαπους και ειδικα απο ορισμενες φυλες μν λεμε μλκιες...
δουλεια του κρατους ειναι να τους μαζεψει και απελαση..!
Τι γινεται ομως οταν το κρατος, ΔΕΝ κανει την δουλεια του οπως πρεπει ?
Πως θα πρεπει να προστατευτει ο καθε πολιτης απεναντι σε μια επιθεση ?

Μετα το πασχα ετοιμαστειτε και για επιθεσεις στον δρομο και απο ελληνες !!!!!!!!
Η εξαθλιωση εχει αρχισει να φαινεται .....
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Αν απλα αλλαξει ο νομος και ο καθε μαγαζατορας, επιχειρηματιας, μεροκαματιαρης κτλ μπορει να φερει οπλο και να το χρησιμοποιει για αυτοαμυνα τοτε θα αλλαξουν δραματικα τα πραγματα σε βαρος των ληστων διοτι μεχρι στιγμης μετραμε θυματα απο την μερια των ληστευθεντων. Ετσι και αλλιως εκτελουν που εκτελουν και ο πολεμος υφισταται ηδη, γιατι να μην περασει και ο απλος κοσμος στην αντεπιθεση? Λεω εγω τωρα...
Βεβαια υπαρχουν νομοι που προστατευουν περιεργως τους δολοφονους και οχι τους απλους ανθρωπους. Αδειες, αποφυλακισεις, αποσυμφορηση των φυλακων κτλ.
Πες τα χρυσοστομε να αγιασεις......

Εγω παντως ψαχνομαι ηδη ..... ΑΡΚΕΤΑ ΠΙΑ !!!!!!!!!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Όχι ρε τι είναι αυτα που λετε φασίστες. Αφήστε τους καημένους να μας κλέβουν εμάς τους κακούς ιμπεριαλιστές έλληνες και να μας σκοτώνουν. Θανατική ποινή? Απαπαπαπα ανθρώπινα δικαιώματα κλπ κλπ
( τα ξέρετε μη τα ξαναλέμε :grin:).
E τώρα άμα μας σφάζουν σαν αρνιά αυτοί?  Ε η σφαίρα και το λεπίδι του λαθρομετανάστη είναι πιο γλυκά δε το ξέρατε? Πας με μια αγαλλίαση στην ψυχή σου ρε παιδί μου λέγοντας ότι έκανες και ένα ψυχικό... δίνεις μεροκάματο στα παιδιά που ξεροσταλιάζουν όλη νύχτα ψάχοντας να βρουν στόχο. Αλληλεγγύηη ρεεεεεεε κουφάλεςςςςς!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Πες τα χρυσοστομε να αγιασεις......

Εγω παντως ψαχνομαι ηδη ..... ΑΡΚΕΤΑ ΠΙΑ !!!!!!!!!
Εγω μετανιωνω που δεν εμαθα τοσα χρονια καποια πολεμικη τεχνη. Δεν ειμαι βιαιο ατομο γιαυτο και δεν ασχοληθηκα με αυτο. Βεβαιως δεν ειχα και τον απαιτουμενο χρονο. Μπορουσα ομως να παω οπως μου ειχαν ζητησει παλιοτερα για αρση βαρων. Λαθος... Που να ξερα σε τι εποχες θα ζουσαμε. Ειναι θεμα χρονου απλα να συμβει στον οποιοδηποτε το μοιραιο. Πιστευω δηλαδη οτι μονος του ο πολιτης πρεπει να αναλαβει την ασφαλεια του γιατι αμα περιμενει απο το κρατος...
Γαμα τα!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Εγω μετανιωνω που δεν εμαθα τοσα χρονια καποια πολεμικη τεχνη. Δεν ειμαι βιαιο ατομο γιαυτο και δεν ασχοληθηκα με αυτο. Βεβαιως δεν ειχα και τον απαιτουμενο χρονο. Μπορουσα ομως να παω οπως μου ειχαν ζητησει παλιοτερα για αρση βαρων. Λαθος... Που να ξερα σε τι εποχες θα ζουσαμε. Ειναι θεμα χρονου απλα να συμβει στον οποιοδηποτε το μοιραιο. Πιστευω δηλαδη οτι μονος του ο πολιτης πρεπει να αναλαβει την ασφαλεια του γιατι αμα περιμενει απο το κρατος...
Γαμα τα!
κια τι θα κερδιζες αν εκανες αρση βαρων ρε τυπε?
το πολυ πολυ να σε ντοπαρε ο τζεκος  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom