Νέα

Απο τον τηλεοπτικό σταθμό Alter σε ταινία πορνό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα actionathens
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

actionathens

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
Απο τον τηλεοπτικό σταθμό Alter σε ταινία πορνό

Το κανάλι έχει κλείσει εδώ και χρόνια. Ωστόσο τα ονόματα μικρά και μεγάλα που πέρασαν από αυτό… άλλα φτιάχτηκαν και άλλα χάθηκαν. Έτσι είναι αυτά. Όταν δεν βρεις τον καλό γαμπρό να καβατζωθείς, δίνεις το κορμί σου στο παρελθόν για δυο τρείς γραμμές και σου χει βγει και το όνομα της καμένης… η τσόντα είναι μέσα στο πρόγραμμα. Η συγκεκριμένη βέβαια έχει μεγάλο παρελθόν. Και πλεόν σε μεγαλούτσικη ηλικία βλέπει ως μοναδική διέξοδο στη μιζέρια της… το πορνό. Από τη μια επιλογή της. Από την άλλη σε ταινία για Milf-ακια;

Ποια είναι; Ο φίλος Άλκης με βοηθάει στο ρεπορτάζ… Η παρουσιάστρια πέρασε κανονικά από περιοδεύων, δοκίμασε πρώτα τα Καλάσνικοφ, και μετά τα Μ-17. Έδειξε ότι όχι μόνο το κατέχει το αντικείμενο αλλά ακόμα και στις προκαταρκτικές εξετάσεις πριν αρχίσει να ανεβαίνει στα βουνά και στις κορυφές του Ολύμπου εξέπληξε τους πάντες από απλούς λοχαγούς, μέχρι αξιωματικούς των ειδικών ομάδων καταστολών. Μάλιστα σε ασκήσεις «Πάρτα Όλα» και «Ρούφα Μέλι» με 2 και 3 αντιπάλους, τα πήγε περίφημα κερδίζοντας σε όλα τα σημεία και μάλιστα με νοκ άουτ. Το τελευταίο τέστ που έχει να κάνει είναι να μάθει πως γεμίζουν τις μπαταρίες όσο το δυνατόν πιο γρήγορα μόλις αρχίζουν και πέφτουν τα μαύρα σκοτάδια για να γίνει ο απόλυτος συντονισμός. Μόλις ξεπεράσει και αυτό το εμπόδιο και μάλιστα χωρίς να χρειαστεί να μελετήσει τις λεπτομέρειες περνάει κατευθείαν σε απευθείας σύνδεση με το «Γεώργιος Καραϊσκάκης» όπου και θα γίνει η πρώτη ζωντανή μετάδοση με τίτλο «Το Κρυφό Μυστικό» της ωραίας Μαρίας…

Σε λίγες μέρες… θα σας έχω περισσότερα…όταν θα έχω στα χέρια μου τις εικόνες από τα γυρίσματα… θα κλάψουμε όλοι μαζί…

 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.687
Πόντοι
1.830
άλλη μια μούφα απ τον βασιλιά της μούφας.

(δεν εννοώ τον actionathens αλλά τον Γουμενίδη)
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
άλλη μια μούφα απ τον βασιλιά της μούφας.

(δεν εννοώ τον actionathens αλλά τον Γουμενίδη)

Έλα ρε 'συ!!!
Μούφα ο Γουμενίδης!
Αυτό το Τέρας της Δημοσιοκαφρίας!
Δεν το πιστεύω!
Πέφτω, για άλλη μια φορά, από τα σύννεφα!

:tooth:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.153
Like
34.426
Πόντοι
9.931
Καλα είναι 99,99% μουφα αλλά αν ήταν αλήθεια το κείμενο νομίζω περιγραφη την Αξια Ανδρεαδακη.
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.142
Like
4.673
Πόντοι
1.756
Για 100 πρωην παρουσιαστριες εχουμε ακουσει,που δεν τα βγαζουν περα και αναγκαστηκαν να το γυρισουν στην τσοντα... αντε παραπερα βρε..
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Καλα είναι 99,99% μουφα αλλά αν ήταν αλήθεια το κείμενο νομίζω περιγραφη την Αξια Ανδρεαδακη.
Αφού για "ωραία Μαρία" κάνει λόγο το αποκαλυπτικό ρεπορτάζ.  :grin:
Η Άξια μεταμορφώνεται σε Ντούβλη πάντως.
 

Συνημμένα

  • se-douvli.jpg
    se-douvli.jpg
    159,7 KB · Εμφανίσεις: 178

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.153
Like
34.426
Πόντοι
9.931
Αφού για "ωραία Μαρία" κάνει λόγο το αποκαλυπτικό ρεπορτάζ.  :grin:
Η Άξια μεταμορφώνεται σε Ντούβλη πάντως.

Ναι εχεις δικιο λεει για Μαρια, πάντως την Αξια την ειδα απο κοντά τελος Αυγουστου στο Χιλτον και είχε αδυνατίσει, βέβαια καμία σχέση με εκείνο το θεομουνο που ήταν παλιά.
 

neopas123

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
264
Like
6
Πόντοι
1
Εντάξει καμία καθαρίστρια στο alter θα είναι που θα έτυχε να την δείξει καταλάθος η κάμερα
 

chandler2121

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2015
Μηνύματα
226
Like
1
Πόντοι
1
Αφού για "ωραία Μαρία" κάνει λόγο το αποκαλυπτικό ρεπορτάζ.  :grin:
Η Άξια μεταμορφώνεται σε Ντούβλη πάντως.
Ρε φίλε η Άξια είναι αυτή; Πώς πάχυνε έτσι; Αυτή ήταν για άπειρες  :bigdick: κάποτε. Πω πω συγκλονίστηκα.
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Αφού για "ωραία Μαρία" κάνει λόγο το αποκαλυπτικό ρεπορτάζ.  :grin:
Η Άξια μεταμορφώνεται σε Ντούβλη πάντως.

Πω, ρε μαλάκα μου σαν την Χιονάτη με τις 7 πίτσες Γίγας στην καθησιά, έχει γίνει.

:tooth:
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Κοίτα πως ήταν και πως κατάντησε ...

:S
 

Συνημμένα

  • icemax_620_c3ba04b464e422f9657595f925ff1473.jpg
    icemax_620_c3ba04b464e422f9657595f925ff1473.jpg
    53,1 KB · Εμφανίσεις: 76

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom