Νέα

Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
ε το οζον ειναι δικο μου clopyright :2funny:
:2funny: :2funny:

...χαχαχα, ΔΙΚΕ ΜΟΥ ... ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΛΕΜΕ ...χαχαχαχα
  Συγγνώμη για την παραβίαση του copyright αλλά ως γνωστόν
  το όζον είναι δια πάσαν νόσον και πάσαν μαλακίαν ...χεχεχε

  δια ταύτα και το συνέστησα στον προσφιλή ώριμο νεανία γάμα-τού ....αχαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
Καμμια σχεση στο υφος-επιπλεον,δεν εχω ικανο τον Παπια να προβοκαρει τοσο χοντρα.

Ο Παπιας ΙΜΟ λειπει απο το φορουμ.
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
...χεχεχε, βρε θείο δε πας να μιλήσεις για μοτοσυκλέτες λέω εγώ ...χεχεχε
  και ...να πίνεις και ...όζον, κάνει καλό στη δισκοπάθεια...μουάχαχαχα !!!

  Επίσης, χωρίς να με παρεξηγήσεις, καλό θα ήταν να κάνεις και καμμιά εξέταση προστάτη,
  μη σε χάσουμε, είσαι και σε κρίσιμη ηλικία...χεχεχε

  Με κιλοτες δεν μιλαω..
  Ειπα κατι,οποιος καταλαβε -καταλαβε...

  Αν θελεις να μαθεις ποιος ειμαι,[size=12pt]πως ειμαι[/size] και αν ειμαι θειος
  ελα να "γνωριστουμε" σε επομενη συναντηση του BBC,παρουσια και αλλων μελων(και μονοι
 μας ,τα δυο μας ,δεν εχω προβλημα..)...

 Μεχρι τοτε,κανε κουραγιο μαζευε θαρρος(δεν θα σε φαω κιολας..) και ψαξου με τον εαυτο
 σου,"Μωρε των μωρων.."

 Αν δεν ερθεις δεν πειραζει
 Καλη διαμονη στην τρυπα σου,γυμνοσαλλιαγγα..

 
 

Biker.

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
186
Like
0
Πόντοι
1
  Με κιλοτες δεν μιλαω..
  Ειπα κατι,οποιος καταλαβε -καταλαβε...

  Αν θελεις να μαθεις ποιος ειμαι,[size=12pt]πως ειμαι[/size] και αν ειμαι θειος
  ελα να "γνωριστουμε" σε επομενη συναντηση του BBC,παρουσια και αλλων μελων(και μονοι
 μας ,τα δυο μας ,δεν εχω προβλημα..)...

 Μεχρι τοτε,κανε κουραγιο μαζευε θαρρος(δεν θα σε φαω κιολας..) και ψαξου με τον εαυτο
 σου,"Μωρε των μωρων.."

 Αν δεν ερθεις δεν πειραζει
 Καλη διαμονη στην τρυπα σου,γυμνοσαλλιαγγα..

 

Ρε πας καλά ? ? ?

Πες μου έναν λόγο γιά τον οποίο πιστεύεις πως πρέπει να ασχολείσαι !

Άντε , μιά κι'είσαι φίλος μου , πες μου μισό !

ΜΗΝ πιάνεσαι μαλάκας .
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Λες και δεν ξέρουμε ότι ο fethry είσαι ΕΣΎ

Ο Fethry είχε 13 μηνύματα την ημέρα. Ο HotScorpios έχει 1,6 με το ζόρι. Είναι δυνατόν να είναι ο ίδιος; Από ύφος και τα λοιπά δεν ξέρω διότι μόνο τον έναν πέτυχα στα θέματα γενικής συζητήσεως.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ο Fethry είχε 13 μηνύματα την ημέρα. Ο HotScorpios έχει 1,6 με το ζόρι. Είναι δυνατόν να είναι ο ίδιος; Από ύφος και τα λοιπά δεν ξέρω διότι μόνο τον έναν πέτυχα στα θέματα γενικής συζητήσεως.
καλά τώρα συτό είναι επιχείρημα;
δλδ άμα έχει τώρα 8 ακόμα κλώνους είσαι καλυμμένος;
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Ρε πας καλά ? ? ?

Πες μου έναν λόγο γιά τον οποίο πιστεύεις πως πρέπει να ασχολείσαι !

Άντε , μιά κι'είσαι φίλος μου , πες μου μισό !

ΜΗΝ πιάνεσαι μαλάκας .

ρε δεν είδες! Να δει ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ρώτησε! Όντως έχει ένα σωματικό χαρακτηριστικό ο φίλος που έχει ένα ενδιαφέρον. Δε θα δυσκολευτεί να το παρατηρήσει καθόλου  :cheesy:
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Ρε πας καλά ? ? ?

Πες μου έναν λόγο γιά τον οποίο πιστεύεις πως πρέπει να ασχολείσαι !

Άντε , μιά κι'είσαι φίλος μου , πες μου μισό !

ΜΗΝ πιάνεσαι μαλάκας .

 Για να μην παιρνει πολυ θαρρος και βγαινει απο την τρυπα του..

 Για εμενα,δεν με πειραζουν οι αποψεις του
 Δικες του ειναι και να τις χαιρεται

 Με πειραζει ο τροπος του,και οι προσωπικοι χαρακτηρισμοι

 Εκφρασε την αποψη του για μενα διαμεσου των γραφομενων μου και
 προσφερθηκα να του δειξω ποιος ειναι πισω απο αυτα που γραφω...

 Αλλα μαλλον δεν θελει να μαθει,προτιμα την τρυπα

 Καλη διαμονη Σκορπιε

 
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
 Για να μην παιρνει πολυ θαρρος και βγαινει απο την τρυπα του..

 Για εμενα,δεν με πειραζουν οι αποψεις του
 Δικες του ειναι και να τις χαιρεται

 Με πειραζει ο τροπος του,και οι προσωπικοι χαρακτηρισμοι

 Εκφρασε την αποψη του για μενα διαμεσου των γραφομενων μου και
 προσφερθηκα να του δειξω ποιος ειναι πισω απο αυτα που γραφω...

 Αλλα μαλλον δεν θελει να μαθει,προτιμα την τρυπα

 Καλη διαμονη Σκορπιε

 

....χεχεχε, βρε 'παλικαράκι' εσύ, από πού και έως πού πετάχτηκες σαν 'πουλάκι' εκεί που
    'περιποιόμουν' την εφοσερίτσα και άρχισες να λές για μωρούς κ.λ.π. ? Ε ? Από που ορμώμενος ?
    Από τη στιγμή που προσπαθείς να πουλήσεις 'πνεύμα' να είσαι έτοιμος 'για δούλεμα' ...χεχεχε
    Και από ότι φαίνεται τσιμπάς κι εσύ πολύ εύκολα !!!
   
Υ.Γ. Αγαπητά μου παιδιά σήμερα δεν ασχολήθηκα με τα αγαπημένα μου 'κορίτσια' λόγω φόρτου εργασίας
     και η διασκέδασίς μου αποτελείται από 'πειράγματα' 'στα χαζά' του site ...ελπίζω να μην θέλετε
     αυτόκλητοι να συμπεριληφθήτε σε αυτά ...χεχεχε
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
καλά τώρα συτό είναι επιχείρημα;
δλδ άμα έχει τώρα 8 ακόμα κλώνους είσαι καλυμμένος;

Ρε παιδιά τι οκτώ κλώνους; Δεν θα έπρεπε να κάνει τίποτε άλλο από το να γράφει εδώ πέρα και να συνδέεται και να αποσυνδέεται από το site. Πότε κοιμάται; Πότε δουλεύει; Πότε κάνει άλλα πράγματα; Ξέρω 'γω; Τί να πω;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ρε παιδιά τι οκτώ κλώνους; Δεν θα έπρεπε να κάνει τίποτε άλλο από το να γράφει εδώ πέρα και να συνδέεται και να αποσυνδέεται από το site. Πότε κοιμάται; Πότε δουλεύει; Πότε κάνει άλλα πράγματα; Ξέρω 'γω; Τί να πω;

γιατί τι διαφορετικό έκανε ο φέθρυς;


:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
γιατί τι διαφορετικό έκανε ο φέθρυς;


:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

...χεχεχε, μωρή περσόνα με υποβαθμίζεις ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ με το να με συγκρίνεις (Δολίως) με τον φέθρυ,
   θα σου πώ τί κάνεις εσύ, η εφοσερίτσα, και ίσως και ο αρπαγμένος γάμα-τού, ...χεχεχε
   ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΣΕΞ και εξ αυτού του λόγου τα πολλά νευράκια σας ...χεχεχε
   Από σένα μωρή λουλού περσόνα δεν έχουμε δεί ούτε μια ενημέρωση για μπουρδέλα, στούντιο,
   τουρίστριες ή ότι άλλο, όπως και απ΄την εφορσερίτσα...
   Μόνο να μπαίνετε και να τσακώνεστε ξέρετε και όταν 'σας βουλώνω' κλαψουρίζετε σαν γκομενάκια
   ...μουάχαχαχαχα
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
....χεχεχε, βρε 'παλικαράκι' εσύ, από πού και έως πού πετάχτηκες σαν 'πουλάκι' εκεί που
    'περιποιόμουν' την εφοσερίτσα και άρχισες να λές για μωρούς κ.λ.π. ? Ε ? Από που ορμώμενος ?
    Από τη στιγμή που προσπαθείς να πουλήσεις 'πνεύμα' να είσαι έτοιμος 'για δούλεμα' ...χεχεχε
    Και από ότι φαίνεται τσιμπάς κι εσύ πολύ εύκολα !!!
   
Υ.Γ. Αγαπητά μου παιδιά σήμερα δεν ασχολήθηκα με τα αγαπημένα μου 'κορίτσια' λόγω φόρτου εργασίας
     και η διασκέδασίς μου αποτελείται από 'πειράγματα' 'στα χαζά' του site ...ελπίζω να μην θέλετε
     αυτόκλητοι να συμπεριληφθήτε σε αυτά ...χεχεχε

 κοκοκοκοκ...κοκ
 
 Νασε κερασω ενα καφουλη;
 Σπρεσακι;
 φρεντατσι;

 Α;
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
 κοκοκοκοκ...κοκ
 
 Νασε κερασω ενα καφουλη;
 Σπρεσακι;
 φρεντατσι;

 Α;

Οι πολλοί καφέδες σου κάνανε τα νευράκια τσατάλια καλό μου παιδί ...χεχεχε
Σου επαναλαμβάνω, όταν πάς να 'πουλήσεις πνεύμα και αρχαιομάθεια' να είσαι έτοιμος για δούλεμα...χεχεχε
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
  Από σένα μωρή λουλού περσόνα δεν έχουμε δεί ούτε μια ενημέρωση για μπουρδέλα, στούντιο,
  τουρίστριες ή ότι άλλο, όπως και απ΄την εφορσερίτσα...

προφανώς δεν είσαι μυημένος στον θαυμαστό κόσμο της ερωτικής σχέσης χωρίς πορτοφόλι.
Υπάρχει μια μερίδα ανθρώπων -όχι πολλοί μη μας πάθεις και κατάθλιψη- που γαμάνε τζάμπα και δε χρειάζεται να βολοδέρνουν με πακιστάνια, αλβάνια και λοιπά σιχάματα της κοινωνίας........

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

σήμερις έχει ενημέρωσις;

Υ.Γ.
ότι θα αποτελούσε και επιχείρημα από υποτιθέμενο αρσενικό η μη ενημέρωση για στούντια, πουτάνες και μπουρδέλα ούτε στο πιο σουρεάλ κοινωνικό σύνολο μιλάμε....

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
ζεστέ σκορπιέ

επειδή έχεις την τάση να θεωρείς τη σιωπή ως ένδειξη αδυναμίας, θέλω να σε πληροφορήσω ότι αν και με διασκεδάζεις, αποφάσισα να σταματήσω για σήμερα τα πάρε-δώσε μαζί σου.

Όχι επειδή με έχεις φέρει σε δύσκολη θέση με την εξυπνάδα σου αλλα επειδή έχεις ξεφύγει πλέον και απευθύνεις όχι κόσμιους χαρακτηρισμούς προς άτομα που εκτιμώ

σα συμβουλή - πρόσεχε τι λες και σε ποιον. Και μαζέψου.

Και προσπάθησε να καταλάβεις που βρίσκεσαι στην κλίμακα της ζωής. Όχι που νομίζεις ότι είσαι

διάβασε αυτά που έγραψαν για σένα ορισμένοι που έχουν και μυαλό και εμπειρία. Ίσως έχουν δίκιο

Τέλος για σήμερα
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
προφανώς δεν είσαι μυημένος στον θαυμαστό κόσμο της ερωτικής σχέσης χωρίς πορτοφόλι.
Υπάρχει μια μερίδα ανθρώπων -όχι πολλοί μη μας πάθεις και κατάθλιψη- που γαμάνε τζάμπα και δε χρειάζεται να βολοδέρνουν με πακιστάνια, αλβάνια και λοιπά σιχάματα της κοινωνίας........

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

σήμερις έχει ενημέρωσις;

Υ.Γ.
ότι θα αποτελούσε και επιχείρημα από υποτιθέμενο αρσενικό η μη ενημέρωση για στούντια, πουτάνες και μπουρδέλα ούτε στο πιο σουρεάλ κοινωνικό σύνολο μιλάμε....

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

...χεχεχε, έτσι γλυκιά μας περσόνα, πές τα, βγάλτα από μέσα σου, ώστε εμείς οι μπουρδελιάρηδες
είμαστε 'οι σουρεάλ' κι εσύ μωρή πουτάνα είσαι 'η υπεράνω' ...ΟΥΣΤ ΜΩΡΗ ΠΟΥΣΤΡΑ, ΟΥΣΤ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom