Νέα

Απόδειξη Παροχής Υπηρεσιών στον Αγοραίο Ερωτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
5 & 20  το απόγευμα και μόνο 2 αποδείξεις κομμένες???
αναδουλειές...
:grin: :grin: :grin:
Λες εφοριακους να μας περασε τους 2 που μας εδωσε αποδειξη? :think: :think: :think: :think:

Γιατι η γκομενα που ειχε ηταν τεφαρικι και πρεπει να χε παρει καμια 30αρια πελατες στο 8αωρο  :o :o .
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Σύμφωνα με τη δημόσια διαβούλευση για το νέο Φορολογικό Νομοσχέδιο, το αφορολόγητο όριο κάθε φυσικού προσώπου, θα αυξάνεται, ανάλογα με το ύψος των αποδείξεων δαπάνης που θα προσκομίζει με τη συμπλήρωση της φορολογικής του δήλωσης.

Δηλαδή θα πρέπει να ζητάμε ΚΑΙ από τα πάσης φύσεως μαγαζιά και επαγγελματίες παροχής τέτοιου είδους υπηρεσιών να μας εκδίδουν Απόδειξη Παροχής Υπηρεσιών. Θα το κάνουν?

Παρακαλώ τις γνώμες σας...........

Εγώ προσωπικά, δεν θα είχα πρόβλημα να συμπεριλαμβάνω στη φορολογική μου δήλωση και τέτοιου είδους δαπάνες. Εσείς?
Ουτε εμεις εχουμε προβλημα!!
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Φιλε Παιχτουρα ,εμαθα οτι τον εχωσες στο Erotica.
Πηρες απόδειξη για το φυστίκωμα ?
Ηταν καλό το φυστίκι ?
Ποσα φυστίκια έριξες στα πριβέ και πόσο πηγε το μαλλι,αν επιτρέπεται ?
Ετσι ,για να δουμε το μεγεθος της...φοροδιαφυγής
(Σε περιπτωση που επρεπε να δινουν απόδειξη).
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Μάλιστα !
Εκτός απο τις άλλες γελοίες πρωτιές, που διαθέτει επαρκώς τούτο το ντοβλέτι, θα διαθέτει και ακόμη μία !

Θα βάλει και ΦΠΑ στο πούτσο μας και στο μουνί της άλλης !

Αλλά πόσο να βάλει? 5% ως εκπαιδευτικό έργο ή 21% ως παροχή υπερεσιών πολυτελείας ? ΙΔΟΥ η ΑΠΟΡΙΑ !

Μόλις αποφασίσετε ρε μπουρδελιάρηδες, πείτε το και στα σαϊνια του ΥΠ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ, να το σκεφτούν κι αυτοί.

Ε ρε γλέντια !


υγ : το στραβό κορμί δε σαζ !
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Φιλε Παιχτουρα ,εμαθα οτι τον εχωσες στο Erotica.
Πηρες απόδειξη για το φυστίκωμα ?
Ηταν καλό το φυστίκι ?
Ποσα φυστίκια έριξες στα πριβέ και πόσο πηγε το μαλλι,αν επιτρέπεται ?
Ετσι ,για να δουμε το μεγεθος της...φοροδιαφυγής
(Σε περιπτωση που επρεπε να δινουν απόδειξη).
Παρακολουθησε στο αμεσο μελλον τις εξελιξεις!!...τουδε και στο εξης σε οποιο στριπτζηζαδικο πηγαινω με την παρεα μου θα ζητω αποδειξεις για τους χορους....και αν δεν μου δινουν....θα καλεσω το Υπουργειο Οικονομικων σε εγραφο που θα κανω συντομα με το πραγματικο μου ονομα...να μου απαντησει γιατι φοροδιαφευγουν τα μαγαζια αυτα!!!..Υ.Σ...Δεν αστειευομαι!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Φιλε Παιχτουρα ,εμαθα οτι τον εχωσες στο Erotica.Πηρες απόδειξη για το φυστίκωμα ?
Ηταν καλό το φυστίκι ?
Ποσα φυστίκια έριξες στα πριβέ και πόσο πηγε το μαλλι,αν επιτρέπεται ?
Ετσι ,για να δουμε το μεγεθος της...φοροδιαφυγής
(Σε περιπτωση που επρεπε να δινουν απόδειξη).
Η σωστη διατυπωση του Ελληνικου γραπτου λογου ειναι οτι το εμαθες ηλεκτρονικα απο καποιον με νικ "Παιχτουρας"!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παρακολουθησε στο αμεσο μελλον τις εξελιξεις!!...τουδε και στο εξης σε οποιο στριπτζηζαδικο πηγαινω με την παρεα μου θα ζητω αποδειξεις για τους χορους....και αν δεν μου δινουν....θα καλεσω το Υπουργειο Οικονομικων σε εγραφο που θα κανω συντομα με το πραγματικο μου ονομα...να μου απαντησει γιατι φοροδιαφευγουν τα μαγαζια αυτα!!!..Υ.Σ...Δεν αστειευομαι!!
Την κινηση αυτη εγραψα και το πρωι σε αλλο θρεντ οτι την μελετω μαζι με αλλα ατομα του περιβαλλοντος μου..εδω και καποιο διαστημα να την κανουμε, για την πλακα μας....για να διαπιστωσουμε τι θα μας απαντησουν!!!!!!...Το εγραφο θα συμπεριλαμβανει..στριπτιζαδικα-στουντια-μπουρδελα που αυτα τουλαχιστον ειναι που τελουν σε καθεστως ημινομιμοτητας οσον αφορα οτι διαφευγουν συστηματικα απο την Εφορια .....σε εποχες που ολοι οι αλλοι τομεις της Ελληνικης κοινωνιας φορολογουνται!!!θα το στειλουμε στο Υπουργειο Οικονομικων-Παιδειας-Υγειας...και για να ολοκληρωσουμε την πλακα μας θα φροντισουμε να δημοσιευτει σε μεγαλη κυκλοφοριας Εφημεριδα...ωστε να ενημερωθει και ο υπολοιπος κοσμος!!!....Ενας απο την παρεα μου ειναι αρτια ενημερωμενος σε θεματα Internet...και θα αναλαβει το κομματι της διαδυκτυακης ενημερωσης σε διαφορα ΕΛΛΗΝΙΚΑ SITE!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Την κινηση αυτη εγραψα και το πρωι σε αλλο θρεντ οτι την μελετω μαζι με αλλα ατομα του περιβαλλοντος μου..εδω και καποιο διαστημα να την κανουμε, για την πλακα μας....για να διαπιστωσουμε τι θα μας απαντησουν!!!!!!...Το εγραφο θα συμπεριλαμβανει..στριπτιζαδικα-στουντια-μπουρδελα που αυτα τουλαχιστον ειναι που τελουν σε καθεστως ημινομιμοτητας οσον αφορα οτι διαφευγουν συστηματικα απο την Εφορια .....σε εποχες που ολοι οι αλλοι τομεις της Ελληνικης κοινωνιας φορολογουνται!!!θα το στειλουμε στο Υπουργειο Οικονομικων-Παιδειας-Υγειας...και για να ολοκληρωσουμε την πλακα μας θα φροντισουμε να δημοσιευτει σε μεγαλη κυκλοφοριας Εφημεριδα...ωστε να ενημερωθει και ο υπολοιπος κοσμος!!!....Ενας απο την παρεα μου ειναι αρτια ενημερωμενος σε θεματα Internet...και θα αναλαβει το κομματι της διαδυκτυακης ενημερωσης σε διαφορα ΕΛΛΗΝΙΚΑ SITE!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
Πιστευω να εγινα αντιληπτος..οτι αυτα τα γραφω, μημπως με διαβασει κανενας "τρελλος" και ελθει στα "λογικα" του και το κανει....γιατι εγω δεν εχω τα κοτσια να το κανω αυτο.... που σκεφτομαι για το απλουστατο λογο...οτι αν το κανω θα με κυνηγουν οι παντες...καθοτι η κοινωνια μας σε ολο τον Πλανητη...μυριζει απο χιλιομετρα....... σαπιλα και βρωμια απο "σκουπιδια"!!!!
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Παρακολουθησε στο αμεσο μελλον τις εξελιξεις!!...τουδε και στο εξης σε οποιο στριπτζηζαδικο πηγαινω με την παρεα μου θα ζητω αποδειξεις για τους χορους....και αν δεν μου δινουν....θα καλεσω το Υπουργειο Οικονομικων σε εγραφο που θα κανω συντομα με το πραγματικο μου ονομα...να μου απαντησει γιατι φοροδιαφευγουν τα μαγαζια αυτα!!!..Υ.Σ...Δεν αστειευομαι!!
εσυ θα την ζητησεις την αποδειξη αλλα οταν καλεσεις τους εφοριακους πες αν μπορουν να στειλουν και κανενα ασθενοφορο του ΕΚΑΒ μαζι γιατι δεν βλεπω να προλαβαινεις να την καταθεσεις την αποδειξη...
εχουν αυτοι τους τροπους τους ;)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
εσυ θα την ζητησεις την αποδειξη αλλα οταν καλεσεις τους εφοριακους πες αν μπορουν να στειλουν και κανενα ασθενοφορο του ΕΚΑΒ μαζι γιατι δεν βλεπω να προλαβαινεις να την καταθεσεις την αποδειξη...
εχουν αυτοι τους τροπους τους ;)
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
γουσταρω να αμολυθει το σδοε παντως σε ολα τα πουτανατζιδικα και να τους γαμησι ολους,τοσα χρονια μαυρο χρημα οι κουφαλες μαζευουν.
το καλυτερο παντως ειναι να γινει το εξης,αντι για ταμειακες και μαλακιες,να βγαλουν ενα σημα ετησιο σαν τα τελη κυκλοφοριας και να το αγοαζει η καθεμια που θα ειναι δηλωμενη ιεροδουλη και θα δουλευει νομιμα.μια τιμη γυρω στα 5000ευρω ειναι καλα νομιζω για αρχη για καθε πουτανα.απο εκει και περα να γινετε αυστηρως ελεγχος σε ολους του οικους ανοχης,και να κοβουν το κολο σε οσες ειναι παρανομες.και ταξη θα μπει στην αγορα,και οι τιμες θα ειναι ανταγωνιστικες,και το κρατος θα οικονομηση.
 

Mikros

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2006
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
Μάλιστα !
Εκτός απο τις άλλες γελοίες πρωτιές, που διαθέτει επαρκώς τούτο το ντοβλέτι, θα διαθέτει και ακόμη μία !

Θα βάλει και ΦΠΑ στο πούτσο μας και στο μουνί της άλλης !

Αλλά πόσο να βάλει? 5% ως εκπαιδευτικό έργο ή 21% ως παροχή υπερεσιών πολυτελείας ? ΙΔΟΥ η ΑΠΟΡΙΑ !

Μόλις αποφασίσετε ρε μπουρδελιάρηδες, πείτε το και στα σαϊνια του ΥΠ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ, να το σκεφτούν κι αυτοί.

Ε ρε γλέντια !


υγ : το στραβό κορμί δε σαζ !

Άμα καλείς πουτάνα στο σπίτι θα έρχετε με δελτίο αποστολής.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom