Νέα

Αντιπαράθεση για το πως πληρώνεται η πουτάνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duracell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Η δική μου εμπειρία με PAOLA .Της ζήτησα να της βάλω κάτι στο μουνί και αποκίθηκε ότι δεν έχει μαζί της δονητή κτλπ... Τότε της πρότεινα και δέχτηκε να χρησιμοποιήσουμε το μπουκάλι από NOXZEMA...

Νομίζω ότι το NOXZEMA έχει πολύ χοντρό μπουκάλι... τόσο ΞΕΧΕΙΛΩΜΕΝΟ ΜΟΥΝΙ είχε η γκόμενα που το πήρε μέσα?
 

gyrologos001

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Δεν το κάνουν από διακριτικότητα, μην ψαρώνεις.Είναι νομικό το θέμα....
Τα λεφτά δεν τα παίρνουν επιτόπου, για να μην κατηγορηθούν και καλά για το θέμα της επί χρήμασι........
Οπότε σε βάσουν στην ουσία να τα βάλεις εσύ τα λεφτά στο τραπέζι , ώστε και καλά άμα γίνει καμμία στραβή, να μην κατηγορηθούν ότι τα πήραν.
Βέβαια από την άλλη, επειδή η παροχή υπηρεσιών τους είναι από ανήθικη αιτία, αν την προσφέρουν πρώτα δεν έχουν αξίωση μετά να σου ζητήσουν τα λεφτά, οπότε πάντα προπληρώνεις σε αυτές τις περιπτώσεις.
Με άπλα λόγια.
Αν την πηδήξεις πρώτα, μετά δεν μπορεί να σου ζητήσει τα λεφτά.
Αν την προπληρώσεις πρώτα και δεν την πηδήξεις πάει για απάτη.
Δίκαια πράγματα....

 

VIP_only

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Όχι το NOXZEMA έχει διαστάσεις νορμάλ πούτσας...

Φίλε girologos....
Τα λεφτά κάποιες τα παίρνουν και από το χέρι σου... Τώρα να τα λεφτά ήταν σημαδεμένα είτε τα έπαιρνε από μένα είτε από το τραπέζι το ίδιο και αυτό...
Τέλος, το ότι τα λεφτά τα πήρε στο τέλος του ραντεβού και όχι μετά τη πρώτη πούτσα αλλά μετά τη 5η, για μένα είναι δείγμα επαγγελματισμού και για να σε κάνει να αισθανθείς καλλίτερα...

Τώρα όλα τα site τα χρήματα τα έχουν donations ή και καλά αμοιβή για το χρόνο που σπαταλά μαζί της... Αν προκύψει κάτι άλλο είναι σε συννενόηση μεταξύ ενηλίκων ή αλλοιώς ΔΕ μπορείς να απαγορέψεις σε κάποια να γαμηθεί αν της αρέσει ο οποιοσδήποτε...

Τέλος αν θέλετε την α΄ποψη μου και να είστε καλυμένοι ...
Τα χρήματα ποτέ χέρι με χέρι και ούτε φανερά στο πάγκο, αλλά μέσα σε γράμα και σφραγισμένο να το ανοίξη η ίδια...

Και πάντα απλώνετε χέρι πρώτος...Για να βεβαιωθεί και αυτή ότι δεν είσαι μπάτσος κτλπ... Τώρα αν αυτή είναι μπάτσος απλά θα σε κατηγορήσει για σεξουαλική παρενόχληση...Τρίχες δηλαδή
 

VIP_only

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Πριν ρε φίλε τελειώσω την έβγαλα και τα έριξα...
Πως αλλοιώς δηλαδή... Ξέρεις κανένα άλλο τρόπο...ή απλά μπήκες να αμφησβητήσεις ...
 

VIP_only

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Ρε μαγκάκι επειδή είσαι τσοπάνος τελικά... Δεν υπάρχει μόνο ηΕλλάδα για να γαμήσεις... Άμα βγεις και σε κανά άλλο κράτος δεν ισχύουν οι Ελληνικοί νόμοι... Ξεκόλλα δες και λίγο μακρύτερα...
Αν και τελικά δε ξέρω αν είναι έτσι όπως τα λες... Εκτός και αν είσαι δικηγόρος ή
απλά είσαι post whore???
 

gyrologos001

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φακελακι και για να πηδήξουμε?!!!

θα συμφωνησω με ΧΕΒΡΑΚΟΤΟΣ , προτροπή σε έγκλημα απαγορεύεται , στα νομικά λέγεται AGENT PROVOKATEUR.

Βεβαια δεν είναι έγκλημα να πληρώνεις για να πηδάς, οπότε και πάιζει σενάριο επιστημονικής φαντασίας να πιστεύει κανείς ότι υπάρχει περιπτωση να είναι μπατσος η πουτανα..

φίλε VIP-ONLY , υπάρχουν χώρες ευρωπαικές που έχουν πολύ πιο αυστήρή νομοθεσία και φυσικά χώρες τριτοκοσμικεσπου παίζει και θανατική ποινή στην πορνεια.
 

VIP_only

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Άπό ότι καταλαβαίνω ή δεν έχετεμεγάλη εμπειρία από meeting πουτάνες και call girls και ίσως τελικά δείνετε και λάθος εντυπώσεις σε κάποιους οι οποίοι προσπαθούν να μάθουν αλλά και να μπουν στο χώρο...

Επειδή προφανώς έχω περισσότερη δουλειά από εσάς όλη την ημέρα, καθώς όποτε μπαίνω ο φίλος ξεβρακωτος είναι μέσα... Σας προτείνω να μπείτε στο παρακάτω link κύριοι/κυρίες δικηγόροι...


Απλά είναι το NERDS GUIDE FOR SEX... θα σας χρειαστεί...

Με φιλικούς Χαιρετισμούς
ο Επιστημονική φαντασίας φίλος σας
vip_only

 

Επισκέπτης
ʼπό ότι καταλαβαίνω ή δεν έχετεμεγάλη εμπειρία από meeting πουτάνες και call girls και ίσως τελικά δείνετε και λάθος εντυπώσεις σε κάποιους οι οποίοι προσπαθούν να μάθουν αλλά και να μπουν στο χώρο...

Επειδή προφανώς έχω περισσότερη δουλειά από εσάς όλη την ημέρα, καθώς όποτε μπαίνω ο φίλος ξεβρακωτος είναι μέσα... Σας προτείνω να μπείτε στο παρακάτω link κύριοι/κυρίες δικηγόροι...


Απλά είναι το NERDS GUIDE FOR SEX... θα σας χρειαστεί...

Με φιλικούς Χαιρετισμούς
ο Επιστημονική φαντασίας φίλος σας
vip_only

Καλά κατούρα και λίγο.....εδώ μπαίνουμε για να ανταλλάξουμε καμιά άποψη μεταξύ μας, να κάνουμε χαβαλέ και όχι να συναγωνιστεί ο ένας τον άλλον για το ποιος έχει μαμισει περισσότερες και ποιος είναι πιο έμπειρος. ʼμα θες στειλε στον Alexxx να σου δωσει κανα μεταλειο εμπεριας....
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
ʼπό ότι καταλαβαίνω ή δεν έχετεμεγάλη εμπειρία από meeting πουτάνες και call girls και ίσως τελικά δείνετε και λάθος εντυπώσεις σε κάποιους οι οποίοι προσπαθούν να μάθουν αλλά και να μπουν στο χώρο...

Επειδή προφανώς έχω περισσότερη δουλειά από εσάς όλη την ημέρα, καθώς όποτε μπαίνω ο φίλος ξεβρακωτος είναι μέσα... Σας προτείνω να μπείτε στο παρακάτω link κύριοι/κυρίες δικηγόροι...


Απλά είναι το NERDS GUIDE FOR SEX... θα σας χρειαστεί...

Με φιλικούς Χαιρετισμούς
ο Επιστημονική φαντασίας φίλος σας
vip_only

Καλώς τον εξυπνάκια ... σε συνέχεια του στυλ  sexohotatos πιστός στην λακερδα...!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Λοιπον το πως πληρωνονται οι πουτανες... 50%η πουτανα
25%η τσατσα 25%ο νταβας η καπως ετσι ,μου το ειπε μια πουτανα ονοματι Αννα Σε ενα φτηνο και βρωμικο μπουρδελο μια φορα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom